Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

vika34
4. nov 2009

už som doupratovala a idem do vane,takže pá

darla27
4. nov 2009

Vikus cau, no vyzera to ze vsetky GF utiekli do Ferti. 😀
Katarinka u nas ci v Prahe? 😀

vika34
4. nov 2009

darla ,peniažky nepustia

sivusa
autor
4. nov 2009

Katarínka čo Ti budem hovoriť, nechať chlapa samého doma-no hrúza. Pred odchodom som mu hovorila,nech aspoň raz za týždeň pustí umývačku, no a dopadlo to tak,že vytopil kuchyňu 😠
Ale ináč to náš byt prežil, havino neumrel od hladu, takže to môj manžel celkom zvládol 😀

darla27
4. nov 2009

Vikus tak, tak. To je pre mna hlavny dovod, preco ked niekde, tak vo FC.
Len ten doktor. 😝 😅
Som ale trochu zmatena z toho, co o FC citam v tej teme. 😅
Viem ze je to len skusenost jednotlivca, ale aj tak.. No ved uvidime, do NR casu dost,
uvidime ci sa rozhybem alebo sa na to definitivne vykaslem.

katarinka77
4. nov 2009

Darli, v Prahe máme vyhliadnutý jeden hotel, len je blbé, že si tam nebudem môcť dať raňajky 😠 . A ja tak rada hotelové raňajky 😉 . Ozaj, dáš s nami stretko na vianočných?
Sivuška, no môj manžel včera dal umývať už umytý riad 😀 . Akosi si nevšimol, že viac sa už ligotať nemôže 😀 . No chlapi... Aspoň, že živé tvori zvládnu 😀 , to je hlavné 😉 !

katarinka77
4. nov 2009

A Darli, jasné, že sa rozhýbete, o inom reč ani nemôže byť 😉 ! Ja som teraz tak pozitívne naladená od Janulky 🙂 .

sivusa
autor
4. nov 2009

tí naši chlapi sú proste šikovní 😀

babulky lúčim sa s Vami,idem spať, tak zase zajtra v nočnej 😉
dobrúúúúúúúúúúú

katarinka77
4. nov 2009

aj ja idem do postieľky pritúliť sa k manželíkovi 🙂 .... Dobrú nocku!

darla27
4. nov 2009

Katarinka my sme isli na otocku, ale ked si predstavim tie nervy, lebo bola na dialnici nehoda, no boli sme tam objednany na 8 a prisli sme do Podolí tak 7:59
Mala som nervy v keli, nikdy viac. Radsej pekne na hoteli a v klude.
O tom rozhybani... ja by som radsej prirodzene, ale viac-menej to nie je asi realne prianie. 😒
Kazdopadne muzik je tomu uz nakloneny, tak uvidime. Mame este cas.

Sivuska dobru. 😉

mayka
5. nov 2009

Ahojte babulky,
prisla som vas kuknut a este vas oplut lebo vsak ktovie dokedy budem mat tehu sliny. 😀
Tak pre stastie pfuj pfuj pfuj

Ja uz meliem z posledneho a dva mesiace lezim lebo mam problem s kostami a chrbticou. Ale uz to nejako vydrzim a potom sup sup s Terezkou von. 😀

dudinka80
5. nov 2009

Ahojte babulky,
sem chodim malo,ste take rozbehnute,ze vam nestiham ☹
v sobotu mam punkciu,drzte mi palceky. 🙂

pahu
5. nov 2009

Ahojte MICINKY 😀
Zajtra letime s manzelikom do Rima a ideme aj do Vatikanu, pomodlim sa za nase stasticka, aj ked ste mozno neveriace 😀
Cmuk a prajem krasne snicky 😀

dudinka80
5. nov 2009

pekny a stastny let,pozdravuj Vatikan a Rim.papa pekne snicky 🙂

och
6. nov 2009

zeny Mayka zajtra porodii 😀 😀 😀

katarinka77
7. nov 2009

Ahojte!
Pahuška, tak šťastnú cestu dnes, aj nazad, ja som tam tiež bola, tiež zhruba v novembri, je tam nádherne 🙂 ! Si zlatá, že sa budeš modliť aj za nás 😉 , verím, že to bude mať veľký účinok 🙂 !
Mayka, Och, že sa tu aj ukážete 🙂 ! Bože, aké ste už bruchaté 🙂 ... Zhruba tak o rok dáme kočíkové stretko 😉 .

och
8. nov 2009

caute pipinky 😀 😀

tak mayka to ma ya sebou 😀 😀
Terezka je na svete 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
dnes o 14:08 😀 😀 3700 g a 50 cm 😀 😀 😀

😉

vika34
8. nov 2009

velmi gratulujem a ticho závidím

katarinka77
9. nov 2009

Jééééééj, tak srdečne gratulujem 🙂 ! Maminke aj malej Terezke (teda malej, s takými mierami je to hotová slečna 🙂 ) prajem veľa zdravia a šťastia!

sivusa
autor
10. nov 2009

Ahojte 🙂
Takže Mayka už je mamina, takisto gratulujem a prajem všetko dobré

sivusa
autor
12. nov 2009

Ahojte 🙂
Baby toto čo má znamenať? To si tu budem písať sama so sebou? 😅
Výstavu sme úspešne prežili, že Vikuš? 😉
Ja som si v nedeľu zabudla prísť pre ten prsteň, bude sa dať ešte nejak vybaviť?

Katarínka a čo idete do Prahy? Na genetiku?

Lari kde sa flákaš? 😀 Určite zase nič nerobíš 😀

katarinka77
12. nov 2009

Ahojte!
Sivuška, hej ideme tento mesiac do Prahy. Na genetiku som sa viac krát pýtala, no zakaždým ma odpinkali 😠 .. Tento týždeň som sa zastavila aj v FC, mala som cestu okolo, tak som sa pýtala na tie horm. profily, vravela, že stačí jeden čerstvý a ostatné 2 môžu byť kľudne aj spred roka. A bola som si dať urobiť ešte aj vyš. na chlamýdie, lebo aj to treba k žiadosti. A že nemám sa báť, že toho budú mať v januári veľa, v pohode zvládnu aj mňa 😉 . Juchú 🙂 ! Ja som sa totiž obávala, že najprv budú uprednostňovať tie, čo majú už dlhšie schválenú žiadosť a ostatní pôjdu vo februári, marci...
A aká bola výstava? Čo pekné ste tam mali?
Laritka, veru, kde si? Vika? Pahu? Darli? Čo je s našimi nočnými 😲 😨 ?

sylvyka
14. nov 2009

Mala Elinka prisla na svet 6.11.2009 o 9:15, mala 2700 g a 46 cm 😉, papa rastie a robi nam velikansku radost 😀 kuk album 😉 .
Zdravim katus, pahus sivus a vsetky pipiny papa

sivusa
autor
16. nov 2009

Ahojte 🙂
Sylvyka gratulujem k Elinke, je nádherná, hlavne veľa zdravíčka Vám prajem a nech Vám celý život robí len radosť 🙂

mayka
17. nov 2009

ahojte babulky moje zlate,
dakujem za gratulacie a moc vam prajem aby ste sa aj vy doskoro dopracovali k takemuto zazraku.
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

😉

luly3
17. nov 2009

mayka kraaaaaaaaaaaaasna je gratulujem
a prajem vela zdravíčka 😀

larita112
18. nov 2009

babulky cmuuuuk 🙂

mayka, sylvyka z celého srdiečka gratulujem cmuuuk a úprimne, ale len v dobrom závidíííííííím 😉 🙂 😉

katarinka77
19. nov 2009

Ahojte!
Sylvyka, Mayka, krásne bábiky máte 🙂 😉 ! Srdečne gratulujem! A aj ja v dobrom závidím! Sylvyka, myslím, že malá má manželove črty, však 🙂 ?
Zajtra mám imuno, držte palčeky 😉 !

sivusa
autor
24. nov 2009

Ahojte 🙂
Katarínka ako bolo v Prahe? U ktorého doktora ste boli?
My sme tam boli u takej mladej lekárky, meno si už napamätám, ale bola veľmi milá 😉

Mne vo štvrtok volal dokino z Lubochne,že už prišli výsledky z tých mojích testov,čo mi tam robili.
Takže mám asi enzymatickú poruchu a že musím tam prísť na krv, tú pošlú na genetiku,aby sa táto diagnóza potvrdila. Tak sa ma pýtal,že kedy môžem prísť, no a ja, že aj hneď v pondelok.
Tak ma objednal na pondelok. Hneď som volala manželovi,že ideme na výlet do Lubochne 😉 Zohnali sme si ubytovanie priamo v Lubochni a v sobotu sme vyrazili. V nedeľu sme si urobili výlet na Štrbské pleso, bolo tam krásne,teplúčko-14 stupňov, no úplna paráda 🙂 . V pondelok po ceste domov sme sa zastavili vo Vlkolínci, tam bolo tiež krásne.
No v pondelok mi ráno zobrali krv na tú genetiku, do mesiaca by mali byť výsledky.
S dokinom som mala asi hodinový rozhovor, všetko mi pekne povysvetloval,pokreslil. Enzymatická porucha znamená,že v nadobličkách sa mi produkuje veľa androgénov, preto mám aj tie moje hormóny také rozhádzané.
Keď sa táto porucha potvrdí z genetiky,čo sa asi určite potvrdí (doki si to myslí), tak mi nasadí dexametazón. Ten by mi mal upraviť hormóny a potom už sa mi možno podarí aj otehotnieť. Ale tým pádom sa naše IVF posúva na neurčito, dokým sa môj stav nezlepší. Doki povedal,že vyliečiť sa to nedá, dá sa to len liekmi upraviť. Každé 2 mesiace budem chodiť na kontrolu a uvidíme,či sa to bude zlepšovať.
Takže môj pobyt v tábore 🙂 mal nakoniec aj efekt, teším sa,že konečne sa našla príčina mojich problémov.

Lari u Vás čo nové? Ty už úplne na nás kašleš 😠

Pahuška ako bolo v Ríme?

larita112
24. nov 2009

Ahojte cicušky 🙂
sivuška, nekašlem, ja len nestíham... stále... 😒
teším sa s Tebou, že konečne našli koreň Tvojich problémov a verím, že po preliečení a upravení tvojho stavu, budeš môcť aj otehotnieť... jupíííí 🙂 cmuk

Všetky pozdravujem a myslím na vás... 🙂 😉 😀

a inak u nás stále nič nové...