Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

loginka
27. júl 2009

babulky, drzte mi palce, dnes idem na utz
uz mi zacina skrucat brucho 😲

babulka123
27. júl 2009

ahojte, logi veeeeelmi drzim palce

ja som bola vcera na poradni, takze ak sa nic nestane dovtedy tak v pondelok 3/8 nastupujem do nemocky a mozno v utorok somm maminka.. uz sa neviem dockat.. snad sa dovtedy prestanem aj bat.. hehehehe
krasny den vam prajem vsetkym

loginka
27. júl 2009

ahoj babul, dakujem krasne, aj ja ti budem drzat palce, aby si to zvladla, co ucite po tom vsetkom bravurne zvladnes!!!
tak to bude tvoje babo oslavovat spolu so mnou priblizne, ja mam 6.8. narodky a je to super oslavovat ich v lete 😎

babulka123
27. júl 2009

heheh ja mam pocit ze vsetci sa narodili v auguste..
maminka 7.8
kamosky 11.8, 13.8
pahu 3.8
mauzi 4.8

hehehe a to este ani nehovorim kolki ludia ma ukoluju kedy mam porodit lebo oni idu na dovolenku a podobne... hehehehe no koooopec srandy
ale dakujem a urcite pri oslavach budeme na vas mysliet..

loginka
27. júl 2009

no jasne, same levice 🙂
je to dobre znamenie 🙂

slniecko01
27. júl 2009

ahojte babenky 😀

loginka
27. júl 2009

ahoj slniecko 😎

loginka
27. júl 2009

jaj baby taka som stastna, ako blcha 🙂 😀 😀
videli sme deticky, maju po 2 a pol cm, aj sa hybali, dostala som knizku 🙂 🙂 🙂

babulka123
27. júl 2009

logiiii paraaaada.. super, tesim sa... a teda zarucene 2jicky????

mayka
27. júl 2009

loginka, moc sa tesim s tebou. Hod foto detureniec.

babulka, tak o tyzden bude z teba mamina. Neuveritelne ked som otehotnela ty si bola v nejakom 12-13 tt. A sa mi zdalo ze ty uz si taaaaaaak popredu. 😀 A uz ides na zurku do porodnice. leti ten cas veru...

babulka123
27. júl 2009

mayka.. neskutocne to leti..
uzivaj si kym mozes.. tie posledne dni su fakt zaberak.. des.. ale co uz.. podla mna by mali 9 mesiac zrusit.. heheheheh
sak ale toto sme chceli nie ???

loginka
27. júl 2009

babulka, mayka 🙂 🙂
su to zarucene dvojicky 🙂
obidve boli dole hlavou , jedno otocene zpredu a druhe zboku 🙂
mayka ako mas?

mayka
27. júl 2009

babul vobec ti nezavidim nosit mimi v brusku v tomto teple. uz aby bolo vonku vsak?
A to ja sa stazujem a ono to bude uz len horsie a horsie.
😀 No ja si tiez myslim ze to stoji zato.
Aj ked momentlane mam obdobie ze mam strach aka bude zo mna mama a ako zvladnem vychovu. ☹ A ci to vobec zvladnem . Nechcem byt zla mama ale niekedy ked sledujem maminy ake su dobre a ako to s detmi vedia tak mam pocit ze ja taka nebudem a ze na to nemam. No taketo chvilky momentalne prezivam. Snad to prejde.

loginka inak sa mame fajn az na to neustale funenie a pocit ze nevladzem aqj ked nic nerobim. hehe Ale inak pohodicka. Vsak pockaj o chvilku ono to pride aj na teba. hehe
A tie utz su vzdy take nadherne. vzdy som dojata a slzicka vybehne. Inak ja aj ked is pomyslim ze o par mesiacov budem rodit a budem drzat v naruci nasu malu terezku tak mam slzy v ociach. Asi nie som normalna. Kazdy ma strasi ze pockaj ked budes rodit ze ake to je ale vobec na to nemyslim. Mozno aj preto ze som to este nezazila.... heh A neviem do coho idem. 😀

loginka
27. júl 2009

mayka, tvoje pocity su uplne normalne a neboj sa, funim aj ja a statocne 🙂 ale inak mi nic nie je
mna nikto nestrasi porodmi, este to by bolo, tymi myslienkami sa este nezaoberam, aj ked som citala taky clanok o prirodzenom porode - od bio matky 🙂 ktory ma zaujal ale clovek nevie, moze prist aj cisar a nevyberies si
ale na to aka budem matka sa tesim, deti milujem 🙂
ale teraz sa snazim este vyuzit osobnu slobodu 🙂

mayka
27. júl 2009

no jo vsetko bude tak ako ma byt. 😉 A strach prejde.

sivusa
autor
28. júl 2009

Dobré ránko 🙂
Logi už máš velké detičky 🙂 , gratulujem ku knižke 😉 , aj ja chcem takú
Mayka ničoho sa neboj, určite budeš tá najlepšia mamina 🙂
Babulka ty už fakt ideš rodiť, strašne to ubehlo, som zvedavá,či to bude Ninka alebo Lucas, ja si myslím,že to bude Lucasko 🙂

mayka
28. júl 2009

sivusik dobre ranecko,
ako sa mi mas, Uz si bola na dovolenke? Alebo sa len chystate? Ja by som hned niekam sla. Mrle ma doma zeruuuuu. 😀 Ale dnes idem na cvicko pre teohtne do centra zdravia tak si aspon chrbat pretiahnem ked uz nic ine. hehe

A k tym mojim pocitom som sa vcera docitala v jednej mudrej knihe pre tehotne ze to je normalne ked o sebe pochybujem v tychto veciach. Tak uz som kludna. 😀

sivusa
autor
28. júl 2009

mám sa celkom fajn, chodím cvičiť, snažím sa chudnúť 😅
na dovolenke sme už boli, ale len v Chorvátsku na týždeň, my sa chystáme zase v zime ísť to tepla
mohli by sme dať zase nejaké stretko, chcem Ťa vidieť s bruškom 😉
Nevieš čo je s Katherinesand, dlho sa tu neukázala...

mayka
28. júl 2009

takze chudnes? A co? 😀
a to teplo v zime ti zavidim. To je uplne o inom dovolenka. Raz som tak bola a paradicka.
No stretko by sme mohli dat. Som za. Len teraz to dovolenkove obdobie a to teplo mi teda tiez moc dobre nerobi. Hlavne aby bolo to miesto stretnutia klimatizovane.
S Kathy neviem co je ale dufam ze sa ma dobre a popripade is uziva poriadne leto. A tusim na jesen idu znovu skusit IVF.
No asi by som vas mala fakt preventivne oplut kym som 2 v 1. 😀

S och idem kuknut vo stvrtok kociky. No tak my uz sa inak zabavame v uvodozvkach. Som netusila ze to bude taka veda. 😀

sivusa
autor
28. júl 2009

dúfam,že sa stretneme skôr,ako porodíš 😅
vybrať dobrý kočík fakt neni sranda a hlavne keď je taký výber
pozdravuj Lindušku
utekám kaderníčke, konečne budem chvíľu za peknú 😀

mayka
28. júl 2009

nooo tak to ti zavidim tu kadernicku. Len si to uzi. Ale nech ta riadne nalakuje lebo fuka vetrisko. 😀

sivusa
autor
30. júl 2009

Dobré ránko 🙂
Baby toto čo má znamenať-3.strana? 😠
Mayka ako bolo na cvičení?
Čo kočíky, vybrali ste niečo?

vika34
30. júl 2009

ahojte,vôbec nič nestíham,moji marody sú už ako tak v poriadku,,tak nás aspoň posuniem,pá

pahu
30. júl 2009

😀 Sivuska ahoooj

Vika tebe tieeez 😀
Bola som u bylinkarky, mam cajiky a este musim robit obklady na podbrusko a dnes este na odblokovani kostrce podla mojzisovej, zajtra idem zase a bude aj cvicit 😉

Vy co baby???

vika34
30. júl 2009

pahu,tak to preto máš energie na rozdávanie?
Ja som bola dnes prvý raz trochu na slnku,ale vlastne som bola aj tak celý čas pod stromom,lebo čím som staršia ,tým horšie znášam tieto teplá,biela som ako stena,ale ani sa nechystám opalovať,majte sa pekne

vika34
30. júl 2009

babulkka budem intenzívne na teba myslieť ,aby bolo všetko o.k. a konečne sa z teba stane už nie tehulka,ale mamina,dúfam,že dáš hned vedieť,držím palčeky

larita112
30. júl 2009

ahojte babulky moje, vôbec nestíham prispievať a ani vás čítať... ☹ nejako som toto leto straaaašne rozlietaná 😎 😉 🙂 😀 ale sľubujem, že sa polepším, len neviem kedy 😉 🙂 myslím na vás...
keď bude nejaké stretko prídem určiteeeee
cmuk všetkým 😉

vika34
31. júl 2009

podobne laritka
sivuš dnes som ťa zháňala v práci a teba nikde 😒

pahu
31. júl 2009

Vikuška, asi áno 😀 Fakt sa cítim strašne nabudená, dokonca som nejako presvedčila sama seba, že sa nám to podarí prirodzene do 3 mesiacov 😀 Dnews som bola opäť na mobilizácii, ale panvy, auuu... To tak boleleo. Takže mám cielené cviky, ktoré mám cvičit každý deň a verím a aj moja fyzioterapeutka že by sa to mohlo podariť. Aj ona samotná to skúsila a po 2 rokoch snaženia a 3 mesiacoch cvičenia je tehuľka 😀

Laritka, len buď rozlietaná, aspoň veľmi nemyslíš na naše problémy 😀

loginka
31. júl 2009

pahu , noo mohlo by sa vydarit, hviezdy praju - vid 5 bab co otehotetnelo pred nastupom IVF