Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

larita112
15. júl 2009

Hurááááá 🙂 tak ja už som tu a večer sa na vás teším, teda dúfam, že budem stíhať... pekný slnečný dník
a sivuška pekné kúpanie... možno aj ja pôjdem, ale až poobede 😎

babulka123
15. júl 2009

a na mna sa zabudlo.. fnuuuk

ahoojte... pahulienku mame na dovolenke.. gregy.. nooo neviem ci viete ale je po kyrete..
a ja.. uz chcem rodit.. a vraj este mam cas.. no neviem .. hehehehe zajtra mam poradnu v nemocke tak budem vediet viac.. mozno.. heheh

larita112
15. júl 2009

Babul 😀 😉 ja viem, že chceš už rodiť, no uvidíš, čo ti zajtra povedia... držím palčeky... ale neboj už to máš zapár a rozdvojíš sa hurááááá
o gregy viem a je mi to veľmi ľúto...
a pahulienka si takto užíva, no supeeeer.
sivuška a vikuška boli u mňa v pondelok na návšteve a bolo supeeeeeer 😉 a ako vidím cestou späť trošičku zablúdili, ale hlavne že našli blavu 😀 😀 😀

babulka123
15. júl 2009

jeeej oni boli u teba?? aj my potom prideme s pahulienkou...

s paitok idem do bolerazu.. to je pri trnave.. juuuj keby som tak mohla tam ostat.. milujem to tam len kedze sa chcem rozdvojit tak je to daleko od BA a ostat tam bez sofera nieje boh vie co..

larita112
15. júl 2009

no jasné že aj vy potom prídete... môžete urobiť hromadný nálet do TT 😀 sivuška a vikuš už poznajú cestu, takže nebude to žiadny problém a medzitým vás aj ja prídem navštíviť do BA... určiteeeee 😉
no keby si cestou do alebo z bolerázu potrebovala prestávku, môžeš si ju urobiť v TT 😉 🙂 číslo na mňa máš...
zajtra tu budem stepovať, že ako si dopadla na kontrole 😉 cmuuuk

babulka123
15. júl 2009

neboooj urcite dam vediet.. prave som pridala foto mojich opuchnutych noziciek. 😔 😔 😔

noo tie dve vidim ze maju orientacny nezmysel.. ale nieco vymyslieme.. lebo ja sa v auguste chystam do bolerazu urcite, takze to by sme potom nejako zvladli..

ak by som zajtra zabudla napisat {staci mi kym vsetkych obvolam} napis mi IP.. ale idem az vecer okolo 6-7 takze budem pisat az neskor..

sivusa
autor
15. júl 2009

Ahojte 🙂
Babulka nezabudli sme na Teba, aj Teba tu čakáme 😉
No my s Vikuškou sme sa našli,lebo teda naše orientačné schopnosti 😅 ,no bola to sranda
Nabudúce,keď sa stretneme,tak Babulka,ty už prídeš aj s bábätkom 🙂 , ja tipujem chlapca 😉
Pahuška si užíva dovolenku, kam išli?

sivusa
autor
15. júl 2009

Babulka práve som pozrela Tvoje fotky, krásne bruško máš 🙂

babulka123
15. júl 2009

sivuska.. noo ja uz ani netypujem.. ja uz hlavne chcem aby to bolo tu.. uz mam toho dost.. hehehe

a pahuska isla len s manzelikom tak ze zobrali auto a kde ich vanok zavenie.. niekde po Taliansku.. sak uz sa tesim ked sa vrati..

labutienka
16. júl 2009

ahojte kočeny 🙂
tak aj ja sa rada pridám do tejto témičky, ak ma ešte zoberiete medzi seba, keďže som sa GF nevzdala 😕 😅 😉

loginka
16. júl 2009

jeeee, aka pekna temicka a same zname tvare 🙂 🙂 🙂

mayka
16. júl 2009

Aj ja zdravim zname tvare a prajem vela stastia vo vsetkom co budet robit. 😀

loginka mooooc gratulujem k 9 tt a k ocakavanym dvojickam. 😉

labutienka
16. júl 2009

sivusa, larita - ako ste na tom? kedy sa znovu chcete do toho pustiť?

loginka
16. júl 2009

dakujem mayka, ved len keby som vedela, ze su v poriadku, utz az o 2 tyzdne, uz aby to bolo, ty sa ako mas?
labutienka ty si po ET?

labutienka
16. júl 2009

hej, dnes 7. deň 😉

loginka
16. júl 2009

fee, tak uz sa pomalycky blizis k testovaniu, ze? 😉
citis nieco?

labutienka
16. júl 2009

bradavky sú citlivé a krčok zdá sa stvrdnutý, ináč sa cítim fajn 😉

mayka
16. júl 2009

loginka jasne ze budu v poriadku. 😉 My sa mame fajn. Dieta ma uz teda poriadne kope az sa pupok nadvihuje. Ma neuveritelnu silu ze ma cca aj s botami 25 cm. 😀
Ty to budes mat double. 😀

labutienka v pondelok ides na krv?

loginka
16. júl 2009

tak to je dobre 🙂

labutienka
16. júl 2009

ano v pondelok. aj sa teším aj sa bojím. veď to poznáte 😕

mayka
16. júl 2009

labutienka, jo jo. Pre istotu ta aspon oplujem pfuj pfuj pfuj. 😀

labutienka
16. júl 2009

ďakujem, veľmi si tvoje pľuvance vážim 😉 😀

loginka
16. júl 2009

mayka, ale musi to byt super pocit, dufam, ze sa ho dockam 😵
labutienka, a mala si aj PK aj mrazacikov?

mayka
16. júl 2009

pozor su tazke a kvalitne 😀

mayka
16. júl 2009

loginka tesim sa z toho velmi ked ma tak kopne do ruky a citim to na dlani ale niekedy mi to az vadi zalezi podla toho kde ma nohy a kam kope. 😀
Dockas sa aj ty. Ja som zacala citit pohyby tak koncom 16 tt tak to mas za par. 9 tt je uz v pohode. Vraj najrizikovejsich je prvych 8 tt. Hlavne klud a nohy v teple. 😀

mayka
16. júl 2009

no idem nieco porobit vp raci lebo moja moralka sa vobec nezlepsila odkedy som otehotnela. Skor naopak je to horsie a horsie. No snad to so mnou nejako vydrzia do septembra. 😀
Zatail sa majte krasne.

labutienka
16. júl 2009

logi, mala som PK, chcela som to aj keď som mala len 3 embryjká. napokon aj teta embryologička uznala, že to pomohlo, lebo 1 z nich sa prestalo vyvíjať a tak mi vložili 2, jedno 100 bunkové a jedno 50 bunkové. mrazáčikov teda nemám. a verím, že ich nebudem potrebovať 😉

loginka
16. júl 2009

parada labutienka, tak mas v brusku poriadnych bunkovcov 😉
mayka, no dufam, ze v pohode, clovek nikdy nevie ale verim, ze to tak je 😉
nohy si idem radsej namocit do jazera 🙂

larita112
16. júl 2009

ahojte babulky, tak ste sa tu všetky objavili 😉 no tešííííím sa
labu, držím ti všetky palčeky, ktoré mám, aby to bolo v pondelok pozitívne... cmuuuuuk
ja a sivuška ešte nevieme, kedy ideme znovu bojovať... momentálne sa na to necítim, možno na jeseň alebo v zime... neviem... moja túžba po drobcovi akosi ustúpila a nechce sa mi stále naháňať len za tým... snažím sa zameriavať na iné veci, užívať si momentálne leto. A keď to príde, tak ideme znovu do toho...

mayka, logi 😉 sivuš, vikuš 😉
babul, držím dnes palčeky 😉

katherinesand
16. júl 2009

ahojte micky 🙂