Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

cukruska1920
autor
12. sep 2008

no a nie? 😀 😀

miss_shy
12. sep 2008

booze musim si najst nejaku vkusnu fotecku nech tu nestrasim 😀

miss_shy
12. sep 2008

cukrik a co uz nechrapes??? budes mas mat aktivne babo 😀

cukruska1920
autor
12. sep 2008

miss...a mozem tu spat? muz trieska do playka...

miss_shy
12. sep 2008

jaaaaaaaaaaaaaj no to mna zasa vyhaaaaana 😀 😀 😀 vies co bude nasledovat, buduci tyzdden sa Vam budem viac venovat bruuuu nocku tehulka 😵 😵 😵

mirip
13. sep 2008

ahojte len som dnas nakukla pozdraviť vás, ja som na tom stále rovnako....................... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

marlenka56
13. sep 2008

aahojte babuliatka zalatina moje 🙂

prišla vás pozrieť stará bosorka, (s inventárnym číslom tu na koníkovi) ako sa máte?

lenandka ešte raz z celého srdiečka blahoželám, tak nech babtinku sa páči v maminkinom brušku, prajem bezproblémove tehu a potiahnutie do toho zdrarneho a krásneho konca, a na konci krásny voňavý a zdravý batôžtek v náručí 🙂

miripka čo sa stalo prečo plačeš, moja zlatunka, čo sa stalo? 😢 ☹

mirip
13. sep 2008

kuk do témy tehotenstvo-čakanie na srdiečko 😢

lovacka
13. sep 2008

ahoj mirip
neboj urcite bude vsetko v najlepsom poriadku 🙂 ja dnes cakam mrchu 😔

sorciera24
13. sep 2008

pekny vikend, kamosky...ahoj mirip, dlho si sa neukazala?...kde si bola?

marlenka56
13. sep 2008

miripinka moja zlatučká neboj sa všetko dobre dopadne, neboj sa modlím sa za teba, nech ste v poriadku, a anjleik to vydrží u vás, nezúfaj, bojuj, a neklesaj na duchu, prajem ti z celého srdiečka, nech to bábatko bojuje, e ma takú úžasnú maminku a ocinka, tak nech sa na vás teší

sorciera24
13. sep 2008

mirip, verim ti, ze mas nervy....drz sa a neboj ked rastie, tak bude aj srdiecko.....

marlenka56
13. sep 2008

sorci ahoj 😉

lovacka teba odnekial poznam, sa mi marí 😉

mirip
13. sep 2008

ja viem že je dobre ked podrástlo ale aj tak sa bojím........ 😢 máme toteraz ťažké aj v rodine 😢 ..............

sorciera24
13. sep 2008

marlenka, ako? co porobkas?

marlenka56
13. sep 2008

sa idem pomaly chystať lebo ideme poobede na sobáš manželíkovmu bratrancovi 😵 takže idem hlavu umyť a neviem , čo oblečiem a ty?

miripinka, neboj sa všetko bude dobré, nevzdávaj to, a hovor s ababtkom, že nech to vydrži a tiež bojuje a už aj nech ukáže srdiečko 😉

sorciera24
13. sep 2008

jeej, marli, tak to si aspon uzijes zabavu....ideme upratovat, periem a tak a snad pojdeme zajtra na chtu, dufam, ze bude pekne...

marlenka56
13. sep 2008

ale nejdeme na hostinu len sobáš 😅 na sobáš ide len manželíkova mamka s priateľom 😵
až skoro o mesiac ideme na manželíka brata svadbu aj sobáš aj hostina tak sa vytešujem,

marlenka56
13. sep 2008

tak prajem sorci, zajtra pekné počasie, my ideme zajtra aj na odpust k našim tu v Ke, na kalváriu 🙂

marlenka56
13. sep 2008

no ale na manželíka brata svadbu nás ečete nevolali len hovorili o tom, ale dúfam, že budeme pozvaní 😅 😨

sorciera24
13. sep 2008

tak ak budu mat velku svadbu, tak hadam pozvu, my sme mali malu, tak som mala malicko ludi... 😉 ale je fajn sa ist niekde zabavit.... 🙂

marlenka56
13. sep 2008

joj ta na manželíka brata svadbu až v októbri, ale hadam pozvu, manželík bude dúfam, svedok 😅 😕

marlenka56
13. sep 2008

a dnes idem len na ten sobáš ale aj tak sa teším trošku do spoločnosti 😉

sorciera24
13. sep 2008

ale tak ked je to brasko, to je najblizsia rodina, aj my sme mali za svedkov bratov🙂

cukruska1920
autor
13. sep 2008

Haloooooooooo...kde ste?

miska201
13. sep 2008

Ahoj Cukruska,od stredy som tu nebola a teraz som si prečítala pár noviniek 🙂 🙂 🙂 . Zo srdca i gratulujem a prajem vám veľa zdravíčka, aby ste to zvládli do konca 🙂 🙂 🙂

cukruska1920
autor
13. sep 2008

miska...dakujem....ale este to nemam potvrdene a bojim sa ze bol test zly ☹

lopezka
14. sep 2008

ahojte kamaratky snazilky 😀 ako sa mate, co nove ? 😅

cukruska, ako sa citis ? 😉

mirip
14. sep 2008

ahojte 😕 lopezka ja nemám nič nové, všetko po starom 😔 😔 😔

lopezka
14. sep 2008

mirip ahoj, citala som spatne, co si pisala 😒 ....drzim palceky, nech ti / vam 😅 vsetko dobre dopadne.....niekedy sa naozaj bojime zbytocne 😖