Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

vika34
19. júl 2010

@malik
ja myslím,že už si ich viac robiť nemusíš,u mňa to bolo tak,že ked ukázal jeden bola som v tom ,ale ked som čakala dcéru ,tak mi najprv neukázalo nič,tak som išla na párty a za dva dni tam už bol aspoň tienik
,ale ty tam máš volným okom viditeľnú aj druhú čiarku,tak myslím,že to bude o.k.

malik
19. júl 2010

@vika34 snad to tak bude... po tolkoch rokoch trapenie.... 😔 uvidíme či bude pozitívna aj krv.. 🤐 ale snad ano... 🙂

katarinka77
19. júl 2010

Ahojte! Tak čo s tým stretkom? Mne by vyhovoval skôr štvrtok a skôr ako minule - pri GF. Avion mám na opačnom konci.
@malik gratulujem, krvička bude určite pozitívna 😉 ! Aj ja som mala takú slabulinkú druhú čiarku na začiatku.

vika34
20. júl 2010

@katarinka77
MNE štvrtok nevyhovuje,niečo mi do toho skočilo,ale dnes je už utorok a pochybujem ,že sa vôbec do štvrtka dohodneme,kde, to mi je jedno ja pôjdem autom

katarinka77
20. júl 2010

@vika34 - ok, tak hádam bud. týždeň 😉 .

vika34
21. júl 2010

@katarinka77
ja zatiaľ môžem vždy poobede,iba v pondelok až po 17,00

vika34
26. júl 2010

ahojte,no takýmto tempom sa nestretneme ani do Vianoc 😀

katarinka77
27. júl 2010

@vika34 - no asi sa tu dohadujeme len my dve 😒 😀
mne je jedno, skúste niečo navrhnúť a uvidíme 😉
ja som teraz síce strašne rozlietaná, ale na vás si čas nájdem 🙂 , hádam dovtedy neporodím 😀

vika34
28. júl 2010

@katarinka77
JA TERAZ V SOBOTU ODCHáDZAM,ALE na PC budem ,vrátime sa až 7.8. a 14.8.zase odchádzam na tt.
Budem nakúkať na koníka či sa teda niečo deje

larita112
29. júl 2010

Ahojte, aj my už máme viac času... a chceme prísť na stretko... 🙂 cmuuuuk

katarinka77
29. júl 2010

Laritka, moc gratulujem k tej novinke v pase 🙂 , ja som vedela, že to dobre dopadne 😉 ! Krásna fotka 🙂 ! Už sa neviem dočkať, kedy malú Timejku uvidím 😉 !
Tak dohodnime stretko niekedy medzi 8.8. a 13.8., nech aj Vika môže prísť 🙂 . Na zajtra by sme už aj tak nič nestihli dohodnúť. Ja sa budem snažiť dovtedy držať pohromade 😀 . Keď nie, prídete na stretko za mnou do nemocnice 😀 .

babulka123
30. júl 2010

Laritkaaaa... clovek pride z dovolenky a take krasne spravy .. velmi velmi veeeeeelmi sa tesim a gratulujem..
katka.. keby len Vika ale to uz aj my mozeme prist a to uz prides s 1rocnym spuntom ... cmuuk budem vas sledovat do 8.8. sme prec ale potom ked pridem tak urcite prideme aj s ninkou uz teraz sa na vas neskutocne tesim

cezarka7
1. aug 2010

ahoj tetule,
Larit 😀 😀 😀 uzivaj si dlhuuu dovolenku ;)
aj ja pojdem na stretko..., urcite aj Brise (teraz je na dovolenke, ale 8 uz by mala byt spat). piseme si ;) cmuky 😵

katarinka77
8. aug 2010

Ahojte! Tak už ste všetky späť z dovolenky? Kedy dáme to stretko? Čo tak štvrtok, piatok? Hlavne sa už dohodnime, ja som už tesne pred rozpadom 😀 . Teším sa na vás 😉 !

babulka123
8. aug 2010

ja som uz doma a pripravena vyrazit za vami...
katka , pls posli mi cislo na teba do IP, chcem sa s tebou dohodnut..

sivusa
autor
9. aug 2010

Ahojte 🙂
Baby ten piatok by som hádam aj mohla zdrhnúť skôr z roboty a prísť na stretko. O koľkej by to bolo?

babulka123
9. aug 2010

ahojte.. no mne by to vyhovovalo tak okolo 4... lebo potom okolo pol 7 uz musim byt doma...
ale inak pohoda.. uz sa na vas veeelmi tesim

vika34
9. aug 2010

AHOJTE Už SOM AJ JA DOMA,teraz v piatok 13,môžem-ja až tak cca 16,15-až 16,30 podľa toho kde,tak navrhujte

brise
9. aug 2010

Ahoooojte, tak ten piatok by nám tiež vyhovoval,
síce o 15,30 máme už naplánované jedno stretko, no o 16.30 by sme sa pridali k vám.
mne je jedno kde, prídeme kamkolvek.
čo tak tá reštika pri GF kde sme už raz boli a malo tam byť stretko aj minule?
hlavne niečo kde sa dá sediet vnutri aj vonku.... tešííííííme sa na vás
🙂

katarinka77
9. aug 2010

No to som rada, že to tu trošku ožilo 😉 . Takže piatok okolo 16"? Mne by tiež vyhovovala rešt. Zizzi - pri GF, bolo tam pekne a dá sa byť vnútri aj vonku.

sivusa
autor
9. aug 2010

ja by som dorazila okolo 16:30-45, uvidím,ako sa mi podarí zdrhnúť z roboty 😅

brise
9. aug 2010

jeeej, super dufam že to tentokrát vyjde a už sa stretneme, a hádam v hojnom počte 😀

katarinka77
9. aug 2010

no vyzerá to, že nás príde celkom dosť 🙂 . Mám rezervovať?
aj Peťka by mala a možno aj Laritka by mohla 😉

vika34
11. aug 2010

AHOJTE JA POTVRDZUJEM TEDA ten piatok v tej reštike čo minule

vika34
11. aug 2010

práve som dovolala s Laritkou a bohužiaľ zajtra odchádza na dovolenku,takže nemôže ☹

babulka123
11. aug 2010

ahojte.. mne to vyhovuje, ninka spi tak do 2 , pol 3 takze na 4 to v pohode stihame..
len nieviem presne kde to je..
ale parkovat budem pred GF

katarinka77
11. aug 2010

@babulka123 - kľudne môžeš nechať auto pred GF, je to odtiaľ len pár krokov. Pôjdeš smerom, ako si prišla a hneď do tej uličky oproti - na pr. str. je tá reštika. Kukni tu: http://www.obedovat.sk/bratislava/Mapa_5295_Ziz...
Alebo môžeš parkovať aj priamo pred reštikou, je tam dosť miesta.
Ja tam asi ešte pre istotu cinknem 😉 .

katarinka77
11. aug 2010

rezervované 🙂

sivusa
autor
11. aug 2010

Ahojte 🙂
Skoda,že Laritka nemôže prísť ☹ ,som bola zvedavá na malú.

katarinka77
11. aug 2010

to som si až teraz všimla, že Laritka nemôže 😢 . Škoda! Aj ja som bola zvedavá na malú... Tak prajem aspoň peknú dovolenku 🙂 !