Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

sivusa
autor
23. apr 2010

Ahojte 🙂
Ja som dnes bola v robote, tam nerada chodím na MK, takže až teraz nakúkam
zajtra to teda platí?

larita112
23. apr 2010

ahojte 🙂
takže ja, pokiaľ sa mi podarí zdrhnúť, určite dofrčím 🙂 a koľko nás vlastne bude? 😅

vika34
24. apr 2010

ahojte teším sa

katarinka77
27. apr 2010

vyzerá to tu, akoby sme boli po stretku najväčšie nepriateľky a nechceli sa už vidieť 😀 😀 😀 😀
kde ste všetky?
mne sa ne stretku moc páčilo, aj počasie bolo príjemné, keby sme sa tak mohli stretávať častejšie 😉 ... Škoda, že aj Darla a Janka nemohli byť 😢...
Kam sa chystáte v lete na dovolenku? My by sme chceli ísť ešte teraz niekedy (máj - jún) na 3-4 dni niekam nie ďaleko, nech si trošku oddýchneme od susedov 😀 .
Cez víkend ideme do Incheby na výstavu Dieťa a rodina, mám tam aj termín na 4D UZV, už sa tešíme, potom pridám foto 🙂 .

vika34
30. apr 2010

ahojte,fakt teraz nestíham,ale u nás bude dovolenková sezona pestrá
Práve som dovybavovala Egypt,začiatkom augusta ideme do L.Mikuláša a potom mám ešte tanečné sústredenie,medzi tým ide ešte Vika do tábora,bude toho veľa hlavne finančne,takže musíme zarezávať ,aby sme to všetko poplatili,lebo zatiaľ sme dali iba zálohy 😅
Stretko bolo fajn,aj na budúce

sivusa
autor
30. apr 2010

Ahojte 🙂
Už sa hlásim aj ja, tiež nestíham 😒
Stretko bolo super,som rada,že som Vás videla.
Videli ste Peťku v Novom Čase? Poslala som jej hlas 😉
Včera som bola u môjho gynek. pre výsledky z krvi,čo mi bral. Vyzerá to,že dexametazon zaberá, hormóny sa mi vcelku upravili,testosterón klesol,tak sa teším.
Pýtala som sa ho na ten môj nešťastný cyklus, no a jediné riešenie je nasadiť antikoncepciu aspoň na 3 mesiace a potom nasadiť duphaston.
Tak som sa dala ukecať a začnem brať tú antikoncepciu 😒
Tie 3 mesiace to už vydržím,dúfam,že mi to pomôže a do konca roka som tehu 🙂

vika34
30. apr 2010

ahoj
sivuš,hlavne ,že už začne konečne niečo diať,ja to mám naplanované,že otehotniem cez prázdniny 😅

vika34
3. máj 2010

halo,kde ste všetky?

sivusa
autor
3. máj 2010

no predsa v robote 😠

sivusa
autor
3. máj 2010

kedy idete do Egypta?

katarinka77
3. máj 2010

Ahojte!
Sivuš, no super, tak ešte 3 mesiace vydržať a môžete ísť znovu na to 🙂 !
Vika, aj Tebe do prázdnin preletí 😉 !

na inšpiráciu vám posielam toto krásne foto 🙂 :

katarinka77
3. máj 2010

😀 TO preletí som chcela 😀 ....

sivusa
autor
3. máj 2010

krásne foto 😉

sivusa
autor
3. máj 2010

čo ste vymysleli s tou Vašou dovolenkou?
my sme boli minulý týždeň vybaviť dovolenku-29.7. ideme do Chorvátska a ja budúci týždeň idem do Francúzska na poznávací zájazd- Zámky na Loire- bez manžela 😀 , on so mnou nechcel ísť, tak som ukecala maminku, už sa teším 🙂

katarinka77
3. máj 2010

Sivuška, Francúzsko je krásne 🙂 , ja som tam bola 5x (Saint Tropéz), nádhera! A ten ich chutný chlieb 🙂 ... Je tam však extrémne draho, mňa to však našťastie nestálo nič 😀 .
A do Chorvátska kam?
My by sme šli teraz do AT - do hôr, našli sme si jeden pekný hotel, kde je wellnes, all inclusive (to ja teraz potrebujem 😀 ) a dá sa ísť na pekné vychádzky. A hlavne nie je to ďaleko a budeme konečne na inom vzduchu. Veď viac menej budeme len vegetiť, keďže so mnou sa teraz toho moc robiť nedá 😀 .

sivusa
autor
3. máj 2010

ja som zatiaľ bola len v Paríži, ale na tieto zámky som chcela ísť už dávno
do Chorvátska ideme do Gradacu,to je dole, na juhu Chorvátska

katarinka77
3. máj 2010

a s tým poznávacím budete spať stále v inom hoteli? budete aj pri mori? na ako dlho ideš?

sivusa
autor
3. máj 2010

tento zájazd ideme

vika34
4. máj 2010

ahojte,tak mi ideme do Egypta 25.6.,koncom júla do L,Mikuláša a v auguste na tanečné sústredenie

http://www.solvex.sk/dovolenka/egypt/makadi/tia...

katarinka77
4. máj 2010

my chceme ísť sem:
http://www.satur.sk/gut-raunerhof/p=dG91cl40MjE...

idem kuknúť tie vaše 🙂

katarinka77
4. máj 2010

Vika, kráááásne! Hneď by som sa išla vyčvachtať do mora 😀 .
Sivuš, veľa cestovania na môj vkus, ale určite budeš mať kopec zážitkov, tie zámky vyzerajú nádherne 🙂 ! Zober si nejaké princeznovské šaty 😀 .

vika34
4. máj 2010

katka to chcete ísť ešte pred pôrodom?
K moru už asi tento rok nestihneš 😅
Jurko chce chodiť do Egypta,kvôli potápaniu.Ja som bola potápať iba raz,strašne ma boleli uši,ale Jurko a Vika určite budú chcieť

katarinka77
4. máj 2010

hej, Vika, najlepšie ešte teraz v máji. Je to necelé 4h odtiaľto, to by som mohla zvládnuť. Ale ešte nie sme na 100% rozhodnutí. Trochu sa obávam poistenia, mne ako tehotnej by napr. nezaplatili storno, ak by sa niečo dovtedy stalo, takže by sme riskovali.
Ja by som do Egypta asi už nešla, bolo síce perfektne, ale črevné problémy nás neobišli a mňa to držalo ešte 3 týždne po príchode domov 😖 .

sivusa
autor
5. máj 2010

Ahojte 🙂
Baby pekné hotely ste vybrali 😉
Ja Egypt moc nemusím, boli sme tam raz a stačilo, viac krát by som už asi nešla...
Čo je s Darlou? Dlho sa tu neukázala 😕

vika34
5. máj 2010

Ahojte,ja som tam bola už 3 razy,našťastie som nikdy nemala klasickú faraonovú pomstu,iba ma par razy prehnalo.Hned som nasadila lieky a bolo v pohode,dúfam,že to aj tento rok prebehne v poriadku.

katarinka77
5. máj 2010

Vika, mne ani tie ich lieky nepomohli... Už som bola taká vyšťavená z toho 😖 .
Darla sa potrebuje ešte zregenerovať z toho neúspechu a verím, že čoskoro sa tu zas ukáže 😉 .

vika34
5. máj 2010

Katka viem,že niekoho ho chytí hrozne,budem dúfať,že nás nie 😒 ,už viem,že si treba dávať pozor a nepiť ladovú vodu na rozhorúčené telo a zaberajú iba tie Egyptské lieky,ja ich mám aj doma

katarinka77
5. máj 2010

Vika, no práve mne ani tie nepomohli, ale asi som ich nenasadila včas. Mala som to zo začiatku len také mierne, tak som nič nechcela. Manžel dostal tam od doktora dve injekcie a bolo po probléme.
Ani len umývať si zuby s tou vodou by sa nemalo, ani jesť šaláty, ani ovocie, kotré si nemôžeš ošúpať sama a pod. Ale však vy to už poznáte. Vezmite si nejaké laktobacily, príp. ich začnite užívať už nejaký čas pred odchodom a vraj pomôže aj nejaká dezinfekcia zvnútra (vodka, koňak...) 😀 .

vika34
5. máj 2010

😀 my sme s Jurkom abstinenti,takže alkohol nám nehrozí a malej nedáme 😕
Lieky podľa skúsenosti treba nasadiť okamžite,hned pri prvom náznaku vrtenia čriev
Lactobacily myslíš lieky čo sa dávajú pri braní antibiotík?