Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

katarinka77
25. jún 2010

@petronela7 no vitaj 🙂 ! Teším sa, že sa zas uvidíme 😉 .

@babulka123 , ja som si niečo už vybrala z tých vecičiek, čo si mi poslala link napíšem Ti do IP potom a povieš mi teda, či je to voľné alebo to dávaš sesterke.

petronela7
25. jún 2010

Babul, neva aj tak nakuknem co ponukas... myslim, ze uz mame na zaciatok dost veciciek... tazke skor od pol roka hore...ale nehori mi to ;)
Kati, hello...tak kedy bude to stretko? 😀

@askona
Askona, 3mesiace by mala byt dostatocna doba ...ale najlepsie sa je spytat lekara co odporuca...Drzim palce!

babulka123
26. jún 2010

petka.. nieje problem .. nahodim , a veci po pol roku je dost, hlavne pre chlapca.. sestra ma syna takze neboooj budem doplnat postupne.. ale je toho dooost aj pre 3icky keby nahodou . hehehhe

katarinka77
26. jún 2010

Peťka, čakáme na Viku, kým príde z dovolenky, takže po 7.7. sa môžeme vidieť 🙂 . A Ty ako? Brušenko už veliké? Ja rastiem tuším zo dňa na deň 😀 , našťastie mi všetko ide do bruška (no a na začiatku aj do pŕs šlo), mám zatiaľ 6 kg navyše. Niekedy najbližšie pridám foto 😉 .
Peťka, neprídeš zajtra na Kuchajdu? http://baby-web.topky.sk/Clanky/a2880-Vytvorme-...

Babulka, no dúfam, že ich máš dosť 😀 , aj ja potrebujem viac vecičiek od polroka vyššie 😉 . Veď dones to všetko na stretko, urobíme burzu 😀 😀 .

babulka123
27. jún 2010

katka.. heheh to aby som privesny vozik doniesla.. hehehe
ale neboj , nieco vymyslime.. sak samorin nieje az tak daleko.

katarinka77
27. jún 2010

Babulka, no tak to si radšej urobím celý deň voľno 😀 😀 .
Inak na Kuchajde bolo fajn, budeme v slov. knihe rekordov a boli sme aj v prvých novinách na JOJ-ke 😉 . V tombole som nič nevyhrala, ale nevadí 😀 .

sivusa
autor
28. jún 2010

Ahojte 🙂
Ospravedlňujem sa,že Vás tak zanedbávam,ale ja sa polepším 😀
Laritka gratulujem k úspešným skúškam, ako pokračujete? Však som tak zvedavá 😨 , čakám na IP a fotečku 😉
Katarínka o tej akcii na Kuchajde som čítala, bolo tam veľa ľudí?
Pozerala som fotečky na FB, krásne bruško už máš 🙂 ,aj ja také už chcem 🙂
Už ani neviem,čo som komu chcela napísať, po tej 30 už nejak začínam zabúdať 😀
A na stretko sa hlásim aj ja. My dnes večer odchádzame do Chorvátska a vrátime sa 12. Dúfam,že na mňa počkáte 😔
Dnes mám ešte posledný krát autoškolu-teóriu a potom už len jazdy. Mám v pláne,že na dovolenke sa budem drviť všetky tie nezmyselné predpisy,ale ako sa poznám,tak tú knihu ani z kufra nevytiahnem 😅

petronela7
28. jún 2010

Cafte, Sivus to zvladnes, ked sme to my ostatne zvladli 😀 nebooj! a drzim palce

Ja som dnes bola na poradni a na kozicke mi kraaasne stvrdlo brusko 😖 tak doktor ma hned bez vahania vypisal na PN, s tym ze o 2tyzdne mi aj tak zacina materska, tazke od zajtra vykladam nohy a nudim sa 😕 😀
@katarinka77 Kati, pojdeme pozriet Janulu a skocime na jazera ;) a pribrala som uz 11kg, ale tiez len do bruska a prs nastastie 😝

babulka123
28. jún 2010

petka.. doma sed na zadku a nebehaj na jazera... !!! ked ti tvrdne brusko.. heheh
ale ak by ste isli dajte vediet , ak sa bude dat tak by som sa aj pridala..

cezarka7
28. jún 2010

Ahojky 😀

katarinka77
28. jún 2010

No baby, vy kým sa vydovolenkujete, ja s Peťkou už aj porodíme 😀 😀 .
Sivuška, keď sa vrátiš, budem si dávať pozor na cestách 😀 . Ale nie, budem k Tebe ohľaduplná 😉 ! Dúfam, že aj Ty mi dáš prednosť na prechode 😀 . Neboj, bruško budeš mať čoskoro aj Ty 😉 ! Na Kuchajde nás bolo vyše 100 tehuliek + ešte nejaký doprovod (deti, manželia..).

Peťka, no to by sme mohli 😉 . Ale Ty teraz veľa oddychuj, papaj magnézko, a keď Ti bude dobre, tak sa ozvi a niečo ešte podnikneme 😉 .
@cezarka7 ahoooooj 😉

brise
28. jún 2010

ahojte,
prepáčte, že vás zanedbávam ale myslím že mám na to dosť velký dôvod v podobe našej mesačnej madam. 😀
na stretko by sme sa aj my dostavili velmi radi, ešte nemame nejaký režím takže spinkáme a papáme v rôznych časoch, takže sa to dá sklbiť.
pomaly sme si už zvykli, takže všetko v pohode, maličká poslucha občas plače, no najdôležitejšie je to že jju už mám pri sebe a užívam si to z celého srdca.
🙂 🙂 🙂
želám vám všetkým čo najskôr ten neopísatelný pocit držať svoje dieťatko na rukách

katarinka77
28. jún 2010

@brise , no ešte to tak, aby si tu vysedávala a nevenovala sa tej vašej krásnej pinceznej 😀 😀 . Pekne si ju vychutnávaj 🙂! Občas, keď sa Ti bude dať, tak nakukni, budeme rady 😉 , a keby sa vám podarilo prísť na chvíľu na stretko, veľmi poteší 😉 .

katarinka77
29. jún 2010

pridala som nové bruškaté foto 🙂

katarinka77
6. júl 2010

Baby, tu už nikto nechodí? Však nám zavrú tému 😒 ... Čo ste všetky na dovolenke? Aj ja už (matersky) dovolenkujem 😀.

larita112
6. júl 2010

Ahojteeeeee 🙂 myslím, že väčšina dovolenkuje 🙂 veď ich počkáme a potom dohodneme stretko.
ja zatiaľ stále pracujem, ale o chvíľu ťa budem kati s tou dovolenkou určite nasledovať 😵 , všetko je v štádiu vybavovania... jupíííí už sa neviem dočkať.

vika34
7. júl 2010

ahojte som doma,bolo super,nestíham,ale budem nakúkať ked by ste dohadovali stretko

@larita112 zavolám ti,ked sa trochu spamätám 😅

katarinka77
7. júl 2010

Laritka, veľmi sa teším, že to takto ide, že budeš o chvíľu mamina 😉 . Hneď daj vedieť, keď bude zas niečo nové 😉 !

Vika, a to sa dá - čerstvo po dovolenke vhupnúť opäť na 100% do víru pracovných povinností 😀 ? To sa mne nestávalo 😀 . Prvé dni po dov. sme každého brali, že je tam len na 50% 😀 .

Ohľadne stretka - vyhovovalo by vám napr. 17.7. (sobota)? A mohlo by byť na to istom mieste ako naposledy? Nech zase všetky trafíme 😀 .

larita112
8. júl 2010

🙂 vikuš vitaj doma 🙂 teším sa, že bolo super... a zavolaj hneď, ako sa spamätáš. A nepracuj toľko, lebo fakt o chvíľu ani nebudeš vedieť, že si bola na nejakej dovolenke...

Ohľadne stretka - mne 17.7. nebude vyhovovať, akurát včera mi volal ocino, že na tú sobotu pripravuje oslavu... mal narodky, meniny... takže pôjdeme tam.
Tak skúsme iný termín...

Ozaj ja už mám 30 😀 😵 od včera a viete koľko veľa krásnych darčekov som dostala? 🙂 a najkrajší už bude tiež za chvíľku doma 🙂 😵 😉

vika34
8. júl 2010

ahojte,napíšem viac ,ked sa trochu zorientujem
ale ja by som tiež radšej brala cez tt stretávku,ale ked sa nebude dať ináč ,pokúsim sa prispôsobiť
@larita112 hned volám

malik
8. júl 2010

ahojte, chcem sa pýtať, chodím do GF.. mam mat zajtra transfer (KET) a hovorili mi, ze sa mi dnes ozvu, ale neozvali sa... ja to nechapem, neviete co sa mohlo stat? Ja mam take nervy, ze co sa deje... mali sa mi tak ci tak ozvat.... aj vam sa to stalo??

cezarka7
8. júl 2010

Cafte kocky, aj ja sa pridavam na stretko...

@larita112 velmi sa s tebu tesim, najlepsie by bolo keby si ten najkrajsi darcek k 30tke priniesla uz na stretko 😵
@vika34 ciao vikus, takze oddychnuti? a vikinky ste sa aspon na nejaky cas zbavili???? 😝
@malik si im mala zavolat ked sa neozyvali, hmm 😒 co by sa im teda nemalo stavat.....urcite im zajtra skoro rano cinkni, drzim palce 😉
@katarinka77 Kati tak davaj iny termin aby sme sa zhodli... a kde bolo posledne stretko? nech Vas najdem 😀

malik
8. júl 2010

ano cezarka rano im hned brknem, som sklamana.. oni vzdy volavaju neskorsie okolo 16tej ohladom ketov.. ale preco sa neozvali.. asi zabudli, mm mi hovoril aby som pockala a nevyvolavala.. ale teraz ma vazne nahnevali 😅 🙄

larita112
8. júl 2010

určite sa budem snažiť svoj darček priniesť aj na stretko 🙂 cmuuuk

malik
9. júl 2010

ahojte kočky! Tak si predstavte ráno volám do CAR-u ( v utorok som bola na sone- mali tam asi 100pacientok, a dnes som mala mať transfer) no tak oni o žiadnom KEte nevedia... že či som si istá, že dnes má byť transfer!!!! A toto je profesionalita?? Ja som celu noc nespala.. ani mm, lebo sme sa bali o mrazačikov a oni si ešte driemu v chladničke!! Tak mi povedzte čo v tom GF robia! Ale už to tak nenechám. Som maximálne sklamaná a nespokojná. Smutné je na tom to, že už som sa viackrát sťažovala a smola je tá, že to zase vyšlo na mňa. Ako sa im to mohlo stať!!! Taka dôležitá vec!!! Ved to nie je že idem na jahody.. No myslím, ako mi hovorili v labaku.. ak dá doky hned pokyn začnu sa rozmrazovať dnes a zajtra pripadne v nedelu by mal byť transfer.... teda dufam.. dnes som len 17DC tak myslím, že by to nemal byť problém. Som zvedavá ako sa zachovaju.. a že potom mam byť v klude...! A ako????

cezarka7
9. júl 2010

@malik ...akoooo, no comment vazne!!!! ja by som tiez spravila pekny bordel byt tebou!...

malik
9. júl 2010

no a doky mi ráno volal, že vraj sa rozmrazili či čo 😒 😒 dnes mám transfer.. ale nechápem tomu... snad ich narýchlo nerozmrazili... ved uvidíme kolkobunkovce to budu... ved som aj zvedavá ako to budu argumentovať, že so sa stalo a prečo teda nevolali, ked už boli rozmrazené!! 😔

vika34
9. júl 2010

AHOJTE

@cezarka7 plodiť dieťa s pubertálnou dcérou,je boj o železného muža 😀
Ked sme sa jej chceli zbaviť ,tak nám zahlásila.že ej unavená a ide si čítať do izby 😒 ,ale nejako sa to zvládlo.
Dievčatá behám po doktoroch,lebo mám zápal prsníkovej žlazy,jedného by z toho šlak trafil.

@malik
2bunkové rozmrazujú ráno pred Ketom ,
už 100 bunkové dávajú rozmrazovať deň vopred a ja som bola na Ket až na 18 DC,TAK DúFAM,žE TO BUDE VšETKO O.K.
k prístupu v GF sa radšej nevyjadrujem,len sa ti divím ,že si tam nevolala ešte do 16,00 toho dňa pre istotu,ale kto mohol vedieť 😒

tak čo je s tým stretkom? 😀

malik
9. júl 2010

@vika34 vika vraj ich rozmrazovali už včera... a vkladali mi 4bunkové.. ale oni sa zamrazovali den po tom čo sa oplodnili...tak že sa krásna delili a nebol s nimi žiaden problém... ja som mala KET na 17DC.. bude to isto ok 😉

malik
9. júl 2010

vlastne mi hovorili, že ich rozmrazovali len včera poobede.. teda tak navečer a zabudli zavolať... takže vlastne predtým mali 24hodín(necelých) pri IVF čo sa oplodnili a hned zamrazili...a potom tiež dalších necelých 24 hodín vkladali po rozmrazení... tak snad je to ok, že su 4 bunkové... nerozumiem sa tomu... snad je aspon malinka nadej...vkladali vám niektorej takéto??