Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

mima263
3. aug 2008

Haloooo, je tu niekto?

lenuska11
3. aug 2008

Gratulujem ku krasnej temicke 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

mirip
3. aug 2008

Ahojte ste tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu????????????????????halooooooooooooooooooo........ 😲 😲 😲

sorciera24
3. aug 2008

ja som tu, ale akosi vsetky zdrhli... 😉

mirip
3. aug 2008

Ale nie určite nezdrhli, možno sa to len zdá........ja som tu bola popoludní hned a le aksi ma premohol spánok 😅

ewwe
3. aug 2008

Im here

mirip
3. aug 2008

Júúj tie preklepy, ma spucuješ za ne lebo aj ja som učitelka 😀 😀 😀

mirip
3. aug 2008

čaf ewwe, kedy dáš foto 😉

sorciera24
3. aug 2008

ale nie, tu si to nevsimam 🙂 aspon sa snazim 😉 nie sme predsa v skole 😀 aj ty si ucitelka? 😲

ewwe
3. aug 2008

neviem a kedy mam dat , ja asi az ked sa oficialne budem snazit, od vianoc, ci ne?

mirip
3. aug 2008

To máš jedno ale teraz si záhadná žena, ja som zase mala v pase snž. a to som sa nesnažila a potom ked sme začali tak som to dala preč lebo to tam akosi bez zmeny na tt dlho svietilo a som si dala závazok že snž. už nedám už len tt. A prečo len od Vianoc......problémy? 😲 😔
nieeeeeeeee sorcirra to ty nevieš 😔 😀 😀 😀 😀 😀 ? ja som tu už stará korčula na koni a to vie každý 😀

sorciera24
3. aug 2008

no ale preco ucitelka?....ze akoze nas mozes vsetky ucit?

ewwe
3. aug 2008

caka ma este jedno ockovanie proti rakov, krcka mater. a doky neodporuca otehotniet pocas toho ockovania

mirip
3. aug 2008

nie 😀 som ozajstná v škole.............
jájjjjjjjjjjjj ewwe si spomínam...............aj toxo 😖 ale aspon je výhoda že ked otehotnieš nepríde toxo a baby sa nenakazí 😉

mirip
3. aug 2008

sorci to by som si nkdy nedovolila vás tu učiť 😉

ewwe
3. aug 2008

tak tak mirip, vysledky toxo budu o dva tyzdne, si myslim ze uz som zdrava, a uz budem tatarsky biftek papat bez obav 😎

sorciera24
3. aug 2008

ewwe a kolko mas rokov?....myslis, ze je dobre to ockovanie?...blba otazka, asi hej, ked si si ho dala... 😅

mirip
3. aug 2008

scori...tuším je to vekovo ohraničené myslím do 25r. ale nie som si istá

ewwe
3. aug 2008

ja mam 25, myslim si ze radsej sa dam zaockovat ked tu je ta moznost ako potom mozno lutovat ze co keby...
a moja teta na to umrela tak mame to v rodine, a este ma aj priatel prinutil bo mne sa zdalo vela penazi

sorciera24
3. aug 2008

nie je to vekovo ohranicene.....vsade sa uvadza,ze vhodne je tak do 26, ale kludne aj neskor...aj ked najlepsie je okolo 12-13 🙂 resp. kym je zena este panna..... 🙂 jedny hovoria tak, druhy tak...

mirip
3. aug 2008

no to neviem....ja som sa svojho dokyho na to nepýtala........ ale mám to zatial tam dolu vporiadku, som tam často mkaždý mesiac

sorciera24
3. aug 2008

ewe, ale vraj je toaj tak len na niektore typy virusov.....ja neviem...ja som pocula vela nazorov pre aj proti, tak si xcem vypocut dalsie

mirip
3. aug 2008

a čo sa týka toho že v 12-13, no ja ked som bola v tom veku asi ešte ani vakcína proti tomu nebola......ked mám teraz 30

sorciera24
3. aug 2008

no ved hej, vtedy nebola...ja len ze teraz tak odporucaju

mirip
3. aug 2008

ja voem že hej.....možno sa to spýtam dokyho neskor, teraz mám inú liečbu a na tú sa sústredujem...ale neskor sa dám určite zaočkovať aj ja

ewwe
3. aug 2008

tak najlepsie je pannam, lebo este neprisli do styku s tymi virusmi, a do 15 rokov to stoji 15OO, sk, potom je to do 26 rokov a to uz stoji 15 000?- sk,
dufam ze mi to pomoze, ved keby nedajboze sa to prihodilo tych 15 tis, je potom zanedbatelna suma, vtedy by dal clovek aj miliony a moze byt neskoro

mima263
3. aug 2008

Čaute,vidím, že máte očkovaciu tému. Ja mám 32, takže už asi fakt neskoro

ewwe
3. aug 2008

baby musim off vecer este pridem

mirip
3. aug 2008

mima nie je ja mám 30, 😉

mima263
3. aug 2008

Najlepšie bude zistiť to u nejakého odborníka, ale aj tak mám pocit, že teraz má prednosť bábo - teda aspoň u mňa.