Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

sivusa
autor
22. sep 2009

Katarínka budem rada,keď ma odvezieš
ja už si ten vodičák fakt musím urobiť 😠 , najnovší termín som si dala že jar, no tento termín si dávam už posledných 5 rokov 😅

katarinka77
22. sep 2009

v pohode, Sivuška, aspoň pokecáme cestou 🙂 . Teším sa! Pôjdeš z domu?

sivusa
autor
22. sep 2009

ja mám toho 2. voľno,takže asi pôjdem z domu

sivusa
autor
22. sep 2009

ja už tu zaspávam, idem drochmať, dobrúúúúúúúúúúúúúúú

katarinka77
22. sep 2009

Dobre, Sivuška, musím ešte niekde pohľadať Tvoje číslo, dohodneme sa. Ale veď dovtedy sa tu ešte ukážem 🙂 . Ozaj, a o koľkej dáme to stretko? Cca o 17"? Či skôr? Nech navrhne Laritka, ona musí cestovať potom najďalej, tak aby nemusela ísť moc neskoro.
Dobrú nocku!

larita112
22. sep 2009

Takže 2.10. môže byť... ešte teda určite miesto stretnutia, ale tak aby som to našla 😀 a časovo kľudne môže byť okolo 17.00... už sa na vás mooooooooooooooooooc teším 😎 😀 cmuk babulky a dobrú nocku 😉

sylvyka
23. sep 2009

caute babenky 😀 no budem sem chodit castejsie 😀 katus sa ani neozves pockaj pockaj co nechodis domko k maminke ? zdravim sivus larit a kazdu babenku a pahu prajem k dnesnemu svadobkovemu vyrociu vsetko naj a splnenie snov 😉 skoda ze na stretko nemozem aj ja by som sa tesila iba ze by ste prisli ku mne hihihihi. krasny dnicek prajem

vika34
23. sep 2009

ahojte,
calex ja tiež navrhujem zmeniť poisťovňu ak nemáš vyslovene nejaký dôvod zostať v Apolle a mohla by si od januára ísť stimulovať .Pokiaľ viem tak bez poisťovne to bez liekov výjde cca 40000 skk

Sivuša,ved hádam sa tam aspoň raz stretneme,v tom FC
Mne je to jedno ,kde sa stretneme,ja sa prispôsobím/len budem mať problém s fajčením 😀 /

katarinka77
23. sep 2009

Ahojte!
Sylvyka 😉 , ale chodím, len v poslednej dobe sme boli na kratších návštevách. Nabudúce si určite nájdem čas aj na Teba, cinknem Ti 🙂 .
Pahu, aj ja prajem všetko najlepšie k výročiu 🙂 ! Aj my budeme mať v utorok 🙂 .
Sivuška, tak kde? Ja rozmýšľam, kde by sa ešte dalo....
Vika, neboj, niekam si budeš môcť odbehnúť 😉 .
Koľko nás vlastne bude? Prídu aj tehuľky?

sivusa
autor
23. sep 2009

Ahojte 🙂
Sylvyka ahooooooooooj, jej, však ty už zachvíľu rodíš
Ako sa máš?

Čo sa týka stretka,mne je jedno kde to bude, Lari napíš kam trafíš 😀

sylvyka
23. sep 2009

ahojko kukucky no sivus hadam to bude coskoro mam sa ako kedy ale neni to bez problemov ale snazim sa vsetko riesit usmevom 😀 a hlavne nestresujem 😅 zajtra mam poradnu tak uvidim na com som .
katus jasne ze ta budem cakat 😉

katarinka77
23. sep 2009

Sylvyka, no ahoooj 🙂 ! Čo nespinkáš? No som zvedavá, aký kotlík si už nosíš pred sebou 😉 . A aké že to máš problémy? Dúfam, že nič hrozné!
Sivuška, ja asi nemám Tvoje číslo, prezerala som všetko, napíšem Ti ja moje do IP, Ty by si mi tiež mohla.
Vika, mne teraz dr. Pinter hovoril, že samotné IVF bez liekov stojí 80 000,-. Čiže teraz necelých 3000 €. Riadna pálka!

sylvyka
24. sep 2009

no vidis katus o 23:00 este nespim a o 2:30 uz nespim 😠 je to desne , neboj kotlik nemam veliky ved mam malilinku elinku vo vnutri 😉

pahu
24. sep 2009

Aj ja rada pridem, checknem este v robote kedy budem moct zdrhnut, oki? 😀

vika34
25. sep 2009

Vieme teda už niečo bližšie o stretávke?
cez výkend mám stretávku po 20 rokoch zo strednej ,,to bude asi tak ako ked sme sa mi videli prvý raz a sme sa nepoznali,ale dúfam všetci chlapi neoplešativeli a nepribrali 😀 😀 😀

vika34
25. sep 2009

sorry víkend

larita112
25. sep 2009

ahojte 🙂 tak čo to naše stretko? nič nové...

sivusa
autor
26. sep 2009

Dobré ránko 🙂
Takže dátum stretka už máme, už len to miesto vymyslieť...
Mne je to úplne jedno, ja prídem za Vami aj na koniec sveta 😀
Ale sú teda asi 3 možnosti: Aupark, Polus, Avion
Ja osobne som asi za Avion, tam sú celkom dobré reštiky,kaviarne, kde by sme si mohli sadnúť

Vikuš takáto stretávka je dobrá sranda. My sme mali stretávku zo ZŠ po 10 rokoch a ja som niektorých ľudí normálne nespoznala 😅

katarinka77
26. sep 2009

Ahojte!
Aj ja by som bola asi za Avion, i keď to mám až na druhom konci mesta, ale je tam príjemne, určite krajšie ako v Poluse.
Sivuška, nedobehneš na hody 🙂 ?

sivusa
autor
26. sep 2009

Ahoj Katarínka 🙂
My sme dnes boli v Rakúsku na výlete, ináč by som išla na naše hody 😉
Ty si bola?
Zajtra ideme na vinobranie do Modry, už sa teším na dobrý burčák a kačičku, mňáááááááááám

babulka123
26. sep 2009

kedy??? aj my prideme..

babulka123
26. sep 2009

aj pahulienka aj laritka.. tak toto si nenechame ujst s ninkou ani nehaodou .. ja sa uz teraz neviem dockat..

larita112
27. sep 2009

Ahojte babulky, takže v piatok v avione 🙂 tam trafím 😀 inak budem asi v blave aj tak celý deň, lebo chcem ísť na výstavu psov... takže super
juj ako sa na vás tešííííííííííím 😀 😀 😀

sivusa
autor
27. sep 2009

Ahojte 🙂
Takže sme sa dohodli na Avione? A o koľkej sa stretneme?

Lari tá výstava psov nie je až 8.10?

Babulka to bude super,keď prídete s Ninkou 😉

babulka123
27. sep 2009

tesim sa.. dufam ze mi to vyjde.. aj ked ninka uz asi bude dost neprijemna ked to bude vecer ale co uz.. bude vas tam dost aby ste si snou poradili.. heheheh
ak by ste mohli uz aj okolo 16.00 to by bolo supeeer.

larita112
27. sep 2009

ahoj sivuška 🙂
jasné, že je až 8.10., ja som si zase zle otočila kalendár 😀 😎 to sa mi občas stáva 😀 no tak pôjdem pekne do práce a potom prídem za vami 🙂
a stretnúť sa môžeme okolo 4-tej, 5-tej... ja budem stíhať

larita112
27. sep 2009

ahoj babulka 😉 teším sa, že ťa uvidím 🙂

sivusa
autor
27. sep 2009

Lari 😀
ja sa na tú výstavu tiež chystám,preto sa mi ten dátum nepozdával 😀
tento týždeň idete do Ferti?

Vikuš no aká bola stretávka?

stretko o 4 môže byť 😉

babulka123
27. sep 2009

jeeej super, tak to ja sa spojim aj s Gregy aj s Pahu a urcite pridem.. nejako to vymyslim ..

pahu
27. sep 2009

Ja idem na vystavu psov, tiez idem na nasu stretavku a tiez som bola vcera na Dubravskych hodoch 😀