Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

evitkamalicka
22. sep 2008

sorci no my tu budeme asi do vianoc 😅

evitkamalicka
22. sep 2008

eww nevladzem, ledva sa hybem

kuspitka
22. sep 2008

sorciera nie nemuseli sme platit....v KE sme este neboli....

sorciera24
22. sep 2008

lebo si vravela, ze si tu spokojna....ale jasne, je to aj o peniazoch.....a co vam odporucili?

ewwe
22. sep 2008

adamko sa nechce od teba odpojit, ani sa mu necudujem, ved teraz je mu v brusku nadherne

kuspitka
22. sep 2008

tak mame skusit IUI alebo dalsie IVF....
som tam spokojna ale IUI tam stoji okolo 8000sk
a v KE 5000

sorciera24
22. sep 2008

jaaj, no na vychode lacnejsie 😉 tak je to na vas ako sa rozhodnete...dufam, ze dobre..

marlenka56
22. sep 2008

evitka ahoj, Adamčekovi sa nechce do tej zimy, je mu u mamky teplúčko, komu by sa chcelo von , no nie? ale držím palce nech to zvládneš 😉

matelko1
22. sep 2008

ahoj marlenka.ako sa mas?co mas nove?ku nam uz neprides.preco?dostanes pät a dvadsat na zadok 😀
kuspitka ahoj inac riadne velky cenovy rozdiel je.Tak prijemne rozhodovanie a drzim palce.

marlenka56
22. sep 2008

matelko, k vam uz žiaľ ani neprídem, kľudne znesiem aj bitku od teba 😀

matelko1
22. sep 2008

marlenka tak sem tam mi do ip-ka aspon napis.a byt ta nebudem 😀 ako sa mas moja.

marlenka56
22. sep 2008

celkom ujde, pomaličky a ty? do IP-ka napišem, ked ma nebudes biť 😒

matelko1
22. sep 2008

marlenka cakam ip-ko,ja ti tiez napisem.a byt ta nebudem,uz som povedala. 😅
ja sam celkom fajn.8.10.08 ide moj manzelik na kontrol.spg.Hrivnaka som sa mesiac nemohla dovolat.uz len na to cakam,aby sme sa mohli pohnut dalej.potom zavolam hermimu,ze co dalej,aky postup.

jahu348
22. sep 2008

kto mi poradi...

jahu348
22. sep 2008

kto si robil uz test a mal druhu tehu ciarku len slabulilinku?????

jahu348
22. sep 2008

😒

marlenka56
22. sep 2008

jahu este som nikdy netestovala, takže ti neviem poradiť, ale počula som , že aj slabá čiarka, čiarka, je ale nechem ťa s tým zavádzať, a nechem aby som bola potom na vine, tak sa skús opýtať úspešných testovateliek 😉

jahu348
22. sep 2008

marlenka56...dakujem 😅

marlenka56
22. sep 2008

ale prajem ti aby to bolo pozitívne // 🙂

jahu348
22. sep 2008

marlenka56 kiez by si mala pravdu....mam uz doma velkych teenegerov

evitkamalicka
22. sep 2008

jahu skus si urobit testik este tak za 2 dni, ak bude ciarocka silnejsia tak si urcite tehu

cukruska1920
autor
22. sep 2008

Caute bosorky 😀

cukruska1920
autor
22. sep 2008

No tak kde ste? zas budete vypisovat ked tu nebudem coooo??? 😠 😀

rybca
22. sep 2008

cukrus - ahoj, ja som tu

cukruska1920
autor
22. sep 2008

ahoj...som ta zazrela v majovkach....ty brdo...si len teraz nasla // a uz si ma predbehla 😀

marlenka56
22. sep 2008

ahojte babulienky tehulienky 😉

rybca z celého srdca balhozelám k tehu, prajem aby bolo bezproblémove a pomalicky sa presunula k stastnému koncu 40tt, nech je babatko zdrave a maminku počúva 😵

ahoj zlatino cukrík ako sa áš, dúfam, že je všetko v poriadku, prajem nech bábabtko rastie a je zdravučké 😉

tak ja sa pre dnešok lúčim, prajem vám krásny zvyšok dníka a pekný večer, papá zajtra 🙂

rybca
22. sep 2008

no som zadala termin poslednej mrchy a takto to vyratalo..🙂 ale dokyna mi dnes neisto povedala, ze som v 6-7 tt, tak neviem,

cukruska1920
autor
22. sep 2008

ahoj marlen....len si prisla a uz odchadzas? ☹ tak teda papa

rybca...ja som zvedava co mne povie v pondelok

rybca
22. sep 2008

a v pondelok uz ides na ultrazvuk? mne sa zda, ze mi to dala vsetko nejak neskoro

cukruska1920
autor
22. sep 2008

rybca...hej na utz, bude ma vysetrovat aj rucne a zoberie mi krv na vsetky vysetrenia