Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

vika34
29. sep 2010

ahojte,no čo je s vami?

cezarka7
2. okt 2010

cafte kocky. som tu dlhsie nebola , ale viem, ze ste informovane, kedze ma mate na FB 😉
Larit, mala je naaadhernaaa! posli viac foto ;)

Ked bude stretko tak ratajte aj s nami ;) ja uz beham s malym po vonku, shoppingoch... ved nech si zvyka a nech sa mu buduje imunita v tomto svete ;)
ok kocky, tak ak plati ten koniec oktobra, tak som `in`...;) cmuky

vika34
3. okt 2010

ahojte,ja síce neviem,že by malo byť stretko koncom oktobra,ale určite tiež budem in 😀

sivusa
autor
3. okt 2010

Ahojte 🙂
Keď bude stretko,tak sa rada pridám.
Ja zajtra odchádzam do Ľubochne, po roku idem na kontrolu, dúfam,že tam zase nebudem 2 týždne.
Ale aspoň si oddýchnem 😉
Budúci týždeň už budem mať autíčko, tak na stretko už hádam prídem na aute 😅

sylvyka
3. okt 2010

a ze by som prisla na to stretko aj jaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 ?

katarinka77
3. okt 2010

@vika34 - ej, Ta asi nečítaš 😀 ! To navrhla Brise - na konci októbra.

@cezarka7 - juj, už sa na vás teším, budeme porovnávať, ktoré bábo je väčšie, dlhšie 😀 😀 😀 .

@sivusa - tak nech Ti dobre dopadne tá kontrola 😉 a dávaj pozor na nové autíčko 😉 !

@sylvyka - jasné, dojdi 🙂 !

cezarka7
4. okt 2010

@sylvyka jasneee, dobehni pozriet Blavacky 🙂))
@katarinka77 🙂))

tak davajte terminy, nech v tom mame jasno kedy ano a kedy nie🙂
ja hocikedy okrem stvrtka vecer kedy mam skolu...a preferujem cez tyzden nez vikend... 🙂

brise
4. okt 2010

babizne, na všetky sa tešíme aj s Anetkou 😉 dufame že sa stretneme a bude nas čo najviac, a hlavne všetci nový členovia partie, však Simik, Mišulka aj Timejka 😀

mne je jedno kedy a kde, len v utorok a piatok okolo obeda chodíme plávať, ale vieme to kôli vám aj zmeniť 🙂 🙂 🙂 navrhujem od 25 do 29 oktobra, miesto nechám na vás, my sa dopravíme kdekolvek 😉

katarinka77
4. okt 2010

čo tak ísť na to isté miesto ako minule a predminule? veď si tam už na nás aj zvykli 😉 , ešte si musia zvyknúť na väčší počet detí 😉 😀 . Hlavne to tam nie je narvané.
V tom termíne nemáme zatiaľ nič, tak predbežne si tam ani nič plánovať nebudem 🙂 . Tešíme sa na vás 🙂 !

sivusa
autor
5. okt 2010

Ahojte 🙂
Mne by najviac vyhovoval utorok-26. , miesto by mohlo byť ,kde sme boli minule,tam je to celkom fajn
tam by som teoreticky mohla aj trafiť, GPS budem mať v aute 🙂 a možno tam zvládnem aj zaparkovať 😅 , lebo parkovať neviem vôbec

sivusa
autor
5. okt 2010

Laritka dúfam,že konečne prídeš aj ty s Timejkou

babulka123
5. okt 2010

nooo tak to by sme prisli aj my s ninkou teda ak mozem .. a ak sa mi zadari tak dotiahnem aj pahu... ale to neslubujem

larita112
5. okt 2010

Ahojte 🙂 utorok 26.10. zatiaľ nič nemám, takže by sme sa mohli pridať aj my dve s Timejkou. Straaaaaaaaaašne sa na vás tešíííííííííííííííííííííím už teraz 🙂 cmuk

katarinka77
5. okt 2010

@sivusa - ale trafíš, však si sa do tých končín už nachodila 😀 .. Aj zaparkovať zvládneš 😉!
@babulka123 - že sa pýtaš! no jasné, že prídite a Ninka nech nám už aj nejakú básničku povie 😀 . A dones aj kufor, keď sa Ti to chce ťahať 😉 .
@larita112 - aj my sa už na vás tešíme 🙂 !

vika34
6. okt 2010

@katarinka77
ahojte,no nejako mi to asi ušlo 😀
ja môžem ten utorok 26.10.2010
teším sa
@sivusa dnes som ti volala,ale potom som volala k tebe do práce a povedali mi ,že si na liečení,tak nech ťa už konečne začnú liečiť 😅 a budúci rok rodíme 😉

babulka123
6. okt 2010

@katarinka77 no basnicku este musime docvicit.. ale obcas sa jej podari ked sa jej opytam ako sa vola ze mi povie Niiiinaaaa, heheh
kufor neviem ci sa mi bude chciet vlacit , ale dnes si davam zavazok vecer nahadzat veci na mmb. tak mozes kuk.

babulka123
6. okt 2010

@larita112 anoooooooo, nech ma ninka partacku... tesiiiim

vika34
8. okt 2010

@babulka123
aj ja teším,ked ťa môžem poprosiť ,doniesla by si mi lieky? dakujem

cezarka7
8. okt 2010

tak 26.10 🙂 super...
a cas?

janula13
8. okt 2010

aj ja som sa chcela navtierkovat a nemozem, cezarka ale dakujem za echo🙂tak aspon prijemnu zabavu banda uvidim ja vas niekedy este?:(

zukrik
8. okt 2010

Ahojte 😀 😀 😀
Konečne som Vás našla pipinkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀
Ako sa máte? Ja som v pohode aj chlapci.Až na to,že som už slobodná,ale to
potom niekedy. No baby,normálne ste ma potešili 😀 😀 😀

larita112
9. okt 2010

no supeeeeeeeeeeeeeeeer, takže to stretko bude 26.10., juuuuj ako sa tešííííím a dúfam, že nás bude čo najviac 🙂 a vyzerá, že áno 🙂 😀 😉 🙂 😀 😀

babulka123
9. okt 2010

no hned to idem dat do kalendara.. a vika jasne ze donesiem ..
napisem si pre istotu aj to .. heheh
ale pls. posli mi pre istotu aj sms.. vies ako .. zena doma.. heheheh

mayka
10. okt 2010

ahojte pipinky, dlho som vas nebola kuknut. Neni uz tolko casu. A hned cigtam ze stretkoooooo? A mozem aj ja s Teri? Kde to bude a o kolkej? Mozno sa prida aj @och 🙂
Inak aj ja som na FB a najdete ma ako Maria Podmanicka Heizerova ak by ste teda chceli. 😅

Majte sa krasne vsetky.

mayka
10. okt 2010

@zukrik 😀 😀 😀 😀

och
10. okt 2010

Nooo ak mozme urcite sa zucastnime 😀 konecne by sme sa mohli dostavit, my mame kazde poobedie volne 😉

babulka123
10. okt 2010

no tak toto bude inak hojna ucast.. napisem ja tej pahu.. cmuuk

larita112
10. okt 2010

no to vážne vyzerá na hojnú účasť 😀 vážne sa na vás moc teším, aj Timejka 😉 😵
ja už to mám poznačené v kalendári, takže ten deň mám rezervovaný len pre vás 🙂 😵 😉

babulka123
10. okt 2010

laritka.. tak daj vediet keby by si dorazila do Ba a mozeme sa popripade stretnut aj troska skor..
ja mozem kedykolkvek.. ale tak najneskor o 18.00 musim ist domov aby som to potom stihala vsetko

vika34
11. okt 2010

takže aj ja zapisujem do kalendára 26.10.,teším,teším,