Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

vika34
20. júl 2009

haloooooooooooooooo,sme na 4 strane,to je hanba,posúvam 😢

labutienka
20. júl 2009

ahojte babulky 🙂

ja len tak, aby rec nestala....SOM TEHOTNAAAAA!!! 🙂

dnes som mala 1.test, hcg 189 🙂 tak sa opatrne tesakujem 😉

loginka
20. júl 2009

jeeeeeeeeeeeeeej 🙂 🙂 🙂
opatrne gratulujem 🙂 🙂

labutienka
20. júl 2009

dakujem 🙂
logi, pamätas si ty tvoje hcg?

sivusa
autor
20. júl 2009

Ahojte 🙂
Labutienka gratulujem, supeeeeeeeeeer, teším sa 😉

Vikuš ahoj, ako? Už Vám skončila romantika s Jurkom? 😵

Laritka halooooooooooooooo, kde si?

loginka
20. júl 2009

ja som mala na 14 den od ET (bez PK) 295 - su dve 🙂
prvy raz som mala v GF na 10 den od ET (s PK) 89

sylvyka
20. júl 2009

super tema 😀 😀 😀 zdravim vas kocandy
sivus sa ti tesim 😀
labu ja som mala 189 mam taky pocit alebo 198 ? hihi

sivusa
autor
20. júl 2009

Ahoj Sylvyka 🙂
Ako sa máš? Krásne meno ste vybrali 😉

sylvyka
20. júl 2009

sivuska moja mam sa fajn a dufam ze bude aj lepsie a konecne si zacnem uzivat tehu 😅 , no ved uvidime ...
no ze je krasne a hodi sa aj k nasmu priezvisku a inak sme mali vybrate este krajsie ze bruno no ale po vysledkoch z amnio sme sa elle ospravedlnili ze sme ju asi mesiac nazyvali brunko hihihii... a ty ako sa nam mas dovolenka uz bola ?

vika34
21. júl 2009

ahojte,labutienka potichu gratulujem ,ja som mala na 10 deň po PK IBA 60 A NA 14 -189,TAK DRžíM VPALCE
sYLVUšA žiadna romantika sa nekonala,behali sme stále niekde a večer som bola rada,že padám do postele
Kedy ma prídeš pozrieť do robotky?

larita112
21. júl 2009

ahojteeeeeee, som tu dlho nebola, lebo som si celý víkend niekde pobehovala a užívala 😀 a včera a dnes tiež 😀
sivuška, vikuš 😉 😉 😉 🙂

labu, tiež gratulujem a tíško sa s tebou teším 🙂 cmuk
silvi, logi ahojte, rada vás vidím 😉

babulka123
21. júl 2009

labu gratulujem.. paradaaaa..

ja si "uzivam" duuuuuufam ze uz posledne dni tehu.. uz nevladzem ani chodit.. mam plus 20 kg, som ako tank a opucham asi vsade.. no des.. posledny mesiac.. baby poviem vam mate sa na co tesit..
a v tychto teplotach..no proste parada..
ale uz o chvilku budem mat po tom a neskutocne sa na to tesim

larita112
21. júl 2009

babul, už vydržím, aj keď to musí byť strašné, to zvládneš... po tých všetkých útrapách, ktoré máš za sebou... už sa to blíži... myslím na teba, za chvíľku je prcek vonkuuuuu cmuuuk 😉

larita112
21. júl 2009

hups chybička - malo tam byť, že ty to už "vydržíš" 😀

loginka
22. júl 2009

cuuuuuuuuus 🙂 😎
dnes bude hic, laritka aj ja ta rada vidim 😎 ako v ternave? 🙂

sivusa
autor
23. júl 2009

Ahojte 🙂
Tak nás aspoň posúvam na 1.stranu 😀
Lari ty sa takto flákaš a kašleš na nás 😠 ,ale nie, treba si užívať 😉
Vikuš určite prídem, ale neviem kedy, kedy máš dovolenku? Nie že tam prídem a ty tam nebudeš.
Logi ahooooooooooj
Ako sa máš? Detičky poslúchajú?

vika34
23. júl 2009

ahoj sivuška ja idem na dovolenku od 15.8. a 26.8. idem na tú operáciu,takže potom som tam asi až v septembri
Mám príma dni,včera som bola s Jurkom na pohotovosti,lebo si vytkol kotník a dnes s Vikou lebo má zapalené ucho z bazénu,tak miesto ležkania po večeroch sedím v nemocnici,pá

Babulka si ešte celá?Už sa tešíkujem ,ked budeš mať babuľku pri sebe/ja tipujem dievčatko/

pahu
23. júl 2009

Ahojte!!!! 😀 😀 😀

vika34
23. júl 2009

no,že sa aj ozveš,zdravím ťa ako sa máš?

babulka123
23. júl 2009

no pahuuuu a takto neskoro /?? som v soku..

vika a este som cela. v nedelu idem na konrolu . ale uz nejako vydrzim do 3.8. aby mal niekto naaaadherne narodeniny... {sak Pahu}

vika34
23. júl 2009

to teda už nejako vydrž a modli sa ,aby kontrakcie neprišli skôr,nemyslím,že je to za potrebné zažiť,ja som mala už minutové kontrakcie a až potom sa konečne rozhodli pre cisarák,nechali ma od rána sa trápiť až do 17,OO.Tak dúfam,že ti to všetko dobre dopadne,pá

babulka123
23. júl 2009

vika.. no ja dufam ze nie lebo to by nebolo dobreee pre moju lonovku.. sak uvidime v nedelu .. s tym ze cchem veeeeeeeeelmi naozaj veeeelmi ukecavat dr. nech to moc nenatahuje..

loginka
24. júl 2009

ja len, ze nocna vichrica nam urobila peknu sarapatu na zahrade - rozbila novy zahradny domcek, vvvratila plot ☹ 😠
inak ahoooooooojte 🙂 a pekny vikend 😎

labutienka
24. júl 2009

ahojte 🙂
dakujem velmi pekne za gratulacie. uz mam potvrdenu aj druhu krvicku na 14. den po ET, co bolo vcera som mala hcg 659 🙂 pekne to narastlo 🙂 a o 3 tyzdne ultrazvuk.

drzim vam vsetkym palce, aby vam to co najskor vyslo, lartitka, pahuska, sivuska, vikuska, ... 😉

slniecko01
24. júl 2009

Logi k Pipinám už ani neprídeš. Fotečky máš peknučké a bruško pekné guľaté. Nemáš tam nahodou 4 mimi ? Veď máš bruško väčšie než ja a to končím 15tt

pahu
24. júl 2009

Vika 😀 Aka romantika? Aj ja chcem 😀
Babulka, snad by si mi nepokaslala narodky ze by som si ich musela ja prepisovat podla maleho Lukyho či Ninky 😀

LABUUUU!!!!!! 😉 Cmuk a držím palčeky 😀

Slniečko, ty si aj tu? Tak to nas musis spoznat aj osobne a prist na nejake stretko... To bude sranda. Ja som ta tak normalne nevidela uz nejaky ten rok 😀

sivusa
autor
24. júl 2009

Ahojte 🙂
Pahuška no vitaaaaaaaaaaaaaaaj 🙂
Čo povieš na našu novú témičku?
Ako ste sa mali na dovče? Kde všade ste boli?

Vikuš no máš to veselé 😒 , možno do toho 15. Ťa stihnem dojsť navštíviť

pahu
24. júl 2009

Sivuška 😀 Super témička... 😉 A nezabudli ste ani na mňa 😀
Jaaaj, my sme začali na severe Talianska, v mestečku FONDO a okolitých dedinách. Tam býva jedna naša kamarátka ktorú sme nevideli cca 3 roky.. Potom sme išli južnejšie na jazero Lago Di Garda... Úžasné miesto... Vínárska oblasť Bardolino, potom Florencia, vinárska oblasť Chianti, Sienna, Pizza a more len na 2 dni..... Však keď sa stretneme, tak aj foto poukazujem. Odporúčam to každému
😀 A o pár dní odchádzame na Chalkidiki ale neviem kam presne, lebo to nie je veľmi turistická dedinka...

A vy ako pokračujete?

Vikuš, furt musíš mať program nabitý? A lekármi? Už stačí, už buď konečne zdravá ty trdielko... 😵

sivusa
autor
24. júl 2009

jej, no to musela byť krásna dovolenka 🙂
takto by som aj ja raz chcela ísť, Toskánsko je dávno môj sen...
u nás ani nič nové, výsledky z Prahy z imuna máme v poriadku, ďalšie IVF odhadujem na február,marec

slniecko01
25. júl 2009

No veď Pahu musím mať prehlad, čo sa týka GF som všade. Aspon si prečítam keď nenapíšem 🙂 😀

Babulky želám Vám všetkým skoré tehulkovanie a nám tehulkám zdravé detičky. Každý sa raz dočká. 🙂

A posielam aj tehu vírusiky pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj pfuj
Nech sa to na vás nalepí, nech sme všetky tehulky

A Pahu na tých dovolenkách musíte byť chvílu aj na izbe, alebo sa niekam vytratiť... 😉