Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

sorciera24
15. aug 2008

ved baby, mozno nedorazi, mate aspon nadej 😉 co my? ktorym doarzila? 😝 😀

atima
15. aug 2008

no hej ale ta neistota je najhoršia

lovacka
15. aug 2008

no je to na slak trafenie ani neviem ci to je uz akoze mrcha alebo ci to je len akoze spinenie kokso ma slahne o tyzden ideme domov tak dufam ze nebudem mat prave vtedy mrchu na 20 hodinovej ceste autom 😅

cukruska1920
autor
15. aug 2008

jerry....to som kupila vo vypredaji...no nekup to 😀 ked budem tehu tak pofotim aj ostatne veci..takze ked budes vidiet ze sa mi rozrastol album budes vediet pricinu 😵

sorciera24
15. aug 2008

atima a kolko meska?

cukruska1920
autor
15. aug 2008

sorci....mi mame este vacsiu...ze dalsia nedorazi 😀

lovacka
15. aug 2008

hej ale ked spinim tak to asi nebude tehu a aj som si robila testy a nic mi neukazali 😲

jerryjanka
15. aug 2008

lovacka mne tak tiež začina mrcha
predtym vždy krv a v poslednom čase špinenie a potom mrcha
už si mala dostať?

atima
15. aug 2008

ja som sa zatial po babatkom oblečku neobzerala reku že dokedy niesom tehu neccem to zakriknuť

sorciera24
15. aug 2008

cukrus...tomu ver...nasa uz nesmie prist 😉

lovacka
15. aug 2008

praveze dostat som mala az v sobotu (zajtra)ale prve spinenie zacalo v stredu 😕 len take ulpne slabe som mala ruzove spinenie raz v utorok potom v stredu hnedy vytok a tak som si dala aj vlozku ze uz je to mrcha ale len ak idem na zachod tak co to zo mna ide ale inac nic

atima
15. aug 2008

sorciera meška mi 8 dni

lovacka
15. aug 2008

dufaze ze mne tato uz zacne a ze potom uz dalsia nedorazi 😵

atima
15. aug 2008

ja som tiež v pondelok špinila ale od vtedy nič skor hnedy vytok

lovacka
15. aug 2008

atima a nerobila si si testik?

cukruska1920
autor
15. aug 2008

sorci....som sa pekne s mojou porozpravala ze nech sa poriadne vyburi lebo uz nabuduce nepride..... 😀 😀 som zvedava ci ma respekt

atima
15. aug 2008

robila som ale je negativny, skusim ešte zajtra rano

jerryjanka
15. aug 2008

lovacka ak nie si tehu /možno si/ tak špinenie tak dlho pred mrchou môže byť hormonalna nerovnovaha
davaju na to hormony
viac bab s tym ma problem

lovacka
15. aug 2008

cukrus potom daj vediet prehovorim aj aj tej mojej do dusi 😀

lovacka
15. aug 2008

jerry ja som teraz vysadila hak takze je to dost mozne ze mam nerovnovahu

atima
15. aug 2008

ved hovorim, že dokedy nevieme načom sme je to na figu

lovacka
15. aug 2008

a merate si niekto bt?

atima
15. aug 2008

nie ja nemeriam som dosť pohodlna

ricus
15. aug 2008

Aooojte baby!!!! 🙂 Prosim vas,neviete nahodou este take stranky jak je konik?Poradte prosim vas.... 😖 DAAAKUUUJEEEM!!!!Poslite IP 😎

lovacka
15. aug 2008

som len chcela vediet ze ci je to klasickym teplomerom

cukruska1920
autor
15. aug 2008

atim....skus urobit test tak v nedelu a ked nic tak asi ti len meska

atima
15. aug 2008

ale po vysadeni hak som mala taky rozbyty cyklus že som nevedela ani jeden mesiac čo kedy kde a ako 😀 😀

lovacka
15. aug 2008

ja som si praveze myslela ze po vysadeni hak je najvacsia sanca otehotniet

jerryjanka
15. aug 2008

ja meriam a je to fajn
no ak si vysadila tak to ani nevieš kedy bola ovulka nie?
a najlepši je klasicky ortuťovy - je najpresnejší

atima
15. aug 2008

no skusim ale podla mna by mi to už malo ukazať podla tehotenskej kalkulačky ak by som b ola tak by som mala byť v piatom mesiaci