Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

vika34
21. okt 2009

raz mám čas a nič 😠

larita112
21. okt 2009

halooo vikuš si ešte tu?

larita112
21. okt 2009

sivuška 😕 a ty si kde? ako v pionierskom tábore? 😀

vika34
21. okt 2009

ahoj som ,tak ako?

larita112
21. okt 2009

ako čo ako? 😀 všetko v pohode, len veeeeeľmi uponáhľano... tak by som už chcela spomaliť tempo a oddychovať, ale nedá sa - práca, škola, domácnosť, prerábka podkrovia, výcviky psov... pomoooc

to čo si písala, že nerobia IVF cez poisťovňu - aspoň viem, že s tým nemusím ponáhľať, tak či tak pôjdem až v novom roku... porobím si tie horm.profily a potom ideme na to...
len ja viem, že ty musíš čo najskôr... snáď sa už na niečom rozumnom dohodnú...

vika34
21. okt 2009

no ja tiež dúfam,že to dopadne dobre a ked sa to nebude dať stihnúť,tak to bude asi znamenie ,že to asi malo tak byť.Mám ešte 3 mrazáky,ale veľmi Ketku neverím.
Na tej fotke čo tu máš sa vôbec na seba nepodobáš 😅

vika34
21. okt 2009

asi si už išla hajkať,idem asi už aj ja,pá

larita112
21. okt 2009

ešte som neišla, robím si nejaké materiály do školy, tak som chvíľku nenakúkala 😉
tak aj Tebe dobrú nocku, ešte chvíľku tu pobudnem a pôjdem aj ja... zajtra mám toho zase moc, samozrejme do práce a poobede maľujem celé podkrovie, to zase bude svalovica 😝 😀 potom večer si budem musieť dať strečing s manželom v postielke 😀 😎 😉 pa

vika34
21. okt 2009

my sme v takom strese ,že na nejaký strečing nemáme ani pomyslenie a ked som Jurkovi navrhla ,že sa aspoň uvolní,tak povedal,že nevládze ani pomyslieť na to ,že by vykonával iný pohyb ako odfukovanie pri spánku,takže nič
😒

sivusa
autor
22. okt 2009

Ahojte 🙂
Ja už možno dnes pôjdem domov, huráááááááááá
Práve tu bol dokino,okolo obeda by mal výsledok z toho dexamet. testu a keď bude v poriadku,tak môžem ísť domov. Jeden kamarát ide zrovna dnes z východu do BA,tak by ma po ceste zobral.
Nemusela by som sa zajtra trepať autobusom.
Tak dúfam,že ten test dopadne dobre, keby nie,tak by som tu ešte musela ostať 😒
Dnes mi už odišla aj posledná kamoška- rovno na operáciu štítnej žľazy do Dolného Kubína, chúďa,tak sa bála.
Štítna žľaza je pekné svinstvo, čo som si tu vypočula príbehy,aké problémy s ňou môžu byť, vďaka bohu že ju mám v poriadku.

Vikuš to mi je ľúto,že máš také blbé obdobie, neboj, bude lepšie 😉

Lari ty si strašne akčná žena 😀

Ja budem akčná,keď dojdem domov, nechcem vidieť našu domácnosť 😒
Ešte týždeň budem upratovať.

Dúfam,že večer sa Vám ozvem už z domu 🙂

katarinka77
22. okt 2009

Ahojte!
Sivuška, tak čo, pustili Ťa domkov 🙂 ? Aké sú výsledky?
Laritka, ja som tiež volala, že potrebujem HP a sestr., že mám prísť 7., 14., 21 dc. Povedala som, že ja to potrebujem z 3dc a ona zvýšila hlas, že pani doktorka povedala, že 7.....dc a basta! Krava! Tak neviem... Mala by som potom zavolať do FC, či je to ok.
Vika, prečo že vtesnať do januára? Ja s tým úplne rátam, že v januári sa to uskutoční. Ale tiež som rozmýšľala nad tým, že asi budú mať toho veľa, tak či nás nerozdelia nejako podľa toho, kto kedy podával žiadosť. Ale zase do marca sa mi moc nechce čakať...

pahu
22. okt 2009

Ahojte, len vas zdravim a miznem 🙂

katarinka77
22. okt 2009

Ale no, Pahu, veď aspoň niečo prezraď, čo nové u vás, ako sa máš... Pa

vika34
23. okt 2009

akojte,katka ja sa musím vtesnať do januara,lebo potom som už samoplatca a to po návšteve v GF si už nemôžem dovoliť,určite budú mať nátresk,dúfam ,že budú brať ohľad na môj vek 😒 ,žiadosť mám podanú od septembra a ,že vraj je už schválená tak neviem.Teraz robia iba babi zo spoločnej poisťovne ,tak mali ešte volné financie.Tak teraz toho majú málo a v januári to bude nátresk.

Pahu už dávaš zábaly?či bylinky ?už si začala? 😉

sivuš ,dúfam,že ťa po tomto pobyte dali dokopy a konečne aj menzes dostaneš

zdravím všetky,pá

katarinka77
24. okt 2009

Ahojte 🙂 !
Vika, to prvé slovo 😀 ... aj kojiť budeme, neboj 😀 . No dúfam, že Ti s tým nebudú robiť problémy a vtesnajú Ťa do januára. Veď im to môže byť jedno, a Tebe tým môžu dosť pomôcť.
Sivuška, už si doma? Predpokladám, že áno a intenzívne sa venuješ manželovi, keď sa neozývaš 😉 😀 . Ale tak to má byť 😉 .
Pekný víkend 🙂 !

sivusa
autor
26. okt 2009

Ahojte 🙂
Od štvrtku som už doma, jaj, krutý návrat do reality ☹
akurát dnes som volala s jednou babou,čo sme boli spolu v Lubochni a spomínali sme ako nám bolo dobre...

Pahuška toto čo má byť?

vika34
27. okt 2009

ahojte ,ja som chorá ,som dnes doma,ale už sa mi nechce spať,zrovna Vika odo mňa škemrá peniaze,strašné 😠

katarinka77
30. okt 2009

Ahojte!
Vika, tak vidíš, a toto chceš mať dupľovane 😀 ? Inak Ti prajem skoré uzdravenie 😉 !
Sivuška, tak vitaj späť 🙂 ! Aspoň Ťa pekne privítali 🙂 ?
Ja chodím tento cyklus na hormonálne profily, zas mám zvýšený prolaktín 😠 . Tak som si pýtala na to lieky (veď to je možno jediný náš problém) a dr. sa čudovala, že takéto veci neriešia v centre. Ani mi pomaly nechcela veriť, keď som povedala, že im ide viac-menej iba o IVFká. A samozrejme o dobrý zárobok... Hm..
Inak, pomaly by sme už mohli začať plánovať stretko na vianočných, lebo kým sa dostaneme k nejakému spoločnému termínu, tak aj po Vianociach bude 😀 .

sivusa
autor
1. nov 2009

Ahojte 🙂
Vikuš no ako, už Ti je lepšie?
Vidíme sa v Inchebe? V stredu tam budem určite, potom ešte neviem.

Katarínka a čo spôsobuje ten zvýšený prolaktín? A dala Ti Dr. nejaké lieky?
S tým stretkom na vianočných trhoch ,to je dobrý nápad 😉
Minulý rok sme sa tam tuším tiež chceli stretnúť a nejak nám to nakoniec nevyšlo. Tak dúfam,že tento rok sa nám to podarí.

Lari Ty si nejaká moc akčná 😀 , potom nemáš na nás čas 😢

larita112
1. nov 2009

Ahojte, ja len kuk 😅 nestíham, takže som len nakukla... ale sľubujem, že sa čoskoro polepším 😀
nemám nič nové, stále som na roztrhanie a veľmi akčná 😎 😀
a to stretko na vianočných trhoch je super nápad, ktorý by sme mali zrealizovať 😉 🙂 ja prídem 🙂
pa ozvem sa 😀 🙂 😉 😵

larita112
3. nov 2009

halooo babulky, kam ste sa stratili? 😕 dnes tu nebudete? ja som tuuuu 😀

vika34
3. nov 2009

ahoj lari tka ani som nehladala na prvej strane ,tak to preto som to nemohla nájsť 😀
,ked bude stretko napíšte mi ,rada prídem
sivuš ja budem štvrtok,piatok,sobota,nedeľa,chvalabohu v stredu NIE,tak dúfam ,že prídeš na výber

larita112
3. nov 2009

😀
no na stretko som zvedavá aj ja... dúfam, že sa nám to podarí
keď príde sivuš na výber, mohli by ste aj mne niečo pekné vybrať 😀 😀 mne sa hodí hocičo 😀

inak včera si tam pekne všetko popísala... čo keď je to také ťažké - aj s výberom centra, aj s peniazmi, s prístupom a ešte ťažšie s našim úspešným otehotnením...
už v podstate iné centrum ozaj nemáme na výber... ja to tiež teraz beriem tak, že buď alebo... posledné IVF a konečne by mohli byť úspešné - aj pre teba aj pre mňa

sivusa
autor
3. nov 2009

Ahojte 🙂
Aj ja už som tu 😀

sivusa
autor
3. nov 2009

Vy ste zdrhli do inej témy ☹

larita112
3. nov 2009

ahooooooj sivuška, nezdrhli, to len tak na chvíľku...
ja som bola vyvenčiť Borku a už som tu 😀

sivusa
autor
3. nov 2009

naša Corka už zase odmieta chodiť von, však už je zima 😀
ráno bola v šoku,keď zbadala vonku sneh, ale krásne dnes snežilo 😉

podkrovie už je vymalované?

ja už hodinu vysmážam fašírky,už ma z toho ide poraziť, smrad v celom byte 😠

larita112
3. nov 2009

podkrovie vymaľované, ešte nejaké detaily, na ktoré mi nevyšla farba, ale inak v pohode, ešte počkáme na schody, potom podlaha a môžeme sa sťahovať hore 🙂

sivusa
autor
3. nov 2009

tak potom prídeme na kolaudáciu 😀
to bude spálňa?

larita112
3. nov 2009

hm to si píš, že prídete na kolaudáciu 😀 🙂 smrteľne vážne 🙂
bude tam spálňa, malý šatník a rovno od schodov taká malá obývačka - taká moja pracovňa 🙂 už sa tam teším, len dúfam, že to do vianoc stihneme a potom sa už budem v kľude učiť na skúšky a riešiť IVF