Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

katarinka77
28. sep 2009

Ahojte!
Juuuuj, dobre bolo na hodoch, v sobotu som si cucla 3/4 l burčáku 🙂 . Mňam! Našťastie ma z toho nebolela hlava 😀 .
Teším sa už na stretko s vami 🙂 . Tento krát by nás malo byť tuším viac 🙂 .
Sivuška, v stredu si môžeme zavolať a dohodneme sa, kde Ťa vyzdvihnem.
Dnes ma nepotešila sestrička z FC, šla som podať žiadosť na IVF a povedala, že poisťovne VšZP už vyčerpala prostriedky na ivf, takže najskôr až v januári. Hm... Ja by som najradšej už teraz, no keby som to mala platiť sama... Je to veľa...

sivusa
autor
28. sep 2009

Ahojte 🙂
Pahuška takže berieš Tuliho, Laritka zoberie Borku, ja Corku a ideme na výstavu pre medaily 😀
Ja som bola minule s Corkou na prechádzke v meste, mala oblečené tričko 😀 , turisti si ju fotili 😀 ,ona je taká hviezda
skúsim dať fotku do albumu

Katarínka no to je dobrá sila 😠 , to by ma dobre rozčúlilo.
Do januára Ťa to môže aj prejsť, myslím tá chuť ísť na IVF.
Aspoň u mňa to tak je,že to ma proste musí chytiť a hneď ísť na to a nie čakať 3 mesiace...

katarinka77
28. sep 2009

no práve, ja som bola už úplne odhodlaná a hŕŕŕŕ do toho. No nečakala som, že narazím na takýto mantinel... Ešte že tá sestrička bola veľmi milá, chápavá, neviem si predstaviť, že by sa takto so mnou bavili v GF.

moniq
28. sep 2009

jej aj tu su krasky z GF? 🙂
ja som sice momental na nich moc nastvana, ale vidim ze nie som sama...
kocky to aj take je, ze mi v poistovni povedia, ze na mna tento rok uz nemaju prasule ??? s tym som vobec neratala... 😒

larita112
29. sep 2009

Ahojte babulky 🙂 tak dnes mám za sebou konzultáciu vo FC, boli tam veľmi milí... porozprávali sme sa s dr., manželovi urobili spg, ktorý bol stále rovnako zlý, mňa si tiež skontrolovali, dokonca tam mám jeden krásny folikul. Mám si dať najskôr urobiť 3 čerstvé hormonálne profily + test na chlamýdie, čo znamená tri ďalšie cykly a potom s výsledkami máme prísť vypísať žiadosť. Takže moje 3.IVF a zároveň posledné bude ako som hovorila v novom roku. Pýtali sme sa aj na možnosť darcovských spermií, keďže to doteraz vždy dopadlo na dve veci a povedal, že po týchto dvoch neúspešných IVF na to máme nárok aj čo sa týka poisťovne. Na tom sa dohodneme až pri samotnom odbere a potom mi vajíčka oplodnia pol manželove a pol darcovské... no takže hurááá do ďalšieho a posledného boja, ktorý verím, že už konečne vyhráme 😀 🙂 😉

a na piatok sa na vás veeeeeľmi teším 😀 a zhrniem to - piatok 2.10.09 o 16:00 hod. v Avione 😎 😀 jupíííí

a je tu teraz niekto? 😅

sivusa
autor
29. sep 2009

Ahoj Lari 🙂
Ja som tu 😀

sivusa
autor
29. sep 2009

To je nejaká novinka s tými hormon.profilmy? to predtým nebývalo 😲

babulka123
29. sep 2009

laritka aj ja som tu a velmi vam drzim palce..
sivuska.. cmuuk

a mimochdoom pride aj Gregy, teda dnes som jej volala a povedala som jej to , a velmi sa tesila, dala si to diaru a povedala ze pride.. tak ma to tesi.. to sa len teste na novinky.. no a ja pridem na 100pero aj s malou .. cmuuk
a pride aj Pahu.. ale to viete..

larita112
29. sep 2009

ahojteee 😀
sivuška, to s tými horm.profilmi je novinka a musí to byť. Mám jeden starý spred dvoch rokov, ale to nestačí, dokopy musia byť tri a aspoň jeden úplne "čerstvý" a test na chlamýdie tiež nie starší ako 3 mesiace.
babulka, veeeľmi sa teším 🙂 a čože to má gregy za novinky? to sa nerobí takto naznačiť a potom nás držať v napätí až do piatku 😀 dúfam, že aspoň pozitívne 🙂
už aby bol piatok, nechce sa mi byť v práci a už sa vás neviem dočkať 🙂

babulka123
29. sep 2009

chlamidie.. noo skvela to vec.. ja som to mala.. heheh volala som dr. ze halo ved to je pohlavne prenosna choroba.. tak mi len vtedy povedal ze nech to neriesim , nech papam lieciky a hotovo.. no co vam budem hovorit.. marekov kamarat..

a gregy.. no pozitivne ako pozitivne.. dosli na pricinu .. snad.. piatok vam urcite porozprava..
cmuuk vsetkymm..

loginka
29. sep 2009

caute baby jagy!
tak vy sa dohovarate na stretku a bezo mna!?

babulka123
29. sep 2009

logi .. no aj ja som len nakukla a vtikrkla sa.. a pahu o tom vedela.. toto jej este poviem dostane na bendzo..
inak prave som hovorila aj Brise. tak pride aj ona. .tehula jedna..

loginka
29. sep 2009

ved ja tiez len nahodou a tiez som sa vtierkla, hadam mozem 😉
Ninka buva?

babulka123
29. sep 2009

iste..
ano uz buvka od 8 cca..
vcera mi spinkala od pol 10 do pol 6 rano.. a potom do pol9..

dnes dostala 1x na veceru len UM tak som zvedavva do kedy to bude dnes.. snad tym ze ju uz nekojim nic nezmeni v tom ako perfektne spinka v noci.. zlaticko moje krasne..

larita112
29. sep 2009

brise je tehulka?! 😅 🙂

babulka123
29. sep 2009

sakra zas som nieco prezradila.. heheh ano je , po KET v FC

loginka
29. sep 2009

to som zaregistrovala 🙂

sivusa
autor
29. sep 2009

Logi dúfam,že prídeš aj ty 🙂

už sa na Vás veľmi tešíííííííííííííím

sivusa
autor
29. sep 2009

zídeme sa stará partička 😉

loginka
29. sep 2009

ahoj sivuska, budem sa snazit 🙂 rada vas uvidim!

larita112
29. sep 2009

jeeej babulka, to je super, tak dúfam, že aj mne sa to už konečne podarí vo FC 🙂 😉 a veeeeľmi sa teším, že brise sa to podarilo... veď ja ju v piatok vystískam 😀

sivuška, logi 🙂 to ale bude stretko 😀

sivusa
autor
29. sep 2009

Lari vo Ferti to máme isté na 100% 😉

larita112
29. sep 2009

sivuška, no veď ja do nich vkladám už svoje posledné nádeje 😉 verím, že mi už konečne niekto dopomôže k drobcovi 🙂

sivusa
autor
29. sep 2009

no ja tiež do Ferti vkladám veľkú nádej, keď sa im tak darí, nemôžeme im pokaziť ich úspešnosť 🙂

moniq
29. sep 2009

Krasky mozem sa spytat ?... myslite, ze sa mozem objednat na konzultaciu do Ferti aj ked sa dovera s apollom este nespojila ( a oni s apollom zmluvu nemaju ) ?Chcela by som sa totiz uz objednat pak na januar a uz naozaj riesit oplodnenie...

babulka123
29. sep 2009

monig objednat sa mozes urcite... otazne je co poriesis.. ked nemaju zmluvu asi nebudes pokracovat a do januara sa moze cokolvek zmenit aj vo vasom zdr.stave.. ja by som to riesila az potom ..

moniq
29. sep 2009

ja som len nedockava, jan je tak straaasne daleko 😒
ja som len chcela vediet ake budu postupi u nich, aj ked vsetky z GF su ovela spokojnejsie...
a teraz si tam mam uz zavolat, ze nech mi daju teramin na 2-heho januara ?

babulka123
29. sep 2009

monig.. viem si predstavit. ja som tiez byvala GFnacka, tehotna na zaklade FC..

mozes im zavolat ale tak isto ako tebe aj im sa to bude zdat skoro a okrem toho do Fc pokial sa nieco nezmenilo za ten cas co som tam bola ja sa chodi na nejaky den po mrche, tusim na 10 den po.. nie som si uz ista.. je to kvoli tomu ze na tej 1 konzultacii dr. pozera ultr. ci mas foliky a tak .. takze teraz ked sa objednas na 2 januara nevies ako budes mat mrchu.. takze...

moniq
29. sep 2009

ach, tz sa mam zblaznit od nedockavosti... 😒

babulka123
29. sep 2009

monig.. skus prejst na ine myslienky a uzivaj si zivot zatial.. v com mate problem byt tehu?