Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

darla27
11. apr 2010

Katarinka kazdu chvilu je to inak, raz chcem ist na dalsie a najlepsie hned 😀 ale ked citam tu na konovi same katastrofy s tehotenstvami a ciernoty co sa deju vo vsetkych CARoch si hovorim, ci naozaj to vsetko za to stoji, ked vysledok mozno nikdy nebude taky aky sme chceli a vyzdy bude vysledok negativny..
Ja nehovorim ze to nemoze nabuduce vyjst, ale uz mam znacne obavy. Nehovoriac o tom, ze poistovna "plati" len 3 pokusy
a potom co? Budeme robit len na oplodnenia? Ved takto nemozeme premarnit cely zivot..
Prave citam ze sa chystas na to expo, ach jaj, ja uz som sa tam v podstate chystala, ze si tam predbezne vyberiem kocik
pre dvojicky / 😀 / a vidis to, mozem ist do kelu.. 😒

katarinka77
11. apr 2010

Darli, tak nečítaj tie zlé veci, alebo si ich aspoň tak neber k srdcu! Ak je toho na Teba veľa, tak sa takým témam naozaj vyhýbaj. Áno, stojí to za to!!! Kde je napísané, že výsledok bude vždy negatívny? Keď neskúsiš, nebudeš vedieť... Pozbieraj sily, nemusíš hneď a pustite sa opäť do toho. Skús do toho ísť trochu voľnejšie, viem, že je to ťažké, no skús! Nepremárniš celý život, neboj sa a nie sú to ani zbytočne vyhodené peniaze.
Skúste teda Brno, tam sú ľudskejšie ceny a vraj sú aj na lepšej úrovni.

darla27
11. apr 2010

Myslela som to inak: jasne ze urobim vsetko co je v mojich silach aby sa to podarilo, ale nic na svete mi nezaruci ze sa to naozaj niekedy podari, nechcem sa o desat rokov obhliadnut spat a zistit, ze som postavila svoj zivot na nerealnych iluziach a premarnila najlepsie roky zivota . Alebo sa to tento rok podari a ja budem najstastnejsia mamicka na svete. 😵
S tym Brnom: lacnejsie nez vo FC to nieje, len soft stoji nejakych 15000 CZK a tam sa jedna len o1--2 vajicka
takze to je velmi mala sanca, aj ked to by bolo idealne, nakolko sa chcem vyhnut velkemu poctu embryii,
ale u softu casto nedochadza ani k transferu. Skusim asi predsa len CAR na Slovensku pokial mam este platene pokusy.

katarinka77
11. apr 2010

No hej, záruku nám nedá nikto 😒 ... Ale tak isto nemaj pocit, že Tvoje predstavy sú nereálne 😉 ! Možno sa naše sny neplnia tak rýchlo, ako by sme chceli, ale raz sa splnia 🙂 , ver mi!

och
11. apr 2010

ahojte

no co to tu citam 😝 ha tu sa hadzu flinty do zita 😲

baby nevzdavajte to, babatka stoja za to i ked je pravda, ze niekedy je to ziva psychiatria ked vam decko spi v noci len tri hodiny a o pol noci sa vam bude smiat do ksichtu ale ten bezzuby usmev stoji za to 😀 😀 😀 😀

skuste si dat prestavku, urobte si krasne leto 😉 vyvalte, svoje tehotenstvom neznicene bruska, na slniecko a pevne prsia v sexi plavkach 😀 😀 😀 😀 uzite si klud pri obede a romanticke vecere bez toho, aby ste museli do seba nahadzat jedlo a privodit si vredy, bo kazde babatko ma specialny senzor, ze ked polozite konecne jedlo, TEPLE jedlo, na stol zobudia sa a ten vreskot 😀 😀 😀 ze manzel spi s vami v jednej postely a nie na sedacke v obyvacke 😉

posielam motivacnu fotku made in GF 😉

katarinka77
11. apr 2010

Och, no tá je krááááásna 🙂 ! Teším sa, keď ju niekedy uvidím aj naživo. Veď snáď na Inchebe 😉 .
aj ja som pridala 2 fotky 🙂

janula13
13. apr 2010

Jeej, OCH, ty mas krasavicu doma, zlatik maly...krasne motivacne foto a o texte ani nevravim, je mi to nejake povedome, vidim ze si to uzivas...ides aj ty na Inchebu?

janula13
13. apr 2010

Juj darli, ani nemam o dodat, opakovala by som sa po Katarinke...nedaj sa!su ovela komplikovanejsie pripady a podari sa im to..je to aj o stasti aj o postoji..venujte sa jeden druhemu, etlacte na pilu..to vravi ta co takto stresovala mm 😝 no jo, predychaj a presne nepremarni ani chvilku ktoru si mozes uzit, ale snazit sa neprestan..a mama kamosku co otehu cez soft a ma dvojky 😀

och
13. apr 2010

janulik hej idem 😉 aj mayka by sa pridala 😀 len treba zvolit den a cas, ale natreskat tam asi bude kedykolvek, no ved vy sa dohodnite a ja sa prisposobim 😀 inak chrusti su uz velikiiiiiii

vika34
13. apr 2010

ahojte ,bola som na víkend pracovne v Tatrách,tak som si to teraz prečítala a čo dodať

darli ja plne chápem teraz tvoj postoj,ale myslím,že potrebuješ čas

ja som pred prvým IVF mala 4 potraty a 1 mimomaternicove,
presviedčali ma ,že po IVF s PIGD v pohode donosím a v pohode nič nebolo, znovu som potratila a všetky ostatné pokusy som ani neotehotnela,pritom pred tým som za rok bola vždy v tom,to ma dosť zobralo a teraz idem vyskúšať nastimulovať sa clostilom a plodiť doma aj ked prirodzene som neotehotnela od 2006,idem to vyskúšať na 3 mesiace a uvidím.
Mám stále v zálohe tie mrazáčiky,ale Ketu moc neverím,vlastne skoro vôbec aj ked viem ,že sa to veľa babám podarilo,ale ešte nezúfaj

mne zatiaľ vyhovuje stretko cez víkend aj aprílový aj májový

darla27
14. apr 2010

Ahojte 🙂
Nie, ja to urcite nebalim, ja sa vzdam az ked budem mat babo doma. 😀
Len neviem, kedy a kam pojdem na dalsi pokus. V podstate som stale na pochybach ale asi to vidim na FC, ale neviem...
To Brno som pre zatial zamietla, pretoze aj nejakych 500€ je dost velka suma kedze je to soft, nemuselo by byt vobec embryjko na vklad, co sa sice moze stat aj pri klasickom, ale ta sanca ze tam bude co oplodnovat a na transfer je kazdopadne vacsia.
A Janulka, pre dalsi pokus s tymi dvojickami skutocne pocitam, normalne by som sa potesila keby boli naraz dve,
ved uz nie som najmladsia a jedinacika mat urcite nechcem. 😀
Vy babule co mate nove? Neviete co je s Pahu? Ostatne kedy co planujete, nech mozeme drzat palce? 😉

katarinka77
15. apr 2010

Vika, už máš trošku pohov v robote? Kedy začínaš s Clostilom?

Darli, tak to už je lepší postoj 😉 , treba si oddýchnuť, odreagovať a vrhnúť sa na ďalší pokus. A možno sa podaria aj dvojky 🙂 !

Baby, čo s tým stretkom? Zatiaľ dala vedieť len Vika. Navrhovala by som Albero (na kraji Petržalky), dá sa sedieť aj vonku a je tam kľud. A hlavne pekne 🙂 .

natalka123
16. apr 2010

ahojte, ja sa na stretko tiež pridám, je mi jedno ktorý weekend, vyhovuje aj aprílový aj májový 😉
ak sa dovtedy mladá nerozhodne uzrieť svetlo sveta, tak vas rada všetky uvidím. 😀 😀 😀
katarinka len ta pooprosím ak to už bude defin. kedy a o kolkej hod mi to do správy na facebooku, tam som častejšie. 😉
naty(brise) 😉

vika34
18. apr 2010

ahojte,katka mne je jedno kde sa stretneme,nevim síce kde je Albero,ale už by som to nejako našla,musím asi zavolať laritke a sivuse,nech sem kuknú a dohodnú sa kedy im to vyhovuje
už ked by sme sa na pevno dohodli,môžem zavolať aj gregy,peťke a pahu,ale najprv musím vedieť termín

ja budem ešte dva meiace brať lutenyl a až potom 3 mesiace clostil,takže to až niekedy v lete

katarinka77
18. apr 2010

Albero je na Bosákovej ul. v Petržalke, hneď za starým mostom na ľavej strane (napravo je Billa, TPD). http://www.albero.sk/Kontakty Pekná reštika, ak by bolo pekne, mohli by sme sedieť aj vonku na terase. Pre istotu by som mohla nechať rezervovať nejaké 2 stoly, resp. podľa toho, koľko by nás prišlo.
Ešte by som upresnila dátum, navrhujem buď teda budúcu sobotu (24.4.) alebo májovú nedeľu (2.5.). Ak je vám to fakt jedno, tak neviem, uvidíme podľa počasia? Mohlo by byť okolo 15-16"?

larita112
19. apr 2010

ahojte 😉
no ja vám neviem povedať, či sa mi bude dať prísť... 😒 2.5. určite nie, lebo o 16tej idem do divadla tu v TT a túto sobotu 24.4. by som to možno stihla, keby vypadnem skôr zo školy, to by sa ešte dalo 🙂 veeeeľmi rada by som vás videla, takže ja sa prikláňam k sobote, aj keď u mňa to nie je 100%né.
Myslím na vás 🙂 cmuk

sivusa
autor
19. apr 2010

Ahojte 🙂
Mne vyhovuje sobota-24.4. ,a kde poviete,tam prídem 🙂
To by bolo fajn,keby prišla aj Pahu,Gregy,Peťka.
Dúfam,že sa nám to stretko podarí 😉
Cez víkend by malo byť pekne.

vika34
19. apr 2010

ahojte,takže termín by bol asi 24.4.2010 v Petržalke,cca 15,00-16,00 hod
/neviem síce ani podľa mapky ako tam dorazím 😀 ,ale neva/
Katka ,Brise,Darla potvrdte termín a potom zavolám aj ostatným
teším sa,pá

katarinka77
19. apr 2010

Ahojte! No konečne nejaká odozva, to som rada 🙂 ! Sivuš, Teba môžem zobrať cestou, ak chceš, Vikuš - napíš mi číslo, ja Ti to vysvetlím, resp. hoď si to cez googlemaps.com a daj si vyhľadať trasu odkiaľ pôjdeš až k Alberu.
Laritka, dúfam, že sa Ti podarí prísť, budeme aj dlhšie, aby sme Ťa videli 😉 .
Kto by ešte prišiel? Teším sa!

vika34
19. apr 2010

AHOJTE,KATKA Už SOM KUKLA DO TEJ DRUHEJ MAPKY A už sa trochu orientujem
napíšem SMS Pahu ,Gregy,Peťke-čas dám teda na 15,30 hod

vika34
19. apr 2010

poslala som aj Babulke

larita112
19. apr 2010

no ale ja stále netuším, ako sa tam dostanem 😅 tak to sa ešte len pobavím 😀 ja sa vážne až tak v BA nevyznám 😅

katarinka77
19. apr 2010

Laritka, predpokladám, že pôjdeš po diaľnici - ak áno, tak odbočíš k Auparku, tam myslím trafíš a ak chceš, tam sa môžeme stretnúť a budem Ti robiť sprievodné vozidlo. Odtiaľ je to 2-3 minutky. Alebo ak by si šla vlakom, tak Ťa môžem vyzdvihnúť na stanici. Prípadne mi cinkni a dohodli by sme sa.
Vikuš, díky že robíš sekretárku 😀 a oznamuješ stretko aj stratenému zvyšku 😀 .
Darli, prišla by si aj Ty? Potešila by som sa 🙂 !

darla27
19. apr 2010

Ahojte, Katarinka vobec netusim co este do konca tyzdna bude, neslubujem ani nevylucujem ze by som mohla.
Este sa dovtedy dohodneme co a ako. Takze definitivny termin je ten co napisala Vikus ano?
Aj Janulka sa chysta? 😕 😉

katarinka77
19. apr 2010

Veď uvidíš, Darli, tak mi daj potom vedieť, poteším sa, ak by si mohla 🙂 . Janka mi písala, že by teoreticky mohla, ešte sa dohodne s manželom, sme spolu takmer denne v kontakte, takže včas budem vedieť. Mohli by ste sa konečne spoznať 😉 .

vika34
20. apr 2010

ahojte,zatiaľ sa mi s odpadlíc ani jedna neozvala,ale ešte je čas.
Katka podľa mapky som pochopila,že ked idem z Ružinova tak na moste nepôjdem smerom k inchebe,ale ako keby k ekon.univerzite a odpočím smerom kde je poliklinika na šustekovej a pôjdem po križovatke rovno ,po pravej ruke budem míňať tú polikliniku a prídem tam.Je to tak správne?

katarinka77
20. apr 2010

Vika, áno, správne 😉.
Pre baby, ktoré trafia aspoň k Auparku, tak treba prejsť cez kruhový smerom k Starému mostu, vyjsť hore na most, odbočiť doprava a o pár metrov je veľká svetelná križovatka, tak na nej doľava a hneď najbližšia odbočka vľavo je už Albero (tehlovej farby), dá sa tam pohodlne zaparkovať.
Kto by išiel po Einsteinovej smerom z Karlovky, Dúbravky atď., tak treba prejsť okolo OMV, obchodného domu Atrium, fitka Relax a hneď za tým je odbočka vpravo, treba prejsť cez koľajnice a za koľajnicami sa rozdvojuje cesta - odbočiť doľava, prejdete zákrutu a po ľavej strane (ešte pred vyjdením na hlavnú) je Albero.
Dúfam, že všetky trafíte, ak nie, rada navigujem po telefóne 😉 😀 . Teším sa! Dúfam, že bude pekne!

larita112
20. apr 2010

ahojte 😉
hm tak ja aj keď budem môcť, tak asi nedorazím, lebo ja určite netrafím 😀 😀 😀 zo žiadnej strany 😀 ja budem určite volať, prinajhoršom odstavím autom a budete si musieť pre mňa prísť 😀

katarinka77
20. apr 2010

Laritka, ale čo by si netrafila 😀 ! Zadaj si trasu cez googlemaps.com, tak ako som písala aj Vike, do A napíšeš adresu odkiaľ pôjdeš a do B daj Bratislava Bosákova5. Nájdeš to! Keby fakt nie, do Auparku trafíš? Tam by som Ťa vyzdvihla. Alebo mi napíš orientačne, kde sa trochu vyznáš.

vika34
21. apr 2010

ahojte,tak ja teda už viem kde to je 😀
Laritka a ty pôjdeš odkiaľ?
ešte sa mi stále nikto neozval ☹