Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

larita112
11. okt 2010

babulka, ja by som mohla vyraziť okolo druhej z TT, takže kľudne medzi pol treťou a treťou sa môžeme stretnúť... a tiež musím prchať najneskôr o 18-tej domov 🙂

babulka123
11. okt 2010

nooo ... dobre nieco vymyslim .. mozno pojdem aj tak nejako aj ja, aelbo dam malu spat v petrzke u svokrovcov uvidime { sme na 1 spanku cez obed a okolo 3 vacsinou vstava.. } takze to musim nejako prisposobit..
ale ja nieco vymyslim ..

mayka
11. okt 2010

babulky a kde to teda bude? lebo to mi uniklo. Datum viem len miesto a cas mi chyba. 😀

cezarka7
11. okt 2010

Maji, ulica za GF tam je taky podnik...hm, ale zabudla som nazov 😀 (babenky radte)
cize cas okolo 3pm? (asi tie co robite tak pre Vas to bude skoro, tak dajte vediet kedy a dohodneme sa presne)...

Inak viem, ze uz mame stanoveny datum....len ma tak napadlo, lebo Janula moze iba cez vikend kvoli malym, ze ci sa jej neskusime tiez prisposobit (ak nie teraz, tak nabuduce) Uz nam krasne rastie a urcite by ste si tu krasu aj vy radi pozreli 😀

cezarka7
11. okt 2010

@janula13 Len aby si vedela, ze na teba myslim , cmuky 😵 😵 😵

brise
12. okt 2010

tešíííííme sa na všetkých zúčastnených aj malých aj velkých 😉
@cezarka7 vola sa to zizzie asi sa to tak píše :o) mne je jedno možeme aj cez weekend 😵

katarinka77
12. okt 2010

Ahojte! No tak to som rada, že sa stretneme v takom počte 😉 ! Super! Aj nám by to o tej 15" vyhovovalo. Teda dúfam, že stíhame, lebo okolo obeda máme vyš. na reflux. Tak ja to rezervujem, ok?
@mayka - volá sa to Zizzi restaurant. Môžeš zaparkovať pred GF, je to len pár metrov odtiaľ. Aj priamo pred reštikou sa dá parkovať.
Kvôli Janulke dáme ešte jedno extra stretko 😉 . Alebo sa s ňou skúsim nejak dohodnúť, či by ju jej manžel nedoviezol cestou do roboty k nám a potom by šla so mnou.

babulka123
12. okt 2010

ja som ok, aj s vikendom mne je to vpodstate jedno, dokonca vikend je kvoli cestovaniu pre mna lepsi ale viem sa prisposobit.. cas .. no ja stiham najskor na 16.00,, ninka mi do 3 spi..

larita112
12. okt 2010

takže zhrnutie - vyzerá to zatiaľ na 26.10. cca okolo 16-tej v Zizzi restaurant 🙂
alebo to chcete zmeniť na víkend? Lenže ja mám v soboty školu... jedine nedeľa by prichádzala do úvahy...

mayka
12. okt 2010

super babulky . Pisem do diara matky na materskej aby som nezabudla. 😀 Tesim sa.

brise
13. okt 2010

supeeeeer, nas teda bude :o) mali by sme aj nejakého kuzelníka zohnať pre deti :o) 😀
myslím že necháme to už na toho 26, a s Janulkou sa stretneme nabudúce aspon budeme mať dôvod sa stretnúť čoskoro znova.
@katarinka77 myslím že to môžeš rezerovať vnútri na takú 15,30-16,00.
a kto vlastne príde? ja, katarinka, cezarka, babulka, vika, laritka, sivuša, mayka ak sa podadrí aj pahu takže okolo 10 dospelých a cca 6 detureniec, dufam, že som na nikoho nezabudla, ešte sa niekto pridá?
😀 😀 😀

larita112
13. okt 2010

😀 😀 😀 paráda, snáď to vyjde v tomto hojnom počte 😀 😀 😀 teším, teším 😀

vika34
13. okt 2010

ahojte písala som aj darle,čI sa nezúčastní a zatiaľ sa neozvala.

babulka123
13. okt 2010

no ja som dnes hovroila s Pahu, ze vraj by to mozno stihla na 5tu, tak dufam.. aj gregy som pisala ale ta sa vobec neozvala..

katarinka77
13. okt 2010

@brise - myslím, že aj Och písala, že príde 😉 .
My sme boli dnes na poradni, Miška má 4400g a 56cm 🙂 .
@vika34 - Darla býva trošku ďalej, tak neviem, či sa podarí, ale bola by som rada, keby prišla 😉 .
Janulka vravela, že by mohla jedine cez víkend, aj to by jej niekto musel postrážiť chalošov, aby si vôbec trochu pokecala s nami, inak by len lietala okolo nich 😀 . Takže kým porodí, musíme s ňou ešte niečo zorganizovať 🙂 .
Takže je to rezervované na 26.10 medzi 15:30-16". Keď som povedala, koľko detí s kočíkmi budeme mať, tak sa pánko zasmial, že nám rezervuje aj parkovisko radšej, ale že nie je problém a bude aspoň sranda 😀 😀 😀 .

brise
13. okt 2010

@katarinka77 ved my sme mali 4200 ked sme sa narodili, no ale dosť nam Anetka potom schudla. 😀 teraz má 4 a pol mesiaca a 6400g a 64 cm
super teším sa, bude fayn, ked sa nas nazbiera čo najviac, ani neviem či vôbec taketo velke stretko vôbec už niekedy bolo.
😵

darla27
13. okt 2010

@vika34 @katarinka77 stretko je takmer za 2 tyzdne, mne sa taketo akcie tazko planuju, takze dopredu prislubit nemozem. Ved keby aj nie, bude vas tam dost ako pozeram, ja som skor za mensie akcie.
Mne by skor vyhovoval vikend, mozno na buduce. 🙂
Co mate nove? Vikus chystas sa uz na KET?

katarinka77
14. okt 2010

@brise - no len aby nikto neochorel 😉 ! Je teraz také blbé chrípkové obdobie 😒 ...
No veď aj jedna známa porodila dieťa s takou váhou ako má naša malá teraz 😀 . Nám to priberanie ide pomalšie, som zvedavá na to sono, či má malá reflux.
@darla27 - tak kvôli Tebe a Janulke spravíme niekedy aj víkendové stretko 😉 . A pekné, že si sa aj ukázala 😉 😀 !

katarinka77
15. okt 2010

@babulka123 - čítala som na FB, že Pahu je PN ☹ , tak neviem, predpokladám, že nám asi nebude chcieť prísť porozdávať vírusy 😀 .

brise
15. okt 2010

katka, ty si to preriekla, potvorka jedna 😀
dufam že už tych chorôbok nebude viac,, a nakoniec za dva týždne by už mohla byť pahu fit, ak bude dodržiavať pokyny lekára 😀 😀 😀

katarinka77
16. okt 2010

jaj, ozaj, ja som si ani neuvedomila, že stretko je o 10 dní 😀 . No jasne, že stihne dovtedy vyzdravieť a mohla by prísť 😉 .

vika34
23. okt 2010

ahojte,v utorok mi do stretka vbehlo školenie ,ktoré by malo byť do cca 17,00,tak niektorej z vás potom zavolám,či ste tam ešte aby som vás aspoň na chviľku videla,pá

larita112
23. okt 2010

Ahojte, tak dúfam, že ten utorok stále platí 😉
vikuš, tak volaj, a snaž sa zdrhúť odtiaľ čo najskôr 😉 😀

cezarka7
24. okt 2010

ano plati, ja sa chytam aj Brise 100% 😀 tesime...

larita112
24. okt 2010

jupííí teším sa, aspoň si popestujem aj také menšie bábätká 😵 🙂 cmuk

babulka123
25. okt 2010

no ahojte..
ja to zajtra vidim tak na 16.stu.. uvidim ako bude ninka spinkat.. dnes spala do 3 takze uvidime..
ale tesim tesim tesim

katarinka77
25. okt 2010

ahojte! aj my prídeme 🙂 ! Ideme predtým ešte k dr., potom domov napapať sa a fičíme za vami 😉 . Ktorá tam prídete prvá, tak je tam rezervované pre 10 ľudí a vedia aj o kočíkoch 🙂 . Tešíme sa 🙂 !

mayka
26. okt 2010

ahojte babule,
aj sa tesim. Veru este ze mi to vcera och pripomenula. 😀 Ale tiez prideme trosku neskor lebo Teri bude spat tak do polstvrtej.

larita112
26. okt 2010

ja vyrážam z TT asi o tretej, teda snáď dovtedy Timejka vstane... lebo vždy keď máme niekam ísť, tak si spánok potiahne aj dlhšie 🙂 tešíme sa na vás 🙂

darla27
26. okt 2010

Dievcata uzite si to ! Budem na vas mysliet v praci, ze ako je vam dobre a drkocete si pri kavicke. 😉 😀