Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

sorciera24
14. aug 2008

cukrus, tak to zvladnete, my sme to minuly rok busom do Chorvatska tiez zvladli 😉 pustia vam nejaky dobry film...a zas jedna noc nie je tak dlho... 🙂

cukruska1920
autor
14. aug 2008

sorci....ja viem....bola som chorvatsku uz asi 4 krat s nasimi a raz s muzom...vtedy este priatelom 😀

sorciera24
14. aug 2008

a kde vsade si tam bola? ci na rovnakom mieste?...ze kde sa ti najviac pacilo?

cukruska1920
autor
14. aug 2008

boli sme priamo na makarskej , potom v Podgore, v Baske Vode, vo Vodiciach a teraz tam ideme tiez....neviem kde najviac na vodice si moc nepamatam tak teraz oprasim pamat..ale v Baske bolo super

aanda
14. aug 2008

ahojte, je tu niekto???

cukrus.. bolo super na dovce... krasne pocasie, pohodka.... tatry su fakt krasne... uz balis kufre do chorvatska???

mima263
14. aug 2008

ahoj, ja som tu

aanda
14. aug 2008

ahoj, ako sa mas?

sorciera24
14. aug 2008

ahojte dovolenkarky, ako?.....ale nam tie dovolenky rychlo ujdu, co? 😉

mima263
14. aug 2008

Tak normálne, trochu som sa vytočila v robote, tak si idem nejako vylepšiť náladu. A ty ako?

aanda
14. aug 2008

ahoj sorciera, ty ako s dovolenkou?

sorciera24
14. aug 2008

my sme uz na dovolenke bolo v juli, tiez len na par dni v Bojniciax...ale oficialne mam este dovolenku do 25.8. 😉

aanda
14. aug 2008

mima. hmmm, to poznam, ale uz som si povedala, ze nejaka robota mi nestoji za to, aby som sa rozculovala... minule tam moja sefka cosi trepala dve na tri, tak som jej povedala, ze je neprofesionalna... a hotovo... urazila sa a mala som pokoj....
jaaaaj, ako by som chcela byt tehulka..... na dovolenke som videla plno tehuliek a ake krasne babatka....

aanda
14. aug 2008

sorciera, takze si teraz domenka??? aj ja som este. do prace idem 21.8. ale uz teraz sa mi nechce. doma je dobre... dnes som umyla okno, presadila som si kvietok, navarila a cakam manzelika, kazdu chvilu pride z prace...

sorciera24
14. aug 2008

ano,aanda, este stale som doma do 25.8. 🙂 ako ja sa nestazujem, ale uz sa po tom dlhom case tesim aj do prace.....niekedy mi to uz sibe a myslim na rozne veci...babo a tak....v praci uz nebude cas, tak sa tesim 😉

mima263
14. aug 2008

jééj baby vy sa máte
tak si pekne oddýchnite a posnažte sa, keď sa dá 😉

mima263
14. aug 2008

aanda, si ešte tu? Hodím na chvíľu do albumu fotku. (inak nemôžem, mužíček zakázal zverejňovať fotky)

aanda
14. aug 2008

mima, som tu, ok, kuknem do albumu... ste v utajení???

aanda
14. aug 2008

mima, akurat sme minule v robote rozoberali, ze ked si ludia davaju na net fotky a tak.... my mame svadobny album na nete, lebo je to pohodlne poslat link... ale je pravde, ze tym vlastne vela ludi vidi "tvoje sukromie"

aanda
14. aug 2008

sorciera... veru, keby bol clovek prilis dlho doma, tak to uz nie je ono... ale ved je krasne, nechodis sa niekam kupat?

sorciera24
14. aug 2008

aj my mame svadobny album, ale vsak das fotky, ktore xces , aby videli aj ostatni....tie, co nie su urcene pre vsetkych tam nedas 😉

aanda
14. aug 2008

sorciera, posli link.... nakuknem..
to je fakt,ze das len tie fotky, ktore chces, ale co som pozerala aj nejake zahranicne stranky, tak tam davaju vsetko mozne aj nemozne...

mima263
14. aug 2008

tak som v keli, tie fotky sa tam nedajú pridať, sú väčšie, nedáte tip, ako ich upraviť?

aanda
14. aug 2008

mima, este nemas fotecku v albume??? das potom vediet???

aanda
14. aug 2008

sorciera, peknucky ste boli. a aki stastni...krasne satky a aj kyticka...

aanda
14. aug 2008

mima, mas program IrfanView? da sa to stiahnut aj zadara, to je jednoduche s tym programom...

mima263
14. aug 2008

skúsim, dik

mima263
14. aug 2008

mám to

cukruska1920
autor
14. aug 2008

som spat.... 😀

mima263
14. aug 2008

vitaj 😉