Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

janne6969
11. máj 2009

Ja som si uz pomaly zacala balit kufor do nemocnice. Na statniciach ho musim mat k dispozicii 😉

levik
11. máj 2009

jani inak vcera nam ukazali vzdycharen, porodne boxy a teda nevyzera to tam zdaleka tak zle ako ma strasili kamaratky. proste ako slovenska nemocnica 🙂

janne6969
11. máj 2009

Jani vitaj 😀 Tak si este asi doma, co?
Jasne, ze to tam nebude az take zle 😀
Ja som dnes zasa prala a prala. Sesternica mi priniesla z Kanady za vrece oblecenia a inych veci, tak ani neviem, ci to vsetko stihneme vobec vynosit 😅 Ale vytesujem sa z toho ako male decko 😀 No musim sa ist ucit, ale priebezne budem sledovat, ze co sa deje a tak.

levik
11. máj 2009

som doma, beham po schodoch a skacem na lopte a tak 😀 vcera skonstatovala lekarka ze som na 2 prsty otvorena, tak teraz to uz hadam bude zase viac a coskoro to pride, lebo ma drbne 😀

tiez som dostala vela veci ked som uz vsetko pokupila, tak snad nebudem musiet aspon kazdy den prat 😀

janne6969
11. máj 2009

Ja som preto ani vela nekupovala, lebo mi pisala, ze mi toho vela posle. A ked napokon prisla, tak to priniesla. Ozaj ta lopta nepomaha? Som myslela, ze to pomoze. Ja sa na to tiez chystam, ked sa malej nebude chciet von 😅 Tento tyzden este pojdem cvicit, ale buduci pre istotu nie a potom zasa zacnem. A aspon 3 krat tyzdenne, nech sa to rozhybe 😀

levik
11. máj 2009

ktovie ci pomaha, ja skacem od stvrtku a vidis s akym vysledkom 😖
takze teraz uz mas vsetko doma?

janne6969
11. máj 2009

No uz len do porodnice take tie zdravotnicke pomocky a uz to mam vsetko 😀 Aspon myslim. Este maminka dosije tu zavinovacku do autosedacky a mozem si ist pre babo 😀

levik
11. máj 2009

jej, budete mat original 🙂 ja som sila len hniezdo. zavinovacku do autosedacky mam pozicanu. a inak vcera som vymenila v kopke nachystanej v com pojdeme z porodnice body a teplacky 50 za 56. pre istotu, ved kukul stale rastie a rastie

janne6969
11. máj 2009

Jani este par dni a vymenis aj tie 56 za vacsie 😀 Ale nie, robim si srandu 😀
Veru tu zavinovacku som chcela mat inu, ako su vsetky. Zostalo mi aj kopec latky, tak bude mat mala aj zladene ine veci. Napriklad nohavice, alebo ciapocku 😀

levik
11. máj 2009

teda jani nestras 😀
idem sa prejst do obchodu, co to spravi 🙂

janne6969
11. máj 2009

Idem aj ja trochu von. Na postu a tak... Trosku som si pospala a potom sa zasa len ucit budem 😕
Tak drzim palec, nech prechadzka pomoze 😀

janne6969
11. máj 2009

Fuuu som sa vratila z mesta a mam pocit, ze zomrem od tepla. Asi za nalozim do ladu 😕 No minimalne to ladove nealko pivo z chladnicky to spravi 😀

levik
11. máj 2009

je tam tak divne lepkavo, ze
ja som aj nakup dotiahla a stale nic, pch

janne6969
11. máj 2009

Strasne. Ja som tiez planovala len taky mensi nakup, ale napokon som sa domov tahala s dvoma obrovskymi igelitkami 😅

levik
11. máj 2009

a to nemate vytah, ze

janne6969
11. máj 2009

Veru nemame 😉 Ale uz som si zvykla.
Dnes ma na poste vytocil jeden hnusny chlap. Stala som v rade a on stal za mnou. V tom sa otvorilo dalsie okienko a on sa rozbehol, ze ma predbehne a takmer ma zhodil....... Som mu pekne vynadala, ze je sedlak. Len nieco po madarsky zasomral a tvaril sa strane urazene, ze on sa ponahla. Tak som si naschval schovavala peniaze co najpomalsie, nech praskne od jedu 😀

levik
11. máj 2009

praskol? 😀
na postu chodia veru divni ludia, ja ked som bola pred par tyzdnami a pytala som sa, ci ma pustia, tak tiez zazerali a jedna striga aj ukazovala, ze ako si to prestavujem, nech sa pekne na koniec postavim. ale potom nastastie dalsi pan povedal, ze ved sa nemusim pytat a nech idem dopredu 🙂 najradsej mam vytah v tej poliklinike kde mam lekarku, tam su ti ludia tak schopni sa tlacit, vobec ich nezaujimalo, ze som v 9. mesiaci

janne6969
11. máj 2009

Nepraskol 🙄 Ale mohol 😀 Ludia su neohladuplny. Zatial sa mi nestalo, ze by ma niekdo niekde pustil, alebo nieco podobne. Len raz v autobuse. No ja by som im to raz dopriala, take brusisko a nech si idu vybavovat a nakupovat a proste fungovat v tejto spoločnosti 😉
Asi mi na dnes uz stacilo ucenia. Prestava ma to bavit. Alebo este jednu otazku?

bezaz
autor
12. máj 2009

tak zatial ziadna sms, nerodime 😉
jani takych ludi kopnut do kolena.. tiez ma pocas tehu nikto nepustil, az na jednu tetu v eline v prahe, co ma pustila sadnut.. ale ja som mala male brucho, baba, co jej vozim pohare do salonu si ani nevsimla, ze som tehota a to som bola u nej v auguste, teda v nejakom 6.mesiaci 😅

janne6969
12. máj 2009

Takze stale nic? Tak sa mozem ist v klude ucit, lebo dnes na to nemam vela casu. Chystam sa na cvicenie a a na nakupy do velkeho mesta 😀

marya
12. máj 2009

Ahojte 🙂

Takze Levik stale 2v1 ? 🙂

Veru, je malo ohladuplnych ludi, ja som sice mala parkrat stastie, ze ma v obchode v rade pustili dopredu, aj na poste, aj v autobuse viackrat sadnut, ale mnohi sa tvarili ze nevidia...no mne brucho tiez dlho nerastlo, aj prve tehu gate som si kupila az na zaciatku 7. mesiaca, a teraz mi je za nimi luto, lebo boli super pohodlne a nefukalo v nich na krize 😀 😀 takze z toho vyplyva, ze s muzikom musime rychlo nieco poriesit 😀 😀

janne6969
12. máj 2009

Teda spravny pristup 😀 Treba teho gate vyuzit co najviac 😀
Ja sa chystam dnes kupit nieco pekne na tie nestastne statnice. Dufam, ze budem mat dostatok trpezlivosti 😅

marya
12. máj 2009

Jani, tak drzim palce nech nieco pekne rychlo a lahko zozenies 😉 potom daj vediet, ze co so kupila, aj ja musim totiz nieco pozhanat, lebo vsetko co som mala predtym mi je teraz male, bluzky ani len nezapnem, rukavy mi idu prasknut, no hruuuza 😝 ale co uz, su aj horsie veci na svete 😀

levik
12. máj 2009

ahojte
jani a co chces, daky kostym?
u nas nic nove, vsetko boli len rovnako ako doteraz 😅

janne6969
12. máj 2009

Jani tak si este doma... No planujem kupit nejaku bluzku, alebo nejaky slusny topik alebo nieco podobne a k tomu tie nohavice co mam doma a hasla. Mozno ak este najdem, tak nejake bolerko, alebo nieco na vrch 😉

levik
12. máj 2009

tak ked len bluzku to snad lahko zozenies
som doma, prave som dokoncila zemlovku, mam podozrenie ze to preto sa ani dnes nechce kukulik narodit, lebo som mu vcera avizovala, ze ju dnes budem robit, tak si na nu pockal 😀

janne6969
12. máj 2009

Juj by som si dala zemlovkuuuuu 😝 Ale moj muzo te nema rad, tak len pre seba take veci nerobim. To vzdy poviem babke a pridem si na hotove. Asi jej zavolam, nech mi na sobotu spravi 😵
Tak ked sa napapas, tak sa maly mozno konecne vyberie na svet.

levik
12. máj 2009

ved ja to tiez vacsinou sama zjem 😀
nie som si inak ista ci nechce aj na zajtra avizovanu paradajkovu polievku 😀

janne6969
12. máj 2009

Tak mu nehovor, co planujes varit, lebo ho tam budes mat vecne 😀 Boze ja teraz varim len take rychlovky, ine nestiham... Zajtra asi aj neuvarim nic 😅

levik
12. máj 2009

ved zemlovka aj paradajkova su maximalne rychlovky 😉
praveze hovorim mu ze to sa bude aj potom varit, nech sa neboji, a medzitym bude mat take sladke mliecko 😵