Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

slniecko01
31. júl 2009

Pahu aj ja som chvílu cvičila Mojžišovu. Ale ja som to cvičila len doma. A na žiadne napravanie panvy som nebola. V BA je viacej možností 🙂 Tak pekne cvič určite sa podarí. Ja som potom chodila na masaže a aj mi to nahrievala maserka

vika34
31. júl 2009

ahojte,pahu a o čo tam vôbec u tej fyzioterapeutky ide?Možno by som aj ja niečo vyskúšala

pahu
2. aug 2009

Vika, vsak mi cinkni 😀

vika34
3. aug 2009

pahu,máš obsadené 😀

pahu
3. aug 2009

Cmuk...

sivusa
autor
4. aug 2009

Ahojte zlatíčka 🙂
Vikuš no zrovna štvrtok,piatok som mala voľno, škoda,mohli sme ísť na kávičku
Pahuška ahooooj
Takže si sa dala na bylinky 😉 , dúfam,že Ti pomôžu, rozmýšľam, že by som aj ja tetu bylinkárku navštívila 😉

labutienka
6. aug 2009

ahojte 🙂
ako sa máte? akosi sa vám sem chodiť nechce... 😅

sivusa
autor
11. aug 2009

Ahojte 🙂
Toto čo má znamenať? Však sme až na 4.strane 😠
Kde steeeeeee?

vika34
12. aug 2009

ahojte,ja nestíham chodiť na žiadnu stránku,takže som vyťažená 😀
Sivusa ani ty nejako nestíhaš,lebo som v robote iba do piatku 😅

labutienka
13. aug 2009

ahojte,
ja by som sem aj chodila... ale čo sa budem sama so sebou rozprávať? 😕 😅 😀

vika34
14. aug 2009

kočky ,zajtra odchádzam na tanečné sústredko,všetky vás zdravím,pá

vika34
18. aug 2009

kočky vy si robíte srandu,či čo?Kde ste všetky ,ved som nás ani nájsť nemohla.
posledný príspevok je môj 😕
ja sa vrátim v nedelu a potom mastim do nemocnice,vybrať cystu a hup do posledného IVF,tak som si to teda naplánovala,tak uvidím či mi to výjde,majte sa

pahu
18. aug 2009

Ahoj Vikuska 😀

pahu
18. aug 2009

Vika, jasne ze ti to vyde, cmuuuk... 😀

vika34
18. aug 2009

ahoj ako bolo nA DOVOLENKE a čo Babulka?

pahu
18. aug 2009

Vikuska, vyborne, co ti budem hovorit 😀
Ku Babulke idem na navstevu v piatok 😉 POdarilo sa jej porodit malu Ninku presne na moje narodky o 23,55... Prosila som ju o to dost dlho 😀

katarinka77
22. aug 2009

Ahojte kamošky 🙂 😉 😵 ! Strašne dlho som tu nebola, sem tam som čítala, ale teda túto tému som objavila až teraz, keď už som chcela byť v posteli. Som rada, že ste tu, rozmýšľala som, ako sa máte, čo je s vami. Už mi chýbali tie večery - nočné služby na koníkovi 😀.
Ja sa mám celkom fajn, bud. týž. odchádzame na dovolenku do Chorvátska, teším sa 😉 !
Babulke gratulujem ku krásnej dcérke 🙂 !
Nebudete niektorá v pondelok ráno v GF?
Dobrú nocku!

sivusa
autor
23. aug 2009

Ahojte 🙂
Katuška no vitaj 🙂
Už som si myslela,že si na nás zabudla. Ako sa máš? Čo nové? Prečo ideš v pondelok do GF? 😲
Dúfam,že naše nočné sa zase obnovia, ale asi až po lete,po dovolenkách.
Musíme potom dať zase nejaké stretko 😉

Pahuška pekne ste si to s Babulkou vymysleli, ty budeš zase rodiť na jej narodky 🙂

Vikuš držím palce na stredu, drž sa a hneď sa potom ozvi

Laritka by sa mohla ozvať...

katarinka77
23. aug 2009

Nie, nezabudla som 😉 . Trochu som sa chcela zregenerovať a odpútať od MK. Mám sa relatívne dobre. Čo nového? Asi nič, len že idem bud. týž. na IUI, preto idem v pondelok do GF 🙂 . A Ty ako, Sivuška? Čo nové u vás? Budem sa tešiť na ďalšie stretko, mohlo by byť už v septembri 🙂 .

larita112
23. aug 2009

Ahojte babulky, tak sa teda ozývam už aj ja 😉 ja len že vôbec nič cez toto leto nestíham, som všade rozlietaná a užívam si a mám sa výborne... o necelé dva týždne konečne odchádzam na dovolenku s kamoškou na dva týždne a to ešte len bude odreagovanie 😀 😎 😀 no a potom, keď na mňa počkáte, bude aj to stretko... rada by som vás pod dlhej dobe videla...

vikuška držím ti palčeky, aby ti všetko dobre dopadlo... cmuk
sivuška, neboj po lete sa tu už budeme stretávať častejšie a obnovíme aj naše nočné 🙂
katarínka, rada ťa po dlhej dobe vidím... a dúfam, že už častejšie a držím palčeky na IUI

cmuk všetkým 🙂

babulka123
23. aug 2009

laritkaaaaaa ahoooj ..

babulka123
23. aug 2009

co babulka... babulka sa ma dobre.. ma asi najlepsie dieta na svete co cez den spi cca 3-4 hod, naje sa znova spi a takto dookola a v noci si potiahne 5-6-7 hodl ako kedy.. tak ze mi vynahrazuje cele tehu..

a stretko chcem aj ja.. prideme aj s Ninkou ..

pahu
24. aug 2009

Hi hi hi... Malinká Ninka Babulkina je úúplne najsamsuper 😀 Aj som si ju pochovala a musím Vám povedať, že je celá ja 😀 Stále chce spinkať alebo papkať 😀

babulka123
24. aug 2009

pahuuuu.. hehehe len dufam ze aj postavu bude mat po tebe a nie po rodicoch..
inak s tym spanim.. teraz uz asi hodinu bojuje a nie a nie zaspat.. unavena je ako pes ale nic z toho ..

pahu
24. aug 2009

Pipinka neboj sa, to aj ja robím 😀

labutienka
26. aug 2009

ahojte,
ako sa máte?
babulka, gratulujem k dcérenke 😉 musí to byť nádherný pocit, držať vlastné dieťa v náručí...

práve som zistila, že nás je tu dosť, čo už máme 2 neúspešné ivf-ká za sebou... 😕

pahu
26. aug 2009

Labu, nezúfaj 😉 Do tretice 😉

labutienka
26. aug 2009

pahu, veď čo iné mi zostáva... 😅

pahu
27. aug 2009

Haloooo.. To tu nikto už nie je z kamošiek??? ☹

vika34
27. aug 2009

ahojte,všetkým dakujem,že na mňa myslíte,ale toto bola iba mi deň pred nástupom,že nemajú miesto a vezmú ma až za tt,alebo až za dva tt.
Dosť ma to zaskočilo,lebo čakám mrchu ,takže sa to možno ešte posunie.Tým pádom nestihnem stimulku začiatkom oktobra ,takže tak 😠
Babulka veľmi gratulujem
zdravím všetky