Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

larita112
9. feb 2010

Ahojte babulky 🙂
katarinka, tiež sa veľmi teším, že drobček je v poriadku a kľudne môže byť aj šidielko 😀
a super, že sa zázraky dejú, len už aby sa nejaký udial aj nám tu všetkým, už by bolo načase 😀 🙂

darli, uvidím čo mi povedia vo štvrtok, ale myslím si, že začnem už vo februári... na budúci týždeň mám dostať a zrejme už začnem aj pichať 🙂 a pôjdem si potom pre ten môj zázrak

sivuška, mrzí ma, že ste znovu na začiatku... ale verím s Tebou, že aj u vás sa všetko vyrieši aspoň natoľko, aby Ti vyšlo 3.IVF 🙂

katarinka77
9. feb 2010

resp. aby tak bolo 🙂 !!! To by som vám každej jednej moc priala!

larita112
9. feb 2010

Ja viem katarínka, veď aj my sa veľmi tešíme, že Tebe sa to podarilo práve spontánne... 🙂 cmuk

darla27
9. feb 2010

Laritka vyzera to ze ta mozno aj predbehnem. 😀 Este mozno budeme spolu testovat, skoda ze uz nie si v GF.
Dakujem Kati, viem ze mi to prajes, aj ja sa tesim ze ste v poriadku aj s babenkom. 😵
Ja si myslim ze ty budes absolutne ukazkova maminka vo vsetkych smeroch. 🙂
Lari ty ides do toho uz treti krat? 😕 ci druhy?

katarinka77
9. feb 2010

Laritka 😉
Darli, no dúfam 😉...
Tak Laritka a Darla, budete teraz ostro sledované 😉 . Už sa teším 🙂 !

larita112
9. feb 2010

Darli, ja sa budem len tešiť, keď ma predbehneš a hlavne úspešne 😉
kedy začítaš so stimulkou?

darla27
9. feb 2010

Na 21 dc 🙂 nechcem nikoho predbehnut, chcem uz aby to konecne vyslo vsetkym poctivym snazilkam
a vsetkym mojim kamoskam. 😉 😵 Este cakam na vysledky zo sterov, tak uvidime, ci sa to neskomplikuje.
No ja sa striedavo tesim a striedavo ma prepada hroza a strach, ale este stale zvazujem, ze to odlozim,
aj ked to nema ziadny zmysel. 😒
A tebe to kedy vychadza? Vysvetlia mi v GF ako sa to picha?

larita112
9. feb 2010

to viem, že na 21.DC, ale kedy to bude? 😀
no vyzerá to tak, že ťa zrejme predbehnem ja 😀 😉 napriek tomu, že taktiež si želám aby nám to všetkým vyšlo 😵 😉
vo FC je krátky protokol, takže budem pichať od 2.DC (už to konečne viem) a asi dva týždne, no a v GF som pichala tiež od 21DC a skoro mesiac...
Toto je moje 3.IVF - mám za sebou 2 IVF (to som bola aj tehu) a 4 KETy.
V GF Ti určite vysvetlia ako sa to pichá, teda určite by mali 😉

katarinka77
9. feb 2010

Darli, to je normálne, že máš zmiešané pocity, len hlavne nezdupkaj, keď ste už tak ďaleko! Ak Ti nevysvetlia, dojdi na školenie ku mne 🙂 .

darla27
9. feb 2010

O dva tyzdne cca. 🤐 Alebo ked si to rozmyslim, tak 6 tyzdnov, 10 a tak. 😀
U mna je mozne ozaj vsetko, myslim ze aj preto ma Drabecek pacifikoval ze zaciname tento cyklus aby som im zase nezdrhla. 😀 Uz som nechala prepadnut jednu ziadost, uz by mi ju do tretice ani neschvalili asi. 😅
Zaujima ma Lari, kolko planujes vlozit emryjok.
Ked si otehulkovala, kolko si mala vlozenych a kolko sa z nich "chytilo"?
Otehulila si u ETu alebo KETu?

larita112
9. feb 2010

Darli, nič si nerozmýšľaj a choď do toho... sme s Tebou a všetko čo budeš potrebovať, Ti budeme radiť a konzultovať a posielať Ti aspoň letecky pozitívnu energiu (aj keď aj ja ju teraz budem od vás veľmi potrebovať) a bošteky a každý deň Ti držať všetky palčeky... 🙂 😉 😵
Určite Ti dám vložiť dve embrijká.
Vždy som mala vložené dve embrijká a otehotnela som vždy len po ET, KETy boli po každé negatívne 😒

a teraz vážne, ideme do toho obidve naraz a spolu a musí sa to vydariť, lebo tu budeme veľmi ostro sledované 😉

darla27
9. feb 2010

Velmi si to vazim, neviem si predstavit ze by to vyslo aj ze by to nevyslo, no uvidime ci ma dovtedy neporazi. 😀
Babule neviete preco v GF uz minimalne od leta nepracuju tie embryologicky co pred tym?
Su tam nejake mlade kocky, Ilkovu ani Konyckovu som tam nevidela, myslela som si ze maju dovolenky kedze to bolo v lete, ale tieto nove su tam stale, neviete nic?

brise
9. feb 2010

ahojte babeny.
tak už sme z dovolenky spať, bolo krasne cele tatry zasnežené, aj sme boli v jaskyni slobody, no tam sme zvládli 976 schodov, som myslela že tam vyplujem dych. 😉
katarinka dufam že už je všetko OK a cítiš sa fayn.
inak nejake stretko sa nebude konať??? 😉

sivusa
autor
9. feb 2010

Ahojte 🙂
Lari ešte si mi to nevysvetlila, ako to funguje s tými darcovskými spermijami 😕

brise
9. feb 2010

darla Konyčkova z GF je na materskej, v januari sa jej narodil synček, 😉 vzdialená rodina takže mám nejaké tie info 😉 😉

darla27
9. feb 2010

Ahojte, Brise, ty si tiez vkladala 2? Ja mam v tomto trochu vacsiu dilemu, aj ked momentalne este bezvyznamnu.
Jeej, tak ona ma babatko? 😵 Ved bodaj by nie, ked robi pri tom. 😀
A ta druha embryologicka? Oni boli obidve take symposky. 🙂
Uzivali ste niektora prednison pred stimulkou? Ako dlho?

brise
9. feb 2010

darla ano vkladali sme 2, čakáme len jednu bambulku, no druhe IVF a uspešné som absolvovala už vo FC 😀

larita112
9. feb 2010

Ahoj brise 😉

Ahoj sivuška 😉 prepáč, už aj idem na to. Spýtala som sa rovno na to pintera, že by sme mali záujem o darcovské, uviedli sme dôvod. Manželovi urobili spg, zistili, že je aký je a že máme nárok na darcovské spermie, keďže nám to už dvakrát s manželovými nevyšlo... zavolal mi embriologičku, ktorá priniesla taký formulár, vypísala som tam všetky údaje o mne a manželovi - výška, váha, farba očí... a hlavne krvnú skupinu a oni teraz budú hľadať darcu s mojou krvnou skupinou a vizážou podobnou manželovi. Zaplatíme za to 400€ a bude... a dúfam, že už konečne úspešne, lebo už nič iné ma nenapadá, prečo by to nemohlo vyjsť.
Ja viem, že niektorí by sa touto cestou nevydali, ale prvý s tým prišiel manžel a taktiež som si nikdy nemyslela, že sa vydám cestou IVF.
A s Tebou to teraz ako vyzerá? aj vieš čo ďalej...

katarinka77
9. feb 2010

No konečne je to tu ako za starých čias, sme tu takmer všetky 🙂 . Ešte Vika chýba..
Brise, no verím, že vám tam bolo nádherne, pozrela som fotky 🙂 . A takéto výkony ešte podávaš 🙂 ?
Darli, Ty neopováž zdupkať! Je super, že vám to vychádza s Laritkou naraz, aspoň sa môžete navzájom podporovať a nie ste v tom samé 🙂 . My vás samozrejme budeme podporovať tiež 😉 !

larita112
9. feb 2010

Darli, ja som pred 2. IVF užívala prednison (mesiac predtým a počas) a nepomohlo to... tak som si povedala, že u mňa asi nemá zmysel to "svinstvo" do seba pchať... na mňa teda malo zlé účinky... keby viem, že sa to určite, podarí,zjem aj klince, ale takto... idem teraz vsadiť na darcovské a hotovo

darla27
9. feb 2010

Aj ste sa niektora pytali aka je sanca ze sa chytia dve? Ratali ste aj s dvojickami?
Ja idem na jedine ivf do gf preto, lebo v iscare nic moc uspesnost, vo FC mne nesympaticky doktor /na rozdiel od Marecka/ ktory moju dg. nepovazuje za dg neplodnosti, takze nebolo o com.
Dufam ze moju doveru nesklamu a nebudu to vyhodene peniaze a nadeje. 😒
Aj ked ako tak na to pozeram, na 1 krat to v tejto teme nevyslo nikomu.

brise
9. feb 2010

darli, to ti asi nikto nepovie aká je šanca že sa uchytia obidve, jasné že sme išli do toho s tým že na 50% to budú dvojičky, moja výška HCG na 14 den o tom aj svečila - 1436, no neskôr som špinila tak to jedno odišlo.
nad tým sa nezamýšlaj a nerieš to, ja som si hovorila že budem vdačná aj za jedno a veľmi a tak aj je 😉 ostatné je asi na tých ´tam hore´ 😉

larita112
9. feb 2010

Darli, presne ako píše brise, to ti nikto nepovie... tiež som išla do tých dvoch IVF s tým, že môžu byť dvojičky a bola som na to pripravená a tiež by som sa veľmi tešila a bola vďačná aj za jedno, ale aj za dve. A možno by v tom prípade bola moja radosť ešte väčšia, dvojnásobná...teda určite.
A presne takto do toho pôjdem aj teraz... dám si vložiť dve a budem veľmi dúfať aspoň v jedno zdravé, krásne bábätko a taktiež sa budem nesmierne tešiť aj dvom 😉 😵

vika34
9. feb 2010

ja som tuuuuuuuuu
ste sa nejako rozpísali,tak čítam

darla27
9. feb 2010

No ja som to prave myslela opacne, mne sa do dvojiciek velmi nechce, asi sa budem priklanat k tomu, aby sme vlozili len jedno s tym, ze je mensia sanca ze to vyjde. Neviem si predstavit ako by som zvladla 2 babatka.
Radsej budem chodit kazdy rok po surodencov /ak budu mrazacikovia/ ale dve naraz. 😖
Sranda je to, ze co som pozerala tu na konikovi, kazda co tie dvojicky nechcela, tak ich vacsinou ma. 😀
Davali ste si vsetky aj isci?

sivusa
autor
9. feb 2010

Lari ďakujem za vysvetlenie 😉
Ja keby som si mala vybrať darcu- vysoký,tmavý- no presný opak môjho manžela 😀 😀 😀
Myslíte že by sa to dalo? 😀

larita112
9. feb 2010

No ahoj vikuuuuš 🙂

Ja som musela mať pri manželovom spg aj icsi...
tentokrát to asi nebude nutné, keďže darcovský spg by mal byť 100%ný.

larita112
9. feb 2010

😀 Sivuška, myslím si, že za 400€ by mohli splniť Tvoje požiadavky a predstavy 😀 😀 😀

darla27
9. feb 2010

Co by sa nedalo Sivus, budes potom kamuflovat, ze si ho "len" podviedla s Antoniom Banderasom alebo nejakym takym fesakom, ze? 😀 Aj ty ides do darcu?
Tak to mam pocit, ze moje dilemy su oproti vasim doslova smiesne, ale necudujte sa, som zaciatocnik.

Ahoj Vikus. 🙂 Kedy bude ten KET?

sivusa
autor
9. feb 2010

Darli ja som si pri obidvoch IVF dala vložiť dve, do tretice si dám tiež určite vložiť dve