Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

larita112
7. jan 2010

ahojte babulky 😉
vikuš, ešte nemám všetky skúšky, čakajú ma ešte tri a jedna z nich je úplne najsam, najťažšia 😒 , už aby som to mala za sebou a potom hor sa do blavy pre lieky a budem ťa nasledovať 🙂
som rada, že si v pohode, nech ti to vydrží čo najdlhšie... koľko ešte budeš pichať, keď máš ten krátky protokol? aby som vedela, čo ma čaká...
katarínka, naozaj ti to pomaličky krásne pribúda, len nech to tak pokračuje ďalej... pekne oddychuj a hotovo... aj ja už by som chcela, aby mi tam svietili také krásne čísla 😉 🙂
a to už nehovorím o brise... to ani neviem, kedy ti to stihlo tak pribudnúť 🙂 😅 😉 no som zvedavá, čo sa z toho vášho drobca vykľuje 😀
darli, už sa teším na tú novú fotku, na tú veľkú usmiatu držku 😀 cmuk

katarinka77
8. jan 2010

Ahojte!
Darli, veď si brnkneme, alebo sa vidíme inde 😉 a dohodneme sa. Ale nebol by to problém. Budem len rada 🙂 !
Laritka, budem držať palce pri skúškach 😉 , nezávidím Ti však. A čo po skúškach, veget?
Vikuš, ako pokračuje pichanie 🙂 ?

katarinka77
9. jan 2010

niečo na pobavenie a inšpiráciu 😀 :

https://www.youtube.com/watch?v=hc2k25YS9ag
vika34
10. jan 2010

ahojte
darla to je pravda Pinter je vyslovene iba na IVF ,všetko ostatné si musíš obehať sám,ale vo GF to Harbulíkovi bolo tiež úplne fuk,ked som sa pítala,či mám ísť do Prahy na imuno,povedal,že ked chcem cestovať,mi nebráni,ale Prednison mi predpíše aj bez Prahy a je pravda ,že všetky brakli iba prednison,maximálne anophyrin
a ty máš aký problém?
Ja mám dnes poslednú kontrolu a asi v utorok OPU ,mám cca 10 folíkov,dva sú ale nejaké malé,ale ved aj to stačí,zvládam to fajn,ímnoho lepšie ako monule,skoro ma ani brucho nebolí a zdá sa mi,že som neni ani taká nafuknutá,tak dúfam,že všetko bude o.k.,mám veľa roboty ,takže celý víkend makám,ked minimálne teraz na dva dni vypadnem,v sobotu máme ja a Juro oslavu našich narodiek,tak uvidím či mi to výjde pred tranferomn ,alebo po,v každom prípade ,túto oslavu veľmi nepotancujem 😀

darla27
10. jan 2010

Ahojte babule 🙂
Vika, mame obaja s manzelom imunologicku pricinu neplodnosti. Pinter to mal uplne na haku, ziadne imunologicke vysledky ho nezaujimaju, na GF v tomto nemozem povedat ani pol slova, ked som prisla z vysledkami z imuna,
sam Drabecek mi predpisal niekolko balikov prednisonu, povedala som mu ze na IVF nejdem,
ze sa budeme snazit doma. 😀 Poprial mi vela stastia a keby to nevyslo mam prist, tak uz sa na neho tesim. 🙂
Uz je nas tu len zopar snaziliek, tak dufam ze sa z tohto stavu konecne presunieme všetky do tehuliek
a mamiciek GF. 😵

katarinka77
10. jan 2010

Ahojte!
Vikuš, gratulujem k narodeninám 🙂 , dúfam a verím, že sa dočkáš toho vytúženého (hoci trochu opozdeného) darčeka 😉 ! Folíkov máš tak akurát, načo zbytočne veľa, veď stačí jeden jediný, aby to vyšlo 🙂 . Moc ti držím palce, určite sa ozvi, ako dopadla OPU.
Darli, dúfam, že sa v stredu vidíme 😉 .
Laritka, ako? Učíš sa?
Sivuška, už sa neviem dočkať tých zážitkov z Maurícia 😉 !

larita112
10. jan 2010

ahojte 🙂
katarinka, učím sa, učím a už nevládzem, už sa mi to všetko motá... no uvidím čo zo seba vo štvrtok vydolujem 😅
a potom idem konečne otehotnieť aj ja 😀 február/marec ideme konečne na to a teda veď už by sa to mohlo konečne aj nám podariť 🙂 😉
musím predsa nasledovať vikuš... - budem na teba myslieť, aby bolo tak akurát vajok a z toho krásne embrijká 🙂

vika34
10. jan 2010

ahojte dakujem a veríme,že to je ozaj posledný pokus

v utorok je OPU

narodky mám až 3.2. krásnych 39 😀 ,nemôžem tomu uveriť,že to číslo je môj vek 😒 ,ale oslavujeme takto v strede,lebo Juraj ma 3.1. štyruídsiatku a to vám teda poviem ten má asi depresiu stredného veku,ked som mu hovorila,že ešte nemá nárok na depku,že až o desať rokov tak sa netváril veľmi nadšene 😖

katarinka77
11. jan 2010

Vikuš, zajtra držím palčeky, dobre si tam pospinkaj a dobre a kvalitne naznášaj 😀 😉 !
Laritka, aj na teba budem myslieť vo štvrtok 😉 .
Sivuška, už si doma?
Darli, ten obed v stredu asi budem musieť zrušiť, lebo mám termín u dr., ale ak sa stihnem vrátiť tak, že vy budete ešte v BA, tak sa ozvem a niečo vymyslíme 😉 .

darla27
11. jan 2010

Larit, ty mas inak nabity zaciatok roku: skola a otehotnenie. 😀 Hlavne nech sa oboje podari ! 😵
Vikinka, kasli na vek, teraz to musi vyjst. Davate si opat PIGD? Zajtra ti budeme silno drzat palce,
daj potom vediet co a ako. 😉
Katarinka nevadiiiiiii, neponahlaj sa kvoli nam ani nemen plany, uvidime sa inokedy, neni problem.
Ja uz sa nenormalne tesim na Drabecka, nevideli sme sa ale pol roka. 😀

slniecko01
12. jan 2010

Babulky tak Vám posielam ešte pokial stíham zopár tehu vírusikov, aby ste sa dobre oplodnili 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀D 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀D 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀

vika34
12. jan 2010

ahojte,už ležím doma v postieľke,mala som 12 vajok,kedže embriologička povedala,že spg je ukážkový,tak sme ich nechali oplodniť prirodzene,povedala,že asi mužovi dobre varím,to sme sa pekne zabavili,lebo tesne pred tým sme sa rozprávali,že nejako pochudol a sťažoval sa ,že mu nedávam jesť

trochu ma bolia vaječníky,ale to asi tak má byť,zajtra mi majú volať,koľko sa oplodnilo a ET v piatok,alebo v nedeľu,ale skôr v nedelu
spinkať sa mi zatiaľ nechce,ale kedže musí byť niekto so mnou doma,tak sme povolali moju mamičku/hned aj navarí,teším sa/,lebo Juraj musí ísť pracovať,pá

PIGD sme si nedali robiť,lebo ,ked som bola v GF,tak som to mala a aj tak som potratila,je to strašne veľa peňazí
darla ja kašlem na vek,len všetci naokolo sa tvária divne 😀 😀 😀 ,ja tvrdím,že som v najlepšom veku a kedže už by som nebola prvorodička,tak si myslím,že môj vek je akurát
len moja 17 ročná neter už pred 2 rokmi tvrdila,že som prestárla 😕

sylvyka
12. jan 2010

ahojko 😀 , som tu sto rokov nebola, katus neni si na facebooku ? tvoju sestru som tam zhliadla ale teba nie najdem ta tam ? 😉

mayka
12. jan 2010

vika, gratulujem k bohatej urode. Si tiez dobra nosnica. 😀 A kvoli veku si starosti nerob. Moja byvala kolegyna v septembri porodila syna a ma uz 42 rokov + 2 dospele deti. 😀 Taka je stastna a si to aj ovela viac vychutnava nez predtym. 😉

darla27
12. jan 2010

Vikus supeeer, 12 je dost. 😵 Ja by som si to pigd nedala v ziadnom pripade tiez, mne je proti srsti aj isci, ale..
Ze stara? Stara prvorodicka uz budem aj ja, ale obesit sa kvoli tomu nepojdem, ze? 😀 😀 😀
Kto ti dnes robil OPU? Davate si aj PK?
Chcela som sa vas baby co uz ste stimulovali spytat ci ste pribrali a kolko cez stimulku pred IVF.

katarinka77
12. jan 2010

Vika, tak dúfam a prajem Ti, že sa podarí oplodniť všetky a pekne prežijú. Už som zvedavá! Veľmi Ti to prajem 🙂 !
Sylvyka, nájdeš, napíšem ti do IP súradnice 😀 . A ako sa vám darí?
Darli, tak už zajtra ťa čaká to vutúžené "rande" s Drábekom 😀 . Tak nech dopadne podľa plánov 😉 .
Tej Sivuške sa nejak nechce vrátiť 😠 !
Mayka, pozerám, že malá má už 2 mesiace, to už aby ste začali plánovať druhé 😉 .

katarinka77
12. jan 2010

Darli, preklep 😀 : vytúžené

babulka123
12. jan 2010

vikaaaa.. gratulujem k urode.. dufam ze tento raz to bude to spravne..

mayka
12. jan 2010

ahojte kocky,
posielam vam jednu fotky na povzbudenie.
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Prajem vam aby ste aj vy coskoro take umelinky mali doma. 😀

Katarinka, veru uz 2 mesiace mame. Strasne to leti. A veru uz aj hutame ze kedy si pojdeme pre snehuliakov. 😀

katarinka77
13. jan 2010

Ahojte!
Práve som prišla od dr., máme 13,5mm 🙂 , srdiečko bije 🙂 dostala som aj knižku 🙂 .
Vikuš, tak už sa Ti ozvali, či sa vajká samé oplodnili? Dúfam, že všetky 😉 a vydržia až do vkladu a tie alebo to vložené si v Tebe pohovká celých 9 mesiacov 😉 !
Mayka, malá je krásna, tuším Ti je dosť podobná 😉 .

vika34
13. jan 2010

ahojte,oplodnila sa 9,transfer je v nedelu,tak verím ,že vydržia ,dám si vložiť dve.
V sobotu máme tú veľkú oslavu,tak budem asi trochu nevyspatá,ale dúfam,že to všetko zvládnem,pobolievajú ma ešte vaječníky,ale už je to lepšie ako včera
Darla ako si myslela,že kto mi robil OPU,vo FC je iba jeden doktor,tam nikto iný nie je,akurát majú od januára novú sestričku a neviem či aj novú embriologičku,lebo minule to bola na 100% iná pani,táto má veľký madarský prízvuk. Vo FC robia vždy PK,iba ak máš málo vajok,tak vkladajú tuším na 3 deň,ale to neviem určite,ja som mala aj nimule až po 5 vklad.Pri prvej stimulke som pribrala dosť,ale brala som aj prednison,ale vyššie dávky,pri druhej myslím ani nie a teraz sa mi tiež zdá ,že ani nie,ale nafúknutá som riadne,ako v 4 mesiaci. Napíš ako si dopadla u Drábeka.

dakujem všetkým za podporu a ja si držím palce
sivuša sa presťahovala na ten Mauricius,ved sa mi zdá,že je tam už strašne dlho 😀

darla27
14. jan 2010

Ahojte 😉
Vikus ja som uplne zabudla ze ty si teraz vo FC. 😀 Tak to je super stav ze sa prirodzene oplodnilo z 12tich az 9 vajicok. Co znamena ze si vela pribrala? kilo, pat ci desat? Nech som v obraze keby nahodou do buducnosti..
Prednison by som pred IVF uzivala na 100%, kvoli mojej dg.
No vcera som vybavila dobre: Drabecek bol mileny, ako vzdy s ochotou odpovedal na moje vsetecne otazky.
Je to borec, rozhodne by som ho za nesympatickeho Ferticentaka nevymenila. 😀 😀 😀
/nic proti ferticentu, len sa mi jednoducho paci moj doktor, je velky profik . 😀 /

vika34
14. jan 2010

darla ja som brala asi dva mesiace pred stimulkou 20 mg prednisonu,čo je dosť veľká dávka ,mesiac pred som brala 5 mg a počas stimulky 2,5 mg,celé to bolo 8 kg 😀 ,ja som aj otewhotnela ,ale v 9tt som potratila,takže potom som aj vysadila všetky hormony a 5 kg išlo samo dole,ale ja somn hlavne pribrala do brucha ,stehien a do tváre
aký ty máš imuno problém?

darla27
14. jan 2010

😅 😲 To kto ti nasadil taku brutal davku? Aky imuno problem si mala ty?
Ja mam antizonalne protilatky na obale vajicka - asi kvoli tomu nemozem otehotniet.
Ja pribrat osem kil tak sa idem asi obesit. 🤐 😀 Ale nie, keby to pomohlo k otehu, uz kaslat aj na toto.

vika34
15. jan 2010

ja mám chronický zápal hrubého čreva už 20 rokov a zaberá mi bud prednison alebo cigarety
,mám to už zkonzultované z doktorom,že prednison je pekné svinstvo,tak som v januari 2009 opäť začala fajčiť a teraz už neberem pol roka žiadne lieky,môj stav už bol neudržateľný.
Nikto nevie prečo,ale ženám s touto chorobou to pomáha a ani nie nikotýn ako taký,lebo som si lepila náplaste a nepomohlo
To bude aj najpravdepodobnejší dôvod mojich potratov,že ked otehotniem spustí sa mi ten zápal a vytlačí embrio,ale to doktor zkonštatoval,lebo nič iné nenašiel,všetky vyšetrenia sme mali o.k.
Niektoré baby vôbec nepribrali,taksa nestresuj

katarinka77
15. jan 2010

Vikuš, ako sa darí embryjkám, neinformujú ťa priebežne?
Sivuška, ty ešte stále dovolenkuješ 😲 ? Hádam tam nechcete ostať 😉 ....
Laritka, ako dopadli skúšky 🙂 ?

darla27
15. jan 2010

Ahojte, no tu to teda zije 😀 Piseme si tu my 3. To uz sa nikdo neoplodnuje ci ako? 😀
Vikus tak to mas teda diagnozu ze v ramci zdravia mozes fajcit, tak toto ukazem manzelovi. 😉 😵

Katarinka co budete robit cez vikendik? Ja sa najviac tesim ze budem spat aspon do desiatej.

katarinka77
15. jan 2010

Darli, ahoj 🙂 ! Veď práve, že sa asi oplodňujú a nekoníkujú 😀 ....
Cez víkend? No zajtra chcem urobiť hovädzí guláš so žemľovou knedľou, potom (keď nebudeme moc prežratí 😀 ) by sme chceli ísť na návštevu k manželovej babičke a v nedeľu ešte neviem. Možno pozvem svokrovcov. Inak sa budeme asi len povaľovať 😀 .
A vy, čo máte na pláne? Už si zohnala, čo si chcela 😉 ?

vika34
15. jan 2010

darli to zaberá,že vraj iba na ženy a krátkodobo,ale mne to pomáha už 20 rokov

vika34
15. jan 2010

vo FC ta informujú iba na druhý deň a potom ideš iba na transfer,myslím,ale ,že keby sa prestali deliť a nemali by čo vložiť,tak by volali,zatiaľ nevolali
katka,nechceš prísť aj mne navariť,Ja to z duše nemám rada a ten neporiadok potom,dve hodiny sa s tým prdlikám a zjeme to za 10 min.a dalšiu pol hodinku upratujem,keby som nemala umývačku,tak sa picnem