Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

vika34
19. mar 2010

katka u nás nové do kopy níč,Vika išla dnes na sústredko a my tam ideme zajtra a malá potvora ani nezavolala a večer mi ani nezdvíhala,až okolo 9 a pobvedala,že nemala od rána čas

darli,jasné že budem myslieť

katarinka77
19. mar 2010

No herečka, je rada, že má rodičov z krku 😀 .. Asi si sa dosť bála... No dnes si teda môžete urobiť pekný večer a nemusíte sa zamykať v spálni 😀 😀 .

darla27
19. mar 2010

Katul dajme len obedik niekde v meste, navstevu by som nechala na iny, menej narocny den. hm?
O kolkej cca pustaju po narkoze? O dvanastej, o jednej? Som sa zabudla spytat.. 😒
Kontrola dopadla dobre, konecne som natrafila na chlapa. 😀
Vikus dakujem, uz som trochu nervozna, ale da sa. 🙂

katarinka77
19. mar 2010

Na ktorého chlapa 🙂 ?
A došli by ste aj sem? Mali by ste to aj po ceste.. Odtiaľto sa tiež v pohode napichnete na diaľnicu.

darla27
19. mar 2010

Dohodneme sa v IP, ok? 😀 Ale ano, moze byt. 😉
No co myslis, ktory? 😀 Podla planu, bola som u Harbiho, bol veeelmi mily. 😵

vika34
19. mar 2010

ja som čakala dlho na embriologičku,takže mňa pustili až o 1,ale ináč myslím už pred 12 ,,za predpokladu,že ťa zoberú o 9

vika34
19. mar 2010

a katka zamykať nemusíme,ale ani sex dnes nemusíme 😀 ,to je taký zákon schválnosti,dnes sa nám ozaj nechce

vika34
19. mar 2010

darli kľud,všetko dobre dopadne ,cítim to v kľboch 😀

katarinka77
19. mar 2010

Darli, ja som aj rozmýšľala, že by som tam za vami došla, ale potom ma napadlo, že by ste mi mohli ušetriť cestu, keďže to máte po ceste 😉 . Budem na Teba moc myslieť v nedeľu, budem sa práve otáčať na druhý bok, keď Ty budeš znášať 😀 .

katarinka77
19. mar 2010

Vikuš, to poznám 😀 . Ale raz som urobila výnimku, boli sme s mm pohašterení a ja som mala práve pozit. ovu test, tak som sa vtirkla manželovi do postele, pohadaní - nepohádaní, no...bolo to riadne vášnivé 😀 a bum, otehotnela som 😉 .

darla27
19. mar 2010

No pekne od teba 😀 ale co som pocula, tak narkoza v GF je super, takze ani mne nebude zle,
to az ked sa zobudim a zistim co vytiahli. 😀
Zajtra sa blizsie dohodneme kde sa teda stretneme, na vecer budem pripojena. 😉

Vikus, ja uz som v klboch citila tiez kde-co a moja intuicia ma sklamala, tak ako napriklad teraz u jednej babule z GF,
Este mi poradte co si to mam po odbere vziat ? colu ci pepsi? a na co mi to pomoze?

vika34
19. mar 2010

ha,ha ja nemám určite ovulku,takže sa mi nechce vtierať,ale poznám to robím to pravidelne mesačne,že vždy ked myslím,že mám plodné dni,tvárim sa že sa mi straaaaašne chce,aj ked sa mi moc nechce,ale ja s tým nemám problém ,ja sa teoreticky dám ukecať vždy,len dnes ma nemá ani kto ukecávať 🙂

katarinka77
19. mar 2010

No ja som za iných okolností moc hrdá a prvý krok po hádke zväčša robí manžel, ale tak.....nechcela som to prepásť 😀 a vyplatilo sa 🙂 .

Darli, ok, dohodneme sa zajtra, niekde sa už len stretneme 😉 . Načo Ti je cola? To Ti niekto odporučil? Možno ako "preberadlo" - kofeín. Alebo na žalúdok? - ak by Ti bolo po narkóze zle....

vika34
19. mar 2010

mňa už hrdosť prešla,tiež som prvých pár rokov ,nikdy neprišla ,ale teraz po 12 rokoch prídem ja,lebo čo keby už on neprišiel 😀

ALE NIE,ZáLEží OD SITUACIE,ALE NAšE HáDKY ZA POSLEDNýCH X mesiacov sú aj tak kvôli blbosti a skončíme pri tom,že Juraj nemá dieťa,takže sa otočím a idem spať a ráno sa už o tom nebavíme

vika34
19. mar 2010

katka to možno aj tie spermie boli na teba nahnevané,tak boli aktívnejšie ako inokedy 😀

vika34
19. mar 2010

darli na čo potrebuješ colu ,alebo pepsi?Teda okrem toho ,že na pitie,ale prečo práve to

katarinka77
19. mar 2010

Vikuš 😀 😀 , no veď možno aj ja raz budem doliezať 😀 a nebudem hrať urazenú 😀 . A tie spermie...no musím vyzistiť 😀 .. Idem ja už do postieľky, tak dobrú nocku, pekný víkend, Darla bude znášať, Ty sa sústrediť 😀 a ja budem súcitiť s Laritkou 😢 ..

vika34
19. mar 2010

dobrú noc aj vám
darli myslím na teba už od teraz 😅

larita112
20. mar 2010

Ahojte babulky, viem, že ste na mňa veľmi mysleli a moc ďakujem...
ale skončilo to zase takto (ako sme nechceli), takže ja týmto končím s tým nekonečným 5-ročným kolotočom neúspešných maratónov. Už sa na to vôbec necítim a myslím si, že som pre to urobila všetko čo sa len dalo a viac už nemôžem a ani nechcem. No a peniaze to je kapitola sama o sebe a tie už nemám vôbec a ani nie som už ochotná nejaké do toho investovať.
Teraz sme mysleli, že sme obišli jediný náš zistený problém - zlý spg, tým že sme sa podujali na darcovské spermie, a keďže nepomohlo ani to... hm. Prečo, načo, začo - tak to už riešiť nebudem...
Som celkom v pohode, včera sme to poriadne zapili a odteraz už žiadny lekári, ideme sa venovať len sebe...
Možno sa tu nejakú dobu neukážem, ale budem na vás veeeeľmi myslieť...
katulka, aby Ti nabiehali tak krásne týždne ako doteraz... 😵
a vikuš, darli, sivuš... a všetkým, aby sa vám splnil váš sen, čo najskôr 😵 cmuuuuuuuuk
(a keď bude stretávka, zavolajte mi 🙂 prídeeeem)

darli, neboj v nedeľu to v pohode zvládneš... budem na teba myslieť hneď ako sa zobudím 😉

katarinka77
20. mar 2010

Laritka, moc ma mrzí, že vám to takto dopadlo 😢 .... Možno ste urobili viac ako je únosné, dúfam, že vám to raz v dobrom bude vrátené. Možno, ak raz motyka vystrelí alebo sa rozhodnete vziať si adoptívne dieťatko...
Mne ešte napadlo, prečo ste neskúsili najprv iui s darcovskými spermiami, ale tak možno ste chceli ísť na "istotu".
Ďakujem, že si aj Ty na mňa myslela a prežívala so mnou to pekné 🙂 ! Budem na Teba myslieť a prajem Ti, aby to čo najskôr prebolelo a bola si šťastná 😉 ! Keď bude stretko, určite sa ozveme 🙂 ! Maj sa pekne, Laritka, budeš mi tu chýbať, občas sa ukáž a daj o sebe vedieť! Pa, cmuk 😵

petronela7
21. mar 2010

Laritka zlatik,,... ☹ ☹ ☹ je mi to velmi luto....drzkaj sa...
A ako pise Katka, IUI mozete skusat kedykolvek (financne sa to celkom da)...Daj si pauzicku, uzi si bliziace sa leto a naber veeela energie, cmuky...

mima11
21. mar 2010

Laritka, veľmi ma to mrzí, ale nevzdávaj sa! Skús pozrieť do témy: Slovenky a IVF v Reprofite Brno, tam toľkým babuľkám pomohli a mali toho za sebou už tiež naozaj veľa, robia tam softy (minimálne stimulácie) a chodia tam baby až z východu. Daj si pauzu a porozmýšľaj! Viem, že teraz to bolí, veď to každá dobre poznáme, aké to je! Veľmi Ti držím palčeky!!!

katarinka77
22. mar 2010

Darli, no informuj, ako? Čo si sa dnes dozvedela? Koľko sa oplodnilo?

darla27
23. mar 2010

Z 21 odobratych vajok, 12 vhodnych, 6 sa oplodnilo a cakam..
Neviem ci je to dobre, zda sa mi to pomerne malo, ale snazim sa verit ze to bude dobre.
Nenavidim cakanie viac nez kedykolvek pred tym. Uz sa len modlim, aby do konca tyzdna vydrzalo aspon jedno,
nakolko som chcela PK.

katarinka77
23. mar 2010

Darli, no to čakanie Ti nezávidím! Ale zatiaľ to ide myslím podľa toho, čo si si na začiatku priala, aby Ti neostalo moc embryok. Verím, že prežijú do transferu a aspoň jedno v Tebe ešte ďalších 9 mesiacov 😉 !
Tie, čo prežili sú aj z tých, čo sa oplodňovali spontánne alebo sú všetky z ICSI? To Ti nepovedali?

darla27
23. mar 2010

Katulik vsetky boli s isci /ze bol aj zly spg. - no ked sa serie, tak sa .. 🤐 /
Dnes som bola u dokiho, mam OHSS, pravdepodobne len 1 stupna, zajtra idem iniciativne na kontolu,
tak dufam ze ma neposlu kade lahsie.
Myslite, ze ak mam uz v bruchu tekutinu /co uz viem ze mam ale neviem kolko/ neda sa to rozohnat infuzkami alebo niecim?
Do kelu, najprv som sa bala ze nepreziju embryjka do transferu a teraz sa zase bojim, ze kvoli hyper... ziadny ET nebude.. 😒

vika34
24. mar 2010

ahoj darla,viem,že v nemocnici na OHSS dávali infuzky v lahšej forme,ked to bolo horšie brali tekutinu,ale neviem detaily.drž sa

katarinka77
24. mar 2010

Darli, to Ti mal povedať lekár, čo treba, aby to čo najskôr bolo preč a mohla si ísť na transfer. Nepýtala si sa ho? Si PN? Ako dopadla dnešná kontrola? Môžeš ísť na ET? Moc držím palce 😉 !!!

darla27
24. mar 2010

Vikus, nakoniec to nebolo nic vazne, tej tekutiny tam mam malo, takze transfer nie je ohrozeny, comu sa velmi tesim.
Infuzku som dostala len hned po odbere.
Kati vsetkym embryjkam sa zatial dari dobre, zajtrajsok vsak bude rozhodujuci. Nie som PN, dnes to uz takmer neboli . 🙂
Uz sa nemozem dockat kedy mi ich vlozia, snad sa do toho piatku uz nic nepo.. 🤐

katarinka77
24. mar 2010

Darli, no to je super správa 🙂 , si to rozchodila 😀 . Myslela som, že ET je zajtra... Tak nech sa im aj naďalej darí a v piatok si už budeš môcť hladkať bruško 😉 .