Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kamarátstvo medzi ženou a mužom

RodinaNevera
veronicka_124
22. máj 2020

Ahojte. Zaujíma ma všeobecný pohľad na určite veci v kamaratskom vzťahu medzi ženou a mužom.
Mám kamaráta, poznáme sa viac ako 2 roky a úplne nemám jasno ako ma berie.
V skratke, vždy sme si veľmi rozumeli, často prebiehala komunikácia medzi nami prostredníctvom flirtu, ale vždy sme to držali na úrovni srandy. Bežne sme si vymieňali sexuálne obrazy ohľadom nás dvoch ale zase, všetko v rámci srandy a doťahovania. Ak si píšeme, vždy dlhé hodiny a stále máme o čom, keď sa vidíme, obaja sa úprimne potešíme a zlepšíme si navzájom náladu. Ja som mala donedávna priateľa, preto sme medzi sebou nemali iné ako kamarátske prejavy.
Pár krát sa medzi nami stali škriepky, kedy mi dal najavo, že ho to už nebaví a obaja sme boli presvedčení o tom, že naše kamaratstvo nadobro skoncilo. Nakoniec sme sa "k sebe" vždy tak prirodzené vrátili, pritom on má niekoľko takých kamarátok ako som ja, takže naozaj som nikdy nepočítala s tým, že by akurát mňa potreboval. Je pravda, že som medzi nami vždy cítila napätie, sexuálne, avšak viem, že to môže byť len môj pocit, ktorý nie je vzájomný.
(konečne sa dostávam k otázke:D) nedávno ma zavolal k sebe domov na kávu (potrebujem mu vrátiť skriptá, ale to sa predsa dá aj vo dverách bez kávy). Doteraz sme spolu nikdy neboli na káve, na pive, v podstate sme nikdy neboli až tak osamote, nikdy neinicioval stretnutie mimo školy kde sa stretávame. Myslíte, že vzhľadom k opisu nášho vzťahu mám šípiť nejaký iný zámer, ako je len káva?
Nechodievam bežne ku kamarátom do bytu, preto mi to príde ako vec, na ktorú ma zaujíma aj iný názor.

hefo
25. máj 2020

Kamarátstvo medzi mužom a ženou určite existuje, je ale pomerne zriedkavé a veľmi pravdepodobne ním nie je TOTO, čo opisuje autorka...

siska53
25. máj 2020

@veronicka_124 kamarátstvo medzi muzom a zenou existuje aj bez inych citov. Ale..u vas to tak nevyzerá.. tolko moj nazor.

siska53
25. máj 2020

@tetapetra a @h2 aj ja som zazila kamaratstvo, jde ani jeden nechcel viac. A silne kamaratstvo.. ale..chybala iskra, ani z jednej strany nebola a to bolo skvele!!!

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre