Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

vika34
19. máj 2010

ahojte darla,musíš mať 3 cykly a na štvrtý môžeš stimulovať.Ja som nemusela mať HP nové,stačili mi tie staré,žiadosť po schválení platí pol roka.
Ja sa omlúvam,nemala som veľa času,tak som tu nebola.Dnes som volala do FC ,že do kedy tam môžu byť mrazáky,lebo tá moja prvá dávka tam už je rok,ale povedali,že v pohode,tak som hovorila,že ked nezabere clostil.asi dobehnem

kacarina
19. máj 2010

katarinka, fakt to strasne leti, ved za chvilu rodis 😀

darla, ja by som na dalsie IVF isla najradsej do tych Piestan, mam to najblizsie a kedze este maju malo klientov, maju väcsinou super cas sa ti venovat, boli sme to tam omrknut este v decembri na konzultacii, ten cesky lekar je super ... v GF je uz dost natresk a trosku taka pasova robota noo :( ... teraz koncom maja mame konzultacie v GF aj v Piestanoch a uvidime, potom sa rozhodneme ...

sivusa
autor
19. máj 2010

Ahojte 🙂
Hlásim návrat 😀
Mali sme sa dobre,zámky boli nádherné, našťastie aj počasie nám celkom vyšlo. Prvý deň,čo sme boli v Paríži,bola trošku zima,ale potom už bolo fajn. Dala by som sem aj nejaké fotky,ale admin.by ich určite zase vymazal.
Vikuš už berieš clostil?

vika34
20. máj 2010

ahojte
ešte budem mesiac brať lutenyl a až potom clostil,ale za nejaké 2 tt pôjdem za ním,lebo mi to musí predpísať a hovoril,že urobí nový HP a UTZ
Sivuš tak tu bola kosa jak v Ruskom filme,normálne som vytiahla zimnú bundu

katarinka77
20. máj 2010

Kacarinka, veru, už to letí aj mne 🙂 ! Možno sa ani nenazdáme a tehuľkuješ už aj Ty 😉 !

Sivuš, no vitaj 🙂 ! Kukla som fotky, krásne sú 🙂 ! Kam sa chystáš najbližšie?

Darli, no trošku máš smolu, že v čase, keď Ti to najviac vyhovuje, majú v FC dovolenku ☹ . Ale aspoň si ju aj vy naplno vychutnáte a potom Ťa najbližšie čaká už len materská dovolenka 😉 😀 .

Pridala som nové fotky 😉 .

darla27
20. máj 2010

Katarinka to mas uplne pravdu, mne ten august vobec nevyhovuje, dnes som pocitala ako mi to bude vychadzat s cyklom,
no o nicom 😠 absolutny nesulad s pracovnymi povinnostami, v dobe ked budem musiet byt v praci tak mam zacat stimulku.
Keby mi nebolo luto penazi a vedela som to dopredu idem asi inde skor, aj ked v BA uz si nebolo z nicoho lepsieho vyberat. 😒
Inak zvazujem ci si mam dat to SPF, ale aby som zbytocne nedrazdila imunitu, neviem koho sa mam opytat ci to v mojom pripade je dobry napad.

babulka123
20. máj 2010

darla.. preco mas pocit ze by ti SPF uskodilo? to je len ocistena tekutina..

katarinka77
20. máj 2010

Darli, nemyslím si, že by SPF malo v Tvojom prípade nejaký škodlivý účinok, ale tak radšej sa spýtaj. A ideš na tú HSG?

darla27
20. máj 2010

Babulka kvoli mojej imuno diagnoze, ved aj pri prednisone sa ma sexovat len s kondomom a len v strede cyklu by sa malo snazilkovat bez, aby zbytocne nedrazdili imunitnu reakciu zony pellucidy. Ale mozno sa na to vykaslem a dam si to aj tak, ved prednison budem uzivat uz pred stimulkou,tak by mal tuto reakciu potlacit, no uvidime..
Kati ani sa nepytaj, nedopadlo to ako som si predstavovala, dokimu sa do toho nechce, ze nech skusim opat umele.
Vobec nepochopil o co mi ide.. 😝 Lekarom je uplne jedno ze si huntujes telo hormonmy a stoji to nemale peniaze. 😖
A naco sa budem Pintera pytat na SPF ked on na imuno neplodnost absolutne neveri?
Bud zavolam na imuno, alebo sa budem musiet rozhodnut sama.

katarinka77
20. máj 2010

Darli, tak či tak sa budeš musieť rozhodnúť sama, lekár Ti len povie svoj názor. Ale pokiaľ viem, pri SPF ide len o tekutinu bez spermií, takže to by imunitnú reakciu myslím nemalo vyvolať. Skús napísať dr. Madarovi.
Ach, tí lekári 😠 ! Veď tu nejde o šaty, že nie sú mi dobré tieto, tak skúsim iné.... Ale mali by sa zo všetkých síl pomôcť človeku vyzdravieť, alebo teda v Tvojom prípade pomôcť k otehotneniu. A nikde nie je napísané, že vám pomôže už len IVF....

darla27
20. máj 2010

Kati ja ale nemam "alergiu na spermie"-to je bunkova imunita ale obal vajicka tvori protilatky proti vsetkemu to je v postate autoimunitne, no je to komplikovane, ale zrejme si to SPF dam, aj tak sa to musi urobit s isci, takze by sa to s tym malo obist, aj ked teda vieme ako to dopadlo minule. Ale zase to je o inom, co tam vlastne oplodnovali alebo aj nie.
Katuli a myslis ze nejakeho doktora zaujima ci otehotniem alebo nie? No ja som z tohto nazoru vyliecena,
tak isto ako z nadeje na prirodzene otehotnenie, to bola utopia tzv.:naivita jak hovado.
Kazdopadne uz sa tesim na druhe kolo, jak zacnem pichat, normalne sa neviem dockat. 😀

katarinka77
20. máj 2010

Darli, ja viem, ale u Teba je problém, že Tvoje telo si vytvára protilátky proti zona pelucida. A myslím, že SPF s tým nič nemá.
No jasné, že nikoho to nezaujíma. Ale malo by! Neboj, keby boli platení od počtu tehotenstiev, ako by sa zaujímali a snažili pomôcť. Ale to by sa zdravotnícka politika musela trochu zmeniť!....
Vážne sa tak tešíš na pichanie 😀 ? Veď už bude z Teba profíčka 😉 !

babulka123
22. máj 2010

ahojte zlaticka... ze mi podporite ninku v hlasovani????? dakujeeeeem

http://www.jemnemelodie.sk/cms/front_content.ph...

vika34
24. máj 2010

ahojte,babulka dala som Ninke hlas

babulka123
24. máj 2010

vika dakujem velmi pekne..

vika34
24. máj 2010

ahojte,dnes som si zobrala v robotke voľno,lebo vybavujem a nestíham ,tak vás iba všetky zdravím
Vika má dalšie tanečné súťaže ,tak iba behám a vybavujem volno v škole a tak a jedna jej vychádza aj na deň ,ked odlietame do Egypta,trenerka bola trochu z toho vedľa ,ale bohužiaľ bez decka neletíme,takže bohužiaľ si musia pomôcť aj bez nás.Teraz 1.6.má vystúpenie,5.6: súťaž,19.6. celovečerný program a 25.6.odchádzame na dovču,je to všetko naraz a ešte kopec roboty čo musím urobiť,tak zatiaľ pá

katarinka77
25. máj 2010

Vika, no Ty sa len naháňaš 😀 ! Sadni na zadok a oddychuj 😉 !
Babulka, zahlasované 😉.
My sme boli dnes v Ikei, kúpili sme komodu, závesy a nejaké doplnky pre bábo, tak sa vytešujeme 🙂 .
Zajtra sa idem ukázať k dr., lebo mi posledné dni viac tvrdne brucho, tak dúfam, že všetko bude ok a ešte budeme môcť ísť na tú minidovolenku 😉 .

darla27
25. máj 2010

@babulka123 Ninka ma hlas aj odo mna. 🙂
@vika34 aj ja chcem ist na dovcu !!! uzite si to tam a potom sups na KET nech sa vo FC nemotam sama 😀
Kati tak uz nakupujete vo velkom? Hod fotecky co ste vybrali nech sa aj my pokochame.

Baby ktore ste boli na IVF vo FC prosim napiste mi v skratke ako to prebiehalo.
Zaujima ma, cim ste stimulovali, ako dlho, kolky dc bola OPU, mali ste aj mrazacikov atd..
Dali ste si aj to SPF? Aj robia uzv pri vklade?
Som zvedava, kedy mi schvalia ziadost, z FC hned volaju ked im to tam pride ?

babulka123
25. máj 2010

darli dakujeeeem

katarinka77
25. máj 2010

Darli, ešte nie vo veľkom, ale už pomaly zháňame, okukávame a teda už aj kupujeme. Veľa vecičiek som podostávala od kamošiek - požičali, darovali, takže tých moc nepotrebujem 🙂 .
Nečítala si na Pipinách ten dlhokánsky príspevok o Plzni? Vcelku ma zaujal...

babulka123
25. máj 2010

darla.. teda u nas to uz bolo davno ale stimulka bola cca 10 dni { kratky protokol } mrazacikov nemame ziadnych mala som 5 vajok, 3 sa oplodnili, 2 vlozili, 1 sa prestalo vyvijat a jedno mi beha po byte..
spf som si dala , a pri uzv pri vklade som dostala aj foto a info od dr. ze som tehotna.. heheh
a volaju hned .. teda aspon volali

katarinka ak by si chcela nejake veci este dokupit tak sa ozvi.. alebo kuk na http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=92503
vela toho nemam nafotene ale vieme sa dohodunt ak by si nieco potrebovala ozvi sa .. budem rada..

a kuk ake pekne deti robia vo FC.. as ikovneeeeee.. 9 mes. a 3 tt..

darla27
25. máj 2010

Katarinka veru citala, citala, dokonca niekolko krat 😀 Ja som povedala, keby som minula dva hradene pokusy co mi zostavaju, idem rozhodne do ciech, bud do reprofitu alebo do tej Plzne, vyzera to neuveritelne, z toho co tam kocka napisala /a ze mi uz takym veciam rozumieme 😀 / sa mi zda ze vedia co robia, podla toho co vsetko mala pri stimulke /tu injekciu na potlacenie imunity, prednison,clexan,agolutin/, no bomba!!! Ale.. povedzme si ta cena....... hm.. je to naozaj dost. 😒

Babul 😀 ze jedno mi beha po byte. Aj ja chcem o rok napisat ze mi jedno take krasne lezi v postielke. Ked nie dve. 😀
Ved viete ze som vysadena na dve. 😀 😀 😀

babulka123
25. máj 2010

darla. enboooj .. treba verit..
ja ti verim .. hehehe

katarinka77
25. máj 2010

Babulka, Ninka je úžasná 😉 ! Vecičky tam máš krásne, kukla som 🙂 . Urobím revíziu, čo treba a ozvala by som sa. Mám toho teraz ozaj dosť, najmä bodyniek, ale niečo určite ešte bude treba a hlavne by som chcela mať aj niečo vlastné. Teraz zháňame veci, ako napr. prebaľovaciu podložku, zavinovačku a podobné.

Darli, ja viem, peniaze hrajú tiež veľkú rolu. Veď to, že keby človek vedel, že tentokrát to už vyjde a nemusel si to obehávať inak... Ale verím, že august bude u vás úspešný 😉 !

vika34
26. máj 2010

ahojte,zdravím všetky
no u nás sa to zase trochu skomplikovalo,súťaž ,čo mala byť v deň našeho odletu sa presunula o deň skôr,je v Ostrave,tak teraz budeme iba čakať ,kedy nám dajú let a podľa toho sa asi budeme prispôsobovať,lebo som povedala,že tam musí byť aspoň pol dňa rozdiel,medzi tým ako sa majú vrátiť zo súťaže a našim odletom,aby som mala ešte šancu utekať do Ostravy,keby sa niečo pototo

Vika chce ísť ako divák na konkurzy do talentu ,je v sobotu v Blave ,ale ani netuším či nás tam pustia ,či to nebude iba pre účinkujúcich a dnes idem s kamoškou do kina na SEX V MESTE 2,poobede mám ešte fyzioterapeuta a našťasti som včera mojim hladošom dala mäso do pácu aby si to urobili,tak dúfam,že bezo mňa nejako vydržia

darla ja som stimulovala dva razy merional,ceitrote a pregnyl,teraz už pridávajú aj gonal,je kvalitnejši a aj trochu drahší ,celá stimulka by mala výjsť tak do 200 eur.Mala som 12 folíkov,ale 6 bolo prázdnych a 3 sme dali na ICSI,aj ked sme nemuseli a 3 sa oplodnili prirodzene a tie mám aj teraz zamrazené,druhý raz som mala 12 vajok a 9 sa oplodnilo,všetky prirodzene a to nám ostali ešte 4 zamrazené.Bohužiaľ ani raz som neotehotnela a nemali sme SPF.OPU bola na 13,14 DC a robia to s UTZ aj to celé vidíš,kv sa robí až na 14 deň od vkladu.
Ja sa zrovna chystám k lekárovi,lebo už by mi mal predpísať ten clostil,ale po tom lutenyle povedal,že budem mať cyklus pravidelný,každých 28 a mám to rozhádzanejšie ako bez liekov,tak idem zistiť čo a ako.

katarinka77
26. máj 2010

Vika, tak ako? Hladoši sa nasýtili aj sami 😀 ? Aké bolo kino? A čo si liečiš u fyziotherapeuta? Nechodila si Ty náhodou na to naprávanie?

Ja som sa dnes išla ukázať k dr. kvôli tomu tvrdnutiu brucha, no povedal, že pokiaľ to nie je viac krát za hodinu a nebudím sa na to, tak je to ok. Krčok drží, tak fajn 🙂 . Malá je však otočená koncom panvovým, do 2 týždňov by však už mala zaujať finálnu polohu, tak uvidíme, či hej alebo mi začnú plánovať sekciu. Čo by som však nerada...

vika34
27. máj 2010

ahojte
kino bolo fajn,ale nekupovala by som si na to lístky,ale na odreagovanie fajn,keby mi Vika nevolala ako má urobiť večeru pre Jurka,takže som jej pod schodmi v kine vysvetlovala ako má upražiť cigánsku a večer mi Juraj povedal,že mala vybití mobil a nechodila z treningu,tak musel volať trenerke a Vika zostala dlhšie na treningu a on to nevedel,tak išiel pre ňu a hned ju aj sprdol ,že ako to ,,že nemá nabitý mobil,tak že za to že sa trepal až do Petržalky si prosí veľkú teplú večeru a ked to bude mať hotové ,že má zavolať,lebo on ju nechal samú ,nech sa trápi, 😅
Aja som nechápala,že nech mu dá k tomu chleba ,tak protestovala,že musí byť teplá,tak som povedala,že nech spraví teda topinku,že tá bude teplá

K fyzioterapeutovi chodím kvôli otehotneniu,on mi tlačí body na členkoch/bolí to ako fras/a masíruje brucho,chodím tam už asi 3 mesiace,uvidíme či to pomôže,tiež si relatívne pol hodinku oddýchnem,tak ma to ani až tak nezaťažuje

Katka prečo by ti mali plánovať sekciu?Máš nejaký problém?

katarinka77
27. máj 2010

Vika, ja by som na Sex v meste asi nešla, nikdy som si ani len celý jeden diel nepozrela... Ale možno ako odreagovanie, ako hovoríš, mohlo byť fajn.
No Vika má tvrdú výchovu 😀 . No čo, aspoň sa naučí 😉 .
Nechceš skúsiť aj tie Mojžišovej cviky? Ja som to tiež cvičila. Síce nie tak pravidelne, ako by sa malo, ale určite to malo nejaký efekt. Ono sa tým zmobilizuje celá chrbtica, pouvoľňujú sa nervy, svaly... Ja som však robila toho veľa naraz, tak neviem, čo z tých všetkých procedúr a liečení mi pomohlo....
Tá sekcia bol len môj dohad, nakoľko mal dr. dotaz k tomu, ako je malá otočená (riťkou dole). O 2 týždne idem znova na UZV, tak uvidíme.

vika34
1. jún 2010

haloo 🙂

katarinka77
1. jún 2010

Baby, kedysi sme mali jednu stránku zapísanú do 10 min., až sme nestíhali čítať a teraz ju píšeme už 2 týždne 😠 . Kde ste všetky? Ako sa máte?