Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

katarinka77
9. feb 2010

Inak, Brise tu spomenula stretko.... Nedáme nejaké? Ja by som vás rada zas videla 🙂 !
Laritka, Darli, budete po ET na PN-ke?

darla27
9. feb 2010

Lari , Vikus 😀 😀 😀
Jasne ze to vsetci vedia, ved ja som uz niekolko rokov pomerne zufala,
ale teraz ked som tesne pred vyriesenim situacie /aspon dufam/ tak som az nebezpecne kludna.
Myslim ze ked to nevyjde, asi si pojdem kupit lano. 😀 😀 😀
Jasne ze nie, budem skusat do prechodu a vyskusam vsetky alternativne liecby na ake narazim.

Vikus, pochopila si to dobre, neboj. 😉
Ako si pisala o tom biliarde normalne ma napadlo: ze nech ide, hlavne nech poskytne matros. 🤐 😀 🤐

Kati je mozne, ze vsetky vajicka ani oplodnit nedame, uz vidim ako mi v GF povedia ze sme sibnuty. 😀

darla27
9. feb 2010

Sivus za 400 eciek by ta mohol dojst potesit aj cely nielen jeho geneticky material. 😀
Ojojoj uz som trochu sprosta.

vika34
9. feb 2010

darli,ved to ,dieťa už konečne spí a muž sa hrá s gulami a ja tu zúfala,tukám do PC,

vika34
9. feb 2010

darli,tak ked zashlásiš,že nechceš oplodniť všetky tak nie že povedia ,že ste šibnutý ,budú si to aj myslieť,to by som nerobila,lebo ešte nevieš koľko sa oplodní a či vydržia aspoň dva dni,treba to premyslieť,ale ja na tvojom mieste by som sa týmto vôbec nezaťažovala,neviem teda odkiaľ si,ale viem,že ludia sú svine,tí ktorý vedia ,že to musíte riešiť takto ,tak to je jedno a na ostatných sa môžeš vyprdnúť a okrem toho aj po iui môžeš mať dvojky aj po obyčajnom clostile,ktorý predpisuje gynekolog,

katarinka77
9. feb 2010

Sivuš 😀 😀 😀
Vika 😀 😀 😀
Darli, a nemáš strach, že práve tie, ktoré by ste kvázi vyhodili, by mohli byť lepšie? Aj keby podľa lekárskeho zváženia boli všetky výbornej kvality...

darla27
9. feb 2010

Baby a chodite po ET na pnku? Alebo nebodaj uz pocas stimulky?
Ja som vzdy tvrdila ze urcite pojdem, ale teraz skor nie, ved ak to nevyjde, pridem po 2 tyzdnoch do prace a co poviem ze som mala 2 tyzdne chripku? Alebo ked to vyjde tak je to este podozrivejsie ze v dobe otehotnenia som bola 2 t na pnke. Nooo, mam tych dilem ocividne viacej.
Vikus, ty nebud zufala, ved ked tu skoncime, tak vyzen kamosa a ides po nom, nie? 😎
Kati no minimalne my dve sa stretneme urcite. Musis mojmu milacikovi ukazat ako mi bude pichat injekcie do zadku, do brucha to snad pichnem aj sama, aj ked ked vidim ihlu, idem do mdlob.

vika34
9. feb 2010

KATKA HNED po OPU ti povedia iba ktoré folíky boli plne a koľko je zrelých,ale akej kvality sú vajká mi nikdy nehovorili až na druhý deň,koľko sa oplodnilo a až na dalšie dni mi hovorili ako sa delia a tak a až tesne pred TRANSFEROM povedali,akej kvality a koľko ostalo

larita112
9. feb 2010

no na chvíľu som si odskočila do sprchy a zase nestíham ani ja 😀

darli žiadna virtual party, to bude ozajstná party 😀

sivuš, práve preto som sa tak rozhodla - za 400€ ideálny chlap podľa predstáv 😀 😀 😀

vika34
9. feb 2010

darli idem akurát tak do postele 😎 a ni na muža,dnes sa na to necítim a to mám zrovna ovulku,ale kašlem ako hovädo ,po pravde na sex dnes nemyslím

larita112
9. feb 2010

ja tiež odpíšem a vy sa už bavíte úplne o inom už ďalšiu stranu a ani neviem, na čo som odpísala

vika34
9. feb 2010

darli povedz v robote,že si mala zápal močáku,s tým môžeš byť aj dlhšie na PN

vika34
9. feb 2010

idem huliť

sivusa
autor
9. feb 2010

počas stimulky som chodila normálne do roboty, po ET som bola PN. Ale u mňa v robote všetci vedeli,že ideme na IVF, takže vedeli,prečo som PN.

katarinka77
9. feb 2010

Darli, aj tak si myslím, že nakoniec sú možno Tvoje obavy zbytočné a veľa vecí bude úplne inak, ako si si predstavovala.... Nikomu nemusíš nič vysvetľovať, poprípade, keď Ti na tom tak záleží, vždy sa dá nájsť nejaká vhodná výhovorka. Ak sa obávaš PN-ky, skús si naplánovať na ten čas dovolenku. Ak sa dá.
Jasné, stretneme sa 🙂 . Keď chceš, naučím Ťa pichať si aj sama sebe do zadku 😀 . Nič to nie je..

vika34
9. feb 2010

ja som nebola na PN a tiež to všetci vedeli,takže to bolo bez stresu ohľadom tohoto,zostala som doma iba dva dni po OPU a dva dni po ET

vika34
9. feb 2010

katka ty si iný akrobat,sama sebe do zadku 😅

sivusa
autor
9. feb 2010

Vikuš čo je to ovulka? 😀 také nepoznám, aj ja chcéééééééém 😀

katarinka77
9. feb 2010

Laritka, budeš vedieť aj niečo bližšie o darcovi? Myslím zhruba vek, vzdelanie... Ale to je asi prísne tajné, že? Tak už sa len spoliehať, že vyberú toho najideálnejšieho!

darla27
9. feb 2010

A chodili ste niektore po ET do prace ? No ja dufam ze mi to vyjde na vikend a pohoda,
nikomu nic nebudem vysvetlovat.
Kati nebojim sa ze vyhodim vajka, myslim ze tolko ich zase nebude a 10 by som nechala oplodnit.

vika34
9. feb 2010

sivuš to je to čo by si ty už konečne mala začať riešiť 😀

katarinka77
9. feb 2010

Vikuš, v núdzi zvládneš hocičo 😀 ! Ja by som si teda od manžela nedala pichnúť 😀 .

larita112
9. feb 2010

no kati tak to teda si akrobat, ja si nedokážem pichať ani do brucha a nie ešte do zadku 😀

a so stretkom súhlasím, len mi dajte včas vedieť, lebo ja som mimo BA

pri prvých dvoch IVF som bola vždy na PN, aj dlhšie ako dva týždne, ale to som povedala aj šéfke, že čo sa deje, ale teraz pri tomto IVF to nebude vedieť nikto, ani v rodine... a ešte ani neviem, či zostanem na PN, podľa toho aká bude situácia v práci (ak pohoda a kľud, tak asi budem chodiť do práce, ale keď ma budú rozčuľovať ako tento týždeň, tak zostávam doma).
A presne ako píšu baby, na PN sa dá vymyslieť všelijaká výhovorka a môj všeobecný lekár je veľmi zlatý, on mi niečo už určite vymyslí 🙂 😉

vika34
9. feb 2010

jedine pozitíne sivuš na tom je ,že neutrácaš peniaze za vložky,ale už prosím ťa zaskoč k tomu tvojmu gyndošovi,už som ti to hovorila tuším v oktobri 😉

vika34
9. feb 2010

mne pichal Jurko,ja by som si nepichla sama ani za svet a do brucha už vôbec nie

sivusa
autor
9. feb 2010

sľubujem,že sa polepším 😅
budúci týžden sa chcem objednať môjmu gynek., keď mu zahlásim,že už pomaly rok som nemala menzes,tak ma zožere 😖

larita112
9. feb 2010

kati, o darcovi mi asi nič nepovedia, určite bude mať vysokoškolské vzdelanie, to je podmienka, 100%ný spg, všetky vyšetrenia negatívne a v poriadku genetiku a výzor podobný môjmu popisu manžela 🙂

a ešte ja som chodila vždy po KET do práce a tie boli všetky štyri negatívne, viem, že tam je menšia úspešnosť, ale aj tak... ešte neviem teda ako sa teraz rozhodnem

larita112
9. feb 2010

sivuška, tak už by si vážne mala ísť, lebo už aj ja som ti v tom dohovárala, že by bolo načase 😅

mne manžel nemôžem pichať injekcie, lebo by som ho musela zbierať zo zeme, určite by odpadol 😀

vika34
9. feb 2010

laritka,tak ten môj nemôže byť darca,nemá VS,ale ináč by bol súci darca 😀

vika34
9. feb 2010

Mne Juraj hovoril veľakrát,že chce aby po ňom niečo ostalo,niečo jeho ,tak mu navrhnem nech ide darovať a máme to vyriešené 😀