Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

pahu
27. aug 2009

Vikuška, asi to tak má byť... Neboj sa, všetko stihneš 😀

vika34
27. aug 2009

nuž ,čo sa má stať sa stane,len ma to hnevá ,lebo za dva tt mám ísť na svatbu o další tt,poriadam stretávku zo strednej školy a teda mi toto posúvanie moc nevyhovuje,ale čo už mám robiť ☹

sivusa
autor
30. aug 2009

Ahojte 🙂
Vikuš no to je na nervy 😠 , už si to mohla mať za sebou
Pahuška kedy sa chystáš na ďalšie IVF?
A čo Váš havuško?
Labu neboj, tie naše 3.IVF už budú určite úspešné 😉
Lari so stretávkou Ťa určite počkáme 🙂
Peknú dovolenku Ti prajem ,poriadne si to tam užite 🙂
Ako bolo na stanovačke?

pahu
30. aug 2009

Sivuška počkaj počkaj... Idete s Labu na 3.IVF a bezo mna? Tsss, neviem ci sa neurazim 😠 😀 A nechystam sa, nechce sa mi,... Hlavne som bola v sobotu na Kramaroch, mam zapal tej trubice (eustachovej?) čo spaja ucho a nos a čvachtá mi v uchu tak sa liečim,.... Ja ma totiž od detstva deravy bubienok a asi sa mi tam dostala voda a teraz sa mi tvori tekutina za bubienkom... Ble, no co vam budem hovorit...
A havino je v pohodicke, teraz som s nim sama 😀

vika34
31. aug 2009

ahojte ,pahu ja ťa asi teda čakať nebudem ,bez urážky 😀 ,,kedže sa ti nechce,ani mne ,ale ja musím,takže ak sa zase nič nezmení,myslite na mňa v pondelok ráno,lebo to je posledný termín,ktorí mi dnes povedali,že ma budú operovať ,na 11.9. som objednaná do FC na spísanie žiadosti a potom hor sa do 3 IVF,či sa už niekto pridáte alebo nie ,ja idem 😀 😀 😀
Ked bude stretko hlásim sa,pá

mayka
31. aug 2009

ahojte pipinky,
ja som vas teda aspon prisla oplut kedze sa poniektore pustate znova do IVF. Tak prajem vela stastia a plodne obdobie v centrach. 😀
pfuj pfuj pfuj
😀 😀 😀

sivusa
autor
31. aug 2009

Ahojte 🙂
Pahuška čo si pipina? 😀 , bez Teba by som na ďalšie IVF nešla 😀
Ja si na Teba počkám 😎
Ja vidím naše ďalšie IVF tak na marec, dúfam,že Ti tento termín vyhovuje 😀
Vikuš Ty teda na nás nečakáš, no Ty si teda kamoška, zase chceš byť prvá... 😀
V pondelok budeme jasnačka na Teba myslieť 😉
Mayka ahoooooooooooooooj
Ako sa máš? Babatenko poslúcha?
Poriadne na nás pluj, Vikuš ty teraz hlavne chytaj 😀

mayka
31. aug 2009

Sivuska,
takze marec to isti? No do toho konca novembra budem na vas plut o dusu ale potom to budem musiet prenechat na dalsie. Ale sak postupne dojde na kazdu. 😀

My sa mame fajn. Rastieme, kopeme, stikutame a nakupujeme pre Terezuku vsetko co treba a asi aj co netreba. 😅 Ale to zistime az potom. Neva.
V albume mam foto z 3D tak neviem ci ste videli ako nasa Terezka uz v bruchu rozmysla. 😀 Bude to asi intelektualka. Alebo rebelka . 😀 😀 😀

Tak este raz pre istotu vsetkym pfuj pfuj pfuj. 😉

sivusa
autor
7. sep 2009

Ahojte 🙂
Baby toto čo má znamenať? Kde ste?
Mayka tá fotka nemá chybu 😉 ,Terezka je úžasná 🙂
Katarínka ako dopadlo IUI, čakám na //
Vikuš drž sa dnes, myslím na Teba, potom sa ozvi

pahu
7. sep 2009

Mayka,podľa mňa Terezka húta, čo ti vyparatí 😀 Či kopanec, štikútka, kotrmelec...

Sivuška tak teda dobre, súhlasím... 😵

katarinka77
8. sep 2009

Ahojte! No my sme sa cez víkend vrátili z dovolenky v Chorvátsku, bolo náááááádherne🙂 😎 ! A vy ako? Tiež už vydovolenkované? Tak dúfam, že sa budeme držať už len na 1. strane 😉. Teším sa na vás!
Sivuška, ešte neviem, vo štvrtok budem mnúdrejšia 🙂 .

sivusa
autor
8. sep 2009

Ahojte 🙂
Katarínka no vitaj späť 😉
Kde konktrétne v Chorvátsku ste boli? My sme boli na Makarskej riviére-v Podgore a tiež bolo super, Chorvátsko je krásne. My sme boli ešte v júni a už si pomaly ani nepamätám,že sme niekde boli 😒
Chcelo by to už ďalšiu dovolenku 😅
Tak vo štvrtok budem veľmi silno držať palce, už by sa nám tu zišla nejaká tehulka 😉

Pahuška som rada,že marcový termín Ti vyhovuje 😀 , nenecháš ma v tom predsa samu 😅
Čo máš nového? V robotke ako?

pahu
9. sep 2009

Sivuš, v robotke fajne, klídek, dúfam že som to nezakríkla 😉
Od včera zase chodím na brušné tance, tak ma dnes všetko bolí... Auuu... Musím rozhýbať telo... 😵
Mojžišku konečne začínam cvičiť poctivejšie a chcela by som začať brať vážne aj čaje a obklady od bylinkárky 😀

Katarinka, nooo, aj my už po dovči, fňuk...

katarinka77
9. sep 2009

Dobré ránko! Mne teda dobrú noc - som po nočnej 🙂 .
No dovolenka bola fakt nádherná, škoda že taká nemôže byť minimálne každé 3 mesiace. Boli sme v Istrii - Zelená Lagúna, pridám nejké fotky do albumu. Podgora je pekná, tiež som tam bola🙂 .
Ďakujem, že na mňa myslíš, no neviem, moc si od toho nesľubujem, akosi nedôverujem tým insemináciám, ale tak aspoň sme skúsili.
Pahu, kde si sa učila Mojžišku? V štúdiu Miracle? Ja tam, aj som to poctivo cvičila, len som sa na to teraz trochu vyflákla. Keby to netrvalo aspoň hodinu, stačilo by mi aj 15 minút...

vika34
9. sep 2009

ahojte,už som doma z operácie,počkám na výsledky histologie/určite všetko o.k.,dúfam/a v piatok idem do FC na spísanie žiadosti
sivusa JASNé,žE CHCEM byť prvá,ved som aj najstaršia,marcový termín neberem 😀
idem poležkať,lebo zajtra už chcem ísť do robotky

katarinka77
9. sep 2009

Ahoj Vika! Tak skoré zotavenie sa🙂 ! A do roboty sa moc neponáhľaj, robota počká 😉 !

vika34
9. sep 2009

ja viem ,že nemá nohy a robota neutečie,ale ja pripravujem podklady účtovníčke a normálne to odovzdávam 10 v mesiaci,ale kedže mi tri razy posúvali termín,tak už je najvyšší čas to začať chystať,ale nie som v strese,lebo som s ňou dohodnutá,ale mne sa už nechce ani doma ležkať,lebo celé doobedie prespím a potom večer som ako sova,nedá sa mi zaspať,dakujem za prianie aj ja si prajem skoré zotavenie,pá

sivusa
autor
10. sep 2009

Dobré ránko 🙂
Vikuš no som rada,že už to máš za sebou, ešte počkať na výsledky a hurá na IVF 🙂

Katarinka dúfam,že nás dnes potešíš dobrou správou 🙂

Baby kedy dáme to stretko?

larita112
10. sep 2009

Ahojte babulky 🙂
vikuška tiež sa teším, že už to máš za sebou, teraz budeme s tebou očakávať výsledky a môžeš nás kľudne predbehnúť na to úspešné IVF 😀

Katarínka 😉 možno vystrelila motyka, aj IUI je občas úspešné 😉

sivuškaaaa, tak my pôjdeme až na jar spolu, dobre? cmuk

pahulienka 😉

babulky a musím sa vám posťažovať, že moja dovolenka sa nekonala - zhoda viacerých nepríjemných okolností - ale dostali sme s kamoškou náhradu, taký levkoplast na dušičku - v utorok ideme na 6-dňový beauty pobyt pre dámy do piešťan, kde sa o nás budú veeeeeľmi veľmi starať a my nebudeme musieť pohnúť ani prstom, len si to svetovo užívať 😀 😎 🙂 jupííííííííí
a to stretko môžeme zorganizovať hneď ten ďalší týždeň, ak by ste teda na mňa mohli počkať, lebo ja by som vás rada videla 🙂 😉 ako ste po lete ešte viac opekneli (aj keď si myslím, že to ani nejde 😉 veď už sme najkrajšie na svete 😀 😀 😀 )

katarinka77
10. sep 2009

Ahojte! Tak motyka nevystrelila, nevyšlo to, bola som na to síce pripravená, teda aspoň som si to myslela, v kútiku duše som dúfala... Som smutná ☹ ... Už mám ďalší termín v GF a pre istotu aj v FC, tak uvidíme..
Na stretko sa budem tešiť, teda ak budem mať zrovna vtedy voľno!
Laritka, uži si ten wellnes 🙂 !
Sivuška 🙂

pahu
10. sep 2009

Katka, neboj, pri IUI je len 10% úspech,. tak verím že vám to predsa len vyjde, aj keď neskôr 😉

Stretko? Beriem 😀

vika34
10. sep 2009

katarínka ☹
dnes som odlepila obväz,neni to až také zlé,zajtra idem do FC ,kedže som mala teraz už 8 narkozu,určite počkám až do novembra,alebo po dohode s dr.
ked bude stretko dajte vedieť,pá
laritka príjemný pobyt
sivus,pahu 🙂

sivusa
autor
11. sep 2009

Ahojte 🙂
Laritka no konečne sa aj ozveš.
Ja som myslela,že už si na dovolenke,tak sa neozývaš. Ale ten beauty pobyt Ti závidím,hneď by som išla s Vami.
Pozerám,že máš novú fotečku, Borku si vymenila za koňa 😀
Nechcela si ísť teraz na jeseň pre mrazákov?
Ale budem rada,keď pôjdeme na jar spolu a berieme aj Pahušku a hurá k Pinterovi 🙂

Katarínka škoda,že sa to nepodarilo ☹
Kedy ideš do GF?

Vikuš som zvedavá,čo si dnes vybavila vo Ferti

Stretko- ja by som mohla 23.9, 30.9, 2.10

katarinka77
13. sep 2009

Ahojte! Pekný víkend želám všetkým!
Sivuška, v GF mám termín 28.9., v FC o týždeň skôr. Som veľmi zvedavá, ako to dopadne tam, podľa toho sa asi rozhodnem, či termín v GF zruším a už tam nepôjdem. Nie že by tam bol na mňa niekto zlý, ale podľa toho, čo som už všetko počula, je FC jednoznačne lepší a lacnejší.
Naplánujeme to stretko? Z toho, čo navrhla Sivuška mi vyhovuje 30.9. a 2.10. Budem sa tešiť 🙂 !

larita112
14. sep 2009

Ahojte babulky, takže zajtra už odchádzam na ten úžasný wellness pobyt, tak verím, že nám tam bude s kamoškou úžasne 😎 😀 ozvem sa hneď po príchode domov 😉

... a stretko môže byť 30.9. alebo 2.10. - prispôsobím sa 🙂 😉 a teším sa už teraz pa-pa 😉 🙂 😀

vika34
14. sep 2009

ahojte,žiadosť mám podpísanú ,majú mi volať,ale ja sa neponáhlam,kedže som bola teraz pod narkozou,tak tomu nechám čas až do toho novembra,histologia je negatívna,takže super
na stretávku sa prispôsobím,takže mi je to vlastne jedno/nemôžem iba 26.9.mám stretávku/ 😀

laritka príjemná dovča

vika34
17. sep 2009

ahojte,no kde ste*?
tak nás aspoň posúvam zo 4 strany

sivusa
autor
17. sep 2009

Ahojte 🙂
Vikuš ja som tu 😉
Super,že histologia je negatívna,teším sa

Pahuška ktorý termín stretávky by Ti vyhovoval?

Mne dnes volali z Lubochne z Národ.endokrinologického ústavu, budúci mesiac tam idem na týždeň na hospitalizáciu, porobia mi nejaké testíky, dúfam,že už konečne na niečo prídu a nasadia mi nejakú liečbu
Najlepšie bolo,že tá sestrička mi hovorí,že by som mala nastúpiť hneď po skončení menzesu, tak som jej povedala,že už pol roka som menzes nemala a kedy zase budem mať,tak to netuším, tak sa išla opýtať primára,či môžem aj tak nastúpiť na hospitalizáciu. Primár povedal,že mi nebudú môcť porobiť všetky tie testy,čo chceli, ale nastúpiť môžem, tak som veľmi zvedavá,čo tam budú so mnou robiť.
Ale čo tam týždeň budem robiť 😒 , chcela som si zobrať notebook,ale Orange tam nemá pokrytie, takže internet mi tam nepôjde ☹ , no čo už, zoberiem aspoň 4 knihy 😀

Katarínka som zvedavá,čo povieš na FC , ja na ďalšie IVF určite pôjdem do FC, GF už nikdy viac 😠

katarinka77
18. sep 2009

Ahojte!
Sivuška, a ako si si vybavila tú hospitalizáciu? Aj ja by som si rada dala hormóny do poriadku 😉 . Teda mne sa zas stalo, že som si išla z GF vypýtať horm. profil (kvôli konzult. v FC), a kukám, že prolaktín úplne na hranici a niečo iné som mala znížené a NIKTO mi to doteraz nepovedal. Hm, a ja si hlavu trápim... Som zvedavá, čo k tomu povie dr. z FC. Ideme tam v utorok.
Sivuška, a prečo chceš ďalšie IVF až na jar?
Teším sa na to stretko, tie 2 termíny mi vyhovujú, tak vyberte niekto a hlavne dajte včas vedieť🙂 !
Laritka, krásnu dovolenku 🙂 😉 !

vika34
18. sep 2009

ahojte,katarinka potom napíš ako sa ti páčilo a čo si vybavila vo FC 😅
v GF ti dali bez problémov HP?Ja som radšej zašla za gynekologom a dala si urobiť nový,nechcela som sa doprosovať a hlavne odpovedať na prípadné otázky