Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

larita112
26. jan 2010

Vikuš, ja tomu tiež nerozumiem, prečo krv 9.deň??? 😕 Bola si si dať niekde sama urobiť krvné testy?

larita112
26. jan 2010

Už som si prečítala v inej téme, že si si dala zobrať krv u svojho gyndoša... mrzí ma to ☹ veľmi... myslela som, že budeme tehu spolu... 😢 ☹ teda pokiaľ sa to mne podarí... cmuk

darla27
26. jan 2010

Vikus!!!! To snad nie.. ☹ Nie je este skoro na pozitivny nalez hcg? 😅 😕 😢

sivusa
autor
27. jan 2010

Vikuš do kelu 😠
Tak som dúfala,že sa to podarí
Čo na to Jurino?

vika34
27. jan 2010

Jurino ešte nevie,od včera sa odhodlávam
babi aj mňa to mrzí,tak to musíte rozbehnúť a ja priskočím,ked našporím na KET,myslím,že najskôr aj tak až za 3 mesiace,opítam doktora,neviem ale ako to zobere Jurko a či vôbec bude s Ket súhlasiť/po pravde moc na výber nemáme/,alebo budeme sexovať ako sykorky a skúšať prirodzene 😕

vika34
28. jan 2010

JA som sa včera doma priznala,napodiv to muž zobral ,že ked to nejde tak čo už ,ale za pár minút sa opítal,koľko máme ešte pokusov,ked som povedala,že 3 razy,tak povedal,že šanca teda ešte nejaká je a ukončili sme tú tému,akurát sa večer opítal,či mi má ešte pichať fraxiparín a to som teda nechcela,ale utroš beriem,včera som aj tak už začala špiniť,tak zajtra idem na krv do FC A BUDE TO 100%

katarinka77
28. jan 2010

Vikuš, tak aspoň že to Juraj tak fajn zobral... Ale veď uvidíš, aký bude zajtra výsledok. Som zvedavá!
Koľko vyjde KET?
Laritka, už si zdravá?
Darli, ako?
Sivuška, Ty nás zanedbávaš 😀 ..

Ja si idem zajtra pre výsledky na hematológiu, tak som zvedavá, hlavne či nemám tú trombofíliu...

vika34
29. jan 2010

KET vo FC je pekne drahý,zamrazenie 200 a rozmrazenie 300 ☹

katarinka77
29. jan 2010

Kto príde do nočnej 😉 ?
Vikuš, bola si dnes v FC na odbere? Ako si dopadla?
Ja mám výsledky komplet v poriadku, dokonca aj tie kardiolipínové protilátky boli teraz negatívne, genetika ok, iba mám nejakú mutáciu MTHFR (C677V) heterozygot. a na to mi dr. povedala, že tá je zo všetkých najmenej riziková a má ju asi 50-70% ľudí. Tak snáď bude aj naďalej všetko v poriadku 🙂 !

darla27
29. jan 2010

Vikus no ako na krvi? Ja este stale dufam ze 9 den mohlo byt skoro na pozitivnu krv a ze je sanca ze si tehulka.
Katarinka cau, tak to je super ze testy dopadli dobre, teraz si uz mozes s kludom vychutnavat tehotensto. 😵
Co inak mate nove baby? 😕

katarinka77
29. jan 2010

Darli, ešte aspoň nech prekleniem cez ten 12tt a budem trochu pokojnejšia 🙂 . V pondelok idem na NT screening, aj sa bojím trochu, ale aj sa teším, že maličké zas uvidím 🙂 a bude už väčšie!

vika34
29. jan 2010

Ahojte,tak zázrak sa nekonal,krv negatívna,takže 2-3 mesiace pauza a potom Ket,v podstate mi už nič iné nezostáva,iba že by motyka vystrelila a otehotnela by som doma,ale kedže máme doma Viku ,tak sa mi to zdá dosť nereálne,lebo ona chodí v poslednej dobe spať neskôr ako my.Juraj zaspí zásadne skôr ako ona 😀 ,takže jedine ,že si zoberieme voľno a pošleme ju do školy 😅

Katka fajn,že máš všetko o.k.

katarinka77
29. jan 2010

Vikuš, no škoda ☹ , tak som verila, že sa vám to už podarí.... Ale aspoň že máte ešte mrazáčikov 😉 . No musíte asi mladú poslať do kina, aby ste nemuseli čakať, kedy pôjde spať 😀 . Alebo nech ide na noc ku kamoške.
No to KETko ozaj nie je najlacnejšie....

vika34
29. jan 2010

Katka dnes som ju vypravila na sústredenie,takže šanca by bola,ale ani Juraj nie je doma 😒 ,takže takto je to u nás 😀
Cez deň nám ten sex akosi nejde a na nočné kino je ešte primladá 😀

katarinka77
29. jan 2010

No musíte niečo naplánovať, keď bude mať byť ovulka 😉 !
Nám sa to podarilo cez víkend, práve vtedy chcela kolegyňa, aby som jej zobrala víkend, no to bol jediný víkend po dlhšej dobe, čo sme mali spolu voľno, tak som jej to zdvorilo odmietla. No a asi som vedela prečo 🙂 . Vyplatilo sa 🙂 !

vika34
29. jan 2010

no ten môj ešte stále nepríšiel a aj tak nemám ovulku,vlastne mám mrchu,ale aj tak by som si už konečne zasexíkovala 😀

katarinka77
29. jan 2010

no to ja tiež, Vika 😀 ! Ja mám samé erotické sny 😀 ! My sme pre istotu nesexovali od začiatku, keďže som špinila a mala som tie hematol. problémy... Ale tak možno sa v druhom trimestri nechám nahovoriť na nejaký sexi večer 😉 😀 . Teda, ak bude všetko v poriadku!

marrad
29. jan 2010

vika aj ja
all neviem ci mozem 2 dni po OPU? 😉

vika34
29. jan 2010

marrad môžeš 😀

sivusa
autor
31. jan 2010

Ahojte 🙂
Katarínka teším sa,že máš výsledky v poriadku 🙂
Zajtra čakáme na novú fotečku drobca 😉
Takže sexi večer? 😀 No aj nám by sa už zišiel 😅

Pahu sa tu už dlho neukázala...

vika34
1. feb 2010

ahojte,nám by sa zišli aj dva sexi večeri 😀

darla27
1. feb 2010

Ahojte 😉
Akosi to tu viazne, kde ste vsetky? Co mate nove ?
Vika kolkoze stoji KET vo Ferticente? 😅 200 ci 300 euro? Uz chapem, preco si ako asi jednine centrum na Slovesnsku ma isci "zadarmo". Nahanaju si peniazky na KEToch. 😝 To je nieco. 😠

Babule, na stranke gynfivu je dany novy cennik pre rok 2010, mozte sa prosim pozriet ci zdvihli ceny od minuleho roku? Vcera som na to pozerala a su to teda palky. 😖

vika34
1. feb 2010

darla ja viem ceny iba z roku 2008,tak môžem pozrieť,čo som si zapamätala
Ket je naozaj o polovicu drahší ako v GF ☹

darla27
1. feb 2010

Poprosim ta pozri sa, zda sa mi, ze je to drahsie, aj ked v tedy som sa o ceny jednotlivych ukonov prilis nezaujimala..
Skoda ze si nesla na toto tretie opat do GF, tam je zlava na 4-te 50%, aj ked ze by to islo az do tolkeho pokusu asi nikto nerata. Je to smutne.
Ja som nechapala preco si povedala ze musime nasetrit na KET, uz mi napadlo, ze to bude asi drahsie.
Ale teda tolko.. 😲 😝

vika34
1. feb 2010

no pozrela som ten cenník a mám pocit,že tie ceny sú rovnaké,čo sa ti zdalo drahšie?
Vo FC je málo báb ,ktore sa dopracujú ku Ket,lebo mrazia až po PK a iba A

vika34
1. feb 2010

Tiež nechápem prečo je to tam také drahé,ale zase IVF ťa výjde cca 120 EUR,TERAZ ZAčALI STIMULOVAť AJ s gonalom takže iba ten ginal výjde do 200,takže už ani to IVF nebude až tak málo,ale s merionalom mohli stimulovať iba kočky čo mali dobrý HP,lebo po merionale neni až tak veľa vajok

vika34
1. feb 2010

darli ,ale to by som musela mať všetky 3 IVF v GF aby som mala tú 50% zlavu a mňa vo FC vyšli obe 240 eur,škoda že oba neúspešné ☹

darla27
1. feb 2010

No, zda sa mi ze isci bolo lacnejsie nez teraz.
Vikus ty si bola vo FC na dvoch, ja ze iba na tomto tretom.
No je to zrejme u nich lacnejsie, ked odmyslim ten KET ale keby to vyslo.
Ja som uvazovala tiez nad ferticentom, ale po konzultacii u nich, som si to rozmyslela.
Inak nie je trochu blbost mrazit len emrya po PK ?
Podla toho co som precitala tu na konikovi, tak nie vzdy je to najrozumnejsie riesenie.
Ty si bola viac spokojna v ktorom CAR ? V GF si chodila ku komu?

darla27
1. feb 2010

Viki a myslis ze da s lekarmi dohodnut ked nechces nejako vela vajok, aby ti podla toho navrhli stimulku,
alebo na taketo veci neberu ohlad? Mne teda doki povedal, ze by urobili len to, s cim budem suhlasit.
Ja mam pocit, ze prvy krat davaju v GF vsetkym fostimon a decapeptyl.

vika34
1. feb 2010

ja ked som Harbulakovi,povedala čo by som chcela ja /netýkalo sa to ale liekov na stimulku/tak mi povedal,že nie som v reštaurácii a nevyberám si z jedálneho lístka,takže ak nesúhlasím s tým čo povie on ,nebude pokračovať a to som iba chcela po neúspešnom PIGD IVF skúsiť najprv IUI a až potom ked z toho nič nebude,ísť na KET ,takže som teda išla na KET,ktorý podľa mňa Steinová odflákla ,lebo ma neupozornili na to ,že mám mať plný močák a samozrejme som tesne pred tým išla na wecko,bolelo to a bohvie kam to nasúkala
Ja som mala decapeptyl,puregon,menopur,povedali mi ,že potrebujú čo najviac vajok,tak preto aj dlhý protokol