Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

katarinka77
26. okt 2010

@darla27 - kávičku nemala žiadna z nás, ale dobre bolo 🙂 ! Bolo nás 9 a 8 detičiek 🙂 . Škoda, že si Ty a Janulka nemohla 😒 ...

vika34
27. okt 2010

AHOJTE,dnes som teda robila ten test,neviem neviem ,potom dám vedieť či som to spravila 😀
stretko bolo fajn,len som bola trošku nesvoja,viete všetky ste tam boli s krpcami a ja nič 😒 ,ale aspoň som pokecala s Ninkou a uspala Simonka,pá

cezarka7
27. okt 2010

@vika34 😀

cezarka7
27. okt 2010

@vika34 ten usmev je za to uspatie 😉
a aky test? to mi uslo...

vika34
28. okt 2010

@cezarka7
robila som test ,aby som mohla pripájať na Telefoniku,lebo mužova firma to robí a zamestnanec nám odchádza ,tak aby tam bol niekto preškolený

katarinka77
29. okt 2010

@vika34 - a ako dopadol test 😉 ? ja som na Teba aj myslela, že Ti je asi aj ľúto, keď sme tam všetky boli s miminkami a Ty nie ☹ ... Ale neboj! O rok tam sedíme všetky s dvoma 😀 a Ty tiež 😉 .

dnes mi malá 4x zvracala prúdom, chúďa! ale nie je plačlivá. Uvidím, čo cez víkend.

vika34
30. okt 2010

@katarinka77
po pravde vám poviem,že keby som nemala už Viku,asi by som sa takto nestretávala,lebo ozaj je to depkovské,len ja už to beriem s takou rozvahou,lebo bezdetná už neostanem a práve preto chápem aj môjho muža ,že tým veľmi trpí,ale čo mám robiť ,ked ten hore ma asi za niečo tresce ☹

Výsledky budú až na budúci tt,potom napíšem

moja Vika tiež vracala,ale nie tak veľa ,chúda JE ASI AJ HLADNá,KED VšETKO IDE VON ☹

luly3
30. okt 2010

@vika34 netrestá neboj 😉 my to len máme o trošilinku tachšie
ale oto vetšiu radost budeme mat ked sa nám to podarí 🙂 🙂 🙂

katarinka77
30. okt 2010

@vika34 - ja Ti verím, ja som to všetkým veľmi priala, ale i tak na mňa nepôsobilo dobre, keď všetky naokolo otehotnievali a ja stále nič 😒 ... Fakt je to depkovské! Nikto Ťa za nič netresce 😀 , ono všetko má svoj zmysel, i keď teraz ešte možno nevieme aký.... Snáď sa ešte Juraj bude tešiť z vlastného miminka s Tebou 😉 !
Dnes mi malá tiež hodila riadnu tyčku na gauč, aj mňa celú ovracala, chúďatenko! Som zvedavá, ako je na tom s priberaním, keď mi stále takto vracká.... Budúci týždeň ideme na poradňu.

ni.kolet
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
darla27
2. nov 2010

Jeej ahoj nikolet, Alexko je uz taky velky? 😅 😵
Na druhe kolo IUI sa nechystas, ked sa ti tak zadarilo? 😉
Katarinka, Vika co mate nove babule?
Luly ako sa ti paci v reprofite? Tiez si prchla z GF? 😀

sivusa
autor
3. nov 2010

Ahojte 🙂
Veľmi sa ospravedlňujem,že som neprišla na stretko, fakt som myslela,že to stihnem, tak som sa na Vás tešila.
Ja čakám na výsledky z Lubochne,dúfam,že sa mi doki už čoskoro ozve,aby som vedela čo ďalej...
Kamoška mi odporučila dobrého bylinkára v Prahe, tak rozmýšľam,že by som to možno vyskúšala, lebo už nejak prestávam veriť klasickej medicíne 😒
V nedeľu sme boli pozrieť naše krstniatko, včera mala 1.mesiac 🙂 , strašne je malinká, normálne som sa ju bála chytiť na ruky, ale je nádhernááááááááá

Vikuš ideš do Incheby?

Nejaké fotky zo stretka nemáte?

katarinka77
4. nov 2010

@darla27 ahoj 🙂 ! Miška má dnes 10 týždňov a včera sme boli na poradni - má 5000g a 58cm 🙂 . Máme sa dobre, len sa veľa prezliekame, lebo veľa grckáme, no ale z toho vyrastieme, takže to berieme s rezervou 😉 .
A Ty ako?
@sivusa - škoda, že si nemohla, prišli všetky (ktoré sľúbili), len Ty si chýbala. Niekto tam aj fotil, myslím, že Brise.
Daj vedieť, aké boli výsledky z Ľubochne. A akupunktúru nechceš vyskúšať? A ako Ti ide jazdenie 😉 ? Už sa nemusíme obávať na cestách 😀 ?

katarinka77
13. nov 2010

sem už nikto nepíše 😲 ??? čo je s vami?

darla27
14. nov 2010

@katarinka77 ahojcek 🙂
Co mate nove? Vidim ze Michalka rastie ako z vody a je strasne zlatucka. 😵 😵
Ja nic extra, snazim sa dokopat na endokr. ale asi to necham az po novom roku,
teraz na to akosi nemam naladu. Rozmyslam, ci nepoziadam len o odbery na stitku gyndosa
a nemusim nikde chodit.

Vikus ako pokracujes? Stale slapes na clostile? Drzim palcule, nech to konecne vyjde!

katarinka77
14. nov 2010

@darla27 - Miška sa už nahlas smeje, dnes sa nám už pretočila z bruška na chrbátik 🙂 , je to zlatíčko 🙂 ! Mňa čaká OP kvôli hemoroidom😖 . Bude to ťažké!
Daj si odobrať rovno celý horm. profil 😉 . Je v tom aj štítna. A min. zavolaj endokrinológovi a urob si termín. Tam sú dlhé čakacie doby. Aspoň teda u všetkých, ktorých poznám.

vika34
18. nov 2010

Majstrovstvá sveta na Ukrajine

babulka123
21. nov 2010

nooo a kde ste vsetky

brise, katka, cezarka.. pridala som nejake inzeraty aj tu aj na mmb, tak ak nieco budete chciet dajte vediet..
cmuuk

vika34
17. dec 2010

všetkým prajem pekné sviatky ,veľa darčekov/ja nemám ešte nič nakúpené/a Šťastný nový a plodnejší rok 2011

katarinka77
23. dec 2010

šťastné a veselé Vianoce všetkým 🙂 !!!!

sylvyka
5. jan 2011

vsak sem uz nik nechodi ☹ i tak vam prajem vsetko naj naj v novom roku hlavne zdravicka a posielam pluvance 😀 😀 😀 😀 kazdej ktora potrebuje

vika34
5. jan 2011

@sylvyka
ahoj,je to tu od posledného stretnutia nejaké mrtve,ale čítam ty si sa s potomstvom akosi rozbehla 😀
prajem všetkým naj.naj.naj.rok

sylvyka
6. jan 2011

@vika34 no vikus vidis sama nechaem ako to je mozne 😉 dufam ze to bude vsetko ok a nic zle sa neudeje

katarinka77
8. jan 2011

Aj ja vám prajem všetko najlepšie do nového roka a všetkým netehuľkám skoré tehuľkovanie 😉 !

@sylvyka no ako? Užívaš si to 😉 ? Onedlho budeš už aj pohyby cítiť 😉 ! Bruško už rastie? Koľko si už pribrala?

larita112
12. jan 2011

Všetkým všetko dobré dodatočne v Novom roku... a splnenie všetkého 🙂
Pripájam fotku - takto u nás vyzerali vianoce - Timejka a Borka rozbaľovali darček Alfrédkovi (nášmu papagájovi) 😀
cmuuuuk

vika34
12. jan 2011

@larita112
ste mali prvý raz Vianoce v troch,to musel byť zvláštny pocit a ako na materskej?

larita112
13. jan 2011

Ahoj vikuš 🙂 neviem, pocity som ani nestihla skúmať, tak rýchlo to prebehlo... a po vianociach sme sa hneď balili na dovolenku, tam bolo supeeeer... len som si moc neoddýchla, lebo stále bolo a je treba okolo malej... a to sa ešte učím na skúšky a mala by som začať písať diplomovku, takže mám toho až-až... nejako to musím vydržať a dotiahnuť do úspešného konca a popri tom sa teda aj naplno venovať malej 🙂
A ty ako? nič nového? a ako sa má sivuš, nebola si s ňou?

sivusa
autor
26. jan 2011

Ahojte 🙂
Lari krásna fotka 🙂 , Timejka je krásnučka a Borka samozrejme tiež 😉 Napíš ako sa Vám darí,som zvedavá...
U nás nič nové, na Vianoce sme boli v Tatrách, Štedrý večer sme strávili v hoteli s ďalšími 100 ľuďmi, ale bolo to super. Mala som z toho strach,že aké to bude,tráviť Vianoce v hoteli, ale myslím,že budúci rok ideme znova. 25.sme sa boli kúpať v Bešeňovej, tam bolo tiež super. Potom sme si spravili výlet na Štrbské pleso,tam sme sa povozili na snežných skútroch, takže tak sme strávili Vianoce.
Prišli mi aj výsledky z Lubochne, testosterón klesá-hurááááááááá, takže dokino mi zvýšil dávku dexametazonu, za 3 mesiace mám prísť opäť na kontrolu. Menzes sa mi asi pomaly zase rozbieha, po 2 rokoch v októbri dorazil a odvtedy som už 2 krát mala, naposledy na 40 DC, čo považujem za veľký úspech.
Dnes som bola u novej endokrinologičky, výborná lekárka,som s ňou veľmi spokojná, tak sa teším,lebo nájsť v BA endokrinológa je zázrak. Pýtala som sa jej na ďalšie IVF,či máme ísť, ale povedala,že máme ešte aspoň pol roka počkať, nech ten testosterón ešte viac klesne. A že potom je aj šanca na prirodzené otehotnenie,ale tomu moc neverím.
Vikuš a ty ako? Nechcela si ísť na ďalšie KET-ko?
Sylvyka to sú krásne novinky, takže ďalšie bábatko,gratulujem 🙂
Cezarka,Katarínka ako sa máte maminy? Detičky poslúchajú? Na FB pozerám fotečky, krásne detičky máte 🙂

katarinka77
27. jan 2011

Ahojte!
My sa máme dobre, užívame si Mišku plnými dúškami 🙂 , tak rýchlo rastie, včera mala 5 mesiacov 🙂 . Je to malý jašo, rehoce sa, keď treba spať 😀 , bľaboce si, najzaujímavejšie hračky sú tie, ktoré hračkami ani nie sú 😀 . Chodíme cvičiť a chystáme sa aj na plávanie pre bábätká.
mm už sníva o druhom dieťati 😉 . Aj o treťom... 😀 optimista 😀 !
Keď tu veľa nepokecáme, mohli by sme dať radšej znovu stretko 😉 .

@sivusa no vidíš, ako sa Ti to krásne upravuje 😉 , o chvíľu je z Teba tehuľa 🙂 !
Inak mám doma vyše 2 krabičky utrošu a nejaký Pregnyl, tak posuniem niekomu, kto potrebuje. Mne je to už na nič 😉 .

vika34
30. jan 2011

@larita112
@sivusa
@katarinka77
ahojte ja sa mám stále rovnako,čiže nič nové,makám ako šrob,na ketko sa chystám vo februári a v stredu mám už 40 rokov,oslava už prebehla,lebo Juraj má o mesiac skôr tak to oslavujeme koncom januara
myslím aj ja ,že stretko by bolo lepšie,lebo úprimne sa priznám ,veľa by som vám porozprávala,ale písať sa mi to nechce 😀
ked náhodou by bolo stretko,Sivuš chcem ťa tam vidieť,jasné 😅