Kamošky z GF. Pridajte sa

sivusa
14. júl 2009

Ahojte pipinky 🙂
Sľúbená téma je založená.
Takže Vás tu všetky očakávam 😉

Vikuš,Laritka,Pahuška, Katarínka ....

Lari včera sme cestou naspäť trošku zablúdili a vyliezli sme na dialnici 😀
Ale zvládli sme to aj bez dialničnej nálepky 😀 😀 😀

larita112
30. jan 2011

Ahojte, za stretko som aj ja 🙂 po dlhej dobe by sme zase pokecali 🙂
my sa máme dobre, už mám konečne za sebou skúšky, teraz ešte diplomovku a potom štátnice... už to nejako zvládnem a leto je moje 🙂 teda naše 😀
medzitým ešte porozmýšľam aj ja o poslednom KET-e a potom niekedy by sme sa na to vrhli ešte aj my 🙂

katarinka77
30. jan 2011

@vika34 @larita112 držím palce pri KET-ku 😉 ! Už to musí vyjsť 🙂 !!!!
Vika, Tebe všetko najlepšie k narodkám 🙂 !

sivusa
autor
2. feb 2011

Vikuš všetko naj,naj,naj k Tvojím dnešným narodeninkám 🙂
A na najbližšie stretko určite prídem,sľubujem 🙂

luly3
2. feb 2011

Vikuško aj ja sa pripájam všetko najlepšie a hlavne nech máš toto ketko
úúúúúúúúúúúúúúúúúspešne, cmuk

vika34
4. feb 2011

Dievčatá všetkým dakujem,od dnes mi už ťahá na 50-tku,lebo 40-tsať už bolo 😀
Juraj ma pozval na večeru a silou mocou mi chcel niečo originálne kúpiť,ale ked ja nič nechcem a chystáme sa kúpiť novú obývačku a dostala som už od neho takú fritézu čo sa tam dáva iba lyžička oleja,tak už včera som už ozaj nič nechcela,na stretko určite prídem

cezarka7
4. feb 2011

@vika34 gratulujeeeem aj ja , dodatocne ;) dufam, ze ste pekne uzili 🙂 Juj, KET? tesim sa a veeelmi drzim palce, boze to by bol super darcek na 40tku, nie? tfuj-tfuj-tfuj!!! veru by som ta aj oplula, ked to ma pomoct 😀 😝

@larita112 veeelmi drzim palce na KET! Timejka je krasnucka 🙂

@sivusa Sivus, parada, aky uspech, ze 40dni, wow... hlavu hore a ver endokrinologicke, este to vijde prirodzene, uvidis 😉
@katarinka77 Kati, tvoj manzelik je vazne optimista, ale nech sa mu to splni 😀

cezarka7
4. feb 2011

@sylvyka gratulujeeem este raz... cize prirodzene? paradicka 😀 daj potom vediet pohlavie 😉

sylvyka
6. feb 2011

@cezarka7 dakujem 😀 , no jasne ze dam vediet pohlavie o dva tyzdne budem mat vysledky z amnio tak to bude na istotu a teda dufam ze aj budu dobre vysledky s inými ani neratam 😉
vika samozrejme sa pripajam aj ja vsetko naj a drzim palce na ket 😀
ozvem sa

pahu
7. feb 2011

Ahojte babulky moje 🙂
Pocujte, vy ste mali stretko? A ja som kde bola??? 🙂
Ale nie, urcite sa mi ozvite na bududce, rada vas uvidim a teraz ked sa mi uz aj zivot pomaly utrasieva - rozvadzam sa, ale v dobrom - tak s vami chcem byt v kontakte 😉

Posielam strasne vela pozitivnej energie a stasticka pre vsetkych anjelikov v bruskach 😀

katarinka77
7. feb 2011

@sylvyka držím palce, nech sú výsledky dobré 🙂 , teším sa, keď bude pekne, štartujeme auto a fičíme k našim a dúfam, že sa uvidíme🙂
@pahu hej, mali, ešte v októbri. Veď aj tebe niekto volal 😉 . Čakali sme Ťa... Hm, no žiadne pozitívne správy od Teba 😒 , tak nech to aspoň čo najbezbolestnejšie prebehne 😉 !

sivusa
autor
12. feb 2011

Ahojte 🙂
No koho to tu nevidím, zlatko,ty kde si bola stratená? Ale som rada,že si sa ozvala. Ešte sme susedy,či si zmenila aj adresu? Nevieš niečo o Gregy? A čo Váš havino?

babulka123
15. feb 2011

ahojte.. vidim ze to tu zapada prachom.. tak troska na ozivenie..

vika34
15. feb 2011

AHOJTE všetkým veľmi pekne dakujem za priania
tak veľa by som vám chcela porozprávať,ale na písanie nemám čas,takže uvítam stretko a
@pahu by som ťa tiež už rada videla a drž sa aj
@sivusa
ved vás už ani nespoznám
a samozrejme aj všetky ostatné rada uvidím

@katarinka77 neviem moja či to zase neostane na tebe to zorganizovať
ja nestíham ani prd,ale na stretko by som si to už nejako vybavila

čakám správy 😀

vika34
15. feb 2011

boli sme na maškarnom plese tanečného štúdia čo tam chodí Vika
mňa ste dúfam spoznali a Jurko bol za Krasoňa ,Vika bolá mladá upírka
a tá blondína /ináč čiernovláska/je moja neter a možno ju zbadáte v Superstar,ale bohužiaľ dostala sa len po prvú 15 slov.dievčat ☹ ,takže do semifinále sa nedostala,pá

sylvyka
15. feb 2011

@babulka123 jeeej Ninka je aka velka fesanda 😀
@vika34 super zabava musela byt 😀
@pahu no hlavne ti prajeme vela radosti bez starosti / som ta vymakla v inej teme tak som zvedava ako to dopadlo a samozrejme drzim palce 😉 /

katarinka77
16. feb 2011

@vika34 no Ty si aká fešná Fiona 😀 😀 ! Ok, kľudne zorganizujem, len som rozmýšľala, že by bolo lepšie niekedy krátko pred Veľkou nocou, keď už bude aj trochu normálnejšie počasie.
@babulka123 zlatučká je Ninka, veľmi 🙂 ! A aká šikovná 🙂 ! Sranda, koľko sa tie deti za tak krátku dobu naučia 😉 ... Ozaj, ešte máš nejaké vecičky na MMB? Poslala by si mi prosím link? Pokukala by som 😉 .
@sivusa tiež som rozmášľala, či tu Pahu ešte býva... Veď s vami by som kľudne mohla hodiť nejaké stretko, napr. v Red café, tam občas aj skočíme s kamoškou a jej malou na obed, keď sa nám nechce variť 😀 .

babulka123
16. feb 2011

@katarinka77 dakujem velmi pekne.. katka ano budem davat ale musim sa k tomu dostat, dufam ze sa mi v najblizsich dnoch zadari.. potom neboj urcite poslem potrebujem sa toho zbaviiiiiiit..heheheh

darla27
26. apr 2011

Ahojte, tato tema tusim zapadla prachom. Ako sa mate?
Na Katarinkine priani zverejnujem ze som tehu. Kati spokojna? 😀 😉
A viacere by ste sa mohli pochvalit, tehuliek je tu viacej. 😎

katarinka77
1. máj 2011

@darla27 áno, spokojná 😉 , aj že si si už zmenila pas 😉 , poď do tej súkr. témy, link je v tehotných 🙂

mayka
24. júl 2011

baby a toto co je? kde ste sa podeli?

mayka
24. júl 2011
luly3
25. júl 2011

@mayka 😉 tu som 😉
booože malinká rastie ako s vody je nádherná 😉

mayka
25. júl 2011

@luly3 ako sa ti dari? a co to bude? uz viete?

luly3
26. júl 2011

@mayka máme sa fajn zatím a dúfam že aj budeme 🙂
neviem čo to bude nedala som si povedať necháme sa prekvapiť 😅
a vy sa mate??????malinka je aká slečna božinku toto uteká

mayka
26. júl 2011

@luly3 a nechces ist k nam do sukr. skupiny? je tam aj vika aj babulka a ostatne. celkom to tam zije. 🙂
no moja teri je uz ozaj velka a utarana. uz zacina aj papulovat a hadat sa. no bozinku coho sa ja este dozijem. hehe

luly3
27. júl 2011

@mayka ak vám to neva rada by som sa pridala ale neviem ako

mayka
27. júl 2011

oki. skus nas o chvilu nahst b sukromnych skupinach . som zabudla nazov. ale ked pojdes do nasej povodnej temy tehotne pipiny z gf a na ooslednrj strane je link na novu temu. ak a ti to nepodari daj vediet.