Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

sivusa
autor
31. dec 2009

Ahojte 🙂
Katarínka ja odpadnem, to je neskutočne krásna správa 🙂 , normálne mi slzy vyhrkli,strašne sa s Tebou teším.
Usmievam sa tu ako slniečko 😀 .
Tak to ste mali naozaj krásny vianočný darček. Dúfam,že budúci rok aj my taký budeme mať 😉
Dávaj si pozor, pekne ležkaj v postielke, hladkaj bruško.
Cmuky

Krásneho Silvestra všetkým a všetko naj naj naj do Nového roka 🙂

brise
31. dec 2009

katarinka, wau to je úžasné, hlavne nech všetko prebieha tak ako má.
takéto vianoce si praje asi každá žena. 🙂
gratulujeeeeeeeeeeeem moc moc moc moc. a aj s drobcom vám prajeme do Nového roku všetko dobré a hlavne splnenie toho najtajnejšieho a najdôležitejšieho sna.

sylvyka
31. dec 2009

Katus co to nepocujem teda necitam volaco ma lakalo kuk na kamosky z GF a tu ho mas , gratulujem a som stastna s tebou 😀 perfis
A zdravim ostatne babulky 😉 .

mayka
31. dec 2009

Katarinka,
to je krasna sprava. Zo srdca blahozelam a drzim palceky nech sa tebe s drobcekom dari.

A vsetkym pipinkam veeeela zdravia, stastia a lasky prajem. Nech je pre vas buduci rok plodny a pupkaty. 😀

och
31. dec 2009

Ahojte
no katka mne sa to vcera hned nezdalo ten tvoj pas 😀 😀 😀 moc mmocgratulujem a neboj vsetko budeOK aj ked odteraz sa budes bat az do konca zivota ale stoji to za to 😀

Vsetkym pipinkam vsetko naj a same dvojicky hned v january 😀

Mayka mas email 😉

katarinka77
31. dec 2009

Všetkým vám veľmi pekne ďakujem 🙂 , som taká šťastná, ale zároveň aj strašne ustráchaná... No budem poslušne ležkať, sľubujem 🙂 .
Prajem vám pekného Silvestra a všetko najlepšie do Nového roku 🙂! Nech sa vám splní ten najvytúženejší sen a nech je vám na pár mesiacov najlepšou kamarátkou hoci aj wc misa 😀! (Ja sa s ňou zatiaľ nekamoším 😀).

vika34
31. dec 2009

ahojte katka tak ty si ma predbehla? 😀
My sme sa,ale bavili ,že budem prvá tehulka v roku 2010 a ty si to stihla ešte v tomto roku,veľmi gratulujem
Ja začínam zajtra stimulku ,tak sa budem snažiť veľmi pozitívne myslieť ,aby už sa pošťastilo aj u nás a po mne všetkým vám

alicka27
31. dec 2009

Ahojte,inokedy len naozaj poctivo čítam,dnes len blahoželám - VŠETKÝM - maminám aj čakateľkám 🙂 🙂 🙂
a nám ostatným nádej-níčkam len toľko:
Bez lásky bolí duša, bez zdravia telo. Tak aby nás v Novom roku 2010 nič už nebolelo 😀 😀 😀 !!!

slniecko01
1. jan 2010

Všetko dobré do Nového roku dievčatá 😀

Katarinka gratulujem a pekne sa opatrujte. 🙂

larita112
1. jan 2010

No teda katarínka, to je supeeeeer, veľmi sa s Tebou teším a určite bude všetko v poriadku, len poctivo ležkaj ako ti kázali a vo všetkom poslúchaj dr. cmuuuuk posielam veľké objatie a verím, že už v tomto roku sa tak budeme tešiť všetky. To je úplne skvelá správa 😀 🙂 😉

babulka123
1. jan 2010

katarinka.. paraada.. tesim sa a gratulujem.. len vela oddychuj a vsetko bude ok.

sivusa
autor
3. jan 2010

Ahojte 🙂
Ako ste silvestrovali? My sme boli doma pri telke, ale bolo fajn. Moja maminka urobila tatarák, no nevedela som sa ho dojesť 😅 Asi už stárneme, kde sú tie silvestrovské žúry... O jednej som už aj bola v posteli.
Vikuš no ako, už picháte s Jurkom? 😀
Kedy ideš na kontrolu?
My už zajtra odchádzame na dovču, takže dnes ma čaká balenie, nenávidím to 😠

katarinka77
3. jan 2010

Ahojte!
Ešte raz všetkým ďakujem za gratulácie a priania 🙂 ! Sranda, ako ste sa tu hneď všetky zbehli 😀 . Keby to tak bolo častejšie 😉 !...
My sme silvestrovali s detským šampanským, aj na druhý deň som sa ním ešte opíjala 😀 . My sme boli v posteli už o pol jednej, ale konečne som sa po dlhej dobe dobre vyspala. Neviem, či je tá nespavosť tým ničnerobením a vyvaľovaním sa celý deň na gauči, či skôr hormónmi.... ??
Sivuška, idete lyžovať? Super! Hneď by som šla! My sme mali na pláne vo februári, ale tak asi z toho nič nebude... Nevadí! Veď aj o rok sa dá.... Tak teda príjemnú dovolenku 😉 !
Laritka, čoskoro si aj Ty s Vikou tehuľka, teším sa!
Brise, Ty ako? Už viete, čo to bude?
Sylvyka, Babulka, Mayka, Och, ako maminy 🙂 ?
Slniečko, Ty to už máš za pár 🙂 ! Budem držať palce!
Alicka, Teba som tu nevídavala, asi viac čítaš ako píšeš, ale aj Tebe veľa šťastia!
A čo je s Pahu?

sivusa
autor
3. jan 2010

Katarínka no neviem, či sa dá na Mauríciuse lyžovať 😀 , ale lyže neberieme 😀 😀 😀
Ja dúfam,že sa budeme skôr potápať,teda ja asi iba šnorchlovať 🙂 , ležať na pláži a opalovať sa 🙂
Už máš aj tehu knižku?
Pahuška kašle na nás ☹

vika34
3. jan 2010

ahojte,
my sme nemali na Silvestra dobrý deň,ale na Nový rok sa nálada zlepšila a rýchlo musím zabudnúť na ten minulý rok a hurá do tohto nového.
Pichám už tretí deň a zajtra idem do centra oznámiť koľký deň som a na prvú kontrolu by som mala ísť v utorok,tak dúfam,že všetko bude o.k.

sivuš závidím ti aj ja by som niekam vypadla,ale nemôžem ☹

katarinka77
3. jan 2010

Jéééj, Sivuška, na Maurícius? Tam je nádherne! To Ti môžeme len závidieť 😉 .. Tak si to tam krásne užite a prídi pekne opálená! Potom by sme mohli skočiť niekam na čajík spolu 🙂 . Len ja budem musieť nakydať na seba kilo make upu, lebo som biela ako stena 😒 .
Knižku ešte nemám, zajtra musím ísť do Viedne kvôli tým mojim protilátkam, v utorok mám ultrazvuk a dr. mi sľúbil potom už aj knižku.
Vikuš, už kašlať na to, čo bolo minulý rok, hlavne, že tento začal lepšie 😉 ! Pekne pichaj a o všetkom nás informuj!
Ozaj, a ešte ma napadlo, čo je s Katkou (Katherinesand)?

vika34
6. jan 2010

ahojte,posúvam nás ,aby ste vôbec našli tému 😀
sivuš ,ked prídeš ozvi sa
ja zatiaľ poctivo pichám,všetko o.k.,teda dúfam,pá

larita112
6. jan 2010

ahojte 🙂
vikuška, len pekne pichaj, neboj, veď ja ťa budem čoskoro nasledovať... a určite je všetko o.k. a ešte len bude, keď budeš po svete chodiť s veľkým bruškom 😀
sivuška, určite je vám úžasne, tak si to uži aj za nás 😉

vika34
6. jan 2010

ahoj laritka skúšky máš porobené?
Ja dnes iba polehujem,ja som s tých hormonov nejaká lenivá/alebo je to iba výhovorka /prespala som skoro celý deň a pritom mám toľko roboty ani neviem kedy to všetko stihnem,snažím sa ,ale nerozčulovať,včera mi vbehol do cesty auto ,ja som začala brzdiť,ale sa šmýkalo ,takže som sa došmýkala až do neho ,v úplnom kľude som mu vysvetlila,že prečo mi nedal prednosť,začal hulákať,že keby ma videl dal by mi,nič sa nestalo ,išla som pomaly,ale sa sama sebe divím s akým kľludom,na mojom aute nebolo nič,tak mu hovorím,že teda idem a on ,že teda aj on.Hlavne ,že to dobre dopadlo.Zajtra musím zase na mestskú políciu ,lebo Jurovi tiekol olej z auta a miesto toho ,aby nás teda sused upozornil,hned nás natrel ,ani by sme o tom nevedeli,keby sme ho nestretli a hučal ako keby sme spôsobili ekologickú katastrofu,tak idem asi teda zaplatiľ pokutu.No paráda

brise
6. jan 2010

ahoooojte.
všetkým želám krásny nový rok 2010, nech je pre vás tým najštastejším v podobe dvoch paličiek na teste a nasledne v podobe babatka.
u nás nič nové, pohlavie stále nevieme, maličké sa nechce ukázať, zatial na dokiho nič na ultrazvuku nevybehlo.stále má nožky spolu asi sa hanbí.
v pondelok sme boli na morfologickom uzv, všetko je v poriadku aj genetické testy dopadli super.
22 ideme znova na 3D tak uvidíme či sa malé predvedie, s manželom sme povedali že odtial neodídeme kým nezistí čo má medzi nožkami.
držkajte sa čakatelky na stimulku aj čakatelky skoromaminky a samozrejme maminky už s detičkami..
🙂 🙂 🙂

katarinka77
6. jan 2010

Ahojte!
Vika, no tak to bola skúška nervov, ale hlavne, že to dobre dopadlo 🙂 . No a takého suseda by som teda mať nechcela! My tu tiež nemáme nejak extra dobrých susedov, väčšinou starší alebo sú tu podnájomníci, ktorých nič nezaujíma. Chýba mi tu veru nejaká dobrá susedka 😒 ...
Brise, no tak drobček bude hanbloško 😀 . Ale tak snáď sa to dozviete skôr ako až pri pôrode 😉 .
My sme boli včera na UZV, zatiaľ všetko ok, počula som srdiečko 🙂 , nádhera! Ešte trošku špiním, mám tam drobné hematómy. Mám kľudový režim, tak snáď bude aj naďalej všetko v poriadku!
Vikuš, ešte keď si dobre spomínam, Ta si si predtým pichala Fraxiparín. Kto Ti ho naordinoval? Máš nejakú trombofilnú mutáciu?
Sivuška, Ty už asi spinkáš, máte tam noc, alebo niekde trsáte na diske 🙂 . Už som zvedavá, aké zážitky nám napíšeš 🙂 . Majte sa tam pekne!

darla27
6. jan 2010

Ahoj Katarinka, uz si 8 tt? 😵 Ty len pekne v klude lez, nech je vsetko v poriadku.
Inak skoda ze musis lezat, buduci tyzden ideme do Ba, mohli sme dat kafco.
Inak vsetkym tehulkam prajem lahky a pohodovy porod a snazilkam konecne babenka v brusku. 😉
Vsetky ste presli do FC, alebo niektora zostala bojovat o mimi v gyn-five?

katarinka77
6. jan 2010

Ahoj Dárli! Mám aj vychádzky a sem tam na malú prechádzku môžem 🙂 . Dúfam! A mohli by ste prísť aj k nám 😉 ! Teraz by sme vás my uhostili, potešila by som sa. Už viete, ktorý deň sem idete?

darla27
6. jan 2010

Ano, ideme v stredu. 😉 Nam je to jedno, kludne mozeme vybehnut na kavicku aj vedla GF. 😀
Kazdopadne sa uz neviem dockat, nic som nekonzultovala takmer pol roka.

darla27
6. jan 2010

A kde je testik s // v albume a fotecka z ultrazvuku? Nehodis sem, nech sa potesime. 😉
Ja sa normalne musim usmievat, ze ti pri mene svietia tyzdne, velmi sa tesim. Aj ja uz chceeeeeeeeem. 😀

katarinka77
6. jan 2010

Ešte som nedávala, veď aj to niekedy 😉 . Veď aj ja som sa nevedela dočkať, kedy tam aj mne budú naskakovať týždne 🙂 . Aj Tebe budú čoskoro, verím tomu 😉 !
Takže idete do GF? No, ja sa musím orientovať podľa vychádzok, a tie mám 9-11" a 14-17". Ale ja by som vás aj tak rada pozvala k nám na obed 🙂 . Okolo jednej by to bolo super (mm bude po nočnej). Čo vy na to?

darla27
6. jan 2010

No, ved sa este dohodneme, snad by to islo, ale ked bude po nocnej, neradi by sme vam komplikovali program, nie je problem stretnut sa aj inokedy. Sme objednany pred obedom. Vezmeme ku vam aj Drabecka? 😀
Ja ked budem mat pri nicku tehotenske tyzdne, zmenim fotku na jednu velku usmiatu drzku. 😀
Inak neviete co je s ostatnymi babulami co sem uz nechodia? Luly, Pahu, Katherine, a ine? 😕

vika34
6. jan 2010

ahojte
fraxiparim mi predpísal Ha rbulak pre Ket ,ked som potratila iba preventívne
na dalšie IVF už vo FC som ukecala hematologičku,lebo vo FC ti nedajú nič iba čo sa týka výhradne IVF a teraz pri 3 mi napísala hematoloička papier môjmu gyndošovi,že u nej je všetko o.k.,ale pre lepšie uhniezdenie doporučuje fraxiparin,tak mi to môj gyndoš napísal
darla tak ideš skúsiť sťastie do GF?Je pravda,že nás veľa odišlo do FC
tak držím palce

katka drž sa ,dokiaľ špiníš pekne ležkaj,aby bolo všetko o.k.

mayka
7. jan 2010

Ahojte dievcata,
tusim to tu ozilo troska. 😀

Katarinka ja sa tak z teba tesim. Teraz ta budem viac sledovat ako rasties. 😉 A pekne vela oddychuj a nechaj sa obskakovat.

Vika, moc ti prajem aby toto pichanie bolo uspesne. Kedy mas cca naplanovany odber?

Darla takze aj ty uz pichas?

Baby moc na Vas myslim. Aby to konecne vyslo aj Vam .

No asi sem veru budem musiet chodit castejsie lebo st sa nejako rozbehli hromadne. A dalsia tema v tehotenstve - tehotne pipiny z GF zachvilu bude zivat prazdnotou lebo vsetky porodime. 😀 Treba tam vliat novu krvicku. 😀

Sivusa ty nansa potvroka tebe je teraz hej v bikinach. 😀 A este k tomu ti zavidim aj ten tatarak co si jedla na Silvestra. Dokonca viac ako ten Mauricius. 😀 Ja som sa tesila ze si ho konecne na Sivlestra dam ale hold kojim cize nehrozi. Asi by Terezka vybuchla. Aj bez toho prdi ako stary foter. 😀 Furt sa rehoceme ked s tym zacne . Potom prihodi taky splechotavy prdisko a letime sa prebalit lebo to ma aj za usami.

darla27
7. jan 2010

Vika no uvazovala som aj nad FC, ale Pinter nepovazuje imunologiu za problem, v tom pripade by bolo riesenie nasej neplodnosti v nedohladne,/alebo lepsie povedane neuspesne/ aj ked je to u nich teda neporovnatelne lacnejsie.
Zostal vobec niekto v Gynfive? 😅

Mayka, nie nepicham 😀 , idem zatial len na konzultacku. Ja som bezec na dlhe trate. 😀
Inak gratulujem k Terezke, musite sa hrozne tesit, ze uz ste traja. 😵