Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

katarinka77
10. júl 2010

Ahojte!
Ja som myslela, že väčšine z vás bude vyhovovať práve víkend, keď cez týždeň pracujete. Mne je takmer jedno kedy... Tak navrhujem napr. stredu 14.7. alebo piatok 16.7. , alebo chcete až ten ďalší týždeň? A o koľkej? Tak okolo 16"?
@cezarka7 - stretko sme mali tu: http://www.obedovat.sk/bratislava/Restauracia_5...
je to len pár krokov od GF 😉
@larita112 - gratulujem k narodeninkám 😉 , dúfam, že ten najkrajší darček nenechá na seba dlho čakať a my ho tiež uvidíme 😉 .

babulka123
10. júl 2010

ahojte, ja som na chalupe, ale stretko stiham aj toho 14teho ale lepsie by mi bolo v piatok 16.. potom zas odchadzam prec..
laritka zlaticko . vsetko len to naj k narodkam .. amimochodom som v bolerazi , takze by sme sa niekedy mohli stretnut v TT co ty na to ?

vika34
11. júl 2010

@malik ja som mala KET ,ale mne vkladali až 5 dňové a tie už boli 100 bunkové,ale bohužiaľ sa neuchytili
samozrejme nádej je vždy ,držkaj sa

vika34
11. júl 2010

@katarinka77
ja môžem aj v stredu ,aj v piatok,najlepšie by mi to seklo o 16,30 to by som išla priamo z roboty,alebo by ste sa stretli skôr a ja dobehnem

malik
11. júl 2010

@vika34 ja verim, že to dobre dopadne.... ono je to rozne veľa faktorov, či sa uniezdia... beriem aj prednison, tak snad trošku pomôže... 😉

vika34
12. júl 2010

@malik držím palčeky

cezarka7
12. júl 2010

@malik daj potom vediet , drzime palce!

Babenky, mne je tiez jedno, ale ak si uz mozem vybrat, tak v piatok o tej 4pm to je fain ;)

katarinka77
12. júl 2010

Takže pre zatiaľ sa dohadujeme na piatok 16.7. o 16", ok 😉 ? Dajte vedieť, ktoré idete istotne a môžem dať rezervovať stoly - pre istotu asi vnútri (je to myslím klimatizované), nech vonku nezhoríme 😎 .

vika34
13. júl 2010

@katarinka77
ja môžem,ale prídem asi o pol hodinku neskôr,robím do 16,00
prosím potvrdte to ,zajtra asi nebudem na nete ,tak štvrtok kuknem či sa niečo nezmenilo

katarinka77
13. júl 2010

rezervované 🙂 - vraj je vnútri o tom čase príjemnejšie, tak som rezervovala miesto pre cca 4-8 ľudí, s tým, že ak by ste chceli byť napr. vonku, tak môžeme aj tak 😉 .
@babulka123 - dones mi tam prosím tie vecičky, čo predávaš 😉 . Nepridávala si do bazárového albumu niečo nové?
Moc sa na vás teším 🙂 , dúfam, že sa vidíme v hojnom počte 😉 !

vika34
15. júl 2010

@katarinka77
teším sa a ozvala sa ti sivuša?
Ja som jej volala,ale mi nezdvíhala,tak neviem

vika34
15. júl 2010

@katarinka77
volala som už so Sivuškou,ale je do 9 v robotke takže nemôže prísť

katarinka77
15. júl 2010

@vika34 - ani Laritka nepríde ☹ ... Ale dúfam, že Ty, Peťka, Babulka a možno aj Brise s malou prídete 😉 . Baby, dajte ešte vedieť, lebo keď sa máme stretnúť len dve, tak to radšej presuňme na inokedy...

katarinka77
15. júl 2010

Babulky, mne práve do toho niečo došlo, tiež to musím zrušiť ☹ ... Dajte mi vedieť, či niektoré vôbec idete. Ak nie, príp. keď sem žiadna do zajtra rána nenapíšete, tak tam volám a ruším rezerváciu. Potom si skúsime dohodnúť iný termín.
Pekný večer ešte!

brise
16. júl 2010

Ahojte, tak volala som s peťkou a dohodli sme sa že to teda na dnes zrušíme.
dufam že to buduce výjde, no musíme to stihnúť kym nam budu niektoré rodiť 😀
tešíme sa aj s drobulkou na vás 😉

katarinka77
16. júl 2010

Ahojte! Tak nám to stretko na dnes nebolo súdené ☹ . Ja som teda tú rezerváciu zrušila. Môžeme skúsiť budúci týždeň. Mne by vyhovovalo kedykoľvek, ale až od štvrtka. Alebo dávajte návrhy tie, ktoré ste s časom na tom komplikovanejšie.
Brise, no ani nemôžem pomyslieť na to, že by som rodila skôr 😀 , lebo lekár, u ktorého chcem rodiť, bude mať 3 týždne dovolenku a príde až týždeň pred mojím termínom.
Cez víkend hodím nové foto na FB 😉 .

vika34
16. júl 2010

@katarinka77
beriem na vedomie a z robotky teda idem domov
ja odchádzam 31.7. na dovolenku,ale dovtedy teoreticky môžem od 16,30 asi vždy
Laritka nebude môcť piatky ,tak niekedy cez tt,je mi jedno

malik
16. júl 2010

ahojte, viete mi poradiť, kedy sa má testovať po KET(domace tehotenske testy), ked mi vkladali take mlade embrya... ten 10Den po KET by už mohol ukazať niečo? ďakujem

cezarka7
16. júl 2010

@malik teoreticky by mohol, ale prakticky je to u kazdej zeny inak...zalezi ako rychlo ti prechadza HCG do mocu. Je to vazne individualne, treba skusit ;) drzim palce!!!

Babenky, tak stretko na buduci tyzden mi vyhovuje najlepsie utorok a stvrtok! ale viem sa prisposobit aj iny den ak Vam tieto dva nebudu ok.
A uuuplne naj by mi bolo v Avione (nech si hned aj nakupim ;) ale tiez nieje podmienka, prisposobim sa!

babulka123
17. júl 2010

ahojte.. ja som ostala este v bolerazi { LARITKAAAA si sa neozvala fnuuuk } ale uz pojdem domov, takze budem sledovat kedy bude stretko a pridem .. katarinka dufam ze dovtedy este vydrzis pokope, ale ak nie tak mi prideme aj prcka potom pozriet..
ozvem sa ked pridem domov, snad uz pondelok alebo utorok budem v BA.. cmuuk

malik
18. júl 2010

ahojte baby,dnes som 9den po KET... skusila som si urbit test.., ale nie hned rano... najskôr bol negativny a potom po hodine som ho uz chcela vyhodit, lebo som si ho zabudla na nocnom stoliku a boli tam uz // bola ta druha slabsia, ale pekne viditelna...ako je to mozne? stalo saVam to uz niekedy? a boli ste tehu? Lebo za ten cas, co chceme baby sa mi to este ani raz nestalo.. 😒

cezarka7
18. júl 2010

@malik jeeej gratulujem 😀 😀 😀
ano, ja ked som sa testovala ked mi meskal menzes, tak ciarka sa ukazala az neskor, bola uuuuplne mini slabulinka a obaja sme ten test studovali hodiny 😉 na druhy den som sa opat testla a ciarka bola stale slabucka, ale bola 😉
Tazke zajtra rano opat testuj 😀 a kedy ides na krv? 😵

malik
19. júl 2010

@cezarka7 dakujem za povzbudenie 😵 dnes som si robila mamatest a vyšli mi v limite // (ale slabulilinka ešte) na krv idem až za 4dni 🙂

cezarka7
19. júl 2010

@malik tak to je super! davaj na seba pozor, vela vody pi v tomto teple a nasad kyselinu listovu, alebo baby plan vitaminy...tesim sa s tebou a drzim palce nech to uspesne dotiahnes az do konca! potom daj vediet ci budu dve 😝 😅

malik
19. júl 2010

@cezarka7 no myslim, že skor len jedno... ale dosť mam obavy..lebo ked sa viacej hybem a namaham tak mam krče v podbrušku... ale ke si lahnem tak sa to ukludni... snad to dob re dopadne a aj krvicka bude pozitivna...ved mam na to ešte 4DNI... ak by sa mi to nezdalo išla by som aj za 2dni... ešte uvidím..

malik
19. júl 2010

mamatesty, citivost 10IU 😵

cezarka7
19. júl 2010

@malik je to taaam 😀 gratulujem

malik
19. júl 2010

@cezarka7 tak potichunku dakujem... na krvičku zajdem asi v stredu..lebo pracujem vo velmi rizikovom pracovisku a chcem isť na PN 😉 aby som mala klud a pohodu...

vika34
19. júl 2010

@cezarka7
ahojte.tak dúfam,že sa nám ešte pred vašimi pôrodmi podarí stretnúť sa
@malik
aj ja som obzerala ten tvoj testík a vyzerá to teda ,že aj ked slabučičké,ale je tam,drž sa

malik
19. júl 2010

@vika34 je skoro na dialnice 😉 ale aj slabo pozitívny test poteší dušičku.. zvlašť ked ich je 5testov pozitívnych 😅