Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

katarinka77
3. mar 2010

Darli, hlavne nestresuj, neboj, príde 😉 ! Daj si pohárik červeného vínka a klídek 😀 ..

Laritka, nevedela som, že bolesti môžu byť ešte aj po OPU, ale tak predsa len, bol to zásah... Tak v sobotu si ideš už pre chrústikov 🙂 , tak sa s Tebou teším 🙂 ! Už máš nakúpené tehu testy 😀 ?

Ja mám od dnes novú dg.: zníženú funkciu štít. žľazy, i keď len hranične, ale dostala som lieky 😖 ... Nuž, ale tak som pod dohľadom, tak by to malo byť ok. Zajtra idem ku gyndošovi, pobolieva ma dosť brucho v posledné dni, už mám z toho hrôzu 😖 ..

darla27
3. mar 2010

Aspon je vidiet ten zakon schvalnosti, ked si predstavim ze som si myslela ze si to dokazem vypocitat takmer na den /moj plan bol 13-14.3. OPU/ 😀 budem rada ked to dovtedy dostanem. 😀 No co uz..
Larit, ja uz sa tiez na to pozeram inak: nakolko je vacsia sanca s ET, tak asi dam tiez 2, aby som to nemusela uz nikdy podstupit /myslim to pichanie, nie vklad/ lebo este som len zacala a uz by som koncila. 🤐
Vcera som si urobila na bruchu tri bodky, nez som si to dokazala konecne pichnut, ja som padavka.. 😝

Katarinka ked nedostanem do vikendu, tak asi budem skusat vsetko mozne.. Ale vino..neviem,
aby ma nesvihlo z tej kombinacie pichacky a alkohol?
Ty tusim v poslednom case tiez "zbieras" diagnozy.. ☹ Hlavne ze hodnota nieje vysoka a uz si v rukach lekara. 😉

katarinka77
3. mar 2010

No Ty si srandovná 😀 , aký plán si si urobila 😀 ! Nechaj to voľne plynúť 😉 ...
Veru, ja zbieram tie diagnózy, čo už... Len je je všetko ok!

brise
3. mar 2010

dobrý večer 😉
katarínka a kde máme foto od Januly???? každý den kukam či pošleš a ty nič ☹

laritka moc moc držím palčeky, myslím že to ide správnym smerom 😀

katarinka77
3. mar 2010

Ahoj Brise 🙂 ! Tehotenská skleróza 😀 , prepáč! Jasné, pošlem! Mám ich dať na FB? Janke som ich posielala hneď na mail, aj ona mne.

brise
3. mar 2010

kati, to ju uplne jedno 😉 ako ti je lepšie, ked ich máš v maily tak mi to môžeš bud preposlať alebo hodiť na FB. a prepošli mi aj tie jankine prosíííím,
a jasné že ti prepáčim, ešte že sa môžme na to tehu vyhovárať, čo? chi 😀

katarinka77
3. mar 2010

veru, to je super výhovorka aj na iné veci 😀
teraz som zopár vložila na FB, zajtra Ti pošlem všetky na mail... a možno aj teraz 🙂 ...

katarinka77
3. mar 2010

Brise, poslala som Ti mailík s fotkami 🙂 . Ešte tie od Janky...

majaja75
4. mar 2010

darlaa..presne tieto problémy som mala aj ja, všetko som si naplanovala, veď mam ukážkový cyklus, ešte som sa tešila že si zoberiem voľno a potom su prázdniny tak minimalne budem chýbať a čo čert nechcel mrcha meškala 13 dní,,,,a nepomáhalo nič...no dufam že teraz sa neobjaví 9 mesiacov

katarinka77
4. mar 2010

Ahojte! Tak hlásim, že u dr. bolo všetko ok, miminko sa veselo hýbalo 🙂 , srdiečko bilo, máme 10 cm 🙂 . Na tie bolesti brucha mi nič nepovedal, hm... Tak ale budem sa šetriť radšej 😉 .

sivusa
autor
6. mar 2010

Ahojte 🙂
Katka teším sa, že je všetko v poriadku 😉 , drobec už je pekne veľký 🙂
Pekne oddychuj, šetri sa, nech Ťa manželík pekne obskakuje 🙂

Lari takže dnes si ideš pre detičky 🙂 , veľmi na Teba myslím, držím palce, tentokrát sa to určite podarí, mám takého tušáka 😉 , s Katkou tu budete spolu tehulkovať 😉

My sme vo štvrtok už oslavovali moje narodky, zatiaľ s mojou polovičkou rodiny a ešte nás to čaká s manželovou rodinou. Ale oslava sa vydarila, boli sme na večeri, nechcelo sa mi doma niečo vyrábať, takto bolo jednoduchšie. Dali sme si výborný tatarák 😉 Darčekov som dostala,ako keby som 50-tku oslavovala 😀
Dnes večer ideme do toho Ríma, škoda,že sa počasie tak pokazilo ☹

Pekný víkendík Vám prajem 🙂

katarinka77
6. mar 2010

Dobré ránko 🙂 !
Sivuška, tak všetko najlepšie k narodeninkám 🙂 ! Neboj, v Ríme je spravidla teplejšie, ako tu, bude vám tam krásne, užite si 🙂 ! A čo pekné si dostala? Kedy Ťa môžeme očakávať naspäť? Aby sme sa zas o Teba nebáli 😀 .

Laritka? Už som nedočkavá, kedy sa vrátiš z ET 🙂 ! Veľmi Ti prajem, aby vám to vyšlo 😉 ! Ešte vydržať tých 10 dní a dúfam, že budeme môcť oslavovať 😉 !

Baby, ja som v noci myslela, že skapem 😝 . O polnoci mi začalo byť zle, strašné kŕče v žalúdku, odpadávala som pomaly aj v leže... Mám pocit, že mi uškodila mladá cibuľka, čo som dávala do zeleninového šalátu večer. Hoci nie veľa, ale aj tak.. Asi o druhej som zaspala, teraz je už dobre 🙂 . Tak pekný víkend!

babulka123
6. mar 2010

laritka... dnes je den zazrakov.. ninka ma 1 zub, takze ten ti uuuuurcite prinesie stastie ..myslim na teba..

katarinka77
7. mar 2010

Ahojte!
Laritka, tak ako bolo včera?
Darli, ms už dorazila? Ako si na tom s pichaním? Zvládaš 🙂 ?

darla27
7. mar 2010

Ahoj Katarinka, ano uz konecne prisla, takze od utorka budem aj fostimon.
Neviem ako si to pichnem, ale mm pichat nenecham, lebo stacil mi jeden pokus s dipherelinom, odvtedy si to picham radsej sama. Ale on je v klude, co stresujem, ved to nejako pichneme. 😀 😀 😀
Zvladam ako-tak. Sem tam picham aj pol hodiny, nez sa odhodlam prepichnut kozu, holt,
este pocitujem nejaky pud sebazachovy na to, aby som si bez problemov dokazala vrazit ihlu do brucha.
Sme zhodnotili, ze zo mna by fetak byt nemohol.

A ty ako? Stale ta trapia nevolnosti?
Nedas si zistit uz pohlavie? Niekde v BA to robia, ze zoberu krv myslim uz od nejakeho 10 tt alebo tak nejako.

katarinka77
7. mar 2010

Ahoj Darli 🙂 ! Ja nevoľnosti nemám hádam už od 11-12tt. Musím len dávať pozor, aby som nebola dlho hladná, napr. keď niekam ideme, musím mať vždy pre istotu niečo so sebou, inak fajn. Cítim sa vcelku dobre, občas teda bolieva bruško, 2-3x sa mi stalo, že mi tvrdlo, občas mi je na odpadnutie, občas migrény, ale tak to s tehotenstvom nesúvisí a ani to moc neovplyvním.
Na pohlavie som sa pýtala teraz vo štvrtok, keď som bola u dr., vravel, že je ešte skoro, ale na orgánovom screeningu už určite budeme vidieť (o mesiac), teda ak bábo bude mať záujem spolupracovať 😀 a ukáže. Z krvi si to zisťovať nebudem dávať, až tak to nesúri a neviem, či je to také spoľahlivé. To, že nevieme, je celkom ešte zaujímavé 😀 . Všetci nám tipujú chlapca, len moja sestra dievčatko. Tak uvidíme.

Takže mm sa neosvedčil v pichaní 😀 ? Nuž, ostáva to na Tebe... No dojdite niekedy na návštevu a naučím Ťa to pichnúť si 😉 . Aj Ti vysvetlím, čo robiť, keby si napichla žilku. Nie je to nič zlé, len by si povytiahla ihlu a zasunula niekam inam. Nič sa nedeje. Myslím, že do zadku sa dá celkom zvládnuť aj sama, keď sa vieš dobre otočiť do strany, a ak nie, môžeš pichať do stehna. Neboj sa toho. Je to na dobrú vec, pre vytúžené bábätko a to si stále opakuj 😉 !

darla27
7. mar 2010

Nie ze by sa neosvedcil, ale ja mam strach ked ho vidim s ihlou v ruke, sa hneva ze mu vobec neverim
a zbytocne stresujem, ved co je to nejaka injekcia. 😀
Ale nie je to az take hrozne ako zo zaciatku, teraz sa momentalne bojim toho fostimonu co to so mnou urobi.
No do stehna sa nic pichat nebude, to uz radsej fakt budem chodit na pohotovost.

K tomu pohlaviu: mne by sa ku vam hodilo malinke dievcatko, ale ja myslim ze je to ozaj uplne jedno, znie to ako prazdna fraza ale fakt je najdolezitejsie aby bolo zdrave, lebo veru nie je v dnesnej dobe nijaka samozrejmost. ☹
Strasne rychlo ti to leti, o chvilu budes v polovici tehu. 😵

babulka123
7. mar 2010

ahojte, laritka mi volala v sobotu ze sa jej oplodnilo sice vsetkych 6 ci 9, ale prezili na vklad len 2 a tie ma v brusku.. a ja verim silno tomu ze z toho budu urcite dvojicky..

katarinka77
7. mar 2010

Babulka, ďakujeme za info, dúfam, že tie dve embryjká sa poriadne zahryznú, už to musí vyjsť 😉 !!!

Darli, nepripúšťaj si žiadne negatívne myšlienky, a neboj, keď prídu tehotenské nevoľnosti a každodenný pokec s wc-misou 😀 , bude sa Ti zdať, že pichanie bola brnkačka 😀 .
Tak tak, len nech je to zdravé. Vážne sa Ti zdá, že mi to letí? Mne teda nie, aspoň zatiaľ a náramne sa teším z každého týždňa, že už je za mnou 🙂 . Ale vychutnávam si to moc 🙂 !

katarinka77
8. mar 2010

Dobré ránko 🙂 !
Všetko najlepšie k dnešnému sviatku všetkým 🙂 !

larita112
8. mar 2010

Dobré ránko 🙂
mne sa nejako nechcelo celý víkend ani PC zapínať, ale Babulka vás informovala cmuuuk
takže z tých 9-tich s 5 prestalo vyvíjať a 2 embrijká boli nejakej zlej kvality, takže ich ani nezmrazovali a vložili nám dve, ktoré boli (a verím, že stále sú 😉 ) 100%nej kvality, takže by z nich mohli byť dvojičky 😀 . Tiež si myslím, že teraz to už musí vyjsť, lebo je to fakticky náš posledný pokus...
som na PN-ke, lebo sa mi nechcelo jedovať v práci s tými ľuďmi a všetci sú tam chorí a tak, tak si pekne doma oddychujem a motám sa po dome 😀

katarinka77
8. mar 2010

Laritka, dobre si urobila, že si ostala doma 😉 .Ja som sa už bála, že čo sa deje, keď si sa neozývala... Držkaj sa 😉 !

majaja75
8. mar 2010

larita....asi som podobne natom ako Ty , na PK sme si dali 7 embryjok, v piatok boli dve 100 bunkove a tie nám dali, no a ževraj zvyšných 5 sa nejak pomaličky vyvíjali, dnes som mala volať a povedali že ich nedali zmraziť, že sa prestali deliť.....teraz len čakať ten nekonečnýčas

baby vás po transfere občas pichý v podbrušku, alebo vo vaječníkoch?

nemko
8. mar 2010

kocky prosim vas kolko stoji IUI v Gyn Five?

katarinka77
8. mar 2010

Majaja, tak veľa šťastia aj vám 😉 ! Hlavne, nech ten čas do testovania rýchlo prejde a nech je testík pozitívny 😉 !

Nemko, myslím, že 35€.

nemko
8. mar 2010

katarinka dakujem 😉

darla27
9. mar 2010

No kde ste babule? Kto mi poradi ako mame pichnut fostimon?
Dnes sa skusim zverit do ruk manzelikovi, tak dufam ze nebudem mat po prvej injekcii traumu. 😀
Ihla ma ist kolmo alebo ako? Mam take cierne, vrazit to tam treba cele alebo staci do polovice? 😕 😅 Bojim... 😝

larita112
9. mar 2010

Ahoj darli 🙂 fostimon je do zadku? ak áno, ihla ide kolmo 🙂 tak držím palčeky, aby si nemala traumu 😀

katarinka77
9. mar 2010

Ahoj Darli 🙂 ! Takže: najprv kožu vydezinfikovať, pichá sa do horného vonkajšieho kvadrantu na zadku, kožná riasa sa na zadku nerobí, kožu treba napnúť (roztiahnuť ukazovákom a palcom ľavej ruky), pichá sa kolmo, zasunúť celú ihlu, aby prešla až do svalu, aspirovať (potiahnuť piest striekačky k sebe, či ste nenapichli cievku), mal by cítiť mierny odpor (podtlak), a môže začať vstrekovať. Tak primerane rýchlo, nie extrémne rýchlo, ani nie hodinu 😀 . Nakoniec priloží k ihle tampónik, striekačku s ihlou vytiahne a tampón zatlačí. Chvíľku si to budeš držať a je to 🙂 !
Vyznáš sa v tom 🙂 ? Verím, že hej a žiadnu traumu z toho mať nebudeš 😉 !

darla27
9. mar 2010

No pichli sme to na dva krat, trasiem sa ako osika, ale nie od bolestu ale od strachu z mm a ihly. 😀
Prvy krat mi mm vrazil ihlu nad zadok a ja som sa trhla tak mi to musel pichnut este raz, ja nasrata ze to nepichol, krvi ako z prasata, no nevolno jak hovado, tak mi zacal nadavat ze ked zo sebou este raz trhnem tak bude zle, no sranda. Inak fostimon nestipe, len je citit ten vpich, lebo ta ihla je pomerne hruba, ale zvladli sme to.
A to som sa uz chcela obliekat ze idem radsej na pohotovost som myslela, ze uz fakt dostanem po zadku. 😀
Prisaham ale, ze toto je moja posledna stimulka bez ohladu ci to vyjde alebo nie.
Nenavidim ihli !!!!! 😠 😅 😔 😀
Katarinka ale myslim ze riasu sme robili, alebo nie? Ja som uz tak mimo ze som rada ze uz to mam za sebou ze ani neviem, boze kolko dni sa toto bude pichat neviete? Ja som total srab.