Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

vika34
24. feb 2010

ahojte,ste ma napísali,že budem tretia v poradí tehulka?Teším sa ,aj keby som mala byť až po sivuše budem rada/teda ked to mieni spískať do roka 😀 /

majaja ,viem ,že sa všetci strašne ponáhľajú,ale ked budeš ticho,oni budú tiež ticho

Laritk ačakám telefon 😀

idem vo štvrtok na odblokovaciu masáž,tak vám napíšem,čo to bolo

katarinka77
24. feb 2010

Laritka, takže zajtra ďalšia kontrola 🙂 ? Som zvedavá, čo ďalej, kedy bude OPU. Budem držať palčeky 😉 !
Vikuš, to môže byť celkom dobrá vec, uvidíme, čo všetko si mala zablokované 😉 . Stačí jeden krát? Ja som kedysi rozmýšľala, že by som šla k chiropraktikovi a dala si ponaprávať hnáty 😀 .

darla27
24. feb 2010

Ahojteeeeeeeeeee 🙂
Katus co nove?

larita112
24. feb 2010

Ahojteee 😀 jasné zajtra ďalšia kontrola, aj ja som zvedavá, kedy končím s pichaním... lebo tentokrát som nejaká moc dopichaná 😅 aj modriny mám na brušku, aj od ihly poškriabané 😅 no ja vyzerám 😀

vikuš, nebooooj zajtra Ti volám 😀

Ja som dnes bola na reflexnej masáži nožičiek a bolo to veeeľmi príjemné 🙂 skoro som tam tomu pánovi zaspala na stole 😀 lebo predtým som mala angličtinu a tam som sa vyrozprávala a po troch hodinách sústredenia som bola veľmi unavená.

majaja75
24. feb 2010

larita...kolký deň picháš? A kedy predpokladáš OPU? , dnes vraveli že kontrolu zajtra alebo v piatok a po tel. že mám prísť v piatok, tak dufam, že už budem pomaly končiť, už nemám ani lieky a už sa pomaly nemám kde ani pichať

majaja75
24. feb 2010

larita...kolký deň picháš? A kedy predpokladáš OPU? , dnes vraveli že kontrolu zajtra alebo v piatok a po tel. že mám prísť v piatok, tak dufam, že už budem pomaly končiť, už nemám ani lieky a už sa pomaly nemám kde ani pichať

neviete či OPU robia aj v nedeľu?

larita112
24. feb 2010

majuška, dnes pichám 8 deň - tentokrát mám krátky protokol (vo Ferti) - zajtra kontrola, možno ešte v sobotu a myslím si, že OPU budem mať v pondelok, čo bude 14 DC.
Ty picháš v GF s dlhým protokolom?

darla27
24. feb 2010

Larit takze uz si aj rada, ze je stimulka skoro u konca? 😀
Teda..ja som este nezacala a ty uz koncis, akosi sme sa minuli, budem pichat sama..fnuk.. 😒

Majaja ano, robia aj cez vikend. 😉

majaja75
24. feb 2010

larita aj ja pichám dnes 8 krát fostimon a mám 11DC, v piatok mám kontrolu ale dufam že už v piatok nebudem pichať a v nedeľu by som išla, ak nie tak v pondelok,,,,možno pôjdeme spolu---a práve pozerám že ty si v inom centre

larita112
24. feb 2010

keď som chodila do GF, raz som mala OPU aj v nedeľu

larita112
24. feb 2010

bola som v GF, ale... potrebovala som už po toľkých pokusoch skúsiť aj niečo iné 😉

larita112
24. feb 2010

kati, ja stále čakám na tú Tvoju fotku jednoliateho bruška 😀 😉 😵

katarinka77
24. feb 2010

Laritka, zväčša fotím v nedeľu, keď mi pribúdajú týždne, ale možno spravím zajtra výnimku a odfotím, aby si videla 🙂 . Teraz už nie, pomyslela by si si, že už idem rodiť 😀 , zjedla som pred chvíľou lasagne s čalamádou. Ja sa niekedy divím, aké rozpínateľné dokáže byť moje brucho. Včera som bola úplne ploská, keďže som deň predtým moc toho nezjedla, no a dnes mám v bruchu asi melón 😀 .
Júúúúj, ale tak sa už teším na správičky od Teba, teraz si tu najsledovanejšia osôbka - V.I.P. 😀

Darli, nové zatiaľ nič, zajtra idem aj s Peťkou k Janulke, tak sa už teším 🙂 !

katarinka77
24. feb 2010

P.S: ale zaujímavé, že som ešte nepribrala 🙂
No obávam sa, že ku koncu tehotenstva budem stúpať na váhu radšej s nejakým nadľahčovacím zariadením, aby ma neporazilo z toho extrémneho prírastku 😀 😀 .

larita112
24. feb 2010

aspoň chvíľku a aspoň niekde som najsledovanejšia 😀 😀

a ten Tvoj melón v jednoliatom brušku to musí byť paráda 😀 len si ho pekne hladkaj 😀 😉

ozaj aj chodíš do práce, alebo si doma na PN?

katarinka77
24. feb 2010

Lari 😉
hladkám a rozprávam mu, už sa moc teším, keď budem cítiť aj kopkanie 🙂
som doma od začiatku. Možno aj teba by po toľkých peripetiách nechali na PN, nie?

larita112
24. feb 2010

To uvidím, keď už budem v štádiu riešenia týchto vecí,to bude super, lebo to by som už bola aj ja tehu... ale ešte mám pred sebou zajtrajšiu kontrolu, OPU, ET, snáď pozitívny test a potom... ach jaj keby...

A ty neboj, za chvíľku už budeš cítiť aj kopkanie a určite to bude nádherný pocit 😉 ja sa tak veľmi s Tebou teším 😵 a hlavne, že už máš tie najkritickejšie 3 mesiace za sebou.

katarinka77
24. feb 2010

to tak rýchlo ubehne, ani sa nenazdáš 😉 ! Ty sa tešíš so mnou a ja zase s Tebou 🙂 ! A budem moc šťastná, keď vám to vyjde a aj Ty sa preklenieš minimálne cez tie prvé 3 mesiace 😉 !

katarinka77
25. feb 2010

Laritka, tak už som pridala foto na Tvoje špeciálne želanie 😉 😀 .

vika34
25. feb 2010

ahojte,laritka čakám večer 😀

katka ved žiadne bruško nemáš ,to ja mám aj teraz väčšie 😕
a ako pozerám si neveriaci Tomáš,ked tých testov si očurala tak veľa 😉

larita112
25. feb 2010

😀 katulik, no pomaličky sa tam už niečo rysuje, aaaale určite to nie je melón 😅 a neverím, že večer by to tak vyzeralo 😀 ani sa nečudujem, že Ti váha ukazuje, že si nepribrala, lebo to bruško je takmer úplne ploché 😀

vikuš nebooooj večer Ti volám 😀

a v rýchlosti - dnes boli super, milí... vajok tam mám dosť, len hovoril, že sú ešte "malé" - majú 13 mm a musia mať 18mm, takže som dostala ešte lieky na 2 dni a v sobotu mám kontrolu... a to už snáď poslednú, lebo fakt už mám tentokrát nejaké modrinové brucho 😅 😀
a straaašne sa nasmiali, lebo sa ma sestrička pýtala, že kto mi pichá injekcie a ja že moja sestra, lebo si to na mne potrebuje nacvičiť, aby mohla pichať aj svojmu koníkovi 😀 skoro pinterovi vypadol utz z ruky 😀
vybavili sme sa rýchlo a už od pol 11-tej som v práci...

vika34
25. feb 2010

LARITKA SOM PRIPRAVENá 😀

majaja75
25. feb 2010

larita...nebolia ťa vaječníky, lebo mňe veľmi a mám pocit že mi praskne brucho

katarinka77
25. feb 2010

Pred hodinkou som sa vrátila z návštevy u Janulky, boli sme aj s Peťkou a Brise. Bolo mooooooc dobre 🙂 , malí sú strašne zlatí, Janka nám urobila dobré papaníčko 🙂 . Škoda, že nebýva bližšie, asi by som bola u nej natankovaná stále 😀 .

vika34
25. feb 2010

ahojte

majaja veľa pi tekutín a vaječníky samozrejme bolia ,ale každého ináč,takže neviem posúdiť
a ty si KOľKý DC?

Katka a je to už na Peťke vidieť?Sme sa dohodli ,že sa stretneme ked bude teplo a mohli ísť niekam von si sadnúť

katarinka77
25. feb 2010

Vika, ja som ju nevidela predtým, ale Janka zhodnotila, že tak trošku už áno 🙂 .

katarinka77
25. feb 2010

ozaj, Vikuš, a aká bola masáž 🙂 ?

vika34
26. feb 2010

ahojte,tak ja mám asi prah bolesti posunutý niekde daleko,lebo čo mi hovoril malo by ma to po stlačení bolieť a mňa nič,aj ked ,ked mi tlačil body na pätách ,tak to ozaj bolelo,povedal mi,že podľa neho mám oslabenú maternicu,lebo mi strčil asi 10 cm prsty do brucha a nič,ked tlacil okolo pupka ,tak ma zabolel žalúdok,to v pondelok idem znovu tak uvidím

ja masáže nemám veľmi v láske,ale toto nebola klasická masáž ,takže robím všetko čo mi môže pomôcť k bejby

majaja75
26. feb 2010

ahojte,,,baby boli ste niektorá v nedeľu v centre? ako to tam funguje, nebudu nervozní že ich človek vyrušuje cez víkend? .....idem na OPU

darla27
26. feb 2010

Katarinka a Petronelka je tehu? 😕 🙂
Larit vo FC sa chodi na kontrolu aj v sobotu? V GF ale len cez tyzden nie?
Cez vikend robia len OPU a ET ked to niekomu vyjde, tak ako teraz Majke nie? ci sa mylim?
Vikus to na ake specialne masaze chodis? Ku komu?