Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

katarinka77
15. mar 2010

Darli, tak vidíš, všetko ide podľa Tvojich predstáv 😀 .

Laritka, asi áno, myslím, že som to počítala a zafixovala som si pondelok 😀 . To špinenie môže znamenať aj uhniezďovanie, neboj sa, vylož nôžky a oddychuj 🙂 ! Neskúšala si test?

larita112
15. mar 2010

Ja viem, čo všetko to môže znamenať... nuž to sa uvidí v piatok, čo to a prečo to 😉
a test mne nikdy neukázal // skôr ako 14-ty deň, takže je mi to zbytočné aj keby som bola tehu.
Minulý týždeň mi to všetko pripadalo také v pohode, ale teraz už sa nejako začínam báť. Ale to je tiež asi normálne. 😉

katarinka77
15. mar 2010

Veď hej, znamenať to môže všeličo, ale nestrácaj nádej! Strach, žiaľ patrí k tomu, ale verím, že v piatok sa premení na radosť 😉 🙂 ! Moc moc držím palčeky, Laritka! Moje 4 aj bábätkove 4 😀 !

vika34
15. mar 2010

darli nevešaj hlavu,my sme naratali na jednej strane 4 a na druhej 5 a nakoniec ich bolo 12,tak asi boli schované.
Aj 8 vajok je fajn na bábo ti stačí jedno a poriadne

vika34
15. mar 2010

laritka čo to čítam,že špiníš?DRžíM VEľMI SILNO PALčEKY A VERíM

darla27
15. mar 2010

Vikus nevesiam, len ich mohlo byt aspon zo desat, ale beriem to tak, ze ak to ma vyjst tak to vyjde, ale vies, uz som dopichana vsade mozne, tak som cakala ze toho bude trochu viacej, ale hovorim, mne staci aj jedno mimco, len keby to vyslo. 🙂

Larit, je to tazke, ale nevesaj hlavu, aj baby co spinili boli tehu. 😉 Ved uvidis z krvi.

Katul, ked mi vyjde OPU na sobotu, fakt si poviem, ze vsetko ide zatial podla planu.
Inak v pipinach sa teraz otehotnieva vo velkom, dufam, ze naskocim na tuto stastnu vlnu aj ja. 🙂

katarinka77
15. mar 2010

Áno, Darli, všimla som si 🙂 , je vás teraz naraz veľa, čo ste boli alebo idete tento mesiac na IVF. A ty koukej teda naskočiť a potom si budeš spievať " das ist die perfekte Welle 😀 😉 !".

vika34
16. mar 2010

laritka ako je?

darli ja som teraz bola tiež také dopichané brucho a ešte som si pichala aj fraxiparín na riedenie krvi takže sa mi stalo ,že som pichala tri do brucha a jednu do zadku,už som bola z toho hotová

myslím na vás

larita112
16. mar 2010

ahojte 🙂
vikuška, stále rovnako, trošku špiním, trošku ma bolí bruško, prsia mám stále raz toľké... nuž fakt len počkať do piatku... ale bojím, bojím

darli, nebooooj všetko zvládneš - aj pichanie do konca, aj budeš mať veľa vajok a dve krásne embrijká v brušku... cmuuuuuk myslím na teba

darla27
16. mar 2010

Katarinka ja si budem spievat asi stale ked to vyjde, ale hovorim, beriem to s rezervou,
lebo nevieme co bude alebo nebude..
Vikus, uz mam takmer uplne zaplnenu 2 litrovu flasu injekciami, prazdnymi ampulkami a ihlami, no povedali sme s mm ze toto si bud nechame na pamiatku alebo aspon to odfotime, lebo sa mi ani nechce verit, kolko sme toho uz vypotrebovali a to vsetko mam v tele.. 😝 😀
Laritka, uz sa neviem dockat piatku, dufam ze nas nezabudnes a prides nam povedat kolko bolo hcg. 😵
Ja by som sa zajtra mala pravdepodobne dozvediet kedy bude OPU.

vika34
17. mar 2010

laritka neboj,tak ako sme hovorili,čo sa má stať sa stane,držím veľmi palčeky aj ked výsledok nemôžem nijako ovplyvniť

darli aj mi sme mali celú kopu doma injekcii,raz mi muž pichal pregnyl na stanovačke v noci o 23,00 pri aute a kamoš držal baterku,keby nás niekto cudzí videl... 😀

tuzimpobabatku
17. mar 2010

vika: s tým pregnylom, to bolo supe! 😀 r hahaha

vika34
17. mar 2010

MALA SOM pobalené v sáčočku,lieh,vatičku,striekačku,ihly,+lieky,keby nás kontrolovali policajti ,bola by to sranda

darla27
17. mar 2010

Tak ja hlasim v piatok dalsia kontrola.. 😀 😖
Vikus, ja uz sa nesmierne tesim na vetu: pichnite si dnes pregnyl 🙂
Ja som si myslela kolko vratim fostimonu a tak to vyzera, ze vypotrebujem vsetko co mi dali.

katarinka77
17. mar 2010

Darli, ešte v piatok musíš? Tak hádam Ti už dajú termín na OPU 😉 ! Snáď v nedeľu...

Vika, no ozaj, neviem, čo by si mysleli náhodní okoloidúci 😀 😀 ..

Laritka, ako Ti je dnes? Ešte špiníš?

larita112
17. mar 2010

Katulík, ono je to už asi v p...li, lebo som už začala krvácať 😠 😔 už si len počkám do piatku na ortieľ a hotovo... nuž život je jeden z najťažších a nám teda dáva poriadne zabrať 😉

katarinka77
17. mar 2010

Juuuuj, Lariiii! Nechcem Ťa chlácholiť, že to ešte nič nemusí znamenať, veď to Ty už sama vieš lepšie, ale napriek tomu, nevešaj ešte hlávku, uvidíme v piatok, moc moc na Teba myslím 😉 ! Aj si tam volala? Berieš ešte utroš?

darla27
17. mar 2010

Lari 😅 ☹ to mi je luto..
Dufam ze budes jedna z tych zien ktore boli napriek krvacaniu tehotne.
Pokial by to bolo naozaj negativne, zvazila by som vsetky mozne vysetrenia - v prvom rade imunologicke a hematologicke. Viem ze si sice uzivala prednison pred jednym IVF,ale nemusela byt dostacujuca davka alebo to bola jednoducho nahoda ze to nevyslo. 3 neuspesne IVF za nahodu nepovazujem, hladala by som dovod.
Myslim na teba, dufam ze to este nemusi byt celkom v keli. Drz sa moja.

lalia123
17. mar 2010

Ahojte kocky,

Boli ste si niektora dat pichnut prve injekcie priamo v Gynfive? O kolkej je najlepsie prist?
Dakujem.

larita112
17. mar 2010

Darli, všetky tieto vyšetrenia - možné aj nemožné už mám za sebou a všetko bolo o.k., a jedinou príčinou, prečo sa nedarilo a doteraz to vždy zlyhalo, bol manželov zlý spg, ale aj to sme teraz obišli... takže ja si už vážne myslím, že keď to bude v piatok negatívne, tak už je to ale úplne v keli (mierne povedané).
A ja už ani neviem, kde by som tie dôvody mohla hľadať a už ani neviem, či chcem...
Kati, nevolala som tam, ale utroš ešte beriem, teraz večer ho zapijem aj zajtra.
Držím sa cmuuuuuk

katarinka77
19. mar 2010

Ahojte!
Jéj, Darli, vrátili Ti starú fotku 🙂 ! A ružové zmizli🙂.

Laritka, tak ako dopadlo HCG?

katarinka77
19. mar 2010

pridala som nové foto 🙂

vika34
19. mar 2010

ahojte,laritka to má bohužiaľ negatívne ☹

katarinka77
19. mar 2010

Ahoj Vikuš! No to ma mrzí ☹ !!! Tak som verila, že to tentokrát vyjde...

vika34
19. mar 2010

ved aj ja ,ale bohužiaľ ☹

darla27
19. mar 2010

To je hrozna skoda, chuda Laritka, je mi z toho smutno. ☹
Kati, vsimla som si, ze mi dali opat fotku, asi sa uz mozu vsetky, ved aj ostatny maju teraz animovane. 🙂

vika34
19. mar 2010

darli a ty kedy nastupuješ?

katarinka77
19. mar 2010

Vikuš, a u vás čo nové? Vika poslúcha 🙂 ?

Darli, fotka, akú má teraz napr. Vika je miesto tej ružovej. Každá bez fotky ju má. Ako dopadla dnešná kontrola?

darla27
19. mar 2010

No, prave sme pichli pregnyl, tak za 36 hodin. 😵 Myslite na mna prosiiiiim ked sa v nedelu zobudite. 😀

katarinka77
19. mar 2010

Tak platí tá nedeľa 😉 ?