Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

katarinka77
26. nov 2009

Ahojte!
Sivuška, to je super, že sa konečne prišlo na to, kde je "pes zakopaný"! Dúfam, že to nebude trvať tak dlho a otehotnieš - možno aj prirodzene 🙂 .
V Prahe sme boli pred týždňom, tiež sme si urobili výlet, prenocovali sme, boli sme v starom meste, no nádhera! Zobral nás dr. Madar, veľmi milý pán, srandovný, môj manžel sa zabával 🙂 . Už sa obávam tých výsledkov, no ale najldhšia liečba je vraj 3 mesiace, vo väčšine prípadov, ak treba niečo preliečiť, tak len pár týždňov. A trochu mám dilemu, či už máme podať žiadosť na ivf, alebo či si mám najprv počkať na výsledok. No ale nechce sa mi moc čakať...
Laritka, a čoho že máš tak veľa? Apropo, všetko najlepšie 🙂 !
Baby, prídete niekedy na tie vianočné?

larita112
26. nov 2009

ahoj katarinka, ja by som veľmi rada prišla na tie vianočné trhy, len sa musíme dohodnúť...halooo kde ste všetky, mali by sme si dohodnúť nejaký rozumný termín na december a stretnúť sa 🙂

sivusa
autor
27. nov 2009

Ahojte 🙂
Lari no neverím,že Ťa tu vidím 😀 😵

A kolkej by sme sa stretli? Aby som si to vedela v robote vybaviť, podľa toho Vám poviem termín...

katarinka77
27. nov 2009

No, aby to malo atmosféru, tak by sme sa mohli stretnúť tak okolo piatej, ja navrhujem termíny:
5.-7.12 alebo 14.-18.12, vtedy totiž môžem 🙂 . Teším sa! Pekný víkend!

vika34
29. nov 2009

ahojte,prosim dajte mi vedieť aj ja sa pripojím na stretko ,teraz som tu dlho nebola,bola som v FC ,začínam ak všetko pôjde o.k.
hned po Silvestri,tak dúfam,že ten další rok bude oveľa úspešnejší ako tento,lebo rok 2009 bol naozaj katastrofa po všetkých stránkach.
Sivuš som rada ,že aspoň na niečo došli,tak nech ťa konečne dajú dokopy

larita112
2. dec 2009

ahojte babulky 🙂
katarinka, ja by som sa prikláňala k tým termínom 14.-18.12. - len vybrať ten najsprávnejší 😀 🙂
sivuška, vikuška 😉 🙂 😉

sivusa
autor
2. dec 2009

Ahojte 🙂
No mne by tiež vyhovoval ten termín 14.-18.
Vikuš no čo Ti povedali vo Ferti? A čím budeš stimulovať?

vika34
2. dec 2009

ahojte,no doktorovi som povedala,že nechcem s gonalom stimulovať ,lebo je drahý a načo skúšať niečo nové ani neviem ako budem na to reagovať,tak zavolal do poistovne a zmenil mi to na merional,viem,že gonal mi dal iba na 5 dní a je kvalitnejší,ale len za ten by som platila 200 EUR A kde je ešte to ostatné,minule ma to vyšlo bez mrazenia celé 110 eur a naozaj sme na tom dosť biedne,každé eur žgrlim.Kedže mi mrcha vychádza presne na Vianoce,poslala ma ku gyndošovi a ten mi predpísal lieky na posunutie mrchy,takže ak všetko pôjde dobre začínam začiatkom roka

Ja sa ak to bude trochu možné prispôsobím k termínu,zatiaľ nič nemám aspoň o ničom neviem

zdravim všetky,pá

katarinka77
2. dec 2009

Ahojte! Tak keď vám vyhovuje ten týždeň, tak skúsime stredu? Alebo radšej piatok, keď budete mať po robotke? Mne je to jedno, ja mám celý týždeň voľno.
Vikuš, budem Ti moc držať palčeky, nech sa to hlavne podarí 😉 ! Budem Ťa nasledovať, keď všetko dobre pôjde, tak 2 týždne po Tebe 🙂 .
Ja sa ešte tmolím po doktoroch kvôli tomu zvýš. prolaktínu, dr.-endokrinológ povedal, že v tom nevidí nejaký extra problém, podľa všetkého ovulácie mám, ešte mi vyšetroval štítnu žľazu, hormóny sú ok, čaká ma ešte sono a MR hlavy, aby sme vylúčili tumor mozgu (ten vyvoláva zvýšenie prolaktínu), ale tak príčin môže byť mnoho...
Zajtra si idem urobiť termín na podpísanie žiadosti na IVF a budem dúfať, že nič do toho nepríde a v januári sa to zrealizuje 🙂 .
Tak dobrú nocku a teším sa na vás na stretko 🙂 !

vika34
3. dec 2009

ahoj,tak ja prestanem brať lieky na posunutie mrchy do Silvestra,takže by som teoreticky mala dostať potom do 2 dní,tak to vychádza na OPU niekde v polovici januara,akurát riešim kedy oslavovať Jurkovu 40,či organizovať niečo pred OPU alebo pred ET 😒

vika34
7. dec 2009

posúvam lebo sme až na 4 strane ☹

larita112
8. dec 2009

ahojte 😉 zajtra ideme do FC podpísať žiadosť a tiež v januári šups do toho 🙂 aj teším aj bojím, ale beriem to tak, že je to náš posledný pokus, posledná šanca a že buď alebo 😉

kedy ideme spolu na tie vianočné trhy??? na budúci týždeň? okrem stredy 16.12. môžem hocikedy 🙂

larita112
8. dec 2009

jaaaj a zabudla som, že nemôžem ani 15.12. to mám skúšku 😎

vika34
9. dec 2009

ahojte,mne je to jedno ja nemôžem iba 22.12. a teraz v piatok

katarinka77
9. dec 2009

Ahojte!
Laritka, ako si dopadla v FC? My sme boli podávať žiadosť v pondelok a dr. mi povedal, že majú od poisťovne mesačné limity, koľko preplácajú, takže už majú január aj február plný, nech rátame s marcom. Iba ak by sme mali šťastie a niekto sa odhlásil, možno koncom februára... Ach, koľko ešte musím čakať???? Radšej sme si to mohli hneď v októbri zaplatiť sami!
Baby, beriete aj manželov na vianočné?

larita112
10. dec 2009

Ahojte 🙂
katarinka, dopadla som tak ako ty - voľný termín pre nás je až v marci, takže pôjdeme spolu s vami 😉 aspoň nejaké pozitívum... ale tiež som už rátala so skorším termínom. Hm čo už...

Na vianočné trhy navrhujem termín 17.12., t.j. štvrtok na budúci týždeň. Ja by som prišla vlakom, aby som si mohla dať aj punč alebo medovinu 😀 a myslím, že by sme mohli ísť bez manželov 😉 pre mňa iba potom príde, keď sa už budeme chystať domov, že už nám stačilo...
Čo vy na to? 😅

chruminka
10. dec 2009

ahojte ako sa tu mate?
Sup sup nech uz mate bruska posiela nie tehu ale babo-virusiky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
len pozor tieto su prudko nakazlive kedze su dvojite 😀

krasny den a citam ze sa chystate na vianocne trhy tak si to tam uzite aj za mna

vika34
10. dec 2009

ja súhlasím s termínom 17.12.
chruminka dakujeme
baby všetky januarové termíny vo FC pobrali zúfalky ako ja 😀

vika34
10. dec 2009

MANžELA S NAJVäčšOU PRAVDEPODOBNOSťOU NEBEREM,ale niekedy sa aj na silu natlačí 😀

sylvyka
10. dec 2009

katus a so mnou sa kedy stretnes ? medzi sviatkami sa chysta mini stretavka zo zakladnej nebudes vo veci ? 😀

katarinka77
10. dec 2009

Ahojte! Aj ja súhlasím so 17.12 🙂 a teším sa 🙂 !
Vikuš, dúfam, že odštartuješ pozitívnu štafetu 😉 !
Laritka, tak my budeme bojovať spolu 🙂 ! Aj Sivuška by si už mala ísť zabeštelovať termín.
Chruminka, ďakujeme! Pochváľ sa, ako sa máte 🙂 !
Sylvyka, ani neviem, že bude stretko, bože, veď tých ľudí ani nespoznám. Daj mi vedieť prosím ťa termín a uvidím, či sa bude dať prísť. My sa chystáme k našim ešte pred sviatkami a snáď aj niekedy medzi... Ozvem sa.

sivusa
autor
11. dec 2009

Ahojte 🙂
Toho 17. 12 to vyhovuje aj mne 😉 , manžela neberiem
My sme boli včera v Harleyi na vianočnej party, Polemic,Hex tam vystupovali, tak bolo dobre...
Mohlo by byť aj viac takýchto akcií, po dlhej dobe som si dala aj drink a dnes ma nejak bolí hlava 😒
Ale odchádzala som triezva 😀

Baby takže v marci tu vypukne veľká tehu vlna?
Žeby som sa pridala? 😀
Aj keď,môj pekný doktor z Ľubochne mi povedal,že keď sa preliečim, tak sa nám určite podarí aj prirodzene, ja mu verím 😅 😀

Teším sa na stretko 😉 a na dobrý punč 😀

vika34
11. dec 2009

sivuš tehot.vlna vypukne už v januari 😅 ,v marci bude iba pokračovať

vika34
13. dec 2009

ahojte,kde ste všetky
trocha prituhlo,ste asi zakutrané v perinách pri mužíčkoch,

pahu
14. dec 2009

Halooo!!!! Co je 17.12.&????? Stretko kamosiek? Hmm, chapem, zanedbala som Vas... Fnuk...

nemko
14. dec 2009

Kocky, ospravedlnujem sa vam, ze sa sem vtieram, ale som po neuspesnom ivf vo Ferticente.Chcem ist na dalsie IVF a zvazila som, ze pojdeme do Gyn Fivu.Prosim vas cim sa v tomto CAR stimuluje?Vo Ferti som mala Gonal, Merional , Cetrotide a nakoniec mi povedali, ze mam OHSS, ktory som nemala (zvlastne je, ze v tom centre ho ma kazda druha) preto by som rada stimulovala co najmenej , nakolko nemam problem s ovulaciou ani nicim inym.A este by ma zaujimalo ako casto sa pocas stimulacie chodi na kontroly lebo do FC som chodila kazdy drzhy prip.kazdy den.

vika34
14. dec 2009

ahoj nemko vo GF sa stimuluje s hocičím.Aj s gonalom,s puregonom,fostimonom záleží čo ti dá doktor.
Mňa sa osobne nič nepítal a nasadil mi tie najdrahšie ,čo je puregon,ale ja som mala dlhý protokol,čo značí,že som stimulovala cez 3 tt a to sa dávajú tie drahé,na kontroly sa tiež chodí ccA každý druhý deň,ale tuším až od 5 dňa stimulky.Ja mám tiež pocit,že v poslednom období vo FC všetkých strašia OHSS a nakoniec to baby namajú,ja sa chystám o mesiac ,tak dúfam,že nebude problém
Nemko ked si vo FC platila teraz cca 250 EUR,tak v GF si priprav raz toľko a ešte niečo navyše

Pahu,no konečne ,že sa ozveš,dúfam,že ked si zistila termín neskoro,tak prídeš 😉

sivusa
autor
14. dec 2009

Ahojte 🙂
Pahuška ako bolo v Ríme? Dúfam,že prídeš na stretko 😉

Baby a teda platí ten štvrtok? A o koľkej a kde by sme sa stretli?

vika34
14. dec 2009

ahoj sivus
laritka mi hovorila tak okolo 17,00 a navrhnite kde,mne je jedno

babulka123
15. dec 2009

vy mate stretko ??? no pekne.. zeby sme sa na chvillku pridali aj s Ninkou ???