Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

kvetka25
9. aug 2008

jaaaaaaj už chapem si sestrička?? 😕

lenand
9. aug 2008

nie nesom sastrička mam dokyho kamaráta a tak k nemu chodím aj do služby 😉

mirip
9. aug 2008

Cafte som tu len na skok, čo nového?

mirip
9. aug 2008

hm, no nik tu nie je tak pa 😉 😒

vejinka
9. aug 2008

dobre ranko kocky 😉

sorciera24
9. aug 2008

ahoj zienky 🙂

eva7780
9. aug 2008

ahojte kocky,u nas od vcera prsi,tak je tak smutne

ewwe
9. aug 2008

cau baby aj u nas prsi od rana, mali sme ist na siravu na gulas tak neviem ci pojdeme, idem nieco uvarit pre istotu

sorciera24
9. aug 2008

ahoj ewwe a co ides varit?

eva7780
9. aug 2008

ewwe aj ja som mala v plane siravu,ale pocasie za mna rozhodlo 😠 tohto roku sme este neboli,bud nie je cas,alebo je skarede pocasie 😎

lenand
9. aug 2008

celí čas prší je to hrôza u dokyho som dopadla dobre všetko v poriadku 🙂

ewwe
9. aug 2008

ahoj baby, prave sme sa vratili z tej gulas party, sice stale prsalo, ale bola to chata s terasou tak sa dalo, ale som premrzla, tak si robim alchemilkovy cajik 🙂
bolo tam take jednorocne dievcatko, strasne zlate, ja cim dalej tym viac chcem vlastne baby, nemozem si pomoct,velmi velmi ho chcem

cukruska1920
autor
9. aug 2008

ewwe..ahoj...musis napisat bocianovi aby ti priniesol 😉

ewwe
9. aug 2008

ahoj cukrus, vies tak som to pocitila, ze neviem ako to ani napisat, taky pocit chcenia az do placu mi je, nech uz su tu vianoce nech aspon pre to zacnem nieco robit

cukruska1920
autor
9. aug 2008

ewwe...ja som plakavala len ked som zbadala tehotnu v meste alebo niekde..ale uz ma to preslo lebo som si uvedomila ze to nikam nevedie a ze sa len zbytocne trapim....tak teraz som uz v pohodke

ewwe
9. aug 2008

neviem co tak na mna prislo taka depka, dufam ze prejde, to len taka silna tuzba ma postihla 🙂

cukruska1920
autor
9. aug 2008

vies co nepoviem ti aby si nato nemyslela lebo to sa neda ale aspon to skus brat tak ze aj tebe to vyjde a s tym dojmom to bude lahsie..uvidis

ewwe
9. aug 2008

diky cukrus 🙂

cukruska1920
autor
9. aug 2008

neni zac....mne to dost pomohlo

ewwe
9. aug 2008

som uz aj v sn. do 25r. aby si nemusela skakat od temy k teme

cukruska1920
autor
9. aug 2008

oki..ved aj ja

mirip
9. aug 2008

ahojte dievčatá 😉

cukruska1920
autor
9. aug 2008

ahoj dievca

ewwe
9. aug 2008

ahoj miri-mami 🙂

mirip
9. aug 2008

😝 tak dobre nie som dievča ale ani ty už nie 😀 😝

mirip
9. aug 2008

ok ta brú noc dievčatá 😎

ewwe
9. aug 2008

nerobte zo seba starenky, sme v tych naj rokoch

sorciera24
9. aug 2008

cukru, ty si tehotna? 😲 wow, lebo ak si poziadala bociana, aj my sme to urobili, tak dufam, ze ti to vyjde....a potom aj nam vsetkym 😉

kvetka25
9. aug 2008

Ahojte ste tu ? ak osa máte? 😕

kvetka25
9. aug 2008

cukrus aku skušku si to nafotila?? 😕 😕 😕