Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

katarinka77
16. jún 2010

Takže od dnes antibiotiká ☹ , opuchnutú mám už komplet celú nohu po členok, dostala som aj Fraxiparín na prevenciu trombózy... Chcem, či nechcem, musím sa nechať obskakovať 😀 .

vika34
16. jún 2010

ahoj,no už ti asi museli dať ATB,aby si nedostala otravu krvi,ked ti to hnisá.
A kto ti bude pichať fraxík?Mne to pichal Juraj,ale moja mamička si to pichala sama
Len nech ťa muž obskakuje,lebo za pár tt,už nebudeš stíhať nič 😀
My pravdepodobne odchádzame už štvrtok večer,už sa teším,ale ako píšeš,stále pracujem a mám ešte vybaviť pár dôležitých vecí

katarinka77
17. jún 2010

Zase až tam by sa to hádam nedostalo, ale tak jednoznačne ten zápal postupoval a už sa nedalo inak. Nadšená z toho nie som, ale tak nenavyberám si.... Ja si pichám sama, už som sa ich napichala v živote na tisíce 😀 (samozrejme nie sebe 😀 ).
Dnes som sa konečne aj lepšie vyspala, to je hneď iné vstávanie 😉 . Myslím, že aj noha trochu menej bolí. Uvidím ešte ako k večeru, vtedy ma to riadne šklbe a bolí. Ale tak ATB už pomaly začnú zaberať, tak by sa to už mohlo lepšiť 🙂 . Cez víkend by som už mohla byť trochu sebestačnejšia 🙂 .

Vikuš, tak pekne a hlavne v kľude povybavuj, do odletu sa tu hádam ešte ukážeš 😉 , a keď prídeš, by sme možno mohli dať nejaké stretko 🙂 .

vika34
17. jún 2010

@katarinka77 jasne ,že sa ukážem,v poslednom období si tu píšeme iba my dve 😀
stretnúť sa môžeme ,Vika ide od 12.7.do tábora,takže môžem od 16,00 hocikedy
Nevedela som ,že si zdravotná sestrička 😅

katarinka77
17. jún 2010

Nuž, musíme tie ostatné asi vyhrešiť, že nechodia 😀 ! Keby aspoň pekne bolo, tak pochopím 😀 😀 .
Jaj, no tak to musíte využiť, keď bude Vika v tábore, treba kúpiť Macu a budete po sebe "skákať" stále 😀 😀 😀 .
Budem rada, keď sa stretneme 😉 . Tak zhruba v polovici júla? Dúfam, že nás bude viac 😉 .

vika34
17. jún 2010

@katarinka77 ako sa dohodneme ja sa v podstate viem prispôsobiť

mayka
19. jún 2010

Ahojte babulky, davno som tu nebola kuknut. Ako sa mate dievcata?
Mame nejaku novu tehulienku? Casto na vas myslievam aj ked sem nechodim a popravde aj casu je pomenej na citanie a pisanie. 😀 Nechapem preco? 😀 😀 😀 😀

Pozdravuje Vas Terezka a uz sa naucila aj davat pusinku tak posiela aj tu . Taku riadne oslintanu samozrejme. 😉

larita112
19. jún 2010

Ahojte babulky 🙂
tak už som tu aj ja 🙂 prvé mám musím povedať, že mám hotové všetky skúšky 🙂 😀 🙂 jupííííííííííí, takže mám prázdniny a môžem si užívať leto.
Na stretko sa hlásim aj ja a moc sa na vás zase teším 🙂 a tiež verím, že nás bude viac.

Katarinka, dúfam, že nožička už lepšie a že už nebolí...

vika34
19. jún 2010

ahojte,
@mayka veru dlho si sa neukazala,ale ani tuto to nejako stagnuje ☹
verim,že aj času je už menej a večer si rada,že si nachvilu lahneš
@larita112
jasné,že ked sa budeme mať stretnúť,voláme si
ako som písala mi prídeme 7.7. a od 12.7 ide VIka do tábora na týždeň,tak budem mať prakticky po štvrtej čas
@katarinka77 dúfam,že noha je už v poriadku a bolí menej

vika34
19. jún 2010

@larita112
a samozrejme gratulujem ku skúškam

katarinka77
19. jún 2010

Mayka, všetky pusinky sa cenia, aj tie oslintané 😀 !

Laritka, super, gratulujem 🙂 !!!! Už môžeš vegetiť 😉 , vychutnávať si leto (ak nejaké bude 😀 ) a dúfam, že na dobrej ceste je aj tá ďalšia vec 🙂 , moc sa budem tešiť, keď sa to všetko podarí 🙂 !

Noha sa hojí pomalšie ako som si myslela, ešte trochu bolí. Fialový mám už len palec. Najblbšie je, že neznesiem na nohe nič okrem pohodlných papúč, takže ani von nemôžem ísť 😢 . Ale snáď po víkende 🙂 .
Na stretko sa aj ja samozrejme moc teším 🙂 🙂 🙂 !!!!

babulka123
21. jún 2010

ahojte.. dajte vediet kedy bude stretko dojdem vam ukazat tu moju neriadenu strelu..

laritka dosiel ti mail? posielala som ti zoznam ale nedosla ziadna odpoved.. daj vediet ako pokracujete a gratulujem k skuskam

vika34
21. jún 2010

Ahojte
Včera som konečne dostala mrchu a v stredu mám ísť na krv,ale myslím ,že ten clostil už asi tento mesiac nestihnem,nechcem to nejako siliť,pôvodne som plánovala,že by ma dr.kontroloval a v čase ovulky to poistil aj pregnylom,lebo fakt sa mi nechce tipovať ,kedy budú plodné dni,robím to už 15 rokov a som z toho už dosť vyčerpaná.Uvidíme čo mi povie.
Unás už začína cestovná horúčka,problém je ,že neprišli ešte všetky peniaze na účet s ktorými sme rátali ešte neprišli,takže sme zatiaľ v mierne pokročilom strese,lebo Juraj musí ešte dokončiť nejaké zákazky atd...
Stretko plánujte po 7.7. ak ma chcete vidieť 😀

vika34
23. jún 2010

AHOJTE
okrem toho ,že je v Egypte vytečená ropa,včera sa tam prehnala púštna búrka a podľa počasia tam ked prídeme má byť zamračené a veterno ,toto bude adrenalínová dovolenka,ešte stále neprišli peniaze na účet,zajtra je už posledný deň ,bude to veľká sranda,ALE TEšíM SA

katarinka77
24. jún 2010

Vika, no to "poteší" 😠 . Dúfam, že aj napriek tomu si užijete peknú dovolenku 😉 !
Stretko dohodneme, keď sa vrátiš 😉 .
Babulka, dáme Ti vedieť 😉 . Už sa teším na to vaše krásne zlatíčko 🙂!

babulka123
24. jún 2010

katka.. tesim a dakujem .. budem priebezne kukat ale popripade poslite info do IP

katarinka77
24. jún 2010

@babulka123 , jasné, ozvem sa 😉 . Ešte pokukám ten Tvoj bazár, keby som niečo vybrala, mohla by si mi to rovno doniesť 😉 .

babulka123
24. jún 2010

uuuuj katka vies kolko toho je..
napis popripade co potrebujes, a nafotim ti to a poslem do mailu..
nemam toho kopec pridaneho .. ale chystam sa teraz cez vikend to poriesit..

katarinka77
24. jún 2010

@babulka123 , práve hľadám ten link, kde máš tie vecičky, len neviem, kde je...asi si ho dávala sem, lebo v IP ho nevidím... Ani si nemyslím, že niečo potrebujem, mám toho naozaj dosť 😀 , skôr keby mi padlo niečo do oka 😉 . Ale ešte nemám napr. zavinovačku, prebaľ. podložku a tak... A vecičiek po polroku mám trochu menej...
Pridám si Ťa na FB, ok 🙂 ?

babulka123
24. jún 2010

oki. poslem ti link a meno do ip..

katarinka77
24. jún 2010

našla Ťa cez Janulku 😉

babulka123
24. jún 2010

sikovnaaaa.. hehehe

katarinka77
24. jún 2010

píšem ako maďar 😀 😀 , našla som ťa - som chcela napísať 😀

babulka123
24. jún 2010

moja ja som uz taaaak dlho doma ze ti rozumiem.. heheh pockaj o chvilku budes na tom rovnako..

katarinka77
24. jún 2010

ja som doma od začiatku tehotenstva, poviem Ti, no doooobre som osprostela 😀 😀 😀

babulka123
24. jún 2010

hehe viem o com hovoris ja som doma od novembra 2008, takze ... boooze to uz budu 2 roky.. neskutocne..

katarinka77
24. jún 2010

@babulka123 , to sa nezdá, že 😀 ? kto vie, koľko sa mne podarí byť doma, keďže by sme sa ešte radi pokúsili aj o druhé bábätko.... ale návrat do práce bude ťažký 😖 ...

petronela7
25. jún 2010

Cafte ulievacky z prace ;) ako sa mate? asi lepsie ako ja pracujuci clovek s bandorom 😀 ... i ked nestazujem sa 😅
Babulka, aj mne hod tu tvoju link, nakuknem co ponukas ;)
Vikus, verim ze budete mat pekne pocasie, neboj!... uzite si to a hlavne najdite Vikinke kamosku, nech vy dvaja mate na seba cas! 😀
Ja inak vsetko po starom, uz som sa presupla do 8mesiaca, takze sa nam to krati a konecne sme sa rozhybali aj s vybavou! I ked polka veci je len objednana a na ceste k nam, ale lepsie ako nic 😉
Ked bude stretko, dajte mi vediet, papapa cmuky, drzte sa...

askona
25. jún 2010

ahojte som 3 mesiace po kyretaži kedy môžem ist na dallšie IVF .Dakujem

babulka123
25. jún 2010

ahojte, babulky hodim link, len teraz som viac menej neutralne veci vytriedila lebo sesternicka je tehu takze sme odlozli pre nu , takze skor babske veci { cisto ruzove} mozem predat, petka neviem ci si nieco vyberies..
ale skussit mozes.. uz sa tesim na tie velke nakupy od vas.. heheheh