Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

lovacka
15. aug 2008

a nepracujes?ze aspon v praci sa odreagovat alebo chod k vasim na vikend nech sa o teba postaraju trosku

sorciera24
15. aug 2008

ved ja som za 😉 to by som bola najradsej...ja len ze jerry si to isto zasluzi... 🙂 len sa nesmie uzatvarat medzi 4 steny, aby nemala klaustrofobiu..... 😉 😀

aanda
15. aug 2008

ved isto, ze si to zasluzi... to je bez debosky... a vsetky si to zasluzime... 😵

kamilecka
15. aug 2008

Ahojte

AHoj Lovacka-Jani ty si snazilka supeeeeeer drzim palcekyy 🙂

lovacka
15. aug 2008

kami 😵

jerryjanka
15. aug 2008

lovacka nepracujem a žijeme s tatinom 🙂

lovacka
15. aug 2008

jerry tak co by som ti este poradila.prid k nam na navstevu na mesiac a uvidis ako by vam slo plodenie po mesacnej pauze 😀

kamilecka
15. aug 2008

Jani a budete byvat v uk aj ked sa narodi?

JerryJanka dobre motto 😀 😉

lovacka
15. aug 2008

jerry ja ma taku malinku knizocku s mottami a tam je aj to tvoje 😵
kami to je este vo hviezdach taky je plan ze pojdeme na sk ale to ani sama neviem ci pred porodom ci az po,ja y som najradsej az po aby som mala matersku z uk

mima263
15. aug 2008

ahojte, ste tu ešte?

aanda
15. aug 2008

ahoj mima, ja som tu 🙂 ako sa mas??? dnes si mala v praci pohodu???

lopezka
15. aug 2008

ahojte vsetky 😀

aanda
15. aug 2008

ahoj lopezka. 🙂

lopezka
15. aug 2008

ahoj aanda, na tuto temu som zavitala 1.krat 😉

mima263
15. aug 2008

ahoj lopezka 😉

aanda... joj to bola fakt zábava.... mala som kopec vlastnej roboty a ešte som aj musela sedieť pri nejakých zápisniciach 😠 , bola som fakt naštvaná.......ale teraz pohodka, víkend, mužíček doma...jednoducho paráda 😀
A ty ako dovolenkuješ?

lopezka
15. aug 2008

ahoj mima 😉
priznam sa, necitala som celu temu.....vsetky ste snazilky po 1.krat ? 🙂

mima263
15. aug 2008

lopezka... tak vitaj a cíť sa u nás dobre 🙂

lopezka
15. aug 2008

mima, dakujem 🙂
keby ste vedeli, ake krasne babo nedaleko mna krasne spinka ..............jediny problem je ten, ze nie je moje, ale segrine 😀

mima263
15. aug 2008

lopezka.... väčšinou áno, ja som po prvý krát a ešte sa nesnažím dlho - 6 m. ale som nedočkavá a keďže už mám po 30., tak si musím švihnúť

mima263
15. aug 2008

lopezka, tak to zažíva asi každá z nás, po vonku chodí toľko tehuliek a mamičiek s bábätkami

lopezka
15. aug 2008

mima, tak nie si jedina, aj ked to urcite vies 😠 ......ja uz mam 35 😝 a tabletky neberiem od novembra

aanda
15. aug 2008

mima... ja v pohodke... som dnes umyla dalsie okno... premyslam, co budem zajtra piect... manzelik mal 30r a v nedelu pridu blahozelat... tortu budem robit naisto, ale neviem, co dalsie....

mima263
15. aug 2008

aanda, zase som sa tárala po iných témach a nestihla som Ťa ☹

lopezka
15. aug 2008

prave som tento tyzden hovorila segre, ze to je cista provokacia 😀 prechadzat sa po meste a tam kazda druha tehotna 😀 ...ja to samozrejme kazdej doprajem 🙂 ale aj sebe 😀

aanda
15. aug 2008

lopezka... tak vitaj medzi nami... myslim, ze su tu rozne baby.. niektore sa snazia dlho, niektore kratsie, niektore maju za sebou aj dlhsie pribehy

aanda
15. aug 2008

mima, ved som teraz tu... 😀

lopezka
15. aug 2008

aanda ....ach jo, ved ja viem, ze nie som ani zdaleka jedina............dlhu dobu som sa odmietala povazovat za snazilku 😀 ....brala som to tak, ze ked to pride, tak to pride.......ale ked to clovek strasne chce, neda sa na to nemysliet......a este aj v mojej blizkosti same deturence...... ☹

aanda
15. aug 2008

lopezka.... tak sa to urcite na teba nalepi 😀

lopezka
15. aug 2008

dokonca som tusim v "Mama a ja" docitala, ze zeny ktore chcu otehotniet by sa nemali zdruzovat v takychto "spolocenstvach" ci ako to tam nazvali.....proste ze ziadna davova psychoza, vraj to sposobuje presny opak toho, co by sme chceli dosiahnut, ked sa porovnavame s ostatnymi 😖

mima263
15. aug 2008

aanda, tak si tu 🙂 , asi by to chcelo nejakú ľahkú efektnú ovocnú tortu a niečo všeobecne obľúbené, my máme taký jeden obľúbený rodinný koláč (dá sa upiecť aj ako torta)

lopezka... ja mám 32 a naivne som si myslela, že to pôjde ľahšie.