Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

sivusa
autor
3. nov 2009

a detská izba je kde? 🙂

sivusa
autor
3. nov 2009

celkom zaujímava debata sa rozbehla v téme Ferti

larita112
3. nov 2009

no to som postrehla aj ja - niečo som tam prispela aj ja... ale aj tak, čo si z toho zoberieš k srdcu... veď vieš v podstate aj tak nemáme na výber... buď to celé znovu do tretice absolvovať v GF, alebo to skúsiť tretí a posledný krát vo Ferti. Podľa mňa je to jedno - ak to má byť úspešné, tak sa to podarí aj z jedného jediného vajíčka a jednej spermie (či už vlastnej,alebo v našom prípade možno cudzej 😅 ) a hotovo.
V GF som mala 19 vajíčok z toho 13 embrií a výsledok nula bodov.
Ja som stále nad tým rozmýšľala (aj mimo tamtej debaty)... v každom prípade je to risk...

sivusa
autor
3. nov 2009

ja si tiež myslím,že už nemáme čo stratiť, buď sa to podarí alebo nie
vyskúšame Ferti,uvidíme, je to síce posledný pokus,ale kam inam by sme išli?
Iscare skúšať nechcem,GF už tiež nie, takže jediné,čo nám ostáva je Ferti
len sa neviem rozhodnúť,kedy sa do toho pustiť 😒
na jednej strane by som do toho išla aj zajtra, na druhej strane sa bojím do toho ísť, že sa to zase nepodarí...
vôbec neviem,čo mám robiť
teraz chcem hlavne počkať na výsledky z tej Lubochne a potom by som už konečne mala navštíviť môjho gynek., však už 8 mesiacov som nemala menzes, to už je asi trochu dlho 😅

a Ty chceš ísť hneď v januári?

larita112
3. nov 2009

sivuška, mám podobné pocity - chcela by som do toho ísť aj hneď okamžite, ale zároveň sa bojím ďalšieho sklamania... ale inak to jednoducho nepôjde, len to risknúť.
Ja stále chodím na ten horm.profil - ešte dva cykly (môj doki sa rozhodol 3. a 21.DC - 3x) takže to mám akurát do polovice decembra a potom niekedy v januári by som sa objednala na konzultáciu a vypísali by sme žiadosť o IVF a potom uvidíme kedy to vyjde - ale tak cca vo februári.
Ale keby si veľmi chcela, ja ťa počkám a pôjdeme naraz 😀 ale to by si musela ísť svojmu gyn., aby si dovtedy aspoň nejakú tú mrchu dostala 😀

sivusa
autor
3. nov 2009

ja dúfam,že už niekedy budúci týždeň tie výsledky budem mať, potom chcem za ním ísť, aj cytolológiu nech mi urobí a tiež by som sa s ním dohodla na ten hormon.profil , nech to mám porobené a možno niekedy v marci by sme do toho išli- dám si darček na 30-tku? 😀

larita112
3. nov 2009

no tak to ja by som musela čakať až do júla 😀 ale tak možno v marci pôjdeme spolu, ja až tak neponáhľam 😀 (lebo sa bojím)

sivusa
autor
3. nov 2009

počkáme do júla? 😀 , ja sa tiež neponáhľam 😀
ale nie, nemôžme to stále odkladať, Tvoju 30 už oslávime ako tehulky 😉

idem ja už spinkať, zajtra sa vidíme v nočnej 😉
dobrúúúúúúúúúúúú

larita112
3. nov 2009

ja tiež čítala som ešte knihu, ale už mi oči padajú
dobrú pa zajtra 😉

vika34
3. nov 2009

ahojte,ja budem rada ked svoju 40-tku oslávim ako druhorodička,rozhodne na vás nečakám 😀 ,bojím sa aj ja výsledku,ale už nemám na výber,asi to už v podstate chcem mať uzavreté a skonštatovať/teda ak to nevýjde/,že bohužiaľ dieťa už mať nemôžem a snažiť sa to nejak predýchať/teda aspoň juraj/má občasn blbé nálady,ale aspoň to budeme mať už za sebou a brať to ako definitívny verdikt,ale nikdy nehovor nikdy,možno to práve vtedy ,ked s tým vôbec nebudem rátať sa zadarí./to sa už dopredu utešujem 😅 /,ale vy ste mladé ,tak to nemôžete vzdávať,tak sivuš šup ,šup,k lekárovi ,nech už konečne dostaneš mrchu,lebo takto to môžeš naťahovať aj rok

Laritka na kolaudáciu sa naTLAčíMJE so sivuškou 😀

pa,pa

katarinka77
4. nov 2009

Ahojte!
No ako vidím, začína tu taká prípravná IVF-ková fáza, rozbieha to asi Vika, potom ja 😉 a pridáva sa Laritka a Sivuška 🙂 . A žiadne odkladanie, nebudeme sa báť, my to zvládneme a hlavne ÚSPEŠNE 🙂 😉 !!!
Sivuška, ten môj prolaktín, neviem, prečo sa mi zvyšuje, je to síce len mierne, ale zato dosť na to, aby sa nedarilo. Lieky som dostala. Ešte idem v piatok na jeden profil a začnem ich brať.

vika34
4. nov 2009

ahojte,jasné Katka,že to rozbehnem ak sa bude dať a žiadne odkladanie,nech sme všetky čím skôr tehulky 🙂

sivusa
autor
4. nov 2009

Ahojte 🙂
Prišla som do nočnej 😀

Vikuš dnes som bola v Inchebe, stretla som Tvoju segru, zajtra som tam tiež,takže sa vidíme 😉

vika34
4. nov 2009

jéééj ahoj sivuš,tak to sa uvidíme
Zrovna mi tu dieťa pindá,tá puberta je hrozná a to sú ešte iba začiatky

katarinka77
4. nov 2009

Vika, Sivuška 🙂 , ahojte!
Vikuš, tak veľa zábavy a nervov s pubertiačkou 😀 ! Aaaaaaaale, no aj to je krásny vek, nie?
Sivuška, už si dala byt do poriadku po dlhom pobyte v liečebni 😀 ?

sivusa
autor
4. nov 2009

no vyzerá to tak,že tam budem až do nedele 😒 , vôbec sa mi nechce,ale čo mám robiť...

mať doma puberťáka neni sranda 😀 , ja keď si spomeniem, aká som bola papulnatá, sa divím mojej mame,že ma nebila 😀
chce to pevné nervy 😅

Katarínka tak dúfam,že po Novom roku to s Vikuškou pekne rozbehnete, my s Laritkou sa potom pridáme 😉

katarinka77
4. nov 2009

Sivuška, ale čo, aspoň máš zmenu 🙂 . Jasné, že rozbehneme 😉 . Na tých vianočných sa ešte predtým "posilníme" dobrým punčom a ideme na to 🙂 !

darla27
4. nov 2009

Katarinka nie je mozne ze sme na seba narazili v rovnakom case na konikovi ! 😀
Babule pozdravujem a prajem vsetkym nech uz sa zo snaziliek stanu tehulky a z tehuliek stastne maminky,
ci uz pomoze GF alebo FC, to je jedno. 😉 😵

katarinka77
4. nov 2009

To fakt, Darli, teba som tu dávno nevidela, ale zas ani ja tu nie som nejak často.. O to viac to poteší 🙂 ! Takže ty sa pridávaš k maminkám-kandidátkam 😉 .

darla27
4. nov 2009

To bude asi tym ze do Gynfivu uz nechodim, takze ani do tej temy.
Nie, ja sa nepridavam zatial nikam. 😀
Btw. boli ste nakoniec s muzikom v tych Luckach? 😕
Ja pochopitelne nie a keby som aj teraz chcela, poistovna mi to nepreplati do konca roku urcite.
Ale isla by som si oddychnut, to ti poviem.

katarinka77
4. nov 2009

Ani my sme neboli, my sme sa vyčvachtali radšej v mori 🙂 . Oddýchnuť by som si išla aj ja, najlepšie hneď 🙂 .

larita112
4. nov 2009

Ahojte babulky, už som tu aj ja 🙂

katarinka77
4. nov 2009

Ahoj Laritka 🙂 ! Ako sa máš?

darla27
4. nov 2009

Ahoj Laritka. 🙂
Katarinka a idete do PH na viacej dni? Ci len na otocku?
Hradis si to sama?
Pozdravuj teda aj Janulku ked s nou budes. 😵

larita112
4. nov 2009

dnes som veľmi unavená, bola som dlho v práci, potom sme mali ešte stretnutie - vedenie nášho klubu a riešili sme tam nejaké problémy a domov som prišla až pred chvíľkou...
ale inak sa mám fajn 😉
takže pôjdeme znovu všetky do toho... spolu za úspechom 🙂 nič iné sa nepripúšťa?! 😅

vika34
4. nov 2009

ahojte,sme sa tu pekne konečne zišli

larita112
4. nov 2009

že konečne sa nám to podarilo 🙂

vika34
4. nov 2009

ale musím ešte upratovať ,lebo idem na 4 dni preč ,tak aby si mali aspoň kde pripraviť jesť,lebo teraz je tam ako po výbuchu

larita112
4. nov 2009

to poznám, ja to tu mám po výbuchu skoro stále, lebo vôbec pri mojich aktivitách a povinnostiach mimo domu nestíham vôbec upratovať a keď niečo robím, tak hore v podkroví a tým si dolu narobím ešte väčší bordel 😀 😀 ale veď čo je to naše, a teraz k nám aj tak žiadne návštevy nechodia, nejako ešte chvíľu vydržíme týmto štýlom

katarinka77
4. nov 2009

Darli, jednu noc zrejme ostaneme, nech to nie je také hektické.
Laritka, neúspech sa nepripúšťa 😉 ! Tomu dáme budúci rok dovolenku!