Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

darla27
17. feb 2010

Lari, to zmierenie vyplyvalo z vtedajsej veselej diskusie, ale v reale s tym az tak zmierena nie som.
Kazdopadne pocitam s moznostou, pokial dovolim vlozit 2, tak bud to vyjde a budem mat dvojicky
alebo to bude negativne.
No ci onedlho zacnem zavisi od vysledky sterov. Vies o niekom, komu odlozili stimulku, ze by to mal pozitivne?
Ci by mi dali nejake lieky alebo cipky a napriek tomu sa ide na to?

Ja mam cas este stresovat, ale ty uz to mas "za par". 😉
Davas si nakoniec aj to SPF?

katarinka77
17. feb 2010

Ahojte!
Práve som dostala nádhernú mmsku, kamoške sa narodili dvojičky - dievčatko a chlapček 🙂 ! Hneď sa mi bude lepšie zaspávať 🙂 ...
Darli, prosím Ťa, už si sa rozhodla, tak to nemeň 😉 ! Je to dobré, tak ako to je! Nič zlé sa nedeje, túžiš po dieťati, tak si za tým choď! Ak by boli kultivácie pozitívne, tak určite to treba najskôr preliečiť, potom zopakovať výter a až keď to bude negatívne, by sa mohlo ísť do toho.
Laritka, ani nevieš, ako Ti to rýchlo ubehne a už budeš "v tom" 😉 !

larita112
17. feb 2010

katarinka, to dúfam, ja už by chcela byť "v tom" 😉

darli, chceme si dať aj to SPF, ale neviem ako je to v prípade darcovských, uvidíme v pondelok, či a za akých podmienok sa to dá. Ak áno, tak hneď v pondelok si to dám urobiť.

Dobrú nocku, zajtra sa vám zase ozvem 😉 pa

janula13
18. feb 2010

ahojte, no to je sila , hladala som Katarinku77 a co tu nenajdem celu staru "bandu" 😀
Darli ahoooj, pamatas si ma este?Tak som si zbezne precitala co to tu stvarate, tak drzim palceky a pockam si na tie tvoje dvojicky do partie, ked si trufas 😀
laritka strasne drzim palce nech uz je to ako ma byt, ved vies ako 😀
katarinka ty to tu diriguj a nakopni mas to pod palcom...aaaa co s tou navstevou?pisala som ti na skypa, v pondelok nemozes, petka suhlasila zatial a aj ja...chalosi sa na vas tesia 😀

a prepacte ze som sem vtrhla no nedalo mi ked som tu videla tie zname tvare...verim ze sa vam profil cochvila zmeni na tt 😀

vika34
18. feb 2010

ahojte
janula tak ako s chlapcami?,na teba ako raritu z GF sa nedá zabudnúť 😀

vo FC nepotrebuješ notára,treba podpísať iba súhlasné vyhlásenie,ale neviem ak je to s darcovskými

Laritka myslím na teba

Darli už toľko neotálaj,na druhom dietati pracujem od 2004 a už je 2010 a nič ,tak to nenaťahuj a hup do toho 😅

Laritka neostalo ti po Ketoch estrofen?

ahojte a držte sa

sivusa
autor
18. feb 2010

Ahojte 🙂
Lari normálne Ti závidím,aj tie injekcie 🙂 , už by som aj ja išla do toho,ale musím počkať
Uvidím,čo mi dnes povie môj dokino.
Pamätám si,ako sme aj my s manželom stresovali pri každom pichaní.

Darli ty už si nič nerozmýšľaj, IVF je úplna pohoda, nie je to nič strašné 😉

Katarínka niečo malé pre potešenie by si už drobcovi mohla kúpiť 🙂

katarinka77
18. feb 2010

Ale ale, aké pekné prekvapko 🙂 , Janulka! Normálne mi to pripomenulo Tvoje stresy pri IVF-ku, ako sme sa skamarátili 🙂 . Práve som si prečítala, čo si mi písala na skype, v pondelok myslím, že nič nemám, tak sa môžme dohodnúť. Už sa na vás taaaaaaaak teším 🙂 !
Príde niekto do nočnej?

darla27
18. feb 2010

Ahoj Janulka ! No jasne ze si ta pamatam, sme si dost casto pisali, este ked som zacala chodit do GF.
Ako sa mas? Vidim ze dobre, ty si taky pamatny pripad v GF: iui aj ivf zaroven. 😉 😀 😵
Co by si sem vtrhavala, ty si predsa tiez nasa. 🙂
Vikus - ja som na tom skoro rovnako. 😒
Sivuska no neviem, mne sa to zda "velka vec" vo vela smeroch.

Novinka: steri na pohl.choroby a to ostatne mam negativne, takze... 😒

Katarinka, ja uz som si kupila "tesitko" tiez, a to este nestimulujem, ale uz to mam doslova "za par".

katarinka77
18. feb 2010

No vidíš, Darli, tak už Ti nič nestojí v ceste, už sa len pustiť do toho 😉 ! Tak šup šup, aby si moc nezaostávala za nami (už rátam automaticky aj Laritku 😉 ).
Lari, ja som myslela, že SPF robia buď po OPU alebo tesne pred ET...

darla27
18. feb 2010

Baby kolko si mam nachystat penazi na lieky? Aspon cca.. 😅

katarinka77
18. feb 2010

Darli, ja netuším, ale Pregnyl aj Utrogestan Ti darujem, ak chceš, mám dosť 😉 . No s tými najdrahšími položkami Ti neporadím, nič z toho nemám 😒 ...

darla27
18. feb 2010

No myslela som baby, ktore uz kupovali lieky na stimulaciu. 😉
Nepytala som sa preto, aby mi to niekto daroval. 😀
Viem ze to byva okolo 400 €ale aby to nebolo viacej, lebo ja ked tam pojdem,
tak to bude hned 1 den stimulky, takze si to kupim tam, takze to musim vediet.
A ty neuzivas utros? Ked ho nepotrebujes?
Som nesmierne zvedava, co mi predpisu. Bojim bojim. 😝

Kde mame zbytok nocnej smeny?
Ved ste slubili ze mi budete radit, tak sup sem. 😀

katarinka77
18. feb 2010

Nie, mne dali Duphaston od cca 6 tt aj to len kvôli tomu špineniu (hroziaci potrat), tento týždeň to už začínam ukončovať. Ja som tie lieky tak či tak chcela niekomu darovať, len zatiaľ nikto nepotreboval. Načo sa mi tu budú sušiť, keď niekomu sa môžu zísť? A ja som aj ekonomicky a ekologicky uvažujúca, nech trochu ušetríme prírodu 😉 .

darla27
18. feb 2010

Ok, beriem. 😀 🙂 Pregnyl sa musi skladovat v chladnicke, ze? Ja mam este 1 ampulu z iui,
ale to uz bude snad aj po zaruke a mozno aj malo, nakolko mi jednom pokuse raz pichali 2 ampule.

Uz si v druhom trimestri, mala by si zacat prezerat kociky, uz mas vyhliadnuty nejaky konkretny?
V marci bude na inchebe vystava kocikov, skoda ze mne je to este na nic, inak by som tam isla pozriet,
keby som bola uz tehu, no skoda, mozno buduci rok. 😀

katarinka77
18. feb 2010

Si ma prinútila ísť sa pozrieť do chladničky 😀 . No mám tam tiež len 1 amp. a je ešte vyše roka v záruke. A utrošu mám 2 a pol krabičky.
No dobre, že hovoríš, ani som nevedela, že bude výstava, určite sa budem snažiť ísť sa pozrieť. Predbežne už máme vybratý, asi tento: http://www.e-kociky.sk/?138,jumper-x-baby-pick. I keď mojím favoritom je stále Casualplay S 4, no ten je dosť drahý. No na rozhodovanie máme ešte určite do začiatku leta čas 😉 , začiatkom júla by som už chcela objednať.
Ale, Darli, nikde nie je napísané, že nemôžeš ísť pozrieť aj Ty 🙂 . Vy si to tak trochu prehodíte. Najprv bude čo to nakúpené a poobzerané a potom budeš tehu 😀 😉 .

katarinka77
18. feb 2010

no! sa to nepodčiarklo celé - ten link, ten kočík je Tako Jumper X Baby Pick.

darla27
18. feb 2010

No v dobe kedy bude vystava tak by som uz mala vediet ci to nevyslo. Ze by sme hned nieco kupili?
Jaaj, ked mi to nevyjde asi budem do vsetkych kocikov kopat a kopat. 😀
Kati tako nebol nikdy moj favorit, ale musim povedat, ze tato kolekcia je velmi pekna a aj ceny vyzeraju prijatelne.
Ten ruzovy je rozkosny. Len si neviem predstavit, ci by potom mm chcel vozit keby som si taky nejaky vybrala. 😀
Len skoda, ze ziadny pekny dvojickovsky tam nie je. 😠
Ked tak si urobime vylet, a mozeme sa tam ist pozriet aj spolu, v pripade ze budu //. 🤐 😅

katarinka77
18. feb 2010

Darli, prečo hneď tak negatívne, že "či to nevyšlo" 😠 ? Keď budeš veriť, tak to určite vyjde 😉 !
Tak mi daj vedieť termíny, prosím Ťa, kedy je tá výstava a šli by sme spolu. Možno sa ešte niekto pridá 😉 .
Nám sa páči ten zelený alebo zeleno-čierny. S ružovým by som môjho manžela na ulicu nedostala 😀 . Dvojičkovské tam určite tiež nájdeš 😉 .

darla27
18. feb 2010

http://dietaarodina.meu.zoznam.sk/
Chcem verit ze to vyjde, ale taktiez sa musim pripravit na moznost ze to nevyjde /a ta je vacsia- to je hola statistika/
aby som si to potom nehodila. 😀
No ked som si predstavila tvojho muza s ruzovym takom, 😀 😀 😀 nooo, bol by to zaujimavy pohlad. 😀
Ja som zatial ziadny pekny dvojickovsky nevidela. To su take bagre. 😝

katarinka77
18. feb 2010

to je až koncom apríla, celkom fajn 🙂 . Tak sa môžme dohodnúť s vami na nejakom víkende 🙂 .
Môj manžel by najradšej kúpil modrý, lepšie povedané belasý 😀 😀 , veď vieš 😀 .

darla27
18. feb 2010

To je mi uplne jasne, tak tento by miloval a je to z tej istej kolekcie co sa ti paci.
http://www.e-kociky.sk/?135,jumper-x-baby-boy
Ale podla mna by bol kazdu chvilu dost spinavy.
Mm sa o kocikoch a podobnych veciach odmieta bavit, kym nebudem mat matersku knizku. 🙄
Tak ale pozerat sa mozem, nie? 😀

darla27
18. feb 2010

No nezobrazil sa mi ten, co som chcela, jednoducho taky belasiiiiiiiii. 😉 /baby boy/
Ale neviem ci by sa mala Katuska chcela vozit v modrom kociku.

katarinka77
18. feb 2010

no veď práve pri tom mu očká jasali 😀
kvôli tej špine by sa mi zdal praktickejší asi ten zeleno-čierny
neboj, aj knižočka bude onedlho 😉
Janulka má pekný dvojičkovský, ale neviem značku. No v pondelok sa s ňou stretávam, tak vyzistím 😉 .

janula13
19. feb 2010

No dakujem ze ste ma tak pekne privitali, nedalo mi nakuknut zase, babule tak vam drzim palciska, nech vam to vyjde akokolvek, kludne tak ako mne-rarite ako pisete...vidim ze si ma fakt pamatate, asi som sa zapisla do memoarov GF 😀 😀 😀
ked vidim ze tocite o kocikoch, dam link na nas , nechcem prechvalit ale ak budete mat niektora dvojky tak vrelo odporucam, nielenze je super na ovladanie ale este aj dizajn mne uplne sadol a o farbe ani nevravim, ja som drak na zelenu 😀
takze my mame tento a maju ho aj v mono, ved vy si to prelustrujete..
http://www.babytrend.sk/bumbleride-surodenecky-...

http://www.babytrend.sk/bumbleride-Sportovy-koc...

http://www.babytrend.sk/bumbleride-Sportovy-koc...

to len tak pre inspiraciu 😀

Vika no draci su draci, ale su zlati, nic by mi nevadilo len keby v noci lepsie spali hlavne matusko teraz vymysla, snad sa raz vyspim, ale inak sa nestazujem su podareni...teraz sa valaju po zemi, naranajkovali sa samy a aj si odgrgli a teraz sa tahaju o hracky...alebo hryzu 😀 😀 😀

darli nas nie je bager, prid aj ty pozriet v pondelok k nam 😉 mozes odskusat ty nadejna dvojickarka 😉

vika34
19. feb 2010

ahojte,material na SPG berú myslím na prvej kontrole čiže na 7 deň ak toneni víkend,iba cez pracovné dni,alebo hocikedy pred tým,možno v prípade darcovských môže odovzdať aj neskôr kedže v deň OPU nebude nič odovzdávať ,treba sa opítať

katka ,ked ti ostane utroš ,alebo estromex/také malé modré čo sa používajú na rast sliznice myslím,prijala by som,lebo v FC ti dr.nič nepredpíše iba čo sa týka IVF a na Ket si musím zohnať sama,síce dúfam,že mi to napíše môj gyndoš,ale pre istotu

darli,tak práve preto ,že sa snažíš už toľko rokov,už na nič nečakaj
mňa lieky vyšli cca 12000 skk,ale mala som dlhý protokol,decapepty/to bolo lacné/,puregon/to sú najdrahšie stimulačné inj./a menopur+utroš a pregnyl/tiež som pichala 2 amp/
kedže neviem čo budeš mať tak neviem,ale môže sa to vyšplhať aj na viac,ked budeš vedieť čo máš presne kukni do googla doplatky na lieky a to ti presne vyhodí čo doplacaš

sivuš čo povedal doktor,určite ťa pochválil,že si prišla tak skoro 😀

janula ved ja som ťa bola pozrieť aj v pôrodnici s peťkou ,tak jasné ,že si ťa pamätám 😅
zrovna som včera s ňou volala a veľmi sa z nej teším,už je chvalabohu po najkritickejšom období,tak to je fajn

ahojte,ešte kuknem,ale večer idem na návštevu,tak tu nebudem,pá

vika34
19. feb 2010

oprava katka tie lieky sa volajú estrofen

katarinka77
19. feb 2010

Jani, pekná inšpirácia 😉 . Nakoniec budem z tých kočíkov celkom zblbnutá 😀 . Ale ja potrebujem dlhý čas, aby sa mi tie predstavy utriasli a nekúpila som nejakú blbosť, takže najvyšší čas niečo pozerať 😉 .
Vikuš, Estrofen nemám, k liekom na IVF som sa nedostala, mám len to, čo mi ostalo po IUI. Ja vám to kľudne dám, buď ktorá bude skôr potrebovať, alebo fifty : fifty 😉 .

vika34
19. feb 2010

dakujem ja na KET potrebujem iba ten estrofen a utroš a pevne dúfam,že mi to bez problémov predpíše gyndoš

sivusa
autor
19. feb 2010

Ahojte 🙂
Vikuš nevieš čo je s Gregy, Peťkou?
Estrofem Ti gyndoš určite v pohode predpíše.

Darli mňa každé IVF vyšlo okolo 1.000 Eur.

Ja som bola včera po roku u môjho gyndoša. Keď som mu zahlásila,že menzes som mala naposledy pred rokom, tak ma dobre zvozil,že prečo som prišla až teraz. Urobil mi ultrazvuk, že mám malú maternicu 😖 , a to kvôli tomu,že už skoro rok nemám menzes. Zobral mi stery na cytológiu. Popozeral si moje výsledky z Lubochne a rozhodol sa,že mi nasadí Fortecortin (niečo ako Dexametazon). Ten by mal upraviť tie moje hormóny.
Za mesiac mám prísť na kontrolu, zoberie mi krv na hormóny a uvidíme,či ten liek zaberá.

Lari ako pokračuje pichanie?
Kedy ideš na kontrolu?

larita112
19. feb 2010

Ahojte 😉
ahoj sivuška, picháme o sto-dvesto, a mne sa každé ráno trasú ruky aj za manžela 😀 na kontrolu idem v pondelok, tak uvidím, čo mi všetko povie dr.
musím sa ho spýtať hlavne na to SPF - ak sa to bude dať aj v našom prípade, tak si to dáme.
som zvedavá, čo mi povie... už aby som to mala všetko za sebou aj s pozitívnym výsledkom...

vikuš, musím pozrieť, či mi ešte zostal estrofem - sťahovali sme sa (do podkrovia), a stále nemám všetko na poriadku, takže dám ti vedieť.
Ozaj a vo ferti mi predpíšu aj utrogestan, alebo ten nie?
a tebe už poisťovňa neprepláca ani estrofem alebo to len vo FC je tak? 😕