Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

katarinka77
5. máj 2010

áno, ale vezmite si také, ktoré netreba mať v chladničke, aby sa vám cestou neznehodnotili. Tak vy sa už musíte spoliehať jedine na dobrú imunitu 😉 !

vika34
5. máj 2010

Kati väčšie problémy ako s hnačkou máme s ušami 😀
pôjdem pred odletom k ušnému a dám si preventívne predpísať také antibiotikové kvapky,lebo to čo mi dajú v lekárni bez receptu ,nepomáha

vika34
11. máj 2010

halooo,kde ste všetky?

solinka
11. máj 2010

ahojj vika 😉

solinka
11. máj 2010

som tu nová 🙂

sivusa
autor
11. máj 2010

Ahojte 🙂
Už som tu 😉
Ako ste víkendovali? Ja som bola celý víkend sama, manžel bol v Prahe, teda stále ešte je.
Konečne som aspoň poriadne poupratovala byt, aj okná som umyla,už je cez ne aj vidieť 😀
Včera som sa bola prihlásiť na vodičák !!!!!!!
Asi po 5 rokoch som sa konečne odhodlala,tak som zvedavá,či ho aj urobím. 31.5 začínam,už teraz ma chytá panika 😅

Solinka vitaj 🙂

katarinka77
11. máj 2010

Ahojte! Už aj ja som chcela písať, že to sem už nikto nechodí 😲 ?? No našťastie ste to zachránili 🙂 .
Sivuš, to je super pocit mať umyté okná, že 😀 ? Ja som umývala tiež, ale až po Veľkej noci, a to som chcela mať čisté už na Vianoce, nuž ale nedalo sa 😉 . Ty ešte nemáš vodičák? Potom povedz, kedy budeš jazdiť, aby som si dávala pozor 😀 😀 . Ale nie 😀 ! Nemaj paniku, keďže sa budeš učiť v BA, zvládneš to potom hocikde 😉 . Ja milujem šoférovanie, obaja s mm, keď sme niekam išli, vždy boli "bitky" o šoférske miesto 😀 😀 .
Cez víkend sme boli na návšteve a v nedeľu som aj ja už dostala kytičku ku dňu matiek 🙂 .
Teraz mám však hlavu v smútku, zajtra musím ísť na onkológiu, mám 3 znamienka na vybratie, z toho jedno je podľa dr. veľmi podozrivé a musí ísť okamžite von. Hrozne sa bojím!

Vikuš, Ty ako? Ešte stále pilne zarezávaš v práci 😉 ?

Solinka, vitaj 🙂 !

sivusa
autor
11. máj 2010

Kati,si ma normálne vystrašila,dúfam,že to nebude nič vážne. Daj potom hneď vedieť. Ja sa tiež chcem objednať kožnej nech mi pozrie znamienka, no asi jej aj zajtra zavolám.
Som zvedavá,ako mi to šoférovanie pôjde, ja som strašný panikár 😖
Ale hádam nie som až taký dilino,aby som sa to nenaučila. No a potom by mi mohol manžel na meniny kúpiť autíčko,nie? 😀

katarinka77
11. máj 2010

Sivuška, prepáč, nechcela som Ťa vystrašiť! Ja som bola na prehliadke v rámci melanom day, len rozmýšľam, prečo ho nedajú niekedy na jeseň, keď že práve po lete sa znamienka najviac menia, ak treba vybrať, vtedy by bol vhodnejší čas, ako tesne pred letom a potom sa vystríhať slnku.
No pekné prianie máš k meninám 😀 !

sivusa
autor
11. máj 2010

ja som taká skromná 😀 , mám už aj vybraté-Citroen C1, to je také krásne autíčko
jej,ja som úplne na ten melanom day zabudla 😠 ,ja sa v lete ani moc neopalujem, keďže som taký bielokožec, natieram sa minimálne 30, ale povedala som si,že mi to za to nestojí, radšej budem biela,ako mať rakovinu 😒

sivusa
autor
11. máj 2010

Brise ešte neporodila?

katarinka77
11. máj 2010

no ja som to veľa krát na slnku preháňala, takže si za to môžem sama 😒 ...
skromnosť nadovšetko 😀 , Sivuš!
S Brise sme si písali včera, ešte sa necítila na pôrod 😀 .

vika34
11. máj 2010

ahojte,
sivuš chcela som aj ja napísať ,že napíš ked budeš mať jazdy ,aby somťa obchádzala, 😀 ,ale to z vlastnej skúsenosti,lebo ja som mala prvú jazdu a hned som išla cez starý most,oproti išiel autóbus,skoro som sa pototo a potom som išla pred tesco ,no hrôza,odvtedy ked vidím autoškolu,rýchle to predbehnem a fujazdím preč 😀
zvládneš to ,aj my sme zvládli
Katka neboj sa,to nič ešte neznamená,ja som ležala 3 dni na onko.vôbec som si nepripúšťala,že by to mohlo byť zlé,traz musíš byť v kľude aj ked to asi úplne nejde.
solinka vitaj

ja pracujem ako včelička a nakúkam či píšete a vy nič 😒

sivuš príd prosím aj ku mne poumývať okna,ja ked nechcem kukať ako zle vyzerajú,zatiahnem žalúzie 😀

katarinka77
12. máj 2010

tak už to len skopírujem, nechce sa mi písať to isté znova:
Tak dnes som celé doobedie strávila po nemocniciach, najprv oGTT a potom som bola na tej onkológii. Dr bola veľmi milá, povedala mi, že sa vôbec nemám stresovať, melanóm to celkom určite nie je, ten vyzerá inak, ja mám to znamienko len stmavnuté a stačí to vybrať po pôrode. Pre môj pokoj v duši sa mám prísť ukázať ešte o mesiac, ale malo by to byť ok . Uf!

Vika, prečo si bola na onko? Dr. mi tiež hovorila, nech na to radšej nateraz zabudnem a vychutnávam si tehuľkovanie a budeme to riešiť po pôrode. Vraj pôjde len o preventívne vybratie zmenených znamienok. Dúfam!
A ty už toľko nepracuj, občas treba aj vegetiť 😀 .
Ja som mala tiež jazdu po starom moste s autoškolou a mala som hrôzu, keď šlo čokoľvek oproti, nieto autobus 😀 . Bála som sa, že oškrem auto. Teraz sa na tom len smejem, veď tam v pohode prejdú dva autobusy.

vika34
13. máj 2010

ahoj
ja som mala hrčku na prsníku a ked som povedala ,že sa chystám na dalšie IVF a budem stimulovať hormonmi,povedali ,že okamžite vybrať a poslali m ana Hezdukovú.Tam zase dr.bola nahnevaná,že mi to mohli vybrať aj na Antolskej a nie stresovať na onkologii,nakoniec mi to v septembri vybrali,strávila som tam tri dni,žiadna sranda,lebo všetky ostatné ženy čo tam boli so mnou,mali už potvrdené zo vzorky ,že je to pozitívne,po operácii mali všetky napojené také drenážové flaše,iba ja som to mala iba prelepené,mňa jedinú púšťali do bufetu ,tak som nakupovala pre celé odd.

Vegetiť budem až na dovolenke a vy ste už boli v tom Rakúsku?

katarinka77
13. máj 2010

Aha, niečo sa mi marí, že si niečo také už raz spomínala.... No, nič príjemné 😒 ! Veru, kľudne to mohli vybrať hocikde, veď histológia sa robí všade rovnako a v prípade, že by tam bolo niečo vážne, sa to dá skonzultovať s onkológiou. Aj keď lekári robia niekedy zbytočné haló, asi je to lepšie - čakať zlé a nedočkať sa toho, tá úľava 🙂 ! Ako byť presvedčená, že o nič nejde a potom ten šok 😖 !
Nie, ešte sme neboli, ja by som najradšej ešte teraz v máji, kým ešte nie som ako veľryba 😀 , chcela som to stihnúť do konca 2. trimestra, ale mm nemôže z práce, až niekedy v júni. Len tam, kde to jemu najviac vyhovuje, ja mám nakope plno termínov k lekárom, tak neviem, ako to skĺbime. Asi nám to vyjde len na 3 noci. A ešte sa pre zmenu aj rozhodol, že by sme mohli ísť len tu na SK.
A vy idete kedy to Egypta? V najväčšom teple 😀 ?

sivusa
autor
13. máj 2010

Ahojte 🙂
Takže srandičky si zo mňa robíte
No však sa budete diviť,keď na najbližšiu stretávku dofičím na aute 😎 alebo žeby nie 😀

Tak práve som sa dobalila,dnes už ideme do toho Francúzska,len to počasie ma hnevá, hlásia dážď na celý týždeň ☹
Keď sa vrátime,tak sa ozvem

katarinka77
13. máj 2010

Sivuška, neboj, aj z nás si robili 😀 😀 !
Tak príjemnú dovolenku Ti prajem, uži si krásneho Francúzska 🙂 ! Myslím, že tam budete mať krajšie počasie 😉 .

vika34
13. máj 2010

SIVUš prajem peknú dovolenku

Katka ideme koncom júna ,ešte tam nie je najteplejšie ,ale je tam už 40 😀

katarinka77
13. máj 2010

Vika, však sa tam roztopíte 😀 !
My sme si dnes už rezervovali sem:
http://www.satur.sk/druzba-/p=dG91cl40MjI1XmFjd...

darla27
13. máj 2010

Ahojte, tu sa tusim nic nehybe, ziadna nova tehulka? 😠 Same dovolenky sa tu riesia a ja len robim jak tava.. 😀
Ja som sa oficialne zaregistrovala do FC ale teda po tom co citam vo FC teme,
zacinam sa normalne obavat ci GF nebol lepsi. 🤐
Btw.: Janulka gratujujem k tehu! 😀 😉 😵 Nechces ma oplut nech sa chyti nieco aj na mna?

brise
13. máj 2010

ahojte, 😀
ešte som stale 2v1 no dufam že najbližšie dni sa to zmení, síce od dnes mám take divne bolesti ale asi to nieje nič čo by malo predchadzať pôrodu, lahla som si a ukludnilo sa to, zrejme sa len mala troška nižšie posunula 😉
my o dovolenke ani nesnívame teda ja už som na materskej. 😀
odnás tolko info 😵 držte sa

vika34
13. máj 2010

darly z toho čo sa píše na FC si nerob veľkú hlavu,teraz sa to tam rozoberalo,že tam píšu dve babi čo boli nespokojné ,z toho jednej Pinter hned do očí povedal,že jej nemôže pomôcť,podľa mňa to bolo od neho seriozne,mohol ju hnať do dalšieho IVF a zarobiť na nej,čo sa stalo tej druhej vlastne neviem,lebo nikdy nič konkretne nenapísala.mne tiež do očí povedal,že ked som 5 razy bez zjavnej príčiny potratila,tak mi dáva tak 10% ,že nepotratím,ja som povedala,že či som už potratila 5 razy alebo to bude 6 je v podstate jedno,ja to už tak neprežívam ako ked sa to stane niekomu inému,po tom všetkom čo sa mi stalo,ešte k tomu aj jedno mimomaternicové,nenechaj sa odradiť

vika34
13. máj 2010

brise dokiaľ nemáš nutkanie na veľkú a potom nič tak ešte nerodíš

katarinka77
13. máj 2010

Darli, nečítak také hovadiny! Pokiaľ tie baby nepoznáš a nevieš, akým štýlom píšu. Veľa krát preháňajú a berú to len zo svojho pohľadu, pritom názor lekára k tej danej téme by bol asi tiež zaujímavý.

darla27
13. máj 2010

No mne nejde o to, ze niekto nadava na CAR kde mu IVF nevyjde, to nie, ale nerada by som,
aby ako sa v teme pise pobehovali deti s nasho genetickeho mateialu niekde po Rakusku a podobne.
Aj ja som bola po neuspechu nastvana na cely GF a spekulovala nad priebehom a mozno mohli urobit viacej, ale teraz si hovorim ze asi to tak malo byt, ani doktor nie je Pan Boh, takze dopadlo to ako dopadlo,
aj ked podla mna, vajicka sa oplodnuju v ten OPU a nie az na dalsi, ale tak to uz je teraz jedno.
Pre mna bolo dost tazke "dokopat" sa k IVF a nie este aby som sa bala takychto veci, aj ked mozne je vsetko ze?
Baby ake prestavky ste mali medzi jednotlivymi IVFkami? Kolko mesiacov?

vika34
13. máj 2010

možno pobehujú po Slovensku deti z GF 😀

vika34
13. máj 2010

JúN2008,nov 2009 ket
MáJ 2009
JANUAR 2010
ALE MOHLA SOm ísť aj skôr

vika34
13. máj 2010

môžeš ísť na dalšie po troch cykloch

darla27
13. máj 2010

To som aj chcela, ale v juli ma Pinter dovolenku. 😝
Medzi tym pobeham este niekolko vysetreni, uz to mam rozplanovane, tak sa tesim ze sa aspon nieco bude diat,
ked uz otehotnenie to nebude. 😀
Vikus a to s tymi detmi ma napadlo hned ako povedali ze to oplodnovali az na druhy den, som si presne povedala, ze co chceli oplodnovat ked vajicko zije 6 az 12 hodin. 🤐 Ale tak asi mozne je vsetko, ved ja som len pacient ktory nicomu nerozumie. 😀