Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

cukruska1920
autor
8. aug 2008

hej...ideme na last minute...vela? ani nie....hlavne sa mi paci ze tam je ciste more

ewwe
8. aug 2008

lenand ahoj ako sa ma snina? ja pochadzam z belej n. c.

cukruska1920
autor
8. aug 2008

ahoj lenand...no zatial vieme len ze chorvatsko ale uvidim ake oblasti nam ponuknu

ewwe
8. aug 2008

last min. su najlepsie da sa slusne usetrit, my tiez chodime stale na last min.

lenand
8. aug 2008

mi ideme tiež ale nemame vybratu oblast ale tiež chorvatsko 😉

cukruska1920
autor
8. aug 2008

lenand...tak sa tam hadam aj stretneme 😀

ewwe
8. aug 2008

a budete rozoberat snazilkovanie este aj tam

lenand
8. aug 2008

ale mi až 20.8

cukruska1920
autor
8. aug 2008

leni...no neviem ci aj mi to nepretiahneme na neskor kvoli mrche ale uvidime....mozno ani nie

lenand
8. aug 2008

a inač v snine nič nového až o týžden bude rušno cez víkend 😉

ewwe
8. aug 2008

lenand rock fest to isti 🙂 ides?

lenand
8. aug 2008

mi ideme s partiou tri rodinky a oni chcú ist tak že až tam si najdeme ubytovanie tak uvidíme asi na bašku tak spominali
ale už sme boli aj na istrii a na rabe všade bolo pekne a super

lenand
8. aug 2008

listky už mame doma od začiatku jula 😉

kvetka25
8. aug 2008

no teda mate pekne plany my ideme na Maltu 😀 😀

ewwe
8. aug 2008

kvetka alebo na nairobi 😀

cukruska1920
autor
8. aug 2008

kvetka....na maltu ako na dom alebo na ostrov? 😨

lenand
8. aug 2008

prave som sa chcela spítat to isté 🙂

ewwe
8. aug 2008

podla tych smajlov usudzujem ze to bode stavba

cukruska1920
autor
8. aug 2008

kvetka je tajomna 😅

kvetka25
8. aug 2008

jasne že stavba 😀 😀 no radšej mať strechu nad hlavou ako dovču nie???? už sa nevieme dočkať nášho hniezdočka je to taký malý milý bungalovček kde sa človek vela nenachodi ani nenaupratuje 😵 😵 😵 a potom si tam urobime mimi 😉

marlenka56
8. aug 2008

tak kvetka drzim palce nech sa v novom hniezdocku zadari 😵

kvetka25
8. aug 2008

kvetka nie je tajomna 😀
marlen vdaka su to nervy stavať domček ale urcite to stoji za to 😉 mas tam klud, žiadny susedia no pohoda... nas domček je maly takže to nebude take hrozne inak už stoji teda mury ešte strechu okna a bude to vyzerať optimistickejšie... 🙂

ewwe
8. aug 2008

kvetka a potom hura na zariadovanie

ewwe
8. aug 2008

hej baby ta kde ste, trcim tu uz tri hodiny a je mi uz zima.....

ewwe
8. aug 2008

dakujem za poskytovanie sukromneho priestoru na tejto stranke, ale prehanat to nemusite 😀

cukruska1920
autor
8. aug 2008

kde ste prdelky? 😀

sorciera24
8. aug 2008

vidim, ze ste preberali dovolenky, cukrus my sme boli minuly rok na last minute v Chorvatsku na ostrove Pag...a bolo super....tak si to tam uzite 😉

cukruska1920
autor
8. aug 2008

sorci....no dufam ze si uzijeme.... 😀 a tento rok nejdete nikam?

sorciera24
8. aug 2008

tento rok potrebujeme nove dvere, a ked uz, tak bezpecnostne a tie su drahe ako slak....tak sme boli aspon na par dni v kupeloch v Bojniciach 🙂

cukruska1920
autor
8. aug 2008

sorci...no to si viem predstavit..ale stoja za tu cenu....ale ked stratis kluce tak smola...to su kluce len s takou kartickou inak ti nespravia nahradne.....nasi maju tie dvere tak zato to viem