Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

cukruska1920
autor
2. okt 2008

jeeej ahoj kuspit...som ta dlho nevidela....ja dobre...a co ty?

kuspitka
2. okt 2008

tak sa snazim idem asi na laparku a potom uvidim

cukruska1920
autor
2. okt 2008

a aka je prognoza?

kuspitka
2. okt 2008

este neviem ani kedy pojdem ale mozno na buduci tyzden

katy2
2. okt 2008

ahojte
kuspitka, a vybavujes si laparku? to kvoli IUI? Pokial si dobre pamatam, chcela si ist teraz niekedy na IUI v SPLNe, nie? Nech je ako chce, strasne ti drzim palce....

cukruska1920
autor
2. okt 2008

jaj nech to uz dobre dopadne...velmi ti to prajem

kuspitka
2. okt 2008

katy bojim sa ze povedia ze nemozte ist na IUI ale na IVF musite ist...
chcem si teraz urobit laparku a potom budem vediet co dalej

cukruska1920
autor
2. okt 2008

neviem co je to IUI.....a preco vlastne to umele oplodnenie vtedy nevyslo?

katy2
2. okt 2008

a nerozpravala si s dr? podla mna IUI by nemal byt problem pri tvojej situacii.... i ked IVF je uspesnejsie ale za to strasne drahe.... 😒

kuspitka
2. okt 2008

katy ale ak povedia ze mam nieco s vajecnikmy tak asi nebudem moct ist na IUI.
odumrelo nam vsetko mali sme 3embria

katy2
2. okt 2008

kuspitka, co sa tyka KET, aj nam sa hrozne zle rozmrazovali.... z 8 sa nam rozmrazili raz 2 a raz dokonca len 1..... Teraz sme vsadili na cerstve, tak uvidime.... Ja uz KETu neverim..... ma hrozne malu uspesnost.....

kuspitka
2. okt 2008

katy ani ja neverim tomu uz ma to sklamalo.este pockam na tu laparku a potom budem uvazovat co dalej

rybca
2. okt 2008

Dobre ranko

mirip
2. okt 2008

ahojte 😔

cukruska1920
autor
2. okt 2008

ste tu niekto?

mirip
2. okt 2008

ja som....... ale velmi nepíšem

cukruska1920
autor
2. okt 2008

aspon nie so mnou ze?

ewwe
2. okt 2008

ahojky
lopez posielam ti tie udaje 🙂

cukruska1920
autor
2. okt 2008

ahoj ewwe

mirip
2. okt 2008

nie ja celkove nikam neprispievam a načo cukruš? aj tak mi nokto nemože pomocť a to že ma každý lutuje mi tiež neprospieva
ewwe aké udaje sa posielatú?

ewwe
2. okt 2008

mirip no chceme si zalozit tabulku snaziliek kamaratok kuk predchadz. stranu, posiela sa to lopezke

mirip
2. okt 2008

aká údaje sa posielajú?

cukruska1920
autor
2. okt 2008

to neni o lutosti ale o to aby si sa necitila sama.....vies ako sa to hovori...ve dvou se to lepe tahne....a tak isto je to aj tu....vzdy je lepsie ked sa vyrozpravas ako to dusit v sebe a trapit sa

ewwe
2. okt 2008

mirip kuk na ten link co dala lopez na predch. strane, je to prezyvka, vek bydlisko, stav, uziv. HA, koniec HA, zaciatok snazenia, co uzivas napr. vitaminy, posledna ms, test s //

inak mam pocit ze mi zas zacina mykoza, svina jedna

kvetka25
2. okt 2008

čaute kočky už ste sa llopezke nahlasili? 🙂

sorciera24
2. okt 2008

cau kveti...ako?

kuspitka
2. okt 2008

Ahoj sorciera ako sa mas???

sorciera24
2. okt 2008

jeeej, ahoj kuspi....som rada,ze ta tu konecne vidim 😵 ja po starom...chystam sa ovulovat.... 😉 co ty?.....co mate nove?

kuspitka
2. okt 2008

tak ja nic nove 13idem na laparku...a asi tak

luly3
2. okt 2008

Ahojte babulky povie mi niekto čo je to KET? Dakujem 😉