Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

babulka123
19. feb 2010

laritka.. na nic si nepytaj a daj si to .. uvidis ake sidlo bbudes mat potom doma..
to nase uz sedi, lozi a stavia sa a podotykam ze ma len 6 a pol mesiaca.. cmuuuk velmi na teba myslim

larita112
19. feb 2010

babulka 😉 cmuuuk

slniecko01
20. feb 2010

Ahojte dievčence ako sa tu mávate ?

Babelka to už vám ťaká na 7 mesiac ? Pekne rýchle to uteká 😀

darla27
20. feb 2010

Ahojte 🙂
No Sivus ja pocitam aj viac nez 1000€ - ved PK, isci, mrazenie, vsetko je drahe,
ale ked to povedie k uspechu tak nelutujem ani centu.
Zda sa mi to sice stale dost na hlavu postavene zaplatit si za dieta, ale co uz. 😝
Ahoj slniecko 😉

vika34
21. feb 2010

ahojte,sivuš dúfam,že tie lieky zaberú a za chvilu už budeš o.k.
Peťka sa má velmi dobre,tesne pred posledným IVF zostala prirodzene tehotná,je už v 12 tt
gregy má odbobie,že momentálne nerieši nič,takže neviem kedy sa k nám pridá

laritka vo FC ti utros pri IVF predpíše,ale čo sa týka Ketu nepredpíše mi nič ,musím k svojmu gyndošovi/chodím k nemu iba pre recerty,tak dúfam ,že sa nebude štorcovať.

darli je to nespravodlivé,ale čo narobíme,

darla27
21. feb 2010

Tu to cez vikend teda zije 😀
Baby boli ste niektora na PNke pocas IVF? Ako dlho? predpokladam ze ste asi chodili do prace
a len ste odbiehali z prace na kontroly?
Este ma zaujima kolky dc ste s dlhym protokolom mali OPU.
Viem ze je to asi individualne, ale zaujima ma to.

katarinka77
21. feb 2010

Ahojte!
Aký ste mali víkend? Dnes bolo vonku tak krásne, ale ja som nevedela dostať manžela na prechádzku, keďže v noci pozeral hokej a ráno skoro vstával, lebo hráva v nedeľu futbal, takže chcel len spať 😠 . No ja som otravovala a spať som mu moc nedala 😀 .
Darli, myslím, že OPU je približne v strede cyklu vždy, či máš dlhý alebo krátky protokol.
Vikuš, s Peťkou by sme sa mali zajtra stretnúť, ideme navštíviť Janulku a jej "chlpacov" 😀 - ako sa raz preklepla 😀 . Stále si z toho uťahujem 😀 .
Sivuška, tak si ber z nás príklad, pekne sa prelieč a v lete koukej byť tehuľka 😉 !

majaja75
21. feb 2010

ahojte, aj mňa zaujíma po kolkých dňoch pichania je OPU? a ešte kolko dni potom treba byť doma, ja by som mala po transfere ísť do roboty na 3 deň (mam vybaviť jednu akciu) a neviem či je to dobrý nápad, najradšej by som doma ležala, lebo ak by to nevyšlo tak by som si to veľmi vyčítala.

chcela som sa ešte spýtať aké mate skusenosti v GF s emriologičkou? Na inom fore pišu, že im povedia koľko bunkove su emrijka a na aku znamku a čitala som že v GF to nerobia

darla27
21. feb 2010

Ahoj Katarinka, vikendovali sme super, taka klasika. /nakupy,upratovanie,navstevy,bar 😀 /
Viem ze OPU je v strede cyklu, zaujimalo ma z praxe ktorej to kedy /dc/ vyslo /pytam sa kvoli praci/.
Zacinam byt pomerne nervozna a to sa este nic nedeje. 😝 😒
Majaja vidim ze riesime to iste, snad nam niekto poradi. 😉
Ja viem, ze to povedia, neviem teda ci vsetkym, ale asi kto sa pyta, ten sa dozvie.

katarinka77
21. feb 2010

To vám ale nikto nepovie presne, záleží to od rastu folikulov. Preto aj tie UZV kontroly. Ale určite to budete vedieť najneskôr 2 dni dopredu, pretože budete musieť pichať Pregnyl.
Majaja, chápem, že sa obávaš, predsa len chceš pre to urobiť všetko a nechceš si prípadný neúspech vyčítať, no na druhej strane si myslím, že keď sa to má uchytiť, tak sa to uchytí, či budeš doma alebo v robote.
Ja som nakoniec otehotnela prirodzene, vždy som sa snažila si dávať v druhej polovici cyklu pozor, no keď sa dlho nedarilo, kašlala som na to a otehotnela som napriek tomu, že som veľa pracovala, dvíhala (ozaj!) ťažké bremená, chodila do posilky, atď...

petronela7
22. feb 2010

Neda mi sa nepridat sa a nepozdravit, ked Vas tu vidim takto pekne pokope 😀 😀 😀
Ako sa mi mavate? uz som tu nebola snad aj rok...

takze: Vsetky Vas pekne zdravim a drzim palce, nech ......... vsak vy viete co!!! cmuky.... drzte sa mi ! ! !

vika34
22. feb 2010

ahojte,dakujeme Peťka

darla OPU som v GF pri dlhom mala na 14 DC,pri krátkom na 13 DC
na PN som nebola,bola som doma iba toľko m,
koľko som sa cítila blbo,dokiaľ ma boleleo brucho,ináč som išla do roboty,záleží aká je tvoja robota.

majaja na všetko sa musíš pítať,ja som mala embriologičku veľmi milú,ale tá je už na materskej,takže neviem kto tam je,ale ked chceš vedieť ,pítaj sa ,nikto ti nič nepovie iba tak

majaja75
22. feb 2010

vika..tak to máš asi pravdu s tým pýtaním, dnes som sa pýtala a Harbulákovi sa nejak nechcelo odpovedať, ako mi odpovedal už išiel k dverám a moc sa ponáhľal. Verím že nemá času dosť, bolo tam dnes veľa ľudí, ale aspoň min. si mohol nájsť

baby.....dnes na sone som mala na každej strane po 10 vajíčok, neviete či sa ten počet ešte zmení? v stredu idem na kontrolu. Ako často ste chodili na kontr. sono a krv?

sivusa
autor
22. feb 2010

Ahojte 🙂
Majaja no to máš peknú úrodu 😉

Lari ako dopadla kontrola? už som zvedavá...

darla27
22. feb 2010

Ahoj Petronelka, len nedavno som si na teba spomenula, ze ktovie ako sa mas ty, Pahu, Katherinesand.. 😉
Ako dalej pokracujes v snazilkovani? Na IVF sa nechystas? Pridi castejsie!
Vikus, aj ja pocitam ten 13-14 dc, ja som sa pytala aby som mohla dopredu spekulovat ci mi to nevyjde aj na vikend, to by bolo najlepsie, no ale uvidime.. to neovplyvnim.
Majaja to je pekna urodicka, neviem presne kolky dc si , takze tazko povedat, moze to byt este viacej, vela pi,
aby si nechytila OHSS.
Lari??? Podaj info, zvedave sme! 😀
Katarinka ako bolo na stretku s Janulkou? 🙂

larita112
22. feb 2010

Ahojte 🙂
kontrola dopadla dobre, na utz mi hovoril, že to vyzerá super... aj mi to tam ukazoval, čo som postrehla tak 4 + 5 (to je môj približný postreh 😀 - možno to bolo 1+1 😀 😀 😀 aaaale nie určite tam toho bolo viac 😉 )
od dnes pichám cetrotide + od zajtra aj merional a vo štvrtok idem na kontrolu, zrejme už aj poslednú, podľa toho čo som pochopila 🙂 a to mi ešte predpíše ten pregnyl a utrogestan...
ale poviem vám, že už som sama zo seba straaaaašne unavená 😅 lebo ja sa taak strašne bojím tých injekcií a lekárov a toho všetkého okolo, že som potom mala aj problém vydržať do 5tej v práci...

petulienka ajooooj 😉 🙂 😀

darla27
22. feb 2010

Lari neboj, to zvladnes, ved uz len par dni a mas dopichane. Kto ti picha injekcie?
Okolo 9 folikov to je dobre, nie? 😵 Teraz uz len aby bolo co najviac zrelych.
Larit ty mi nehovor ze je to tvoje 3 IVF a si taka vystresovana, lebo ja skolabujem.
Ja uz som pomerne nervozna a to sa este nic nedeje. 😝

larita112
23. feb 2010

Halooo kam ste sa dnes stratili? 😕 😅
Darli, ja som vystresovaná preto, že mám strach z lekárov celkovo, skoro až fóbiu... takže ja som tak neskutočne za tieto štyri roky prekonala sama seba, že sa mi ani veriť nechce. Ale zato nechci vedieť, čo všetko prežívam, než idem akémukoľvek lekárovi, alebo mi doma pichajú injekciu... a koľkokrát predtým musím ísť na wc 😅 😀 ja tento týždeň preto skoro kolabujem každý deň
napríklad keď som bola ešte na začiatku na priechodnosti vaječníkov HSG - tak som im tam aj naozaj od strachu skolabovala, priamo na stole pod tým rontgenom... a to som mala v sebe už aj nejaké oblbováky... takže ja som na tom asi tak 😒 😉 nuž ale človek zvládne všetko...
takže za tú moju veeeľkú snahu by som už mohla byť aj odmenená v podobe bábätka 🙂 😉

a ty sa neboj, ak na tom nie si ako ja, nemáš sa čoho... a bábo bude, len už necúvaj 😉

sivusa
autor
23. feb 2010

Ahojte 🙂
Lari zlatko no robíš mi radosť 🙂 , peknú úrodičku máš 😉 , z toho budú minim. 2 malé Lauríčatka 😉
Fakt sa tak bojíš lekárov? 😕
Ja z lekárov paniku nemám, asi som doteraz nemala nejakú zlú skúsenosť s lekármi, až na Dr.Drábeka- to bol asi najhorší lekár,akého som zažila, teda najnesympatickejší, aby som to upresnila

majaja75
23. feb 2010

sivusa...ak môžeš tak prezraď prečo zlu skusenosť s drabekom? ja k nemu tiež chodím

sivusa
autor
23. feb 2010

ja nehovorím,že ako lekár je zlý, mne proste nesadol ako človek
na kontrole mi nikdy nič nepovedal, asi sme si nepadli do oka 😀
Harbulák je aspoň trochu viac ukecaný a sympatickejší

katarinka77
23. feb 2010

Ahojte!
Peťka, vítam Ťa! No veď my sa čoskoro aj uvidíme 🙂 .

Darli, stretko u Janulky sme museli preložiť, lebo ma ako na potvoru chytila migréna, 2 noci som poriadne nespala, nejedla, sotva som niečo vypila, no od poobedia mi je už lepšie, i keď sa ešte cítim ako mechom praštená 😝 ...

Laritka, takú odmenu za Tvoju statočnosť by si si veru ozaj zaslúžila 🙂 !!!! Rovno dupľovanú 😀 !

Sivuška, ahoj susedka 🙂 ! Kedy sa vidíme?

mayka
23. feb 2010

kontrolaaaaa 😀

zdravim vas dievcata. Ako sa mavate? Kto je na rade 😉

sivusa
autor
23. feb 2010

Ahoj Mayka 🙂
Som rada,že si nás prišla skontrolovať 😉 , pozerala som Vaše fotečky v albume, Terezka je nádherná, krásne bábatko máte 🙂
No teraz je na rade Laritka, potom Darlinka, Vikuška, no a ja to celé uzavriem 😀

larita112
23. feb 2010

už som späť, no konečne ste tuuuuu 😀
dnes som si už vybavila aj všetky predoperačné, takže už len dopichám a som plne pripravená 😀

larita112
23. feb 2010

katulienka, odfoť si bruško, som zvedavá ako Ti rastie 😉

mayka 😉 ja som znovu na radeeee, ale už poslednýkrát, lebo teraz už budem tehu 😉 😀

darla27
23. feb 2010

Mayka na rade je Laritka, potom JA 😀 , Vika, Sivuska atd.. pokial sa niektorej prihodi zazrak bez IVF,
tak sa poradie poprehadzuje. 😀
Sivuska tak tebe nieje sympaticky moj Drabecek? 😅 😀
Ja som velmi rada ze chodim prave k nemu /aj ked len na konzultacie/ ku mne sa zatial spraval velmi dobre.
Je sice pravda ze vela toho nenahovori, ale ja neodchadzam z ordinacie bez toho, aby som sa dozvedela
vsetko co chcem vediet, dokonca mu niekedy az musim skakat do reci, ked mam nejaku pripomienku. 😀
Je skoda, ze na kontroly budem chodit k hocikomu. 😖
Lari, tento krat to vyjde a basta. Uz chapem kde sa vzala tvoja fobia, HSG je vraj jedno z najbolestivejsich vysetreni vobec, ale este donedavna som sa nan doslova tlacila, nastastie ma take hluposti uz presli. 😒

darla27
23. feb 2010

Jeeeeeeej Sivus, poradie tehuliek sme napisali obdive absolutne rovnako, vyzera to ze to bude aj pravda. 😵 😉

katarinka77
23. feb 2010

Laritka, odfotím, neboj 🙂 . Začalo sa mi pučiť nad pupkom, pod ním je rovnako vypučené ako aj predtým 😀 . Je to srandovné, keď zohnem chrbát a tá pupočná falda tam nie je, zlialo sa to 😀 .
No veď snáď uvidíte aj naživo - čoskoro 😉 . Keď už začalo byť peknejšie, mohli by sme dohodnúť to stretko. 😉 Hneď aj "zapijeme" Tvoj úspech, Laritka 😉 !

larita112
23. feb 2010

no už aby to bolo 😉 to že bude teplejšie, že sa stretneme a že zapijeme naše úspechy 😀

no a určite to vyzerá super také jednoliate 😀 😀 na to sa tiež teším 😀