Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

jancia
27. mar 2009

neboj fakt nepotrebujes, to nikto nekontroloval, len ci zaplatil 😝

levik
27. mar 2009

som myslela ze sama sa stahuje 😕

jancia
27. mar 2009

no ved aj to ale neviem preco to tak musi byt, proste chvilu si to tam musis tlacit, potom uz nie 😕 ja nem doktor 😅

levik
27. mar 2009

no ved snad povedia, co mame robit aj nam 🙂

tomaska ti dali hned? ci ako to robia

bezaz
autor
27. mar 2009

jani to fakt? mne len kazala porodna asistentka, aby som si tlacila na brucho, pri kojeni sa mi brutal stahovala, bolelo to jako fras
levik no ked sa ti pomaly stahuje, tak ti daju taku hnusnu injekciu a zacne sa ti "porod" odznova.. take kontrakcie 😅

levik
27. mar 2009

zuzi ved ma nestras 😅

bezaz
autor
27. mar 2009

ale nie jani, len mna samu to prekvapilo, nikto ale fakt nikto ma neupozornil, ze este po porode ta caka celkom slusna bolest, ked sa bude stahovat maternica.. a priznam, ze som par kojeni celkom slusne prerevala.. tak len aby si bola pripravena.. neviem, ci to kazdu tak bolelo, ale ja som mala pocit, ze to boli viac, ako kontrakcie pred porodom 😅 ale mozes si dat brufac, takze pohodka 😀

jancia
27. mar 2009

bez ja som take teda vobec nemala, je to asi individualne, mne potom davali este injekcie lebo jedna mlada doki mi nasla na uzv ze tam este cosi mam tak aby sa mi to vyplavilo ale na dalsi den ma kukal moj doki a vsetko bolo ok, tak neviem.

myslim ze sa treba dohodnut vopred aby ti ho dali hned na brucho, ja som na to zabudla a dali mi ho az neskor ked uz bol odvazeny a zabaleny 🙂 joj ale na to clovek asi nikdy nezabudne na to male stvorenie 😵 a si uvedomis ze toto je to MOJE 🙂

levik
27. mar 2009

o bolesti pri kojeni som pocula. uplne kazda zena, s ktorou som sa o tom bavila, ako najviac bolestive vnimala nieco ine, takze boli medzi nimi aj take, co ich najviac zaskocila bolest z nalievania prsnikov tesne po porode, ale aj take, co ich zaskocila bolest pri kojeni

jancia vopred to je kedy?

jancia
27. mar 2009

tak to neviem asi ked prides na salu 😕

no mna najviac zo vsetkeho bolelo sitie 😖

levik
27. mar 2009

nemala si epi?

janne6969
27. mar 2009

Juj no celkom pekne ste to rozpisali. Ja sa zacinam celkom slusne bat. Neviem preco...

matenka
27. mar 2009

mne dali vrece s pieskom na brucho, aby sa mi stiahla, ale bolelo to asi ako silnejší menzes, nebolo to také zlé, skôr by som povedala, že to je nepríjemné, ale ja mám asi iný prah bolesti, mňa ani to rozrezané brucho moc nebolelo, ale psychika, na tom som bola po psychickej stránke zle, ale to sú hormóny, s tým nič neurobíš

jancia
27. mar 2009

levik - nie, ja som nechcela a dalo sa, ale kazdy to citi inak 😉

Jani neboj sa, dobre to dopadne, hlavne musis mysliet ze aj pre babo je to strastiplna cesta ale vysledok stoji za to 🙂

ja uz idem lebo maly mi tu lozi po klavesnici 😀

jancia
27. mar 2009

pekny vikend vsetkym

levik
27. mar 2009

ja idem tiez bez epi, tak cakam, ze prave to sitie bude to najhorsie, ale ved uvidime

jani veru neboj sa, nie je coho, tes sa 😉

jancia pekny vikend

janne6969
27. mar 2009

Pekny vikend. No ja verim, ze to dobre dopadne, len sa bojim, ze to nezvladnem tu bolest 😅

janne6969
27. mar 2009

Baby idem do BA... Tento tyzden uz cvicenie neprespim 😉

levik
27. mar 2009

ja si klasika doma pocvicim 🙂

bezaz
autor
27. mar 2009

levik neboj, da sa to v pohodke zvladnut aj bez epi.. to sitie je skor neprijemne ako bolestive, mna to skor stipalo 😕 ale to som mala len povrchovu rupturu, kedze som nechcela nastrih 😉

janne6969
28. mar 2009

Krasne sobotne ranko prajem. Nejako som vela nenaspala tuto noc. Bolelo ma brusino a mala mala diskoteku. 😅 Tak som uz od piatej hore.

jancia
28. mar 2009

Ahoj Jani tak mala Ti tam zurovala? No pekneeee 🙂

Dnes je kraaaasne! A my musime drepiet doma ☹ ach jo... inak nezabudnite si dnes v noci prestavit hodiny

levik
29. mar 2009

jani este jedna otazocka, na kolky den vas pustili domov?

bezaz
autor
29. mar 2009

Jani zalezi aky budes mat porod a ci krpec dostane nejaku "vyraznejsiu" zltacku, nas pustili az na 5den, lebo sa mala este jeden den slnila 😉

levik
29. mar 2009

no to hej, ale ked je vsetko ok, kedy pustaju?

bezaz
autor
29. mar 2009

na 4. den 😉

janne6969
30. mar 2009

Ahojte damy.
4 dni v nemocnici? To zvladam 😀

levik
30. mar 2009

ja som naposledy bola v nemocnici ked som sa narodila 😅
jani znova nam poskocili tie tyzdne 😵

jeana
30. mar 2009

baby ved vam to letiiiiiiiiiiiiii 😀 😵 ved o chvilu uz mate drobcekov pri sebe 😵
nas pustili 4.ty den doobeda 😵

janne6969
30. mar 2009

No ja som si v nemocnici zoparkrat polezala, takze ja to tak tragicky nevidim.
Veru, ze 30 mi tam dnes nabehlo.... To uz je chvilka do porodu. Zacinam mat strach, ze tie statnice nestihnem 😕