Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

martineluska
19. sep 2009

ahojte baby neviem či si ma pametáte ja som bola zo sivuškov v marci na odbere v gf 🙂 takže informujem vas že mame zasebov 2 ivf vo fc. dnes mi vložil dr 2 babetká ktore dufam že zabojuju lebo su maličké nemala som pk lebo sa nam oplodnily len 2 vajička z deviatich manžel mal katastrofalny spermio tak sme nechcely ryskovat že nebude čo vložit ☹ tak teraz mame 2 šest bunkove 🙂 inak fc je super už nikdy viac bi som nešla do gf to je neuveritelný rozdiel v pristupe k pacientom. fc odporučam na 100 percent 🙂 🙂 🙂

vika34
20. sep 2009

tak veľmi držím palčeky martineluška 🙂

larita112
20. sep 2009

Ahojteeeee, už som domaaaaaaaa 😀 😀 😀

vika34
20. sep 2009

NO AKO BOLO LARITKA?

sivusa
autor
20. sep 2009

Ahojte 🙂
Lari no vitaj, dúfam,že už sa ukážeš častejšie 😉
No ako ste sa mali?

Baby tak kedy dáme to stretko?
Toho 2.10 ? To je piatok, môžme dlho žúrovať 😀 , keďže v sobotu nemusíme do roboty 😀

pahu
20. sep 2009

Mne vlastne nevadi ani jeden termin, ale v piatky vela z nas chodieva aj mimo BA... Ale ak sa dohodneme, ostanem 😀

larita112
21. sep 2009

Ahojteeeeeee 🙂 bolo nám fajn, to ničnerobenie celý týždeň bolo úžasné 😀 😎 vydržala by som aj inokedy, ale ten návrat do práce je teda ťažký...
no vidím, že sa snažíte nájsť ideálny termín na stretko, takže? 😅

... a viete čo? Dnes som nás objednala na konzultáciu do FC !!! Nejako mi skrsla tá myšlienka v hlave, že skúsime sa tam ísť porozprávať a uvidíme... termín máme na budúci týždeň v utorok, tak vám potom porozprávam, čo sme sa zase nové dozvedeli 😉 🙂

sivusa
autor
21. sep 2009

Ahojte 🙂
Lari takže Ťa to chytilo 😉
Myslím,že keď už pôjdete na konzultáciu, tak už sa do toho pustíte,či nie?
Ale treba do toho ísť,keď sa na to cítiš.
Ktorý termín stretka Ti vyhovuje?

sivusa
autor
21. sep 2009

Martinka držím palce,dúfam,že tentokrát sa to už podarí 🙂
Daj potom vedieť,ako ste dopadli.

sivusa
autor
21. sep 2009

Baby napíšte termín stretka,ktorý Vám vyhovuje,nech sa už na niečom dohodneme

callex
21. sep 2009

Ahojte..
prepacte ze vam sem leziem...dnesny test na HCG v GF vysiel negativne -mala som dve 100bunkove embryjka po PK a nula bodov. ☹ a uvazujem nad Ferticentom? ake su vase skusenosti? ako sa pozeraju na to ze ste presli z GF ku nim? o ISCARE som pocula ze si z toho urobili riadny biznis a z GF mam podobny pocit.ako som dnes citala uz neviem od koho maju nas tam ako kravy s visackou.a tak nejako to..sme pre nich len cislo zacinajuce na 3tisic ....

vika34
21. sep 2009

ahojte,ja sa na termín prispôsobím aj ked by mi to trochu viac vyhovovalo ten piatok,mohli by sme zostať aj dlhšie ,nie iba dve hodinky,cez tt má Vika krúžky,ale ked sa rozhodnete ináč,bode to o.k.

calex ☹,bojuj dalej
callex vôbec nemusíš mať problém povedať vo FC ,že si bola v GF,samozrejme,že sa tešia ked prechádzajú páry k nim,sú milí a hovoria ti priezviskom a nie podľa čísla,dokonca moje mneno si sestričky zapamätali po 4 MESIACOCH 😀 ,čo sa týka peňazí dopláca sa iba za lieky/stimulujú merionalom,ktoré sú pomerne lacné,ale kedže robia iba krátky protokol,je z toho menej vajok/PK a ICSI je zdarma,žiadny vstupný poplatok a sestričky sa mi vyslovene ponúkali,že nemám zaťažovať manžela s pichaním,že mám prísť/v GF sa tvárili ako keby som chcela neviem čo a to som chcela iba vysvetliť s pichaním som ich ani nezaťažovala/doktor ma pozval na kávičku,ktorá je vo vestibule 😕

ahojte a už sa konečne dohodnime na termíne 😀

katarinka77
21. sep 2009

Ahojte!
Takže zajtra budem komentovať, aká bola konzultácia v FC, už som zvedavá...
Čo sa týka stretka, tak teda 2.10? Alebo ak niekto cestuje preč, 5.10? Len sa dohodnime, aby sa ostatné veci tomu dali prispôsobiť. Teším sa!
Laritka, s tým návratom do práce Ťa plne chápem 😀 .
Sivuška, susedka, kedy skočíme spolu na kávu?
Callex, to mi je ľúto, zdá sa, že taktika GF nebude fungovať dlho, strácajú klientelu... Hm..

vika34
21. sep 2009

ahoj katka ,ponocuješ 😀

katarinka77
21. sep 2009

Ahoj Vika! No vyzerá to tak 🙂 . A čo Ty? Už úplne zahojená? Ja sa tiež chcem spýtať, či by som nemala ísť znova na LSK, keďže som za posledný rok mala tie zápalové problémy a mohlo sa kadečo zmeniť a okrem toho mi v GF nerobili Hysteroskopiu, čo si myslím, že by malo byť automatické, keď sa pátra po príčinách neplodnosti...

vika34
21. sep 2009

vo FC ti urobí iba sono,nič iné ti tam neurobí,skús sa ho opítať,čo navrhuje on,neviem poradiť ohľadom laparky,kedže môj problém bol daný,ale pravda je ,že sa ma pítal či som bola na hysteroskopii,ale ked som povedala ,že už dieťa mám už to nenavrhoval,tak neviem

ja už som úplne o.k.,jazva nie je vôbec vidieť ,to iba prvý pohľad bol blbý 😀

vika34
21. sep 2009

odchádza mi baterka a nechce sa mi postaviť s postielky 😀 ,tak sa mi to asi za chvilu vypne 😕

katarinka77
21. sep 2009

veď to nechám naňho, zajtra budem múdrejšia 😉 . Len by som bola nerada, keby naše snaženie stroskotávalo na nejakom primitívnom probléme, ktorý sa dá ľahko odstrániť niečím, čo mi nebolo robené.
Našťastie sa tie jazvy na tele hoja celkom dobre, že 😉? Aj tie na duši by sa tak mohli...
Tak dobrú nocku!

vika34
21. sep 2009

DN a zajtrA MRKNEM ako si dopadla 😝

callex
22. sep 2009

vika34..dakujem za odpoved.lenze ja mam apollo a ta s nimi nema zmluvu,takze by som si vsetko hradila sama.a z GF mi este ostal fistimon tak za 100eur.tak neviem.

katherinesand
22. sep 2009

ahojte micusky. 🙂
dlho som nepisala, nejak sa mi nechce. ale citam vas stale. 😉

callex, ja som tiez presla z GF do FC. a poviem len to, co asi vsetky baby. su tam hrozne mili, je tam uplne iny pristup ako v GF.
ja som im povedala, ze idem z GF, tak ani nechceli ziadne papiere z vysetreni, lebo ze mi ich aj tak v GF nedaju.
🙂

mayka
22. sep 2009

Babulienky moje zlate moc na vas myslim a drzim palceky. 😉

katherinesand
22. sep 2009

mayka, zlatik, ako sa mas?
ako sa citis? uz si bruchata?? 🙂

mayka
22. sep 2009

kathy , uz som riadne bruchata uz si nevidim ani tam - vies kde. 😀 😅

misi33
22. sep 2009

Aj ja som presla z GF do FC.Momentalne stimulujem na 2 IVf Zatial som platila len lieky 200 €. Platit by mse mali len mrazenie ak nam nieco ostane.
Neviem este ako dopadne toto IVF ale co sa mne paci okrem ceny a pristupu je hlavne ten kratky protokol.
Predtym som pichala od 20 dna predchadzaj.cyklu az vlastne do dalsieho mesiaca do 18 dna kedy som mala odber.Teraz som zacala az druhy den mrchy a skoncim mozno nejaky 10 az 12 den lebo vtedy niekedy bude odber.

No a maju tam vraj najlepsieho embryologa na Slovensku. A pan doktor je zakladatel ISCARe ale odisiel pretoze ISCARE bol biznis a nie pomoc nestastnym parom.Preto sa PK a ICSI vo FC neplatia lebo tieto metody sluzia na pomoc k lepsim vysledkom a nie zarobky.
Nas tiez stali v GF 11 tis a 3,5 tis SK.

katarinka77
22. sep 2009

Ahojte! Tak konzultácia vo Ferticentre bola príjemná, dr. mi rovno navrhol IVF, keďže 2 IUI boli neúspešné a mám niečo po 3-tke, takže nie je na čo čakať. Chýba mi však ešte jeden papier, ten by som mala mať bud. týž. a podávame žiadosť. Neviem, či to stíhame do ďalšieho cyklu, ale do Vianoc určite 😉.
Manželovi robili spg, počet bol o 100% lepší ako v GF, v podstate všetko bolo lepšie, úplne normálny nález. Hm.. Naposledy sme tam boli ani nie pred mes., a za takú krátku dobu by sa to takto neupravilo. Neverím.

Callex, zmeň poisťovňu, do konca septembra sa to ešte dá.

katarinka77
22. sep 2009

ups, preklep, po 30-tke, samozrejme 😀

sivusa
autor
22. sep 2009

Ahojte 🙂
Tak teda dajme to stretko 2.10. čo Vy na to?
Navrhnite miesto- Avion, Polus?
Už sa tešííííííííím 🙂

Mayka, Katherinesand dúfam,že prídete aj Vy

sivusa
autor
22. sep 2009

Baby tak ste ma navnadili na Ferti,že by som aj hneď teraz išla na ďalšie IVF.
Ale musím počkať , musím najprv dať tie moje nešťastné hormóny do poriadku 😒
A potom šup do Ferti pre bábätko 😀

katarinka77
22. sep 2009

Ok, platí, tak 2.10. 🙂 . Čo tak Aupark? Sivuška, ja Ťa potom môžem zobrať so sebou, pôjdem autom.