Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

sorciera24
14. sep 2008

ahojte, my sme dnes boli opekat, este sme to stihli, nez pride zle pocasie... 😉 inak som 14DC a stale som nejaka vlhka.... 😨 🙂

cukruska1920
autor
14. sep 2008

ahojte baby

lopezka
14. sep 2008

sorciera & cukruska ahojte 😉

sorciera24
14. sep 2008

cauky cukrus, vidim, ze vysmiata a nex to len pokracuje 🙂

cukruska1920
autor
14. sep 2008

sorci...som ale ktovie ci budem aj zajtra...idem robit kontrolny test 🤐

sorciera24
14. sep 2008

neboj nic, hlavne, ze mrcha nie je... 😉

lopezka
14. sep 2008

cukruska, ja budem asi az v utorok ☹ drahy povedal, aby som este pockala .... 😒

sorciera24
14. sep 2008

lopezka a kedy necakas mrchu?

cukruska1920
autor
14. sep 2008

lopez ..ktory si DPO?

sorci.....no to som rada 😀

lopezka
14. sep 2008

sorciera, no ja ju necakam dnes 😀 .....tak ako povodne aj cukruska 😉

cukruska, ja vobec neviem, nikdy som si teplotu nemerala 🙄 ja len viem, ze dnes ju necakam 😅

sorciera24
14. sep 2008

lopezka, tak je to nadejne, este pockaj den-dva a sprav test 😉

lopezka
14. sep 2008

baby inak dnes rano som si nasla na intimke taky kusok hnedeho vytoku ......a dalej uz nic 🙄

sorciera24
14. sep 2008

lopezka, dufam, ze sa nevrati.....drzim prsty, inak baby, ja som tento mesiac zacala brat kyselinu listovu a od mrchy som nejaka vlhka a tak 10-11DC som mala najsilnejsi hlien...hadam to bol ovulacny, ten trochu ustal, ale stale som nejaka vlhka... 😨 bojim sa ci nemam nejaku infekciu alebo co.....

cukruska1920
autor
14. sep 2008

lopez...dufam ze ju nebudes cakat 9 mesiacov

lopezka
14. sep 2008

sorciera inak ja mam ten isty problem ako ty.....ja som tiez stale taka nejaka mokra 😅 ......ale niekedy su to az take kusy bieleho hlienu ...... vrchol bol tento tyzden vo stvrtok ...to som bola 26 DC 😠

lopezka
14. sep 2008

cukruska, aj ja dufam, bolo by super, keby sme si mohli navzajom pisat svoje pocity 😀 😅 😉

cukruska1920
autor
14. sep 2008

lopez...inak vlhko mam aj ja aj ostatne tehule co si s nimi pisem 😵

lopezka
14. sep 2008

sorciera, myslim ze keby to bola nejaka infekcia, ze by to asi svrbelo, alebo stipalo, nie ? 🙄

sorciera24
14. sep 2008

aj ja si myslim, vzdy ked nieco mam svrbenie, ale teraz nic, mozno to je len tymi vitaminmi 😀 aj ked na druhej strane, prisla som uz k doktorke na preventivku a ona, ze zapal a ziadne svrbenie....takze neviem...

lopezka
14. sep 2008

sorci, mam bohuzial skusenosti s mykozou, ale toto nie je ten pripad chvalabohu 😉 a nebudes ty v tom ? 😅 kedy necakas?

cukruska1920
autor
14. sep 2008

baby zeby sme sa stretli v majovkach? 😀

lopezka
14. sep 2008

cukruska 😅 to s tym vytokom som citala, ze vtedy byva 😅 len sa uz nechcem vytesovat 🙄 .... a aky mas tlak? dnes je tiez nejaky nizky, lebo som opat jak mechom prastena .....vo stvrtok u lekara som mala 100 na 60 ☹

cukruska1920
autor
14. sep 2008

lopez,,,to neviem...ale pobolieva ma hlava a chce sa mi spat

sorciera24
14. sep 2008

som len 14DC baby, cize moc skoro este na nejake priznaky....

cukruska1920
autor
14. sep 2008

sorci....tak to hej ale od utorka prskam nezabudni

sorciera24
14. sep 2008

budem chytat cukrus 😉 mne je dnes normalne, cez tyzden ma bolelea hlava, ale bola som trosku naxcipana, hlasivky a tak...ale dnes fajn, myslim, ze tlak v norme ako vzdy 120/80 mavam... 🙂

lopezka
14. sep 2008

cukruska, mna tiez dnes pobolieva hlava, ale spat sa mi nechce....len som taka spomalena 😀 v utorok uz idem po tyzdni do prace, tak sa aj tesim ....lebo doma sa zblaznim od nudy 🙄
v utorok kedy prskas, aby som vedela, kedy mam dojst ...... 😀

mirip
14. sep 2008

prskám aj ja mám nádchu až hroza.......ach jaj čo ma ešte čaká 😒 pá dievčatá 😔

cukruska1920
autor
14. sep 2008

lopez..no chcem ist rano tak ked sa vrattim.....

sorciera24
14. sep 2008

mirip, drzkaj sa....