Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

larita112
26. feb 2010

maji, ja som bola cez víkend v centre - v GF, a zdalo sa mi to ešte lepšie ako cez týždeň, lebo tam nebolo veľa ľudí.
darli,všade sa chodí na kontrolu aj cez víkend - podľa toho ako ti povedia a ako ti to vyjde... či je to kontrola pred OPU, samotné OPU alebo ET... len potom tehu krv je len cez týždeň.

majaja75
26. feb 2010

tak som zvedavá...pravda je že tam nebude veľa ľudí

larita112
26. feb 2010

držím Ti veľmi všetky palčeky a neboj všetko bude o.k., za chvíľku to máš už za sebou, potom už len ET a to čakanie na výsledok... držkaj sa... ja ťa snáď budem nasledovať v pondelok, uvidím, čo bude zajtra na kontrole, ale ja tak predpokladám že u mňa bude OPU v pondelok.

majaja75
26. feb 2010

ďakujem...neboj aj ty budeš to mať hneď za sebou...dáš si PK?

petronela7
26. feb 2010

Cafte babenky...
Darla, ano som tehu 😉
tu je strucny popis mojho snazilkovacieho CV 😀

1.IVF GynFiv - Sept.2008 = 18 embryi (z toho 1 spontalny potrat, 4xKET neuspesne)
2.IVF Ferticent - Sept.2009 = 3 embrya (Hyperstimulacia jak vysita = hospitalizacia v nemocnici, konal sa iba
jeden vklad z toho opat spontalny potrat)
3.IVF bolo planovane na koniec Januara 2010..... aaale pocas vianocnych sviatkov sme sa dozvedeli, ze som prirodzene otehotnela! Teraz som v 13tt.

Este len podotknem, ze problem sme mali so spg... ja som ok...
Asi najvatsia zahada je, ze v roku 2008 (september) sme mali spermiogram 2,5mil, v Januari 2009 sa znizil na 1,5mil.... a v lete 2009 uz bol iba 250,000 na 1ml.....No a v decembri sme prirodzene otehotneli...

Neviem ci to je tym, ze som uuuplne vypla v hlave a nemyslela na ziadne IVF, nesledovala ovulku a uzivali sme si jeden druheho naplno ako sa len dalo....Alebo dalsie vysvetlenie vidim v tom, ze v lete v teple sa spermie znizuju a spomaluju a v chlade-zime sa tvoria...hmmm...
no alebo proste jedna sikulka doplavala do ciela 😉

petronela7
26. feb 2010

Laritka, veeelmi drzim palce 😉
teda vsetkym Vam...Sivuska, drz sa..

Vikus, brusko uz trci, ti co nevedia ze som tehu si to samozrejme nevsimnu, ale ten kto vie si to vsimne..
A Janula si vsimla moje uz o cislo vatsie prsia 😉

katarinka77
26. feb 2010

Peťka, opravujem Ťa 😀 , ja som na Tvojom dnešnom UZV snímku videla 14w0d 😀 . Či pomýlil sa dr. 😀 ?

petronela7
27. feb 2010

To je omyl... na papieri mam 12+2 a mimi ma 5,6mm cize to sedi na 12+2 ;o)

petronela7
27. feb 2010

5,6cm 😀

darla27
27. feb 2010

Peti to je uzasne a neuveritelne, takto nejako si spredstavujem zazraky. 😵
Je uzasne ze to pomalicky vsetko otehotnieva, lebo aj my este netehotne citime potom nadej ze sa to podari
aj nam. Kam si planovala ist na 3 IVF? To ma velmi zaujima, ked si vyskusala obe CAR pre ktore si sa rozhodla
na posl. pokus.
S tym spermiogramom ma to neprekvapuje, ja uz som viac razy pisala, ze mm mal v CAR vzdy nejaky typ muzskej neplodnosti podla spg. /a to hlavne Ferticent "zlepsuje" spermiogramy" - tam sme boli skoro astenooligoazoosp ci ako sa to vola a u normalnych lekarov v statnych nemocniciach mal tak super spermiogramy ze ho oznacili pomaly za darcu, takze toto by som ani nebrala do uvahy.

larita112
28. feb 2010

ahojte babulky 😉
tak ja idem zajtra na OPU 🙂 myslite na mňa a držte mi všetky palčeky 🙂 😉

babulka123
28. feb 2010

laritka... velmi na teba myslim.. inak ja som mala opu tiez tusim v nedelu..

darla27
28. feb 2010

Larit budem drzat palce. 😵
Mam otazocku: injekcie do zadku ti pichal muz alebo si chodila do CAR?

larita112
28. feb 2010

😉 🙂 ďakujeeeem
injekcie do zadku mi pichala moja sestra, aj tie do brucha, manžel mi pichal len ten gonal - pero. Do CAR by som to mala každý deň ďaleko, ja som z TT.

sivusa
autor
28. feb 2010

Ahojte 🙂
Lari zajtra budem na Teba veľmi myslieť a držať palčeky 😉
Dnes si bola na kontrole alebo včera?
Koľko máš folíkov?

katarinka77
28. feb 2010

Laritka, tak zajtra na Teba budem intenzívne myslieť 😉 ! tfuj tfuj, nech máš bohatú úrodu a nech je celé toto IVF úspešné 😉 🙂 ! A ozvi sa hneď, ako budeš môcť!

petronela7
28. feb 2010

Laritka, veeelmi drzim palce...

Darla, planovala som ist do Ferticentu na 3IVF... vsetko tam islo nejak rychlejsie (ziadne cakacky), menej zien a omnoho viac usmevu a empatie zo stran sestriciek a lekara + su aj lacnejsi... ale hlavne preto, ze sa mi nechcelo zase pendlovat do ineho centra...
28.12 mi volali ze mam schvalenu ziadost a v ten isty den vecer som sa testla a // ... nastastie ziadost neprepadava, kedze som este nemala vybrate lieky...

Ja verim, ze sa Vam to vsetkym podari... nedavno som si pozerala staru temu z roku 2006 kde baby uz boli po viac ako 3ivfkach a stale bojovali dalej.... a dnes ma uz kazda jedna z nich babatko... cize ono to pride, treba verit...
drzim palce.. papa

Babulka caf 😉

lumya
28. feb 2010

ahojte dievčence, môžem sa pridať? už dlho tu čítam o Vašich skúsenostiach a pocitoch... cítim s Vami...a blahoželám všetkým, ktorým sa už ich sen splnil...patrím tiež do snažiliek v GF, práve stimulujem na 2.IVF

lumya
28. feb 2010

Laritka, bola si v piatok v GF na krvi? mozno sme sa videli

babulka123
28. feb 2010

petronelkaaaaaaa... jupiiiiiiiiiiiii ja sa tak tesim..

a laritka laskavo bud taka zlata a ostan tehu , potrebujem poprepadavat veci po ninke... heheheh takze ich tu mate odlozene.. spolieham sa na vas.. cmuuuk

larita112
28. feb 2010

sivuška, na kontrole som bola včera a neviem presne, koľko mám folíkov, ale určite ich je viac ako 10 😀
katarínka 😵 cmuk ozvem sa vám určite
petronelka, s Tebou sa neskutočne tešíííím, že práve vám sa udial takýto zázrak 😵 😉

babulka, ja sa teda budem snažiť láskavo zostať tehu 😉 😀 cmuk

lumya, ja už nechodím do GF (prvé dve IVF som bola tam), teraz 3.IVF absolvujem už vo FC... snáď už úspešne... a Tebe držím palčeky, aby bolo úspešné 2.IVF 😉

babulka123
28. feb 2010

noo laritka.. tak tak.. velmi ti drzim palce.. a neboj sa este sa tam aj zasmejes.. cmuuuk

zajtra budem nakukat..

vika34
1. mar 2010

aj ja sa pridávam a silno myslím na Laritku

darla na masáž idem aj dnes je to nejaký fyzioterapeut,je Rus ,volá sa Oleg a je sídli priamo na Interi

majaja ako si dopadla?

larita112
1. mar 2010

Ahojte krásky 😉 tak už som tu 🙂
a "zniesla" som 9 vajíčok 😀, zajtra mi zavolajú koľko sa mi oplodnilo 😉
bolo to oveľa príjemnejšie ako v GF... všetkoooo

cmuuuuuk ďakujem za palčeky, ale ešte ich držte ďalej, aby sa vajká oplodnili a aby som bola tehu 😉

katarinka77
1. mar 2010

Laritka, veď to je slušný výkon 😉 , stačilo by aj jedno, len nech to vyjde 🙂 . Dúfam, že teraz už spermijky usilovne a úspešne dobýjajú vajká a pekne sa budú deliť 🙂 . Držím palčeky, držkaj sa a daj vedieť, ako sa vám darí 🙂 !

darla27
1. mar 2010

Larit gratulujem, 9 by stacilo uplne aj mne. Teraz len aby sa dobre oplodnili a potom sa riadne zakusli do maminky.
Mne sa sice zda prijemnejsie v GF a aj doki je vacsi fesak nez stari ofucany Pinto. 😉 😀
Ale ked ta oplodni, tak sa moj nazor nan trochu zlepsi. 😉

majaja75
1. mar 2010

ahojte...
vika....tak mám to zatiaľ úspešne za sebou, mala som 23 vajíčok, 6 sme darovali a z našich 17 bolo 15 vyvinutých, my se museli mať ICSI a podarilo sa oplodniť 12 z toho nám 5 embryjok zamrazili a 7 dali na PK, teraz len čakať do piatku....nam by stačilo len jedno, ktoré bude u mňa 40 týždňov

larita112
1. mar 2010

😉 🙂 je to slušný výkon na to, že to bol krátky protokol 😉 ako povedala vikuš, lepšie ako dostať s lopatou po hlave 😀 v GF pri dlhom protokole som mala aj ja 19 a druhýkrát 22 vajok a v podstate mi to nebolo k ničomu. Ja sa budem tešiť, ak z tohto mála bude jedno krásne bábätko 🙂 😵
tiež dúfam, že už sa vajká oplodňujú a budú sa krásne deliť... uvidím, čo mi povedia zajtra do telefónu...

majaja - krásny počet, držím palčeky, aby bolo aj ďalej všetko také úspešné 😉

darla27
1. mar 2010

Jasne staci v podstate aj jedno, ked sa to ma podarit, tak ti staci malo vajok, aj tak najvyssia sanca je zrejme z ET.
Majaja darovali? To sa vas pytali ci chcete, ci vy ste to navrhli? Wow! 23 vajok je staaasne vela.
Ja som dufala,ze pojdem uz v piatok na kontrolu, ale to by uz mala dorazit ms, lebo nechcem tam ist 2 dc.
Ten trapas! 😔

lumya
1. mar 2010

juj, kocandy...ze 22 vajok, to je ake sci fi pre mna...blahozelam Vam....ja sa vytiahnem tak maximalne na 9