Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

mima263
1. aug 2008

aanda ahoj!
pohodička.... Aj ja sa poznám s mojím drahým 5 rokov a už skoro 2 roky sme spolu. (V septembri máme výročie svadby)

ahoj eva 7780 🙂

anjelik 85, ten album je fakt krásny

Ahoj kuspitka, som rada, že Ťa tu vidím

anjelik85
1. aug 2008

no, som to tam popísala, že pred 4 r a potom pred 3,5 rokom. 😅 som písala že pred 4r, ale chcela som byť presnejšia, tak som napísala pred 3,5r. bolo to 7 dní pred vianocami. ☹ "nádherný" darček. ale už na to tak nemyslím, od kedy sa malá narodila. 😉

aanda
1. aug 2008

anjelik85, muzik ma nejaku firemnu veceru.... povedal ze o osmej pride, ale akosi nechodi... no ved nech pokecaju s kolegami, ale keby som nebola taka hladna... myslela som si ze mame aspon mliecko a ze si urobim kasucku, ale bolo tam len za pol poharika.... som ho vcera vypila....

anjelik85
1. aug 2008

mima263, ďakujem za pochvalu. hm, vy ste s drahými boli teda dlhšie. my sme sa dali dokopy 3.9.04, 17.12.04 sme prišli o bábenko (5tt), 16.04.05 sme sa vzali a 25.09.06 sa narodila naša babuľa. sme to vzali takým hopem šupem. 😀 teraz by sme chceli druhé, ale životné podmienky to nedovoľujú, tak ešte musíme počkať. ale veľmi sa to v nás prelamuje. už by sme veeeeľmi chceli.

anjelik85
1. aug 2008

aanda, nemáš nejaký obchoďák alebo večierku blízko? aspoň niečo, že by si zahryzla. drahý je podarený. ty doma hladná a on papká. 😀 😀 😀

kuspitka
1. aug 2008

anjelik to bolo moje prve umele oplodnenie ale neujalo sa.
mima ahoj.ako sa mas???

aanda
1. aug 2008

mima263, mrkni aj na nas - ked mame temu, kde mame byt stastne... ved svadba je stastna udalost....
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

aanda
1. aug 2008

anjelik85, moja chyba. vcera bol na nakupe on. mala som sa zastavit v obchode ked som isla domov... ale co, dam si vodu, ved "hlad je prezleceny smad"

jerryjanka
1. aug 2008

ahojte môžem sa pridať?

😵

kuspitka
1. aug 2008

aanda ty si hladna?

mirip
1. aug 2008

jasné jerry konečne si tu 😀 😉

mima263
1. aug 2008

ahoj kuspitka diky, celkom to ide, páči sa mi tých 10 bodov. Toho sa držať a svet je gombička. Myslela som na Teba

aanda
1. aug 2008

mima263. jééééj aj my máme v septembri.... prvé... tak premyslam ako sa manželíkovi odvďačiť za ten pekný rôčik 🙂

kuspitka
1. aug 2008

jerry ty moje zlatko anjelik co ma strazi 😀

jerryjanka
1. aug 2008

no ja čakam na odobrenie od cukrusky ako zakladatelky 😵
vidim tu aj tváre ktoré nepoznám - ale dufam že spoznám 🙂

aanda
1. aug 2008

Kuspitka, uz menej, vypila som 3 pohare vody... nasi urcite nieco budu mat pod zub, ale je to asi 40min cesty autom... uz len aby prisiel drahy a mozeme vyrazit 🙂

jerryjanka
1. aug 2008

ja už album na ms nemam ale dve fotky zo svadby mam v albume tu na konikovi kto by chcel kuk

inak ku vzťahom
s drahym som 10 rokov 2 mesiace a 17 dní 🙂
zobratí sme 356 dní 🙂
o 10 dni mame vyročie prvé 😵

kuspitka
1. aug 2008

jerry ved ani ja tu nikoho nepoznam ale votrela som sa 😉
cukruska neviem kde je ved som ju aj pozdravila a odisla. ☹

aanda
1. aug 2008

jerryjanka, ahoj. ja som dost nova na tychto strankach. oslovila ma tato tema co cukruska zalozila. nepoznala som sa z nikym, ale to dufam rychlo zmenime....

kuspitka
1. aug 2008

aanda neboj spoznas ja tu tiez vela ludi nepoznam ale spoznam.

jerryjanka
1. aug 2008

kuspitka ako sa mavaš? už ste sa rozhodli čo dalej? 😵

mirip
1. aug 2008

jerry ona neodyšla kvoli tebe, musela náhle odýsť preč s mužom

mirip
1. aug 2008

kaspit nie kovli tebe šla preč, musela súrne odýsť

jerryjanka
1. aug 2008

aanda - spoznáš uvidíš
z niektorých ľudí budú kamaráti z niektorých budeš možno smutná a sklamaná - verím ale že tá druhá kategória bude v inej téme - lebo toto je prevratná téma 😵 🙂 😉

kuspitka
1. aug 2008

jerry este nie .ale ak doktor povie ze o mesiac mozem ist na ket tak pojdem nebudem ani kus vahat a mozno sa to podari uvidime co povie.uz sa pripravujem aj nato ze povie 3 mesiace pauza ale verim ze poviem mozme ist nato

jerryjanka
1. aug 2008

mirip ja viem že neodišla kvoli mne
len čakam či mi ona odobrí môj príchod do témy 🙂

mirip
1. aug 2008

veru veru jerry tu to bude dúfam o kamarátstve a nie o intirgách 😀

kuspitka
1. aug 2008

jerry ked pride tak sa jej opytas ale teraz kecajme.ako pokracujes so snazilkovanim?

jerryjanka
1. aug 2008

kuspi moc moc ti držím palce a dufam že tu budeš davať len taketo ksichtíky 😀 😀 😀 😀 😀

aanda
1. aug 2008

mirip, jerry, to by ma ani nenapadlo, ze by na takejto stranke mohli byt intrigy. Tak dufam, ze tejto teme sa budu vyhybat, lebo sa mi to tu paci a rada by som sa s vami spoznala a aj s dalsimi "pozitivne naladenymi" babenkami....